PDA

Pogledaj Full Version : West Hercegovina festival-jugovicko smece u srcu svete zemlje

caporegime
03-08-2012, 12:45
i ove godine u srcu svete zemlje se odrzava jugosmrdljivi lazni kulturni festival u kojem se opet velica bratsvo i jedinstvo i u kojem kao z ijezde nastupaju jugovicka estradna gamad koja bi intimno najradje zapalila zemlju u kojoj ce nastupati i koja bi najradje potamanila onu mladu hercegbosansku naivnost koja ce im klicati i mahati. u moje ime a vjerujem i u ime ostalih srdacno im zelim da se u sto vecem broju potruju i da dozive koju fatalnu prometnu nesrecu.

Inkvizitor
03-08-2012, 15:00
ne želim nikome ništa loše da se dogodi ali njima doli nije misto. Ali ako to hercegovačka mladež želi..razne TBF-ove..Hladna Piva, Urbane i slični nek im bude..

valjda i oni hoće dokazat da nisu primitivni nacionalisti, kockastoglavi kamenjarci, fašističke spodobe i slično.

pdv
03-08-2012, 15:18
O čemu se tu uopće radi ako možete napisat? Neki festival na koji dolaze ove urbani bendovi? Znam da većina tih bendova ima bezvezne stavove ali im je glazba uglavnom kvalitetna.

Loco
03-08-2012, 22:59
ne bi ni ja u ovakve forume primirisao, da je riješeno hrvatsko pitanje u bih. od tih radikalnih desničarenja nekih forumaša mi se povraća. nekad mi se toliko zgadite da često podignem ruke od svega. ali se ipak vraćam, zbog teške situacije hrvatskog naroda u bosni i hercegovini.

caporegime
04-08-2012, 07:35
radikalnih desnicarenja? netko ovdjevidi radikalna desnicarenja? izgleda da necija jugovicka dusa ne moze probaviti ikakvu univerzalnu i integralnu hrvatsku misao a toboznja borba za 'hrvatsko pitanje' u bih je ocito paravan za nesto drugo. varam li se mozda?

Morro Vlachii
13-08-2012, 18:50
i ove godine u srcu svete zemlje se odrzava jugosmrdljivi lazni kulturni festival u kojem se opet velica bratsvo i jedinstvo i u kojem kao z ijezde nastupaju jugovicka estradna gamad koja bi intimno najradje zapalila zemlju u kojoj ce nastupati i koja bi najradje potamanila onu mladu hercegbosansku naivnost koja ce im klicati i mahati. u moje ime a vjerujem i u ime ostalih srdacno im zelim da se u sto vecem broju potruju i da dozive koju fatalnu prometnu nesrecu.Nemoj biti nadrkani autist!Svatko ima pravo imati svoj festival.I ne pali žito!

Marco Antonije
13-08-2012, 19:11
Nemoj biti nadrkani autist!Svatko ima pravo imati svoj festival.I ne pali žito!

Ali svako ima i pravo na svoje mišljenje .

Nemoj biti nadrkani autist :rofl:rofl

caporegime
15-08-2012, 10:13
Nemoj biti nadrkani autist!Svatko ima pravo imati svoj festival.I ne pali žito!

kad mi to kaže netko tko unatoč hrpi postova još uvijek djeluje politički prepoznatljivo otprilike kao što je prepoznatljiva janjetina, gljive, vruća čokolada, lubenica i lasagne, sve izmiješano u mikseru do razine tekućeg stanja, onda to shvaćam čisto kao želju da se nekome nešto ružno kaže.
ne budi ljevoidni jazavčić koji doživljava klimaks time da iz daljine nekome uputi neki izraz, nešto za što sam misli da je neka jebena doskočica.

za razliku od tvojih autističkih samo tebi znanih smisaonih pravaca tvojih misli ja o ovome imam stav. i on je precizno izražen. i napisan.
to što si ti očito životno duboko nezadovoljna osoba pa ni sam/a ne znaš na koji način da se ta tvoja kamilična misaona tekstualna izražavanja tumače, nije moj problem.
WHF jest jugovićko smeće, vođen od istog takvog smeća koji tek za potrebe (matične) javnosti ima nominalnu puritohercegovačku pozadinu.

Tomahawk
16-08-2012, 09:47
Taj festival je samo pokazatelj da su i u Hercegovini lijevo- urbani aktivniji i sposobniji od desnih, i urbanih i neurbanih.