PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kumordinar Ante Tomić, Čačićev vitez

caporegime
15-07-2012, 18:12
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2291-Kumordinar-Ante-Tomi%C4%87-%C4%8Ca%C4%8Di%C4%87ev-vitez

Inkvizitor
15-07-2012, 18:56
odlična Holjevčeva kolumna kao i uvijek. Demontirao je Pavićevog malog od kužine na proste elemente ali što vrijedi kad takvi ionako nemaju morala, jer da imaju morala ne bi rekli da se groze hajki a čitav im je opus satkan od hajki.

Inkvizitor
15-07-2012, 18:59
i odlična paralela sa kuomordinarom Žoržom..))))

moonlight
15-07-2012, 19:20
Jako dobar tekst, kako ih je dobro ubro, jer upravo Ante mora komentirati Hercegovce, "Dinarce"...kao on je njihov ali eto velika glava, svašta u nju stane...pa je on evoluirao.
Kompleksi su stvarno gadna bol.
E vidiš Inkvi , on je baš dobar primjer onog tipa , kad smo pričali o asimilaciji u gradu .

Inkvizitor
15-07-2012, 19:21
što, on je primjer asimilacije ili ..

moonlight
15-07-2012, 19:23
što, on je primjer asimilacije ili ..

Ne, nego je primjer onih koji kada se "urbaniziraju" idu i deru se koliki su purgeri, naravno, zbog nagomilanih kompleksa.

Inkvizitor
15-07-2012, 19:30
Pa nije baš..Ante uvijek naglasi da je Vlaj ili bar da do znanja..on se iza toga i krije iako ima i on te"superiorne" stavove.

On je konfuzan kao i ti svi "novourbani"

moonlight
15-07-2012, 19:33
Pa nije baš..Ante uvijek naglasi da je Vlaj ili bar da do znanja..on se iza toga i krije iako ima i on te"superiorne" stavove.

On je konfuzan kao i ti svi "novourbani"

Je Vlaj je u onoj mjeri gdje mu paše.
To je stvarno istina da su mu u Prološcu stavili šešir na zvonik crkve ili je to verbalna akrobacija kolumnista?

Inkvizitor
15-07-2012, 19:38
znam da je htio održati neku književnu večer u Prološcu..pa nije stigao ni postaviti stol već je najuren a to za šešir ne znam..što bi njegov šešir radio na zvoniku ..treba pitati Holjevca..

moonlight
15-07-2012, 19:41
znam da je htio imati neku književnu večer u Prološcu..pa nije stigao ni postaviti stol već je najuren a to za šešir ne znam..što bi njegov šešir radio na zvoniku ..treba pitati Holjevca..

Pa ne znam, ali ako te tvoji, pogotovo iz tog kraja uzmu na zub, to zna bit brutalno...
Pa ono šešir na zvoniku, kao nu našeg Ante, velik je kao katedrala...ne znam.

Inkvizitor
15-07-2012, 19:41
Pa ne znam, ali ako te tvoji, pogotovo iz tog kraja uzmu na zub, to zna bit brutalno...
Pa ono šešir na zvoniku, kao nu našeg Ante, velik je kao katedrala...ne znam.

nisu oni uzeli njega na zub nego on njih..

Inkvizitor
15-07-2012, 19:43
inače još je veća nakarada Ivica Đikić..e taj je "moj"..u ratu uređivao TRN ( tomislavgradske ratne novine) a sad uređuje srpske Novosti.

Grunf
15-07-2012, 19:51
inače još je veća nakarada Ivica Đikić..e taj je "moj"..u ratu uređivao TRN ( tomislavgradske ratne novine) a sad uređuje srpske Novosti.

:rofl

Jbg, teška su vremena, a ovi dobro plaćaju. (Sad za koje novine ide ta priča ne znam :kez)

Iris
15-07-2012, 19:54
ovo je onaj švercer Rakova,preko granice,
jadoo...:rofl

Inkvizitor
15-07-2012, 20:06
Prije će bit da je to Škutor Mate šverco rakove )))

Grunf
15-07-2012, 20:07
Neka samo oni forsiraju taj svoj stil. Činjenica je da im novine kupuje sve manje i manje ljudi i da neće još dugo izdržati sa svojim bedastoćama. Mislim da su na povijesnom minimumu po broju prodanih novina pa je pitanje dokle će moći pisati gluposti.

Inkvizitor
15-07-2012, 20:12
Neka samo oni forsiraju taj svoj stil. Činjenica je da im novine kupuje sve manje i manje ljudi i da neće još dugo izdržati sa svojim bedastoćama. Mislim da su na povijesnom minimumu po broju prodanih novina pa je pitanje dokle će moći pisati gluposti.

uvijek će se naći način, otpis poreza npr..strane donacije..izdajstvo se u Hrvata uvijek dobro plaćalo, uvijek bilo najunosnije zanimanje..ne brini ti za njih.

Iris
15-07-2012, 20:13
Prije će bit da je to Škutor Mate šverco rakove )))

hahahahah kaže Tomić kad Hecegovci mogu mrtve ljude švercat preko ganice,može i on žive rakove,al njega uvatiše za razliku od Hercegovca:kez

Inkvizitor
15-07-2012, 20:13
da su Hrvati pametni ko što nisu..udarno pero bi bio Holjevac a ne Tomići i slični.

Grunf
15-07-2012, 20:19
uvijek će se naći način, otpis poreza npr..strane donacije..izdajstvo se u Hrvata uvijek dobro plaćalo, uvijek bilo najunosnije zanimanje..ne brini ti za njih.

Pa tak nekaj se bude dogodilo. 10-ak zaposlenih, 1.000 izdanih primjera i život na grbači stranih donatora. Tužna budućnost nekad uglednog dnevnika.

Inkvizitor
15-07-2012, 20:21
Pa tak nekaj se bude dogodilo. 10-ak zaposlenih, 1.000 izdanih primjera i život na grbači stranih donatora. Tužna budućnost nekad uglednog dnevnika.

A kad je on to bio ugledan. Uvijek je bio ovakav.

Grunf
15-07-2012, 20:21
da su Hrvati pametni ko što nisu..udarno pero bi bio Holjevac a ne Tomići i slični.

Hrvati jesu pametni i vole čitati pametne ljude, samo kaj nema na tržištu ponuda takvih novina. Kad bi netko pokrenuo ozbiljne novine garant bi imali uspjeha, a Jutarnji i Večernji bi propali kroz pola godine.

Grunf
15-07-2012, 20:22
A kad je on to bio ugledan. Uvijek je bio ovakav.

Znal sam da buš to rekel. :D

Inkvizitor
15-07-2012, 20:31
Znal sam da buš to rekel. :D

pa kad je istina..kaj ću..

Inkvizitor
15-07-2012, 20:31
Hrvati jesu pametni i vole čitati pametne ljude, samo kaj nema na tržištu ponuda takvih novina. Kad bi netko pokrenuo ozbiljne novine garant bi imali uspjeha, a Jutarnji i Večernji bi propali kroz pola godine.

pa koje je objašnjenje zašto nema takvih novina. Eto biznismenima odlična prilika za zaradu?

Grunf
15-07-2012, 20:42
pa koje je objašnjenje zašto nema takvih novina. Eto biznismenima odlična prilika za zaradu?

Zato jer ta stvar košta velike novce. Lakše je filat novine sa slikama i malim bedastim tekstovima te ostvarivat profit na taj način. Lakše je, ali pitanje je koliko će to trajati. Ja mislim da će se kad tad pojaviti takve novine.

Inkvizitor
15-07-2012, 20:44
Zato jer ta stvar košta velike novce. Lakše je filat novine sa slikama i malim bedastim tekstovima te ostvarivat profit na taj način. Lakše je, ali pitanje je koliko će to trajati. Ja mislim da će se kad tad pojaviti takve novine.

Vjesnik, jedine novine koje nisu propagirale žutilo..propale su..

ozbiljne zemlje imaju ozbiljne novine, neozbiljne zemlje imaju neozbiljne novine..to ti je tak moj Grunf.

Grunf
15-07-2012, 20:48
Vjesnik, jedine novine koje nisu propagirale žutilo..propale su..

ozbiljne zemlje imaju ozbiljne novine, neozbiljne zemlje imaju neozbiljne novine..to ti je tak moj Grunf.

Novine koje ližu šupak vladi nisu ozbiljne novine, a s ovim drugim se slažem. Uskoro ćemo i mi postati ozbiljna zemlja. :D

moonlight
15-07-2012, 20:58
Dnevne novine su se odavno srozale, od tjednika jedino na nešto liči Forum (navodno se gasi...čudi me, mda), a od mjesečnika Meridijani.

TheBronxBomber
16-07-2012, 02:39

:kez Dobar si.

Vecina ljudi su budale. To vrijedi za svaku naciju. A Hrvati su dodatno potvrdili to pravilo.

mholjevac
16-07-2012, 13:37
Je Vlaj je u onoj mjeri gdje mu paše.
To je stvarno istina da su mu u Prološcu stavili šešir na zvonik crkve ili je to verbalna akrobacija kolumnista?

Tako mi reče jedan TV snimatelj dolje iz Splita koji je obično dobro obaviješten o svemu, zato piše "navodno"...

Pitat ću ga detalje kad ga vidim na fejsu... navodno je antiša jednom prilikom i na kupanju u potoku završio, kao pozdrav oduševljenih mještana koji baš vole kako on piše o njima...

ps. hvala na pozitivnim komentarima :zivili... volio bih da stignem više pisat al moram i radit...