PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Štefica Galić u raljama suživota

Inkvizitor
23-07-2012, 10:49
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2299-%C2%8Atefica-Gali%C4%87-u-raljama-su%C2%9Eivota

ljuta trava
23-07-2012, 12:58
Lekcije nam opet drže oni koji su svoje gradove i sela očistili temeljito od Hrvata. A Hrvati kao i uvijek u svojoj povijesti reagiraju samo obranaški i pravdaju se onima kojima nemaju nikakve ljudske ni moralne obaveze pravdati se. Znači ništa novo se ne događa. Parafrazirano, u ovim krajevima i u ovom stanju svijesti samo farsa stalna jest.-----Ovo mogu potpisati od riječi do riječi .

Jedno moram priznat ostacima čuvara yugoslavije , a to je izvrsna organiziranost i umreženost , za razliku od desnice , koja , ne znam , postoji li uopće .

sagitarius
23-07-2012, 13:15
Za sve one koji su imali neke druge i iskrivljene informacije, evo konačno teksta, na kojeg se moralo istina malo pričekati, ali ne toliko dugo da ne bi u kroijenu presjekao neke veoma zle manipulacije i koji je uistinu dao veoma realno jedan objektivan presjek kroz sve činjenice i istinu o filmu i oko filma Svetlane Brozove o Ljubuškom i njenom plačeničkom projektu, koji je na sreću, sad to već možemo reći, propao u teškom debaklu i opskurnoj mizeriji.
Ovakvim uradcima se odgovara na sve laži i konstrukcije i čestitke Portalu na ovoj solidnoj i prije svega uravnoteženoj i smirenoj elaboraciji nedavnih događanja oko ciljano zlonamjerno snimljenog "dokumentarca", čiji sadržaj nije pomogao zarastanju ratnih rana, nego isključivo dosipanju soli na njih...
Od Brozovih ništa novo...

Marco Antonije
23-07-2012, 15:41
Ko zna koliko sam puta iskazao žaljenje nad zločinima .Na svim stranicama koje sam posječivao.Nikada nisam likovao nad tuđom nesrećom.

A u strašnom zločinu u jednom trenu su mi pobijeni kum i svi prijatelji i susjedi taj zločin niti ko spominje a kamoli da ga procesuira .Počinili su ga susjedi.

U drugom zločinu ubijen mi je član obitelji.Glavni planeri zločina su pušteni samo sitne ribe osuđene na po žrtve i njihove obitelji na sramotno niske kazne .

Imao sam prilike se svetiti i po Hercegovini a i Dalmaciji samo mi nije palo na pamet nikada da to napravim.

Pravde nema za Hrvate a Hrvati svoje ljude i procesuirali i izručivali .Čak su i nevini ležali po zatvorima kao braća Kupreškić i ostali .

Hrvatima se ni jedna osoba nije ispričala za zločine nad njim .Ni jedna .A Hrvati iz dana u dan iskazuju žaljenje pa i nad Srebrenicom i zločinima koje nisu ni počinili.Evo i sada se ispričavaju za Ljubuški .

Jednako je i za srpske zločine .Uborak Ravno itd.A od Hrvata se traže isprike i za Jasenovac .Koji je višestruko kažnjen.

Treba sada Hrvate prikazati kao največe zločince na ovim prostorima glavne krivce za rat ,koljače i zadrte fašiste .A sve dolazi iz istih krugova .A zločini nad Hrvatima ne da nisu procesuirani već se traže opravdanja i dolaze iz istih krugova .Od naših ljevičara i njima pridruženih bošnjaka i Srba .

Zaslužuju li oni uopće žaljenje jer nisu spremni osuditi svoje zločine .

A nije manje važno ni napomenuti da na područjima gdje su Hrvati većina ne pamti se incident ,ubojstvo povratnika ili policajca .A Hrvati se i ubijaju vrše se teroristički napadi ,uništava im se imovina ,preglasavaju se oduzimaju im se sva prava .

A u velikoj mjeri svemu tome su doprinijeli opet onaj otpad među nama .Kojemu je važan vlastiti probitak.

Postalo mi je gadljivo sve .

Marco Antonije
23-07-2012, 15:44
Poz Sagiju i Travi a i ostalima .

Ma jednostavno sam se umorio ja, a nisam nikada drugog krivio.I ovo je slučajnost.Par komentara to je to :mardar:mardar

sagitarius
23-07-2012, 15:55
Ma da.
Čovjek se umori rasipljući veliku energiju na sporedne stvari, ali kad pogledaš cilj, on je ipak veći od pojedinca i tebe i mene i iznad sviju je nas poštenih i čestitih ljudi, koji vole svoj narod i žele mu sve najbolje, bez da se zakine itko ili neki drugi narod...
Umorim se i ja, pa odmorim, pa opet pišem i tako u krug , ali definitivno moj prijatelju, netko mora pisati, raditi, vremena su zeznuta do koske, puno je nepravde, ali to je tako i šutnja je luksuz i pravo onih koji neumiju reći i neznaju iskazati, stoga ovo naše umijeće da kažemo, da zapišemo nije Božija nagrada, nego breme koje nam je ON dao i koje valja časno i čestito nositi.
Stoga piši i ne odustaj.