PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Zašto Teršelić traži izjednačenje vojnih i civilnih žrtava rata?

caporegime
25-07-2012, 10:07
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2303-Za%C2%9Ato-Ter%C2%9Aeli%C4%87-tra%C2%9Ei-izjedna%C4%8Denje-vojnih-i-civilnih-%C2%9Ertava-rata

ljuta trava
26-07-2012, 10:29
Kao i obično , U SRIDU , pun pogodak cijenjeni gospodine Holjevac , tako jednostavno i lijepo razotkrivena ,,istina,, vlasnice obrta za izdaju i veleizdaju , četničke odvjetnice Teršelić.
Što se tiče tzv.HTV , ma YUTEL je ipak objektivniji od bastilje sa Prisavlja , a TV Beograd se zasrami kad pogleda ,,istinu,, sa Prisavlja .

mholjevac
26-07-2012, 13:48
Ma koji Yutel, yutel je imao Gorana Milića koji je ipak držao do nekih profesionalnih uzusa, srbadija s rvacke dalekovidnice nema nikakvih kriterija profesionalnih ni moralnih.

A tek kad kukuriku sad dovede starog udbaša Radmana... koji je za razliku od Hloverke vrlo sposoban i kompetenatn, i pokvaren ko šupalj zub...

Ovo je sprdačina, loš izgovor za državu...

mholjevac
26-07-2012, 13:49
a da ekskjuz za ovo srbadija...

to je primiitvno brojanje krvnih zrnaca...

kad se sere po hercegovcima i da kolko ih ima i da jedni drugima sređuju poso onda je to borba za transparentnost, demokraciju i protiv nepotizma.

Marco Antonije
27-07-2012, 12:57
Ma zajeban ovaj Holjevac ne možeš ni prokomentirati kolumnu jebi ga sve sam kaže.:bravo:bravo:bravo

nevena
28-07-2012, 15:50
Dali se meni čini ili vi na hrHB-u ste malo lijeni :)
Pa evo zadnje vjesti stare već tri dana:nezna

sagitarius
29-07-2012, 12:18
Nisu Nevena, zadnje vijesti su stare 4 dana...:smijeh

Marco Antonije
29-07-2012, 12:57
Dali se meni čini ili vi na hrHB-u ste malo lijeni :)
Pa evo zadnje vjesti stare već tri dana:nezna

Lijeni su dobro.A onda čuđenje što nas nema više ljudi ovdje sa komentarima

Daj bolan Inkvi zašto ćeš ga gasiti u čemu je problem jebem ga .Ne možeš samo druge optužiti .

Bilo je ovdje ljudi od Diane Majhen,Crovate na dalje gdje su sada .I neko drugi kriv što nemamo integralizma .

Sve se svelo na chat i sada ga gasi.Pitam se zašto.Svi podjelite odgovornost za pad na ovome portalu svi do jednog.Svaki od vas što razjebašte nešto dobro i što je moglo ići kako treba pa bi imali i odgovore na sve one koji rastaču Hrvate .

Marco Antonije
29-07-2012, 12:59
Nisu Nevena, zadnje vijesti su stare 4 dana...:smijeh

E moj Sagi eto kakovi smo jebi ga .

Pozdrav tebi a i Neveni .

ZGabriel
29-07-2012, 13:16
Ajde ne pretjerujte. Ljeto je, ljudi odmaraju. Ne može nitko visiti na forumu 24 h dnevno.
I ne dirajte chatere :toljaga oni jedini i pišu na svim temama. Izvolte se i vi uključiti, tema ima napretek, iz svih područja života. Od kukanja i prigovaranja nema koristi.

Marco Antonije
29-07-2012, 13:38
Ajde ne pretjerujte. Ljeto je, ljudi odmaraju. Ne može nitko visiti na forumu 24 h dnevno.
I ne dirajte chatere :toljaga oni jedini i pišu na svim temama. Izvolte se i vi uključiti, tema ima napretek, iz svih područja života. Od kukanja i prigovaranja nema koristi.

Dobro ništa zaboravi.I baš se ti našla prozvana .Ok a tamo sam pročitao Inkvijev upis kako nije dovoljno samo chat imati .Je si li ti .?

Ma koja sam ja konjina i što ovo uopće radim .Tjeraj po svome Gabriela .Po svome tjeraj, vijest se stavi za petnaestak minuta .

Ma što ja ovo uopće pokušavam kada mogu i bez ovoga .

Usput hvala ti na iscrpnom pojašnjenju o čemu se radi.

sagitarius
29-07-2012, 13:43
Ma da.Ako su ljudi na odmoru, neka hvala Bogu i treba da se odmore, ali zato imaju moderatore i valjda te neke ostale ljude koji ih mijenjaju u otsustvu i koji bi trebali da održavaju Portal...
Ovo ovako je neozbiljno.

ZGabriel
29-07-2012, 14:08
Prvo, na krivoj smo temi.
Drugo, ljudi pišu o onome što ih zanima. Ko vama brani da napišete 50 upisa o ozbiljnim temama? I na podforumu Politika postoji tema Vijesti, ne morate čekati capu da vam servira gotov tekst pa da ga tek onda komentirate. :nezna
treće, ovo jest prvenstveno politički forum, ali trebalo bi biti mjesta i za druge teme. Trenutno su te druge teme aktivnije i šta se može? Želite li nam ukinuti ležernije podforume da bi politika ostala istaknuta?
Forumaši oblikuju forum, a ne neka sila izvana. Pišite vi o politici koliko ja o glupostima i nitko neće ni primijetiti da sam tu.

ljuta trava
13-08-2012, 18:13
Teršelićka se rasplakala , Soros je ipak odabrao Japanku za nevjestu ......http://www.vecernji.hr/vijesti/soros-proslavio-82-rodendan-zarucio-se-40-godina-mladu-clanak-441328