PDA

Pogledaj Full Version : Tadić i Josipović -ponovo

Inkvizitor
23-11-2010, 14:14
Tadić sutra slijeće u Zagreb. Koji je ovo put odakad je muzičar na čelu države.

Navodno se neka gala večera sprema.

Šta je to. Mislim čemu to. Jesu li oni u kakvoj vezi. O čemu se radi.

caporegime
23-11-2010, 14:20
relativizacija krivnje u punom zamahu.
stvar je jednostavna; rat je gotov, nitko nije potpuni pobjednik pa da mora poraženome diktirati uvjete, a MZ ne želi da se njihovo dragocjenoi vrijeme gubi na postavljanje stvari u skladu s pravičnošću.
doktrina; šta je bilo bilo je nažalost će omogućiti agresoru da prođe lišo a podrška MZ-a određenim političkim strukturama u hrvatskoj najbolje pokazuje koliko je zainteresirana za raščivanjae odnosa na bazi pravde i pravičnosti.
ništa, naučili smo jopš nešto iz teme- Kako djeluje međunarodna zajednica.
sve bi to i imalo smisla kad bi imali političari koji bi znali kad je pravi tren da mi odigramo ulogu onoga koji sere a svi drugi da moraju čistiti za nama.
umjesto toga imamo poltrončiće i sitne duše.
ali ovaj ljigavi i sitnodušni narod drugo nije ni zaslužio.

Inkvizitor
23-11-2010, 14:24
relativizacija krivnje u punom zamahu.
stvar je jednostavna; rat je gotov, nitko nije potpuni pobjednik pa da mora poraženome diktirati uvjete, a MZ ne želi da se njihovo dragocjenoi vrijeme gubi na postavljanje stvari u skladu s pravičnošću.
doktrina; šta je bilo bilo je nažalost će omogućiti agresoru da prođe lišo a podrška MZ-a određenim političkim strukturama u hrvatskoj najbolje pokazuje koliko je zainteresirana za raščivanjae odnosa na bazi pravde i pravičnosti.
ništa, naučili smo jopš nešto iz teme- Kako djeluje međunarodna zajednica.
sve bi to i imalo smisla kad bi imali političari koji bi znali kad je pravi tren da mi odigramo ulogu onoga koji sere a svi drugi da moraju čistiti za nama.
umjesto toga imamo poltrončiće i sitne duše.
ali ovaj ljigavi i sitnodušni narod drugo nije ni zaslužio.

sinoć se vozim u autui i slučajno, na nekoj stanici mali ljigavac ima intervju.

Josipović. I on obrazlaže zašto tužba protiv Srbije neće biti ono što se očekuje i sve tako..kako ne možemo dobiti tužbom puno a kao on ju pisao.

I javljaju se se voditeljice sa lokalnih stanica, i postavljaju pitanja i nijedna da se sjeti da se priupita, kakvo je to u pičku materinu zbližavanje sa Srbijom dok ona nijedan korak nije napravila da bi dokazala da nije velikosrpska.

Sve neka tuka pitanja..ko iz Glorije..pa kakva je to infatilnost na svim razinama.

Marta
23-11-2010, 14:40

Josipović. I on obrazlaže zašto tužba protiv Srbije neće biti ono što se očekuje i sve tako..kako ne možemo dobiti tužbom puno a kao on ju pisao.

I javljaju se se voditeljice sa lokalnih stanica, i postavljaju pitanja i nijedna da se sjeti da se priupita, kakvo je to u pičku materinu zbližavanje sa Srbijom dok ona nijedan korak nije napravila da bi dokazala da nije velikosrpska.

Sve neka tuka pitanja..ko iz Glorije..pa kakva je to infatilnost na svim razinama.

Muzicar je dobar glumac, jako dobar. Uspio je pridobiti i dosta skepticara. Nekad ne vjerujem kad cujem od ljudi koji su ga pljuvali da nije toliko los, da su ga krivo procjenili, da je dobar za Hrvatsku ....

On na otrcan nacin pere mozak citavoj naciji, ponavlja jedna te ista sranja dok ljudi ne povjeruju.

Kad ga vidim muka mi je, a tek kad zine, ono kaaaaaaaaaaaaaaaaad zine i prrrooogooooovori onda mi se tek riga

A te voditeljice su vecinom ko stvorene za neke jeftine zenske novine bez sadrzaja, samo slikice ....

caporegime
23-11-2010, 14:43

e vidiš tu se krije najveći problem.
nije problem normalizacija ali ta srbija koja je sve započela ničim ne pokazuje da je doista odustala od velikosrpske politike, da je spremna učiniti sve da pokaže otklon od takve politike, štoviše, na simboličnoj razini, kao signal. podsjetnik, indikator, ta ista srbija jasno daje do znanja da bi prvom prilikom ponovo pokušala ostvariti svoje imperijalisitčke ciljeve.

Inkvizitor
23-11-2010, 14:47
e vidiš tu se krije najveći problem.
nije problem normalizacija ali ta srbija koja je sve započela ničim ne pokazuje da je doista odustala od velikosrpske politike, da je spremna učiniti sve da pokaže otklon od takve politike, štoviše, na simboličnoj razini, kao signal. podsjetnik, indikator, ta ista srbija jasno daje do znanja da bi prvom prilikom ponovo pokušala ostvariti svoje imperijalisitčke ciljeve.

pa to sam nazvao ..politikom takozvane normalizacije bez ikakvog rizika.

ta ne misli netko da je presuda nekim umobolnim slučajevima politika neke druge Srbije. To što su osudili par izvršioca na Ovčari.

U isot vrijeme štite visoki vojni vrh, ne dopuštaju pristup i ne priznaju postojanje logora u Srbiji mada i ptice na grani znaju da su postojali. ne žele vratiti opljčkano blago, ne žele predati karte minskih polja, ne žele ništa uraditi čime bi za dlaku priznali neke stvari.

ista politika kao pod Miloševićem. nijednog ja tu koraka ne vidim.

A ovi naši tukci jedva dočekali da se mogu opet pajdašiti i zajedno žderati i lokati.

caporegime
23-11-2010, 14:50
pa to sam nazvao ..politikom takozvane normalizacije bez ikakvog rizika.

ta ne misli netko da je presuda nekim umobolnim slučajevima politika neke druge Srbije. To što su osudili par izvršioca na Ovčari.

U isot vrijeme štite visoki vojni vrh, ne dopuštaju pristup i ne priznaju postojanje logora u Srbiji mada i ptice na grani znaju da su postojali. ne žele vratiti opljčkano blago, ne žele predati karte minskih polja, ne žele ništa uraditi čime bi za dlaku priznali neke stvari.

ista politika kao pod Miloševićem. nijednog ja tu koraka ne vidim.

A ovi naši tukci jedva dočekali da se mogu opet pajdašiti i zajedno žderati i lokati.

sjećaš li se tadićeve izjave da bi osuđujuća presuda hrvatskim generalima bila dobra za stabilnost ovih prostora i stim u vezi njegova osuda hrvatske koja kao država zastupa teze obrane da nije bilo nikakvog zločinačkog poduhvata?
tipična srpska perfidnost servirana na pladnju koji očito malo tko prepoznaje i naglašava.
srpski imperijalizam se poslije batina u ratu očito više počeo služiti mozgom umjesto )nejakih) mišića.

Inkvizitor
23-11-2010, 14:54
sjećaš li se tadićeve izjave da bi osuđujuća presuda hrvatskim generalima bila dobra za stabilnost ovih prostora i stim u vezi njegova osuda hrvatske koja kao država zastupa teze obrane da nije bilo nikakvog zločinačkog poduhvata?
tipična srpska perfidnost servirana na pladnju koji očito malo tko prepoznaje i naglašava.
srpski imperijalizam se poslije batina u ratu očito više počeo služiti mozgom umjesto )nejakih) mišića.

Srbi znaju momenat a Tadić je suptilni velikosrbin.

vrlo vrlo opasan političar. nitijedan potez nije povukao čime bi naštetio Srbiji a ima imidž velikog mirotvorca i demokrate.

mislim da ni Milošević ne bi izrazio negodovanje povodom kazne Šljivančaninu.

I poslije svega doć na Ovčaru i tamo odglumiti predstavu..jesam u svoje ime, nisam u ime Srbije..i postić savršeni učinak za sebe i zemlju, to može samo opasan lik, zajeban političar..

caporegime
23-11-2010, 14:59
tek ćemo snositi posljedice naivnog gledanja u tadića kao suprotnost srpskom imprerijalizmu.
ali tko zna, možda i kod nas nekome dođe iz dupeta u glavu.

Inkvizitor
25-11-2010, 09:43
Jbt koja idila. Stvarno je bespredmetno i nepotrebno da dvije zemlje koje se toliko vole, jedna drugu tuže.

caporegime
25-11-2010, 11:11
zajednički udžbenici? što želi s time reći?
da dosadašnja povijesna građa nije istinita?
da bi svi trebali prilagoditi istinu političkim zahtjevima?
a tek idiotske izjave kako bi srpski proizvodi trebali naći svoje mjesto na hrvatskim policama, a da ga ne nalaze zbog ppolitičkih zapreka.
e pa borise kretenčino, znaš li da tvoja zemlja nema ni jedan normalan proizvod da valja, osim jeftinog smeća kojega kupuju samo oni koji si skuplje ne mogu priuštiti i to ako ne kupuje domaću robu slabije kvalitete.
pa šta on misli?
da će se opet trgovati po direktivi i kupovati po političkom kriteriju?
ovakve nebuloze su užasne ako boris lupeta bez veze. znači da je glup.
ali ako on doista to što priča očekuje onda znači još gore. da je bahat i da očekuje da se njegova bahatost poštuje i da se postupka prema njoj

caporegime
25-11-2010, 19:22
Srbijanski predsjednik Tadić kazao je kako "manastir svjedoči o postojanju srpskoga naroda na ovim područjima od 14. stoljeća".

zašto netko nije objasnio budali da u doba kad se taj manastir gradio pravoslavna je bila samo šubićeva žena i pokoji putujući trgovac

Inkvizitor
25-11-2010, 19:49
Srbijanski predsjednik Tadić kazao je kako "manastir svjedoči o postojanju srpskoga naroda na ovim područjima od 14. stoljeća".

zašto netko nije objasnio budali da u doba kad se taj manastir gradio pravoslavna je bila samo šubićeva žena i pokoji putujući trgovac

Tko da mu objasni.

pa da on kaže da je granica KOKV oni bi mahali repićima pred njim.

crni bombarder
25-11-2010, 20:58
Pretpostavljam da katolicka crkva u Anchorageu dokazuje stoljetno prisustvo Hrvata na Aljasci.

caporegime
25-11-2010, 21:55
a tek pleme indijansko croatan u kanadi.

Inkvizitor
26-11-2010, 12:20
Čujem da je bio neki bal..

vrlo jake face su došle..

čudi me da nije striptiz odrađen..

mislim muški striptiz..

caporegime
26-11-2010, 12:24
Čujem da je bio neki bal..

vrlo jake face su došle..

čudi me da nije striptiz odrađen..

mislim muški striptiz..

jašta, aca tijanić i luka bebić u svojoj duo točki.
samo za ocvale dame i one koji bi riganje obavili ipak prije nego sjednu za volan.

caporegime
26-11-2010, 14:29
http://www.jutarnji.hr/-iz-sumadije-me-u-krnjak--dovela-ljubav--i-ne-zalim-/906806/

di je onaj smajli koji povraća

NorthStand
29-11-2010, 03:17
Ma ovo je cirkus živi, to forsiranje odnosa s srbijom pod svaku cijenu nema veze s zdravom pameti. I naravno da nitko ne priječi srbiji ulazak na naše tržište, npr ja sam jeo kajmak i bakinu tajnu pekmez srpski proizvodi i jedem i sad zato jer mi je to stvarno dobro. Al problem za srbe je taj, što oni ne mogu bit konkurentni na našem tržištu pa po običaju kuju teorije zavjere koje naravno nigdje nema. Što se tiče gospodarske suradnje ne vidim problem u tome, već u ovom forsiranju nekog "pomirenja". Nikako da shvate da netko tko je svoje najmilije izgubio, zbog nečjeg velikosrpstva sigurno nikad neće prihvatit oprost i pomirenje ko nešto normalno. Jer on svoje najbliže oživjet ne može, a tadić i josipović mogu samo laprdat i laprdat al realno ljudima nit će materijalno pomoć a da ne govorim emocionalno!

caporegime
29-11-2010, 17:20
Ma ovo je cirkus živi, to forsiranje odnosa s srbijom pod svaku cijenu nema veze s zdravom pameti. I naravno da nitko ne priječi srbiji ulazak na naše tržište, npr ja sam jeo kajmak i bakinu tajnu pekmez srpski proizvodi i jedem i sad zato jer mi je to stvarno dobro. Al problem za srbe je taj, što oni ne mogu bit konkurentni na našem tržištu pa po običaju kuju teorije zavjere koje naravno nigdje nema. Što se tiče gospodarske suradnje ne vidim problem u tome, već u ovom forsiranju nekog "pomirenja". Nikako da shvate da netko tko je svoje najmilije izgubio, zbog nečjeg velikosrpstva sigurno nikad neće prihvatit oprost i pomirenje ko nešto normalno. Jer on svoje najbliže oživjet ne može, a tadić i josipović mogu samo laprdat i laprdat al realno ljudima nit će materijalno pomoć a da ne govorim emocionalno!

točno. ljudi im ne kupuju proizvode prvenstveno zato jer su blago rečeno -šrot.
osim kajmaka nema tu ničega na što se isplati trošiti pare.

crni bombarder
29-11-2010, 18:31
http://www.jutarnji.hr/-iz-sumadije-me-u-krnjak--dovela-ljubav--i-ne-zalim-/906806/

di je onaj smajli koji povraća

Ajde sada bar znam odakle je Sasa Kosanovic.

caporegime
29-11-2010, 19:17
Ajde sada bar znam odakle je Sasa Kosanovic.

što je najgore, lik je imoćanin.
srbin, jugović al kad je u zagrebačkom društvu pretvara se u napadnog dalmatinca.
ono hajduk, torcida.....
kad mi se rodica udavala (bivšeg joj muža ko neki frend) umalo ga nisam istukao na svadbi, a nisam ni znao tko je on.
ima facu koja privlači čovjeka da ga napenali.