PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Razgovor Damira Pešorde s akademikom Josipom Pečarićem

ZGabriel
09-07-2012, 16:47
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2287-Razgovor-Damira-Pe%C2%9Aorde-s-akademikom-Josipom-Pe%C4%8Dari%C4%87em

sagitarius
12-07-2012, 15:59
Još jednom da potvrdim ono što sam već rekao, a to je iskrene čestitke Pešordi na sjajnim pitanjima i podrška akademiku Pečariću u njegovim nastojanjima "angažiranog intelektualca.
Zašto kažem još jednom, mada i tisuću puta podrške i čestitke, ali ono "još jednom", e to radi naših "smotanih" administratora i vlasnika portala koji su nekakvim akrobacijama uspjeli da nam izbrišu postove i da se bez izvinjenja na "šarmantan osmijeh" pokušaju opravdati - sram ih bilo, ozbiljno, nisam ih opravdao, jer je ovo već pomalo neozbiljno.

ZGabriel
12-07-2012, 16:02
Isprika je na vrhu foruma. doduše, malo zakašnjela jer je protok informacija zaštekao pri samom vrhu. :D tako je to u apsolutizmu...iliti po naški - kadija te tuži, kadija ti sudi...u ovm slučaju, seli server...

sagitarius
12-07-2012, 16:06
Apsolutizam ne priznajem, borio sam se protivu njega i to tko zvecka oružjima vlasti me ne plaši, jer Gabi, iako si mi najdraža osoba na ovom portalu me ne će sprijećiti da kažem ja sam Sagitarius i ja se nikoga ne bojim osim Njega.
Priznaj grešku i poklopi se po ušima, isto što bih i ja učinio da pogriješim.

ZGabriel
12-07-2012, 16:07
Apsolutizam ne priznajem, borio sam se protivu njega i to tko zvecka oružjima vlasti me ne plaši, jer Gabi, iako si mi najdraža osoba na ovom portalu me ne će sprijećiti da kažem ja sam Sagitarius i ja se nikoga ne bojim osim Njega.
Priznaj grešku i poklopi se po ušima, isto što bih i ja učinio da pogriješim.

nije moja greška, ja nemam veze sa selidbom. ja sam samo pokušala popraviti ono što je netko drugi propustio (tj. reći ljudima da forum šteka zbog selidbe).
ali po običaju, ja nadrapam. :rofl pa ti budi koristan...

sagitarius
12-07-2012, 16:13
OK.
Nisi ti kriva, to mi je najdraže ćuti, uistinu, jer sam siguran da je tako, ali netko jeste, stoga ne griješi i ne brani njegove greške, jer zašto bih dva puta ja morao skidati kapu, pa makar i sjajnom Pečariću i odličnom Pešordi, jer za moj ego je dovoljno to učiniti jednom, pa evo i drugi put, a ti zašto bi morala prihvatati tuđi propust, ne blagovremenu najavu, neznam, ispriku ili pak ljudsku riječ..., gospodo, prijatelji, oprostite...

sagitarius
12-07-2012, 16:14
i da, već je oprošteno i oprosti i ti meni što sam bio oštar...

ZGabriel
12-07-2012, 16:16
ajde ,dosta offtopica, napiši neki lijep, dugačak komentar, da imam nešto za čitati. :)