PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Priča o zabludi: Kome su važni beogradski dani Roberta Prosinečkog?

Stiliana
22-08-2012, 13:57
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2330-Pri%C4%8Da-o-zabludi-Kome-su-va%C2%9Eni-beogradski-dani-Roberta-Prosine%C4%8Dkog

Inkvizitor
22-08-2012, 15:10
I gdje će sad Robi kad je opet pukla ljubav sa najdražim klubom. Neće valjda opet u Dinamo..??

Stiliana
22-08-2012, 18:36
Nadam se da ne. Ne volim Žutog baš... malo se isprosipao s ovom Zvezdom, ne kužim to baš, što mu je to trebalo, ali dobro ajde... većini je to sasma OK.

gorand556
22-08-2012, 18:41
Nadam se da ne. Ne volim Žutog baš... malo se isprosipao s ovom Zvezdom, ne kužim to baš, što mu je to trebalo, ali dobro ajde... većini je to sasma OK.,

Ništa se on nije isprosipao, Zvezda je njegov klub , to on sam kaže i to svako zna.. Dobro kaže Inkvizitor ,to je sljedeći trener Dinama, zadnji udarac Mamića prema navijačima...

Evo prigodan video iako ste ga svi gledali , nekoliko tjedana nakon Borova sela :

http://www.youtube.com/watch?v=qes3iPBalgM&feature=related

sagitarius
23-08-2012, 12:07
Mislim da više nikome nisu bitni "beogradski dani" Roberta Prosinečkog, koji je umjesto u legendu otišao drugi put u Beograd na ubijanje te legende...

Tomahawk
23-08-2012, 12:22
Je li on sada prvi Zagorac cetnik?

gorand556
23-08-2012, 12:23
Je li on sada prvi Zagorac cetnik?

On je samo četnik bez ičega...Pa njemu su na stadionu skandirali , Ti si zvezdin četnik Roberte :kez

Stiliana
23-08-2012, 21:11
,

Ništa se on nije isprosipao, Zvezda je njegov klub , to on sam kaže i to svako zna.. Dobro kaže Inkvizitor ,to je sljedeći trener Dinama, zadnji udarac Mamića prema navijačima...

Evo prigodan video iako ste ga svi gledali , nekoliko tjedana nakon Borova sela :

http://www.youtube.com/watch?v=qes3iPBalgM&feature=related

Ja ovo nisam prije vidjela. Zbljuv. Na kvadrat. Zbilja gadljivo, ako se uzme u koje vrijeme to pjeva...

gorand556
24-08-2012, 12:22
Još malo o njegovom karakteru :rofl :

"Iako su u Srbiji bili uvjereni kako je govor Roberta Prosinečkog prilikom odlaska s mjesta trenera Crvene Zvede bio dirljiv i emotivan, sad su saznali da je to ipak samo repriza. Naime, srpski je Kurir objavio tekst 24 sata da je identičan takav govor Prosinečki već održao i to 2000. godine prilikom odlaska iz Dinama, što ih je neugodno iznenadilo.

Da podsjetimo, Prosinečki je brišući suze opraštanje započeo riječima 'Ovo mi je najteži trenutak u životu, dugo se nisam ovako osjećao. Volim ovaj grad, ovaj klub. Došao sam iz ljubavi, htio sam mu pomoći i mislim da sam u nekim stvarima i uspio pomoći. I sad želim pomoći, ali tako da odem. Otići ću za dobrobit kluba. Kamo? Ne znam, još sam pod velikim emocijama, teško se osjećam i ne mogu sad odgovoriti – pognute je glave nastavio Žuti.

Međutim, oproštajni govor nije s Marakane već iz Maksimira. U lipnju 2000. Prosinečki je na rastanku s Dinamom, novinaru Vjesnika Miroslavu Tomaševiću rekao identične riječi koje je ponovio 12 godina kasnije. Jedino je izmijenio ime voljenog kluba i voljenog grada.

- Uvijek ću ostati zvezdaš, tu sam kao doma. Obožavam ovaj klub i grad. Teže mi je nego kad sam odlazio prvi put - rekao je Prosinečki."

dnevno.hr

Tomahawk
24-08-2012, 13:30
Ciro moze slobodno parafrazirati Tudmana i reci: S kime sam ja stvarao Vatrene...........