PDA

Pogledaj Full Version : Pišemo ljubić! :D

ZGabriel
05-07-2012, 00:51
Evo nove razbibrige za ljeto!

Početna ideja je bila da naš junak, zovimo ga Tomo :zubo bude muška Pepeljuga. Recimo da je splavar na Savi :gondola i da ga jednog dana posjeti tajanstveni kurir iz Venecije. Tomo je zapravo nasljednik slavne mletačke obitelji i život mu se mijenja iz korijena. Tu je i djeva bajna, posvojče mletačkog dužda i njegova žena, zla maćeha. :D
Tomo ima i polubrata koji ne voli konkurenciju a u priču se upliće i tajni ženski kult koji svima pravi probleme.

Ovo je jedan od mogućih zapleta. Čekamo druge ideje. :cheer

pdv
05-07-2012, 01:01
Oćemo moći provodit inkviziciju? ;)

ZGabriel
05-07-2012, 01:03
Ma štogod ti padne na pamet :D

ja već kuham čarobne napitke.

pdv
05-07-2012, 01:07
Ti s napitcima...već vidim Stlku kada dođe s nekim SF dijelovima. :cheer Kako ja neman mašte stvarno ću na kraju morati opisivati prvu bračnu noć :rofl

Stiliana
05-07-2012, 01:16
Ti s napitcima...već vidim Stlku kada dođe s nekim SF dijelovima. :cheer Kako ja neman mašte stvarno ću na kraju morati opisivati prvu bračnu noć :rofl

ma neee :D to je svetogrđe...
a teško ti palo ovo s bračnom noći kako vidim :rofl

pdv
05-07-2012, 01:19
ma neee :D to je svetogrđe...
a teško ti palo ovo s bračnom noći kako vidim :rofl

Čuješ ,kad ti je Barbara Cartland mentor ništa ti teško ne pada ;) :cheer

Stiliana
05-07-2012, 01:25
Čuješ ,kad ti je Barbara Cartland mentor ništa ti teško ne pada ;) :cheer

onda nek to bude uskoro, jedva čekam da pročitam :rofl

Tomahawk
05-07-2012, 13:17
Na rezmedu civiliziacija, kultura i kontinenata, u vrijeme kada je neprijateljstvo s obje strane bilo toliko veliko da se nije ni pomisljalo na ikakvo povezivanje, dok je i na Drini cuprija bila znanstvena fantastika, jedina veza jedne i druge obale Save bio je splav, a jedini koji je dobro dosao na obe obale bio je splavar, splavar Tomo.

(ovo nek bude dio uvodne recenice. Prve.)

ZGabriel
29-08-2012, 15:37
ljeto prođe, a nitko ništa ne piše...

jeste li još zainteresirani, ili da ja pišem sebi a vi ljenčarite i dalje? :D

http://i1269.photobucket.com/albums/jj587/ZGabriela/pauza.gif

Stiliana
02-09-2012, 10:39
Ti počni, mi ćemo se ubacit :cerek

Grunf
03-09-2012, 21:51
Naočit, mlad, atleta uđoše u sobu za sastanke. Ispričao se zbog kašnjenja. Direktorica je samo kimnula. Danas je obukla onu haljinu koju oblači samo za te prilike, znala je da ga mora imati danas ili nikada. Tijelo joj je zadrhtalo od same pomisli.

ZGabriel
03-09-2012, 22:00
Grunfe, ne da si promašio ceo fudbal, nego i stadion. :kava

Grunf
03-09-2012, 22:10
Tvrtka je loše stajala. Recesija je najviše pogodila građevinare, a posljedično i arhitekte. Gabrijela je znala da je ova prezentacija možda i zadnja slamka spasa njezine firme. Povratnik iz Njemačke je odlučio sagraditi poslovni neboder koji bi izvukao Gabrijelinu tvrtku iz ponora. Međutim, ona je u tom trenutku samo mislila o Marku. :D