PDA

Pogledaj Full Version : Koroman: Svaki dan imam 50 poziva ljudi iz HSP-a za pristupanje HPB-u

Mrav
23-04-2011, 21:13
Članovi HSP-a BiH sve više prelaze u redove drugih pravaških opcija. Kako nam je rekao predsjednik Hrvatskog pravaškog bloka Željko Koroman, veliki broj ljudi iz Jurišićeve stranke trenutno traži članstvo u ovoj stranci jer su izrazito nezadovoljni politikom koju zadnjih mjeseci provode Budimir, Jurišić i ostali čelnici HSP BiH.
http://croportal.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=2830:koroman-svaki-dan-imam-50-poziva-ljudi-iz-hsp-a-za-pristupanje-hpb-u&catid=39:bih&Itemid=324

Graničar Jozo
26-04-2011, 12:39
Ovo je ujedno i i dobra i loša stvar.

Dobra stvar je zbog ukazivanja na politiku njenih sadašnjih lidera.

Loša stvar je što se tim prelaskom ostavlja sva stranačka infrastruktura onima koji nečasno vode stranku. Ako je velika većina protiv tog vodstva onda neka pokrenu njihovu smjenu. Izlazak iz stranke je linija manjeg otpora. Mislim, ako ravnatelj neke bolnice radi krivo onda zaposlenici ne daju otkaz o idu raditi u drugu bolnicu ili dom zdravlja, nego se pokreće postupak smjene ravnatelja.

Tipično hrvatski, do nas je dovelo da sami sebi govorimo "dva čovjeka - tri stranke".

Zato oba HDZ-a (ili bolje rečeno sva tri) su na jakom udaru ljevičarskih (bošnjačkih) medija, a vjerujem da se pola te korupcije može bez velikog razmišljanja baciti u vodu.