PDA

Pogledaj Full Version : Hrvatske tekme u grupi

Stranice : [1] 2

Inkvizitor
10-06-2012, 19:52
Evo ovdje možemo malo komentirati našu prvu utakmicu.

Španjolci i Talijani remizirali, dakle otpada ona opcija da će Španjolci zadnju utakmicu odigrati ležerno.

Sretno našima i da odigraju muški pa šta bude.

gorand556
10-06-2012, 20:00
Tako je,samo hrabro i rezultat će doći :) Vrijeme je da napravimo dobar rezultat na velikom natjecanju.

Inkvizitor
10-06-2012, 20:03
Tako je,samo hrabro i rezultat će doći :) Vrijeme je da napravimo dobar rezultat na velikom natjecanju.

Italija i Šapanjolska su danas pokazali da su oboji super jaki. Proć ovu grupu bio bi strašno velik uspjeh. Sve ostalo bi bilo bonus.

gorand556
10-06-2012, 20:13
Italija i Šapanjolska su danas pokazali da su oboji super jaki. Proć ovu grupu bio bi strašno velik uspjeh. Sve ostalo bi bilo bonus.

Naravno treba biti realan, čvrsto stajati na zemlji.Grupa nam je preteška, netko je neki dan ovdje rekao (mislim da si ti ) da ako prođemo grupu možemo i po naslov. Talijani su me ugodno iznenadili snagom, moram priznati da ih nisam gledao u zadnje vrijeme.Nije to više ona Italija koja se isključivo brani,pa tek onda razmišlja o napadu.Onaj stari lisac Di Natale je opak strijelac, da je malo mlađi sigurno bi igrao od prve minute.
Po meni Španjolski trener je pogriješio kada je uveo Torresa ,bolji izbor bi bio Llorente,ubojiti strijelac,on bi jednu od onih prilika što je Torres imao sigurno pospremio u gol.

Inkvizitor
10-06-2012, 20:24
Naravno treba biti realan, čvrsto stajati na zemlji.Grupa nam je preteška, netko je neki dan ovdje rekao (mislim da si ti ) da ako prođemo grupu možemo i po naslov. Talijani su me ugodno iznenadili snagom, moram priznati da ih nisam gledao u zadnje vrijeme.Nije to više ona Italija koja se isključivo brani,pa tek onda razmišlja o napadu.Onaj stari lisac Di Natale je opak strijelac, da je malo mlađi sigurno bi igrao od prve minute.
Po meni Španjolski trener je pogriješio kada je uveo Torresa ,bolji izbor bi bio Llorente,ubojiti strijelac,on bi jednu od onih prilika što je Torres imao sigurno pospremio u gol.

Ali ne bi svatko ušao u šansu ko Tores..opak je on igrač..vraća se u formu

gorand556
10-06-2012, 20:28
Ja mu želim sve najbolje, jer kakav je to igrač bio prije par godina...

Našima želim sreću, srce na teren i pobjeđujemo :D

Živili mi ,pa kako bude :zivili

Inkvizitor
10-06-2012, 20:42
Kiša pada, to mi se ne sviđa..i to dobra kiša.

Inkvizitor
10-06-2012, 20:51
Gooool..Mandžukić. Čudan gol..ali dobro :D

ZGabriel
10-06-2012, 20:52
Čujem neke urlike vani. Jel to pao gol?

Inkvizitor
10-06-2012, 21:09
Tipično dadnu gol i povuku se..predvidljivo..i prime gol:503

Inkvizitor
10-06-2012, 21:20
Irci igraju po zemlji a mi dugim loptama..:rofl

Inkvizitor
10-06-2012, 21:35
ha..nijesam zadovoljan..vodimo mali igra se sporo i na duge lopte..a mogu više i znaju..ko da se plaše..

ovaj drugi gol zar nije bio ofsajd..

gorand556
10-06-2012, 21:40
Ja sam zadovoljan, nadam se da smo iz greške kod prvog primljenog naučili lekciju.Ne povlačiti se ,vidi se da smo bolji imali smo više od igre.Treba zabit još koji i da smo mirni ,pa jel moramo uvijek drhtat do kraja :503

Humphrey
10-06-2012, 21:41
ha..nijesam zadovoljan..vodimo mali igra se sporo i na duge lopte..a mogu više i znaju..ko da se plaše..

ovaj drugi gol zar nije bio ofsajd..

Nije da me baš nešto briga, ali mislim kako je ofsajda bilo.

Ne sviđa mi se igra naših, bilo je nekih svjetlih trenutaka, ali sve je to nekako klimavo. Ovi su samo klimaviji od nas. Samo neka izdrže do kraja, ovo je utakmica u kojoj mi tražimo prolaz dalje. Ova tri boda su nam jako potrebna jer protiv talijana će biti sve ili ništa.

Inkvizitor
10-06-2012, 21:45
Nije da me baš nešto briga, ali mislim kako je ofsajda bilo.

Ne sviđa mi se igra naših, bilo je nekih svjetlih trenutaka, ali sve je to nekako klimavo. Ovi su samo klimaviji od nas. Samo neka izdrže do kraja, ovo je utakmica u kojoj mi tražimo prolaz dalje. Ova tri boda su nam jako potrebna jer protiv talijana će biti sve ili ništa.

poplašeni su a bolji su duplo..jednostavno su zakočeni..igra je realno slaba s obzirom na mogućnosti..a ofsajd je sad kad gledam bio..čisti ofsajd.

blam
10-06-2012, 21:46
da lupim.

moje misljenje je da i da je bilo sumljivog offsajda to je bilo na pcetku akcije, pre nego sto je Irac primio loptu. Kad mu je Irac dao loptu, to je GOL CAO PRIJATNO :)

gorand556
10-06-2012, 21:49
da ali vjerovatno je u pitanju trenutak kada je pucao naš,a ovi bili u zaleđu..ma ne znam a i ne zanima me računa se i to je bitno :D

zlatna ribica
10-06-2012, 21:56
Goool :cheer :cheer

3-1 :bravo :bravo

Humphrey
10-06-2012, 22:20
Za zaleđe nisam siguran, za penal jesam. Dobro je, ovaj sudac mrzi Irce :)

I opet to povlačenje nakon postignutog gola, samo zbog toga ne mogu uživati u utakmici.

Ako ovako ostane, euforija može krenuti, ne samo što ćemo biti prvaci europe nego nam odmah mogu dati i naslov svjetskog prvaka. :)

Inkvizitor
10-06-2012, 22:30
Slabo slabo..opet povlačenje..opet mlitavo..

Humphrey
10-06-2012, 22:43
Ova tri boda su najvažnija, iako igra i nije nešto, obrana jako loša, vezni red isto tako, jedino ako bila taktika igrati ovako. Srećom Jelavić i Mandža su bili odlični, u skoku superironi. Možemo biti i sretni zbog jako lošeg suđenja koje je ovaj put išlo nama u korist.

Jednostavno nisam siguran da imamo šta tražiti protiv Talijana, pogotovo ako Talijani budu igrali kao danas.

gorand556
10-06-2012, 22:53
3 boda spakirana,prvi smo u grupi. Neke stvari popraviti do Italije i može se i sa njima.Ako bude pristup kao i večeras možemo se nositi sa svakime,dečki su se trudili a to se cijeni :D Bravo za svakog našeg igrača i za stručni stožer :D

Mandžukić strašan danas

Humphrey
10-06-2012, 22:58
3 boda spakirana,prvi smo u grupi. Neke stvari popraviti do Italije i može se i sa njima.Ako bude pristup kao i večeras možemo se nositi sa svakime,dečki su se trudili a to se cijeni :D Bravo za svakog našeg igrača i za stručni stožer :D

Mandžukić strašan danas

Nisam siguran da se naša obrana može popraviti, Čorluka može ali ostali sumnjam. Kvaliteta im je upitna.

Ono što treba pohvaliti je pristup, iako su se povukli nakon svakog gola, želja se vidjela.Sve u svemu, igra nije bila bajna, ali relativno lagano pobjeda. Poslovično kidanje živaca ide uz naš nogomet i šport općenito.

zlatna ribica
10-06-2012, 23:04
Ma bit će to ok, nekak imam vjere da neće iznevjeriti protiv Italije :)

gorand556
10-06-2012, 23:06
Ma bit će to ok, nekak imam vjere da neće iznevjeriti protiv Italije :)

Tako je pa barem su nam oni mušterije :D Malo pozitive :yess

Inkvizitor
10-06-2012, 23:06
Vezni red katastrofa. Perišić provikano ništa. Rakitić loš a ni Modrić se nije nešto trsio. O Kranjačaru i neću, malo je igrao ali vidi se da ne može. Rezultat bolji od igre tri puta. Mandžukiću kapa do poda. Srna više odavno ne zna nabacit.

Saovakvom igrom teško će se protiv Talijana i Španjollaca. Ostaje jedino nada da su se čuvali.

zlatna ribica
10-06-2012, 23:19
Vezni red katastrofa. Perišić provikano ništa. Rakitić loš a ni Modrić se nije nešto trsio. O Kranjačaru i neću, malo je igrao ali vidi se da ne može. Rezultat bolji od igre tri puta. Mandžukiću kapa do poda. Srna više odavno ne zna nabacit.

Saovakvom igrom teško će se protiv Talijana i Španjollaca. Ostaje jedino nada da su se čuvali.

Kak si ti optimističan... :D

pdv
10-06-2012, 23:22
Nisam neki stručnjak ali čini mi se da su skroz dobro igrali. Jedino što šteka je obrana i nadam se da će staviti Šimunića umisto ovog Šinešto :D Naravno ako Šimunić može, a Rakitić je skroz dobar...baš se lipo pokorio kolektivu.

Inkvizitor
10-06-2012, 23:24
Kak si ti optimističan... :D

:D ko i uvijek..

ali fakat su drugo poluvrijeme odigrali loše..osim gola gdje smo opet imali sriće..lopta od Givenove glave u gol..samo jedan udarac Rakitića...

loše je to..

Vepar
10-06-2012, 23:27

Po meni nije bilo tako loše. Fino su to odradili, rutinski.:D Veza je isto zadovoljila, jedino je obrana ponekad bila nesigurna. Vidim na Indexu da Irci kmeče zbog suđenja, ali meni je bila sumnjiva jedna situacija i kod njih, čini mi se bila ruka, ali nema veze.:kez

pdv
10-06-2012, 23:29
Inkvi, prekritičan si. S obzirom na očekivanja prije početka prvenstva smo odigrali i više nego dobro. Talijani i Španjolci su teži ali sam sigurna da Talijane dobivamo, a sa Španjolcim vjerojatno neriješeno :D

Danas sam se kladila i dobila :cheer

Inkvizitor
10-06-2012, 23:29
ste vidli ovo..:zubo..

jadni Given..

http://www.abload.de/img/untitled-9hyytr.gif

pdv
10-06-2012, 23:30
Po meni nije bilo tako loše. Fino su to odradili, rutinski.:D Veza je isto zadovoljila, jedino je obrana ponekad bila nesigurna. Vidim na Indexu da Irci kmeče zbog suđenja, ali meni je bila sumnjiva jedna situacija i kod njih, čini mi se bila ruka, ali nema veze.:kez

Pa da, nekako su lepršavo i brzo igrali. To mi se svidjelo, a dosad bi uvijek nekako kilavi bili i uvijek bi se mučili s reprezentacijama s kojima smo tu negdje po jačini. Danas su ih s lakoćom dobili i to mi ulijeva povjerenje :D

pdv
10-06-2012, 23:31

jadni Given..

:rofl

Od čega je crta, kokaina? ;)

Inkvizitor
10-06-2012, 23:31
Inkvi, prekritičan si. S obzirom na očekivanja prije početka prvenstva smo odigrali i više nego dobro. Talijani i Španjolci su teži ali sam sigurna da Talijane dobivamo, a sa Španjolcim vjerojatno neriješeno :D

Danas sam se kladila i dobila :cheer

Pa mi bolje igramno protiv jačih ekipa..imamo tri boda ..jednu utakmicu dobit i to je to..sa neriješenim se nećemo tako lako provuć..da bar ovi danas nisu završili nerješeno..a možd ai Irci kome otkinu bod.

Inkvizitor
10-06-2012, 23:32

Od čega je crta, kokaina? ;)

tak izgleda...koja slika..žao mi čovjeka..još se od stative lopt odbila njemu u glavu pa u gol..

pdv
10-06-2012, 23:35
Pa mi bolje igramno protiv jačih ekipa..imamo tri boda ..jednu utakmicu dobit i to je to..sa neriješenim se nećemo tako lako provuć..da bar ovi danas nisu završili nerješeno..a možd ai Irci kome otkinu bod.

Da, sad trebamo dobit da smo sigurni ;)

zlatna ribica
10-06-2012, 23:38
Mislim da su naši ok igrali danas... puno bolje nego sam očekivala. I sviđa mi se što se nisu predavali, nego borbeno skroz do kraja. Tako treba i protiv Talijana i Španjolaca :cheer

Marta
10-06-2012, 23:39
sto smo dobre volje :zubo

Inkvizitor
10-06-2012, 23:41
Mislim da su naši ok igrali danas... puno bolje nego sam očekivala. I sviđa mi se što se nisu predavali, nego borbeno skroz do kraja. Tako treba i protiv Talijana i Španjolaca :cheer

Nisu se trebali uvlačit u svoj gol zadnjih deset minuta zamal smo popili gol..ali dobro..tri boda su tu..sad sa talijanima u ljuti boj..

pdv koji hoćeš status..

Marta
10-06-2012, 23:43

ma sad uzivam u pobjedi ... nisam ocekivala ovak solidnu igru :shy:shy:shy:shy:cerek:cerek:cerek:cerek

kasnije kak bude

pdv
10-06-2012, 23:44

Da, to se i meni svidilo. Baš su bili rastrčani i zaigrani.

sto smo dobre volje :zubo

Jel' dijaspora navija? :cheer

Nisu se trebali uvlačit u svoj gol zadnjih deset minuta zamal smo popili gol..ali dobro..tri boda su tu..sad sa talijanima u ljuti boj..

pdv koji hoćeš status..

Pa ne znam, predložite mi neki ;)

gorand556
10-06-2012, 23:47
Odlični smo bili ,Marta skoro sam ti i rezultat pogodio.Rekao sam 2-1 ipak naši jači od očekivanog :D Protiv Italije treba onog Balotelija provocirat da dobije crveni i onda ih razbit sa igračem više :juhu

Mene su naši ugodno iznenadili ,očekivao sam puno više muke i patnje.Jelavić zabio iz jedine prilike,to je napadač.Pobijedili smo a možemo igrati još i bolje u svakom slučaju :cerek

Inkvizitor
10-06-2012, 23:49
Možemo a i moraćemo puno bolje. Dudu mora igrat..svaka čast Jelaviću ali Dudu-a u vatru..

Kranky-ja ni slučajno..

Inkvizitor
10-06-2012, 23:49
Pa ne znam, predložite mi neki ;)

ja sam mislio da imaš neki u vidu..štajznam Vatrena Vlaj'na..:zubo

Inkvizitor
10-06-2012, 23:52
ribili ako ti Lexi vidi taj avatar eto njega u Zelinu..

a di je on..bojkotuje nas dok je prvnestvo il peva na uvce sojčice- devojčice..

pdv
10-06-2012, 23:53
Odlični smo bili ,Marta skoro sam ti i rezultat pogodio.Rekao sam 2-1 ipak naši jači od očekivanog :D Protiv Italije treba onog Balotelija provocirat da dobije crveni i onda ih razbit sa igračem više :juhu

Mene su naši ugodno iznenadili ,očekivao sam puno više muke i patnje.Jelavić zabio iz jedine prilike,to je napadač.Pobijedili smo a možemo igrati još i bolje u svakom slučaju :cerek

Meni su isto bili odlični i drago mi je što se konačno daje šansa i mlađima, a ne samo standardna postava koja je igrala većinom zbog imena.

Možemo a i moraćemo puno bolje. Dudu mora igrat..svaka čast Jelaviću ali Dudu-a u vatru..

Kranky-ja ni slučajno..

Šta fali Jelaviću? Baš je žilav igrač za razliku od Dudua koji uglavnom daje golove od onih odbijanaca.

Kranjčar nije za ovakvu vrstu nogometa, možda dečko zna s loptom ali je prespor i tako mi uvijek izgleda nezainteresiran.

ja sam mislio da imaš neki u vidu..štajznam Vatrena Vlaj'na..:zubo

ma di ću to :rolleyes:

razmislit ću još

gorand556
10-06-2012, 23:53

Kranky-ja ni slučajno..

Hahaha :D Kranky :rofl Uvijek smo sa jakima igrali dobro, od talijana ako se ne varam nismo nikad izgubili ,jedna mi u kvalifikacijama ostala u sjećanju sa njima u palermu 94

SarajkaDjevojka
10-06-2012, 23:56
Cetitke, odlicna tekma !

Sve najbolje u nastavku.Mandzukic superrrr !:)

Inkvizitor
10-06-2012, 23:57
ma di ću to :rolleyes:

razmislit ću još

baš je fora..prava...:D

Inkvizitor
10-06-2012, 23:57
Hahaha :D Kranky :rofl Uvijek smo sa jakima igrali dobro, od talijana ako se ne varam nismo nikad izgubili ,jedna mi u kvalifikacijama ostala u sjećanju sa njima u palermu 94

je Talijani se baš nisu s nama nadobivali doduše u Koreji ih je pokralo ko papke :rofl

pdv
10-06-2012, 23:58
Cetitke, odlicna tekma !

Sve najbolje u nastavku.Mandzukic superrrr !:)

Jesi navijala za nas? ;)

baš je fora..prava...:D

Ne mogu s aristokratkinje na vlaj'nu...šta će ljudi reći :cheer

Inkvizitor
10-06-2012, 23:58
di nam je stilči..ziher grli onog svog Egger-a..:rolleyes:

dezerterka :mad..

ni mirr.orka ne čestita..beogradska veza je skroz zakazala..

Inkvizitor
10-06-2012, 23:59
Jesi navijala za nas? ;)

Ne mogu s aristokratkinje na vlaj'nu...šta će ljudi reći :cheer

da si se vratila korijenima..

di je dragi.. s dečkima fešta..dala si mu slobodno dvi ure..:cheer

pdv
10-06-2012, 23:59
Ovi Irci baš životninjski nekako igraju. Nema neke elegancije nego napucaju balun i udri glavama...brrr

Inkvizitor
11-06-2012, 00:00
Ovi Irci baš životninjski nekako igraju. Nema neke elegancije nego napucaju balun i udri glavama...brrr

a mi im dali dva gola glavama. :rofl

to je otočki nogomet..uvik su tako igrali..

pdv
11-06-2012, 00:01
da si se vratila korijenima..

di je dragi.. s dečkima fešta..dala si mu slobodno dvi ure..:cheer

Taman je stiga :D

A, šta ću moran sad dok prvenstvo traje bit popustljivija malo...već ću ja to naplatit...skupo :evil :D

pdv
11-06-2012, 00:01
a mi im dali dva gola glavama. :rofl

to je otočki nogomet..uvik su tako igrali..

Ma ok to, nego općenito su baš neke živine :D

gorand556
11-06-2012, 00:03
je Talijani se baš nisu s nama nadobivali doduše u Koreji ih je pokralo ko papke :rofl

Legendarna utakmica :D Olić kad je skinuo dres onda ga nije znao obući :D Rapaićev čudni i slučajni gol :D

Trapatoni tad vodio talijane,znači i on nam je mušterija..Kad se sjetim kako je samo prosipao svetu vodicu kraj klupe :vidiga

Inkvizitor
11-06-2012, 00:05
Legendarna utakmica :D Olić kad je skinuo dres onda ga nije znao obući :D Rapaićev čudni i slučajni gol :D

Trapatoni tad vodio talijane,znači i on nam je mušterija..Kad se sjetim kako je samo prosipao svetu vodicu kraj klupe :vidiga

ma dobro to nego čista im dva gola poništili..ja veću krađu u životu nisam vidio..:zubo

Inkvizitor
11-06-2012, 00:05
Taman je stiga :D

A, šta ću moran sad dok prvenstvo traje bit popustljivija malo...već ću ja to naplatit...skupo :evil :D

tsss...diš naplaćivat ljubav..i ovu i onu..;)

gorand556
11-06-2012, 00:06
ma dobro to nego čista im dva gola poništili..ja veću krađu u životu nisam vidio..:zubo

Znam znam :D talijane su na tom prvenstvu krali samo tako,jel se sjećaš kako su ispali od koreje ,mislim da je totti dobio crveni bezveze i isto ih kralo nenormalno :D
Tad mi ih je bilo skoro pa i žao :rofl

Inkvizitor
11-06-2012, 00:10
Znam znam :D talijane su na tom prvenstvu krali samo tako,jel se sjećaš kako su ispali od koreje ,mislim da je totti dobio crveni bezveze i isto ih kralo nenormalno :D
Tad mi ih je bilo skoro pa i žao :rofl

Pokralo ih kažem ko zadnje papke..ajde da su pokrali ..recimo Bugarsku ili nas..nego Talijane..ekipu među prve tri nogometne nacije na svijetu..druge po titulama iza Brazila..

na osim one utakmice sa Njemačkom 96-te nikad nisu pokrali..dapače..uvijek nam pomažu..

gorand556
11-06-2012, 00:13
Pokralo ih kažem ko zadnje papke..ajde da su pokrali ..recimo Bugarsku ili nas..nego Talijane..ekipu među prve tri nogometne nacije na svijetu..druge po titulama iza Brazila..

na osim one utakmice sa Njemačkom 96-te nikad nisu pokrali..dapače..uvijek nam pomažu..

Imali su prejaku ekipu tada ,strašna generacija bila.Vieri u životnoj formi,kako je samo nama smjestio golčinu..Onaj što im zabio u produžetku iz Koreje,igrao u Perugi ,pa mu šef poručio da ne dolazi :D Ispao cirkus jedan :)

pdv
11-06-2012, 00:14
tsss...diš naplaćivat ljubav..i ovu i onu..;)

To se tako kaže ;)

Gorane, na šta ćeš se kladit protiv Italije? :D

gorand556
11-06-2012, 00:17
To se tako kaže ;)

Gorane, na šta ćeš se kladit protiv Italije? :D

Na Talijane,jer kad ja nešto odigram u zadnje vrijeme ono izađe kontra :) Ako slučajno talijani dobiju ,zaradim nešto pa sretan,ako naši dobiju listić završi u kanti kao i obično.a ja opet sretan :D

pdv
11-06-2012, 00:22
Na Talijane,jer kad ja nešto odigram u zadnje vrijeme ono izađe kontra :) Ako slučajno talijani dobiju ,zaradim nešto pa sretan,ako naši dobiju listić završi u kanti kao i obično.a ja opet sretan :D

Ajmo na naše, onda se još bolje navija ;)

gorand556
11-06-2012, 00:24
Ajmo na naše, onda se još bolje navija ;)

Nipošto ,ne želim donijeti nesreću našim momcima :D

pdv
11-06-2012, 00:29
Nipošto ,ne želim donijeti nesreću našim momcima :D

Ja se inače ne kladim osim ovako kad su prvenstva i danas san baš imala osjećaj da će dobit naši :cheer

NorthStand
11-06-2012, 00:47

jadni Given..

haha o majku ti ljubim, ovo se ne viđa svaki dan, prvo ga lijepo zakuca u mrežu i onda si ofarba nos u čast tog autogola. :rofl Dobro mandža je dobro zveknuo, a i vratnice su nas danas poslužile, al ne može se ni njega sve krivit čovjek je skočio pošteno u stranu a tko je mogo znat da će mu se lopta odbit od glave? To ti je sport, nekad imaš sreće nekad ne, al mislim da je pobjeda zaslužena i remi ne bi bio pošten nakon svega viđenog. Irci jednostavno nemaju ubojiti napad, nijednu priliku nisu pošteno izradili već smo im mi sve poklonili, pogotovo Shifo koji je bio igrač utakmice za irsku i srećom nije suđen penal koji je očito bio skrivljen njegovom krivnjom. Al nizozemac je ubio u pojam Ćorluku, svaki kontakt mu je sudio prekršaj kao i ostalim našim igračima jednostavno nije dorasto za suđenje ovakvog meča. Al šta je tu je, pobjedi se ne gleda u zube!

Sad na talijane, pa kud puklo da puklo, obrana će morat bit puno puno puno bolja jer s ovakvim šifom i prekršajima u zoni od 20 m od Pletikose, crno nam se piše protiv Talijana koji su najjači u prekidima i polu-kontrama!

Pošto talijane organski ne podnosim, navijo sam za španjolsku jednostavno su mi draži a i nama je pobjeda španjolske bila bolji izbor nego sada da praktički moramo pobjedit talijane da bi išli dalje!!!!! No šta je tu je, vrijeme da starim mušterijama jednom za svagda objasnimo čija je Istra H.Primorje i Dalmacija! :D

Stiliana
11-06-2012, 07:41
di nam je stilči..ziher grli onog svog Egger-a..:rolleyes:

dezerterka :mad..

ni mirr.orka ne čestita..beogradska veza je skroz zakazala..

Aggera :love
Da, da... gledala sam tekmu vani u kvartu, pa ne mogu komentirat na forumu, osim naknadno.
Da i ja malo zafilozofiram: ja mislim da su naši bili dobri, ali ne dobri koliko moraju bit. Obrana nam je slaba točka, ne vjerujem da bi to Šimunić značajno popravio, jer je prestar. Vukovojevića se nije uopće čulo, al dobro, bar nije ništa pogriješio pa ajde... Mandža igra i trči kao zmaj, Modrić i Rakitić odlični, ne znam zašto ti Inkvi misliš da su loši... Jelavić isto dobar, radije bi gledala njega nego Dudua :nezna
Sudac čudan. Prvo ono s Ćorlukom, a onda nije svirao penal kad nam je mogao.

Talijani bi nas mogli nakantat. Super igraju, a naša obrana je naša najslabija točka. Ali njih moramo dobit, jer protiv Španaca nemamo šanse tek nikakve.

Inkvizitor
11-06-2012, 08:11
Aggera :love
Da, da... gledala sam tekmu vani u kvartu, pa ne mogu komentirat na forumu, osim naknadno.
Da i ja malo zafilozofiram: ja mislim da su naši bili dobri, ali ne dobri koliko moraju bit. Obrana nam je slaba točka, ne vjerujem da bi to Šimunić značajno popravio, jer je prestar. Vukovojevića se nije uopće čulo, al dobro, bar nije ništa pogriješio pa ajde... Mandža igra i trči kao zmaj, Modrić i Rakitić odlični, ne znam zašto ti Inkvi misliš da su loši... Jelavić isto dobar, radije bi gledala njega nego Dudua :nezna
Sudac čudan. Prvo ono s Ćorlukom, a onda nije svirao penal kad nam je mogao.

Talijani bi nas mogli nakantat. Super igraju, a naša obrana je naša najslabija točka. Ali njih moramo dobit, jer protiv Španaca nemamo šanse tek nikakve.

Talijani ne kantaju..lako za to. neće nas nitko nakantat a neće ni Španjloci koji me btw isto nisu nečim impresionirali. Talijani su bili bolji. Bit će to isto tvrde utakmice. nek se dogovore od njih dvoje tko će dalje..ha ja.

Marta
11-06-2012, 08:49

Takav im je stil igranja, al mi ljudi nisu mrski. Da smo protiv njih izgubili ne bi me bolilo, al protiv Talijana, to je druga prica.

pdv
11-06-2012, 08:53
Takav im je stil igranja, al mi ljudi nisu mrski. Da smo protiv njih izgubili ne bi me bolilo, al protiv Talijana, to je druga prica.

Da i meni su dragi. Općenito nam se nacije vole, a Talijane ni ja ne volin :D

Inkvizitor
11-06-2012, 09:01

Ja se inače ne kladim osim ovako kad su prvenstva i danas san baš imala osjećaj da će dobit naši :cheer

pedevušo ubola si neku lovu..???

pdv
11-06-2012, 09:03
pedevušo ubola si neku lovu..???

Ma neš ti love, igrala sam samo na naše. Tila san stavit i neriješeno na Španjolce i Italiju ali su me svi uvjeravali da će Španjolci dobit :rolleyes:

ZGabriel
11-06-2012, 09:05
meni su Irci i Irska super, samo mi je Dublin koma. :D

pdv
11-06-2012, 09:11
meni su Irci i Irska super, samo mi je Dublin koma. :D

Jao oni njihovi otoci. Nekad bi tako otišla tamo živit i maknit se od svega. Pet baba i ja :cheer Pogle ovo :cerek http://www.destination360.com/europe/ireland/images/s/ireland-cliffs-of-moher.jpg

On topic: vjerojatno će Irci bit zadnji u skupini :D

Stiliana
11-06-2012, 09:45
Talijani ne kantaju..lako za to. neće nas nitko nakantat a neće ni Španjloci koji me btw isto nisu nečim impresionirali. Talijani su bili bolji. Bit će to isto tvrde utakmice. nek se dogovore od njih dvoje tko će dalje..ha ja.

U tvoje prognoze više ne vjerujem :evil

Inkvizitor
11-06-2012, 09:54
U tvoje prognoze više ne vjerujem :evil

a što sam ja krivo prognoziso :rolleyes:

Stiliana
11-06-2012, 10:03
a što sam ja krivo prognoziso :rolleyes:

Pa jučer utakmicu...
Talijani su brži i bolji od nas. Ako je sudit po jučerašnjoj igri...

Inkvizitor
11-06-2012, 10:10
Pa jučer utakmicu...

al sam davao prognozu..ne sićam se..

zlatna ribica
11-06-2012, 10:10
Pa jučer utakmicu...

Ma neće ti oni nas potopit. Mi smo uvijek najbolji protiv najjačih, a Talijani nas uvijek, al uvijek, podcijene. Iako nas nisu nikad pobijedili... al svejedno nikako da nauče :D

Tako će i sad bit... sad su dobili krila jer su bili bolji od Španjolaca, pa će se umisliti... Samo hrabro i pametno (i uz malo sreće :D) i možemo ih dobit, pa i Španjolce.

Koji je lik taj španjolski izbornik, da protiv jednih Talijana ide igrat bez napadača :rofl :facepalm

Stiliana
11-06-2012, 10:19
al sam davao prognozu..ne sićam se..

Nisi, ali si crnio skupa sa mnom :D

Stiliana
11-06-2012, 10:21
Ma neće ti oni nas potopit. Mi smo uvijek najbolji protiv najjačih, a Talijani nas uvijek, al uvijek, podcijene. Iako nas nisu nikad pobijedili... al svejedno nikako da nauče :D

Tako će i sad bit... sad su dobili krila jer su bili bolji od Španjolaca, pa će se umisliti... Samo hrabro i pametno (i uz malo sreće :D) i možemo ih dobit, pa i Španjolce.

Koji je lik taj španjolski izbornik, da protiv jednih Talijana ide igrat bez napadača :rofl :facepalm

Nije ovo ona stara Italija, u tome je stvar. Ja se također uzdam u našu 'tradiciju', ali nije baš da zbog toga mirno spavam :cerek

Inkvizitor
11-06-2012, 10:22
po ribici se vidi da prati nogomet..

a šta ako poderemo i Talijane i dance..

i sve do kraja...:D

Inkvizitor
11-06-2012, 10:22
jeste vidili akciju izbavljanja jednog našeg navijača iz policijskih ruku :zubo

zlatna ribica
11-06-2012, 10:30
Nije ovo ona stara Italija, u tome je stvar. Ja se također uzdam u našu 'tradiciju', ali nije baš da zbog toga mirno spavam :cerek

Stara Italija je bila bolja od ove :D Di su sad Maldini, Inzaghi, Vieri, čarobnjak Del Piero...

Italija je u ovoj utakmici bila bolja od Španjolske, al mislim da je to prije svega zbog krive taktike španjolskog izbornika, koji se usudio tolko podcijenit Talijane, da je napadača uveo tek nekih 15 minuta prije kraja :rofl A Torres nije što je nekad bio, već dugo sjedi na klupi...

Inkvizitor
11-06-2012, 10:32
Stara Italija je bila bolja od ove :D Di su sad Maldini, Inzaghi, Vieri, čarobnjak Del Piero...

Italija je u ovoj utakmici bila bolja od Španjolske, al mislim da je to prije svega zbog krive taktike španjolskog izbornika, koji se usudio tolko podcijenit Talijane, da je napadača uveo tek nekih 15 minuta prije kraja :rofl A Torres nije što je nekad bio, već dugo sjedi na klupi...

Al se vraća u forumu. njega me najviše strah..jučer je prošao par puta ko brzi vlak pored talijanske obrane..ima lažnjak, ima fintu..je promašio ali neće uvijek promašivat ;)

mirr.or
11-06-2012, 10:36

ja sam vidjela jutros rano i nisam se mogla prestat smijati satima.:bravo

gorand556
11-06-2012, 10:36
Ne treba te biti strah,kad će španjolci opet igrati formaciju 4-6-0.I ako uđe torres na kraju,malo je to vremena za gol.Ako krenu sa špicom od početka i to sa Lorenteom,onda bi mogli fasovat par komada.

Stiliana
11-06-2012, 10:38

Nismo. Gdje ima? Daj link

mirr.or
11-06-2012, 10:39

http://www.hrhb.info/showthread.php?t=9&p=98132&viewfull=1#post98132

Stiliana
11-06-2012, 10:41
Ne treba te biti strah,kad će španjolci opet igrati formaciju 4-6-0.I ako uđe torres na kraju,malo je to vremena za gol.Ako krenu sa špicom od početka i to sa Lorenteom,onda bi mogli fasovat par komada.

Fasovat ćemo mi i od jednih i drugih. Onaj gol jučer je bio Pletikosin. Golman treba čistit sve u petercu, a ovaj stao i gleda, a Strinića i onog Šildenfelda uopće neću komentirat...
Jesu Slaven i Plete neki kućni prijatelji ili?

Inkvizitor
11-06-2012, 10:42

http://agency.tvn.pl/en/news/top-stories,1,Video_Video,366037,1.html

gorand556
11-06-2012, 10:45
Fasovat ćemo mi i od jednih i drugih. Onaj gol jučer je bio Pletikosin. Golman treba čistit sve u petercu, a ovaj stao i gleda, a Strinića i onog Šildenfelda uopće neću komentirat...
Jesu Slaven i Plete neki kućni prijatelji ili?

Baš smo pozitivni :D možemo mi sa svakim igrati bez straha samo,ako se budemo trudili kao jučer.Strinić čak i nije bio toliko loš,Šildenfeld je i trebalo bi ga mijenjati.Pitam se samo s kim,Šimunićem ili Vidom :D

Stiliana
11-06-2012, 10:46
http://www.hrhb.info/showthread.php?t=9&p=98132&viewfull=1#post98132

Jel ovo dobro vidim da je neki Irac uletio da ih pomiri? :rofl

A naši ko naši... ajd, bolji su od Rusa koji mlate jadne zaštitare...

Stiliana
11-06-2012, 10:48
Baš smo pozitivni :D možemo mi sa svakim igrati bez straha samo,ako se budemo trudili kao jučer.Strinić čak i nije bio toliko loš,Šildenfeld je i trebalo bi ga mijenjati.Pitam se samo s kim,Šimunićem ili Vidom :D

Vida je trubardurčić :D Dinamo razina :cerek
Ma nek igra tko može :cheer

mirr.or
11-06-2012, 10:50
Jel ovo dobro vidim da je neki Irac uletio da ih pomiri? :rofl

A naši ko naši... ajd, bolji su od Rusa koji mlate jadne zaštitare...

haha, ma ja mislim da je samo malo popio... a možda je htio i miriti. ali scena je za pamćenje. :rofl

gorand556
11-06-2012, 10:50
Vida je trubardurčić :D Dinamo razina :cerek
Ma nek igra tko može :cheer

Hahah, ovdje se osjeti neki kompleks :cerek Šalim se, ma složit će to Slaven do Italije,neznam imam osjećaj da ih možemo puknit samo tako :D

Stiliana
11-06-2012, 10:54
Hahah, ovdje se osjeti neki kompleks :cerek Šalim se, ma složit će to Slaven do Italije,neznam imam osjećaj da ih možemo puknit samo tako :D

Ja mislim da je baš to naš problem: euforija i gubitak dodira sa stvarnošću. Protivnike treba respektirat. Nisam 'mrzitelj', ali treba bit hladne glave...

Ma volim ja Dinamo, ne znam zašto misliš da su to kompleksi :nezna

zlatna ribica
11-06-2012, 10:55
Al se vraća u forumu. njega me najviše strah..jučer je prošao par puta ko brzi vlak pored talijanske obrane..ima lažnjak, ima fintu..je promašio ali neće uvijek promašivat ;)

Ma nek se vraća... mi se sad moramo koncentrirat samo na Talijane. Protiv njih se može...

gorand556
11-06-2012, 10:57
Ja mislim da je baš to naš problem: euforija i gubitak dodira sa stvarnošću. Protivnike treba respektirat. Nisam 'mrzitelj', ali treba bit hladne glave...

Ma volim ja Dinamo, ne znam zašto misliš da su to kompleksi :nezna,

Ma zezam se jebemu :D haha,pa nisam u euforiji ,nego zašto ne priznat da smo poderali Irce sa ne baš nekom strašno dobrom igrom i uz tolike greške obrane.Ako se ekipa posloži i neki igrači (obrana ) prestanu biti impresionirani velikom scenom ,možemo dobit talijane, zašto ne ?!

Inkvizitor
11-06-2012, 10:57
Ma nek se vraća... mi se sad moramo koncentrirat samo na Talijane. Protiv njih se može...

I protiv Španjolaca se može..lakše nego protiv Talijana..tko je od njih stvorio nogometnu babarogu a sto godina četvrtfinale nisu prošli..

upali u rupu kraha reprezenativnog nogmeta koj je trajao par godina..i odmah postali bauk..

Stiliana
11-06-2012, 11:01
,

Ma zezam se jebemu :D haha,pa nisam u euforiji ,nego zašto ne priznat da smo poderali Irce sa ne baš nekom strašno dobrom igrom i uz tolike greške obrane.Ako se ekipa posloži i neki igrači (obrana ) prestanu biti impresionirani velikom scenom ,možemo dobit talijane, zašto ne ?!

Naravno da možemo... možemo mi svašta. Samo treba ostat priseban i pametan. Ne se klošarit kao jučer nakon prvog gola.

gorand556
11-06-2012, 11:04
Sad sam se sjetio,pa imamo mi još jednog igrača za obranu,treba šildenfelda vadit van i ubacit juricu buljata :vidiga

Inkvizitor
11-06-2012, 11:09
Sad sam se sjetio,pa imamo mi još jednog igrača za obranu,treba šildenfelda vadit van i ubacit juricu buljata :vidiga

Stari rutiner Šimunić mora igrat..

inače gorane, pobjedu je donijeo tvoj posavac Mandžukić uz asistenciju hercegovca Jelavića.

Opet naši BH Hrvati..:cheer

gorand556
11-06-2012, 11:14
Stari rutiner Šimunić mora igrat..

inače gorane, pobjedu je donijeo tvoj posavac Mandžukić uz asistenciju hercegovca Jelavića.

Opet naši BH Hrvati..:cheer

Tako je :) Kad se složimo nema nam ravnih , idemo po naslov :bravo

ZGabriel
11-06-2012, 11:16
pazite samo da ne bude k'o s Turskom...a već se vidjeli u finalu...

gorand556
11-06-2012, 11:21
pazite samo da ne bude k'o s Turskom...a već se vidjeli u finalu...

Za mene će prolaz grupe biti ravno naslovu ;) Ne treba ni očekivati previše, treba biti realan ,ipak na ovom EP ima jakih ekipa puno jačih od nas

Inkvizitor
11-06-2012, 11:24
Za mene će prolaz grupe biti ravno naslovu ;) Ne treba ni očekivati previše, treba biti realan ,ipak na ovom EP ima jakih ekipa puno jačih od nas

ma koje..nema jače ekipe od naše....:D sa više znalaca..samo da se opuste..malo mi se čini da igraju ko da su im utezi na nogama ;)

gorand556
11-06-2012, 11:26
ma koje..nema jače ekipe od naše....:D sa više znalaca..samo da se opuste..malo mi se čini da igraju ko da su im utezi na nogama ;)

Hahah ,napokon sam dobio podršku u širenju pozitive :D A kako sam samo kukao pred irsku :rofl

Naslov stiže u domovinu :yess

NorthStand
11-06-2012, 13:35
Pa jučer utakmicu...

Talijani i Španjolci su odigrali odličnu tekmu, al ne bih rekao da su toliko kvalitetniji od nas koliko misle, i tu je naša šansa bit će doze podcijenjivanja i od jednih i od drugih. A kad to "veliki" naprave, obično im ga lijepo stisnemo u bulju. Tako da, upravo to očekujem od njih, doza podcijenjivanja i da nas napadnu. Pa nismo mi Irci, da se skrivamo iza defenzivne igre, napadnu nas Turci krk u bulju, napadnu nas Englezi krk u bulju, napadnu nas Talijani krku bulju, tko god prati našu reprezentaciju godinama. Jako dobro zna, da nama odgovaraju reprezentacije koje nas napadnu i koje igraju napadački. Jer i mi igramo napadački, i takve ekipe nam leže, mi se ne znamo branit kao Irci na primjer, zato nam se često desi da nam pola igrača ostane u napadu i da nam protivnička ekipa iskontrira momčad, jer smo napadačka ekipa a ne obrambena. Jednostavno, ne znamo se mi branit, a i obrana nam je najslabija karika momčadi, što se već protiv iraca vidjelo.

Ne vjerujem da će nas baš sad talijani dobit, prije da će bit remi, al naravno da nam to nikako ne odgovara jer ćemo onda remi morat igrat i s španjolcima pa će nam se morat i poklopit rezultat irska-italija. A najbolje je, kad si sam sebi tvorac sreće, stoga treba pobjedit te talijane. Isto kao i inkvi, smatram da se i od jednih i od drugih radi preveliki bauk. To su odlične ekipe, koje na papiru imaju bolje igrače, al trebam li podsjećat da to moraju dokazat u 90+5minuta??

Nemojmo naše otpisivat, nakon iraca su zaslužili povjerenje, i vjeru da će proć ovu skupinu.

Za ove pametnjakoviće koji se prave pametni po raznim forumima, kako Irska ne valja jer kao primila 3 gola od hrvatske, Italija ju pod vodstvom trapatonija nije porazila, Rusija igrala 0-0 Rusija koja natrpala češku s 4 komada. Isto tako Francuzi, koji su kao neki veliki favoriti protiv engleza, ih nisu pobjedili pa o čemu ti "nogomentni znalci" trabunjaju kad ne prate ni najosnovnije stvari u nogometu? Irska je odlična ekipa, i vrlo vjerojatno joj ni Italija ni Španjolska neće zabit tri gola. Mi smo zabili 3, jer smo igrali ofenzivno, i ta tri gola su rezultat naše igre a ne sreće i sudačkih pogrešaka!

Inkvizitor
11-06-2012, 14:02
I što je najzanimljivije..sa pola gasa. neće me ntiko uvjerit da nam je ono sinoć plafon. Ja mislim da je jedva 60%

NorthStand
11-06-2012, 14:50
Protiv talijana sljedi ono pravo, i mišljenja sam da će se tu vidjet koliko zapravo vrijedimo, i dal se smijemo nadat visokom dometu na ovom natjecanju. Ako poboljšamo rad obrane, na način da ne radimo glupe prekršaje na rubu šesnaesterca, i da ubrzamo tranziciju iz napada u obranu ne vidim zašto ne bi pobjedili talijane? Stvar je samo u toj obrani, koja nam je propusna i koja može napravit neku kardinalnu grešku, a u utakmici protiv italije takve greške će se plaćat golovima u našoj mreži. Isto tako Shindefeld ako će igrat, mora znat da će se protiv italije onakav start kakav je napravio na Kean-u sudit penal! Čak i najmanje potezanje u šesnaestercu, nekakav majmun od suca će nam sudit penal. Stoga jedino čega se ja pribojavam u ogledu s talijanima, je naša obrana a ne igra Italije. Jer mi si bezbroj puta, bez ikakvog razloga zakompliciramo život!

Protiv iraca je to bilo vidljivo isto, u trenucima kad zabijemo gol, mi se nepotrebno zavučemo u krug od 20-30 metara od našeg gola i time otvorimo veliki prostor protivniku za direktni i opasni napad na naš gol! To protiv talijana se ne smije dogodit, moramo bit visoko na njima, i na svakog igrača radit pritisak, pogotovo na onog koji ima loptu. Događalo se protiv iraca, da previše puštamo pojedine igrače da manevriraju s loptom, mora se ić na igrača i odmah krenut u oduzimanje lopte ne dozvolit nijednom igraču koji ima loptu u tom momentu, da ju centrira i da potencira ugrožavanje našeg gola. Za to će nam trebat, izvrsna trkačka predstava, to se zove presing na loptu i to treba radit protiv italije. Oni su ekipa, kao i Španjolska koja je najopasnija kad im prepustiš inicijativu. Oni u dva tri poteza, mogu izbacit cijelu obranu iz igre, i poentirat. Zato i govorim, da je obrana ključ svega. Bude li na razini, ne trebamo se bojat nikoga, a ne bude li možemo se bojat svakoga u nastavku prvenstva a kamoli ne Italija-Španjolske.

Sigurno da ovo protiv Irske, nije naš maksimum i to veseli. Budu li odigrali protiv italije, na svih 100 posto svojih mogućnosti mislim da rezultat neće izostat.

Inkvizitor
11-06-2012, 15:01
sa svime se slažem..odlična analiza..

inače najviše me strah onih par minuta kad naši dadnu gol..tada su šuplji i skoro bez kontrole nad igrom..sjetimo se Francuske 98-me i Turske 10 godina poslije..

NorthStand
12-06-2012, 00:40
Ma to nam je najgora stvar, al to je stvar i našeg mentaliteta. Nesvjesno se povučemo, iako imamo sve pod kontrolom i dominiramo. Kao da neki bespotrebni strah i sumnja, mora uć u nas pa moramo sve dodatno otežat. Al mislim da su igrači svijesni važnosti ove utakmice, i da neće zakazat kad se od njih očekuje najviše.

Uglavnom pun sam vjere u naše, i duboko vjerujem da su svijesni da im ova utakmica može bit presudna u nastavku karijere. Na ovakvim tekmama, se pokazuje nacionalna svijest i osobna kvaliteta kao igrača. Stoga i tvrdim cijelo vrijeme, da su nama Irci zapravo najteži protivnik u ovoj skupini, a njih smo hvala bogu uspješno riješili. I žao mi je što smo ih morali pobjedit, al jebiga da nismo onda bi gadno visili, prijatelji jesmo al u ovakvim trenucima svatko treba mislit na sebe.

Inkvizitor
12-06-2012, 08:49
Mene samo brine ova priča o bajnoj igri. Ne znam, možda se ja ne kužim dobro u nogomet, ali ja ju nisam vidio.

Inkvizitor
12-06-2012, 08:51
Preimenovao sam topic da ne bismo za svaku utakmicu otvarali novi pa možemo na ovom nastavit o Italiji, Španjolskoj..

Stiliana
12-06-2012, 09:32
Mene samo brine ova priča o bajnoj igri. Ne znam, možda se ja ne kužim dobro u nogomet, ali ja ju nisam vidio.

Inkvi, dobro su igrali. Kako su stisli nakon irskog gola... bilo je samo pitanje vremena kad će dat još jedan gol. I tako je bilo. Bez previše patnje i mučenje... jednom da i to doživimo.
Al da mogu oni bolje, mogu...

Inkvizitor
12-06-2012, 09:40
Inkvi, dobro su igrali. Kako su stisli nakon irskog gola... bilo je samo pitanje vremena kad će dat još jedan gol. I tako je bilo. Bez previše patnje i mučenje... jednom da i to doživimo.
Al da mogu oni bolje, mogu...

Ali su potonuli kad su dali prvi gol..trlj mrlj trlj mrlj..točno vidiš gol u našoj mreži..a i drugo poluvrijeme osim gola Mandžukića koji je samo njegovo remek djelo, ko i prvi.samo jedan udarac na gol..i to van okvira..Realno rečeno meni nije jasno kako Mandžukić dadne gol skoro s koljena, posrne tj okliže se bez zaleta glavom iz mjesta sa 10 metara..to je Givenov gol, drugi gol je katastrofalna greška Irca i možebitini ofsajd a treći gol je opet Mandžukićev..izvukao je šut iz ništa..ajde za taj bi s ei moglo reć da je plod neke akcije

znam da grintam ali meni taj nijedan gol nije plod igre nego grešaka irske obrane i golmana..nismo stvarali šanse iz igre..nije zapucan nijedan zicer..

uvijek ima takvih golova, naravno ali zato nema tu podloge za bajnu igru.

gorand556
12-06-2012, 09:56
Ali su potonuli kad su dali prvi gol..trlj mrlj trlj mrlj..točno vidiš gol u našoj mreži..a i drugo poluvrijeme osim gola Mandžukića koji je samo njegovo remek djelo, ko i prvi.samo jedan udarac na gol..i to van okvira..Realno rečeno meni nije jasno kako Mandžukić dadne gol skoro s koljena, posrne tj okliže se bez zaleta glavom iz mjesta sa 10 metara..to je Givenov gol, drugi gol je katastrofalna greška Irca i možebitini ofsajd a treći gol je opet Mandžukićev..izvukao je šut iz ništa..ajde za taj bi s ei moglo reć da je plod neke akcije

znam da grintam ali meni taj nijedan gol nije plod igre nego grešaka irske obrane i golmana..nismo stvarali šanse iz igre..nije zapucan nijedan zicer..

Vidim da te drži još optimizam od jučer :D
Možemo mi više i bolje, vidi se to.

Stiliana
12-06-2012, 09:56

Sve to stoji, ali bilo je dobrih akcija. Možda nisu rezultirale golom, ali ne možeš reć da nemaju ideje... modrić i rakitić su meni igrali super... dobro, ja nisam neki stručnjak, ali sjećam se kad su jebote gubili lopte na glupim greškama pri dodavanju. Relano, nije bajna igra, ali tko je dosad igrao bajno na Euro po tebi? Rusi?

Inkvizitor
12-06-2012, 10:00
Sve to stoji, ali bilo je dobrih akcija. Možda nisu rezultirale golom, ali ne možeš reć da nemaju ideje... modrić i rakitić su meni igrali super... dobro, ja nisam neki stručnjak, ali sjećam se kad su jebote gubili lopte na glupim greškama pri dodavanju. Relano, nije bajna igra, ali tko je dosad igrao bajno na Euro po tebi? Rusi?

najgore mi je to što ne stvaraju šanse iz igre..naravno da ne mora bit..mogu se dat golovi i iz odpadaka..svi ih daju..ali samo mi nemoj brate o bajnoj igri pričat i sve OK.

samo to..ostalo je više manje normalno..

Stiliana
12-06-2012, 13:24
najgore mi je to što ne stvaraju šanse iz igre..naravno da ne mora bit..mogu se dat golovi i iz odpadaka..svi ih daju..ali samo mi nemoj brate o bajnoj igri pričat i sve OK.

samo to..ostalo je više manje normalno..

I uz sve to, ti isti misliš da ćemo dobit Italiju? :nezna

Inkvizitor
12-06-2012, 13:27
I uz sve to, ti isti misliš da ćemo dobit Italiju? :nezna

pa mogu ako se trgnu i oslobode se straha. Znaju oni igrat al dobro..prva utakmica pritisak..nemam ja njim toliko šta zamjerit nego ovima šta pumpaju bezveze.

Italiju možda ne ali Španjolsku sigurno da..:cerek:

Stiliana
12-06-2012, 13:30
pa mogu ako se trgnu i oslobode se straha. Znaju oni igrat al dobro..prva utakmica pritisak..nemam ja njim toliko šta zamjerit nego ovima šta pumpaju bezveze.

Italiju možda ne ali Španjolsku sigurno da..:cerek:

Ja baš mislim obrnuto. Al pozlatile ti se riječi... da nakantamo Špance, svi bi se usrali u gaće od straha pred hrvatskim strojem. A mi bi samo klicali: meljite dečki, nek ni trava za vama ne ostane :cheer !!!

Inkvizitor
12-06-2012, 13:33
Ja baš mislim obrnuto. Al pozlatile ti se riječi... da nakantamo Špance, svi bi se usrali u gaće od straha pred hrvatskim strojem. A mi bi samo klicali: meljite dečki, nek ni trava za vama ne ostane :cheer !!!

ma Španjolska je mit.Odkad je Španjolska jača nogometna nacija od Italije koja iza Brazila ima 4 titule svjetskih prvaka.

Španjolska koja do prije par godina nije mogla proć četvrtfinale velikog natjecanja..

i odjednom Španjolska nogometna velesila, o jadni moj nogomete na šta si spao da Španjolskom plašiš..:facepalm:

Stiliana
12-06-2012, 13:45
ma Španjolska je mit.Odkad je Španjolska jača nogometna nacija od Italije koja iza Brazila ima 4 titule svjetskih prvaka.

Španjolska koja do prije par godina nije mogla proć četvrtfinale velikog natjecanja..

i odjednom Španjolska nogometna velesila, o jadni moj nogomete na šta si spao da Španjolskom plašiš..:facepalm:

Ne pričam o nikakvom mitu, nego jednostavno nam španjolska igra najmanje odgovara od svih.

Inkvizitor
12-06-2012, 13:47
Ne pričam o nikakvom mitu, nego jednostavno nam španjolska igra najmanje odgovara od svih.

ma ne govorim tebi nego inače..stvorio se strah od španjolske repke..

meni to smiješno

Stiliana
12-06-2012, 13:57

meni to smiješno

Pa dobro, ne znam sad, ne pratim toliko što ljudi pišu po forumu i portalima...

gorand556
12-06-2012, 14:05

meni to smiješno

Smiješno i je,to je isto kad svi i svake sezone drhte od Reala i Barce a u finalu LP igraju Bayern i Chelsea.

Strah od njih je jer su svjetski prvaci i europski,ali to je bilo i prošlo svaki dan je novo dokazivanje.Imaju odličnu generaciju ,sa par strašno dobrih igrača ali to treba dokazati na ovom EP i na svakom sljedećem natjecanju.Imaju i dobrog i iskusnog trenera ,koji će sigurno znati tempirati formu kako EP ide dalje.Na SP su izgubili prvu u grupi ako se neko sjeća od Švicarske a onda pomeli sve i uzeli naslov.Nisu po naslovima još blizu velikanima kao Njemačka i Italija ,trebat će im dosta godina za to i par generacija još.

Inkvizitor
12-06-2012, 14:13
Smiješno i je,to je isto kad svi i svake sezone drhte od Reala i Barce a u finalu LP igraju Bayern i Chelsea.

Strah od njih je jer su svjetski prvaci i europski,ali to je bilo i prošlo svaki dan je novo dokazivanje.Imaju odličnu generaciju ,sa par strašno dobrih igrača ali to treba dokazati na ovom EP i na svakom sljedećem natjecanju.Imaju i dobrog i iskusnog trenera ,koji će sigurno znati tempirati formu kako EP ide dalje.Na SP su izgubili prvu u grupi ako se neko sjeća od Švicarske a onda pomeli sve i uzeli naslov.Nisu po naslovima još blizu velikanima kao Njemačka i Italija ,trebat će im dosta godina za to i par generacija još.

Ja sam stariji od tebe i gledam španjolsku repku 30 godina..na svakom su bili velikom natjecanju i nikad ništa nisu napravili. Na svijetu nije bilo luzerskije ekipe od Španjolske, čak je i bivša Juga za njih bila pojam pobjedničkog mentaliteta.

četvtfinale SP ili EP je za njih bio san snova.

I oni odjednom bauk. Smiješno. Upali su u crnu rupu svjetskog reprezentativnog nogometa ( koje još traje) i uzeli dvije titule. ja sma rekao polu ušalji polu u zbilji da je nogomet zreo za ukidanje kad Španjolci njime vladaju.

netko ih pretpostavlja jednoj Italiji koja je za njih izmislila nogomet i koja ga u kontinuitetu igra već 100 godina a ne neki metiljavi Španjolci.

Jager
12-06-2012, 14:31
Stavio na Hrvatsku i dobio - prvi dobitak u životu :cheer :yess....nakon nekoliko desetaka promašaja :018 :rofl...nego, što mislite kako će Španjolska i Irska odigrati?I jednima i drugima gori pod petama, doduše, Ircima malo više, ali opet...moglo bi biti gusto...

gorand556
12-06-2012, 14:33
Stavio na Hrvatsku i dobio - prvi dobitak u životu :cheer :yess....nakon nekoliko desetaka promašaja :018 :rofl...nego, što mislite kako će Španjolska i Irska odigrati?I jednima i drugima gori pod petama, doduše, Ircima malo više, ali opet...moglo bi biti gusto...

Pobjeda Španjolske sa najmanje 2 razlike,uvjeren sam u to ;)

Inkvizitor
12-06-2012, 14:33
Pobjeda Španjolske sa najmanje 2 razlike,uvjeren sam u to ;)

ne bi se ja u to kladio...

gorand556
12-06-2012, 14:42

Vidit ćemo ,kad smo već kod klađenja kvota je na ovo što sam rekao mizerija 1,80.

Jager
12-06-2012, 14:42

Bome niti ja...nekako me vuče na Španjolsku, ali...ako su Irci pokazali svoj maximum u igri s nama, onda Španjolska najvjerojatnije dobiva - međutim, tu je onaj spartanski "ako" :D

Inkvizitor
12-06-2012, 14:45
Bome niti ja...nekako me vuče na Španjolsku, ali...ako su Irci pokazali svoj maximum u igri s nama, onda Španjolska najvjerojatnije dobiva - međutim, tu je onaj spartanski "ako" :D

namučit će se oni sa Ircima buš videl..njihovoj baršunastoj igri ne odgovara irska sila..bit će tu gusto..

Jager
12-06-2012, 14:51
namučit će se oni sa Ircima buš videl..njihovoj baršunastoj igri ne odgovara irska sila..bit će tu gusto..

tako i meni izgleda...Irci nastupaju nekako "brutalnije"....to bi im moglo donijeti prevagu, osobito sad kad znaju da, ako dobe, još imaju neke šanse za prolaz...trgat će se i jedni i drugi.

gorand556
12-06-2012, 15:03
Irska je porazom od nas izgubila svaku šansu, vjerujem da su pali i psihički ,borit će se u to ne sumnjam ali nemaju oni tu kvalitetu da iznenade Španjolce.

Sad radi vas nemogu dočekati četvrtak da se kladimo na to :D

Jager
12-06-2012, 15:12
Irska je porazom od nas izgubila svaku šansu, vjerujem da su pali i psihički ,borit će se u to ne sumnjam ali nemaju oni tu kvalitetu da iznenade Španjolce.

Sad radi vas nemogu dočekati četvrtak da se kladimo na to :D

Ma dočekati ćeš ;)....mene više u neizvjesnosti drži utakmica naših s digićima...biti će u četvrtak svašta.Moglo bi se reći da je cijeli ovogodišnji Euro počeo na malo iznenađujuć način.

NorthStand
12-06-2012, 19:41
Irska pobjeđuje španjolsku 3-0, SLOBODNA I ZELENA. :D

Inkvizitor
12-06-2012, 20:10
Ovaj Čeh pravi pacer..ko mu reče da je najbolji golman na svitu-..Al što su Grke suci uništili u ove dvi utakmice sa ofsajdima..

NorthStand
12-06-2012, 20:22
Bitno da je smrad Oliću ono obranio, a sada kanta samo takva.

zlatna ribica
14-06-2012, 10:24
Danas je naš dan :cheer

Hrvatska, Hrvatska :cheer :cheer

gorand556
14-06-2012, 10:37
Ajmo podić atmosferu sa ovom lijepom pjesmom :) Kad lopta krene s centra sve filozofije padaju u vodu.
Momci neka ostave srce na terenu i neka ne igraju uplašeno i reultat dolazi ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Uhau_PbxF7g&feature=player_embedded

Inkvizitor
14-06-2012, 13:05
Lijepa je i ta ali treba malo žešće.

.
http://www.youtube.com/watch?v=xCapOz_Djpk

NorthStand
14-06-2012, 13:37
http://www.youtube.com/watch?v=JlHSb4fI2ZI

Stiliana
14-06-2012, 13:37
http://www.youtube.com/watch?v=7qKyUdo7iIw&feature=player_embedded#!

Pa reci Bože moj, ovo je narod tvoj...

NorthStand
14-06-2012, 15:05
Bit će teško, ali ako obrana bude na razini, ne bojim se za rezultat. Stvarno je sve na nama, i ako odigraju na razini 3 boda su tu.

Inkvizitor
14-06-2012, 15:17
imamo u grupi tri zadnja osvajača svjetskih i europskih titula..zadnje svjetsko Španjolci kao i zadnje europsko..dok su predzadnje svjetsko uzeli Talijani.

proći tu grupu realno bi bilo uspjeh nad uspjesima..

gorand556
14-06-2012, 15:30
imamo u grupi tri zadnja osvajača svjetskih i europskih titula..zadnje svjetsko Španjolci kao i zadnje europsko..dok su predzadnje svjetsko uzeli žTalijani.

proći tu grupu realno bi bilo uspjeh nad uspjesima..

Tako je ,ako prođemo svaka utakmica i svaki korak dalje bio bi vrh vrhova ,a i ako ispadnemo u grupi ne treba odmah pljuvati i osuđivati,imat ćemo prilike vidjeti kakve će sve ekipe i nogometne sile ispasti već u grupi.

Humphrey
14-06-2012, 15:35
Imam neki loš osjećaj u vezi današnje utakmice, ali opet, ja sam mislio da su Nizozemci jedni od favorita pa vidite kako su oni završili.

Ako prođemo ovu skupinu to će biti veliki uspjeh, ali ako i ne prođemo ne možemo našoj ekipi ništa zamjeriti, ovo je valjda najjača skupina u kojoj smo dosad bili.

Ajmo Hrvatska !!!! :)

Inkvizitor
14-06-2012, 15:55
nek odigraju pošteno pa šta bude..

Inkvizitor
14-06-2012, 18:47
Očajno poluvrijeme..očajno..

gorand556
14-06-2012, 18:49
Očajno poluvrijeme..očajno..

katastrofa ni u najgorim snovima nisam očekivao ovakvu zbunjenu igru ,imamo sreće što je samo 1-0 :(

Inkvizitor
14-06-2012, 18:52
katastrofa ni u najgorim snovima nisam očekivao ovakvu zbunjenu igru ,imamo sreće što je samo 1-0 :(

ovakvu konfuziju u obrani nisam vidio odkad gledam nogomet..dva Talijana slobodni poredn naših pet..sudaraju se međusobno..koji im je k :facepalm.

mogli su nas nakantat, sreća da su suzdržani..

u napadu trlj mrlj trlj mrlj..igra od prije 50 godina..

nema tu tko povuć, nema tko probit..

Humphrey
14-06-2012, 18:53
Kriminalna igra obrane, ovo ni u HNL-u ne prolazilo. Vezni red se nije ni pojavio, a napad jalov.

Odmah u poluvremenu nešto mijenjati,samo ne znam što, u obrani boljih nemamo, jedino uvesti kranjčara,a u napad eduarda.

Inkvizitor
14-06-2012, 18:56
Kriminalna igra obrane, ovo ni u HNL-u ne prolazilo. Vezni red se nije ni pojavio, a napad jalov.

Odmah u poluvremenu nešto mijenjati,samo ne znam što, u obrani boljih nemamo, jedino uvesti kranjčara,a u napad eduarda.

ma kakvog Krarnjčara..šta će nam još jedan nepokretan..Dudu unutra..Jelavić vanka..Šimunića umjesto Šifa..

kriminalna igra..koja panika..Talijani se šetaju ko na korzu..

samo mi nije jasno da nisu uvalili 3 komada minimum..

gorand556
14-06-2012, 18:56
Sve si rekao ,nemam šta dodati nadat je se da će promijenit nekoga i da probamo preokrenut iako ne vidim kako i s kim.

Inkvizitor
14-06-2012, 18:57
Znao sam da su Talijani bolji ali ovo je katastrofa..

gorand556
14-06-2012, 19:00
Eduardo bi trebao dobiti priliku u drugom i to brzo a ne da ga ubaci zadnjih 10-15 minuta .Nek nam je sa srećom u drugom poluvremenu, trebat će.

Inkvizitor
14-06-2012, 19:55
jebate još smo mogli dobit..Talijani se usrali, bili su zreli za poraz..jer bod nam baš i nije neka dobit..

Loša igra i jednih i drugih..

gorand556
14-06-2012, 19:57
Imali smo ih, ali kako smo stajali u prvom i ovo je premija.Talijani neobjašnjivo pali, a i mi smo se digli malo u drugom.

Inkvizitor
14-06-2012, 20:01
Imali smo ih, ali kako smo stajali u prvom i ovo je premija.Talijani neobjašnjivo pali, a i mi smo se digli malo u drugom.

malo se jesmo digli ali opet je to bilo trlj mrlj..al jedna situacija mi je ostala u sjećanju..kad smo izjednačili odmah smo imali kontru 5 na 3 Talijana i Modrić se okreće unazad. :rolleyes:

pa udavio bi ga..i još ovi pale u tom trenutku baklje..

Talijani isto nisu ništa posebno pokazali..izgledali su opasni..samo zato jer smo mi igrali kriminalno, poseno obrana..ja čak ne vjerujem da će oni tako lako dobiti Irce..

bilo bi odlično da Irci uzmu večeras bod imaju želje grist protiv Talijana.

Humphrey
14-06-2012, 20:12
Jako loša igra naših, loša utakmica, loši talijani. To što mi sa ovom obranom imamo 4 boda je čisto čudo. Bojim se Španjolaca, jer ako su ovakve neprisiljene greške radili protiv Talijana što će biti protiv uistinu opasnih Španjolaca

Sad se treba nadati nekom preporodu Iraca protiv Talijana.

gorand556
14-06-2012, 20:14
Ma ostaje žal ,jer čim smo se malo digli pokazali smo da oni nisu ništa bolji od nas.Kad bi se barem nekako riješili te uplašenosti i zbunjenosti iz prvog poluvremena.

Inkvizitor
14-06-2012, 20:23
Jako loša igra naših, loša utakmica, loši talijani. To što mi sa ovom obranom imamo 4 boda je čisto čudo. Bojim se Španjolaca, jer ako su ovakve neprisiljene greške radili protiv Talijana što će biti protiv uistinu opasnih Španjolaca

Sad se treba nadati nekom preporodu Iraca protiv Talijana.

Humphrey ne bi se složio da su Španjolci bolji od Talijana..

Humphrey
14-06-2012, 20:32
Humphrey ne bi se složio da su Španjolci bolji od Talijana..

Možda to nisu pokazali u utakmici protiv njih, ali po meni oni jesu bolji, ako ništa biti će opasniji po nas od talijana.Ova naša obrana je loša, iako ni to ne opisju svu bijedu njihove igre.

pdv
14-06-2012, 21:26
Po meni je za večerašnju lošu igru kriva isključivo taktika izbornika. Ne možeš protiv dvije različite momčadi primjenjivati istu taktiku, a onaj gol Mandžukića je čista sreća. Očito je poanta bila u nabacivanju na Mandžukića i Jelavića i na taj način doći do zgoditka no Talijani imaju dobru obranu i trebalo je staviti nekog tko izvana može dobro potegnuti, a to je Kranjčar. Nisu Talijani toliko bolji samo su igrači bili krivo posloženi, a Bilić i inače ima manu da pili po nečem i da ne mijenja i kada ide loše.

NorthStand
15-06-2012, 01:17
Znao sam da su Talijani bolji ali ovo je katastrofa..

Kriva taktika, ne možeš protiv talijana, s taktikom protiv iraca. To jednostavno nema smisla, i dobro smo i prošli. A da ne govorim, da nam je obrana o kojoj cijelo vrijeme pričam žešći vic. Pa to nije za vjerovat, koliko su oni bili daleko od igrača italije. Oni su u prvom poluvremenu, radili doslovce što su htjeli. I pravo je čudo, da nas nisu nabušili s 2-3 gola. Da jesu, mogli bi se slikat s preokretom, al koga briga gledaju se golovi a ne pogođene stative i centimetri pored vratnice. Mogu talijani sad pričat šta hoće, al činjenica je da su igrali onoliko koliko smo im mi dozvolili, u drugom djelu kad smo se konsolidirali više nije bilo ni približno njihovog kurčenja po našem šesnastercu. Zasluženo smo zabili gol, i mogli smo čak i pobjedit, ali iskreno nismo pružili 100 posto i zbog toga remi je pravedno riješenje. Ja sam dojma, da su mnogi i to ponajbolji naši igrači ostali dužni. Osim ovog trojca, STIPE STRINIĆ I MANDŽUKIĆ, svi su odigrali prosiječnu tekmu i jako jako puno su nam dužni. Protiv Španjolske imaju priliku pokazat, jel ovo danas bio sam loš dan, ili jednostavno ne mogu bit bolji od ovoga danas. Ako je to slučaj, onda neće biti nepravedno da Italija ode dalje, jer budimo iskreni imaju puno raznovrsniju ekipu od nas i puno više vica u igri od nas. Da se nisu ispuhali u prvom djelu, možda mi ni do tog gola ne bi došli.

Al kao što sam reko na ovoj drugoj temi, mislim da će nam španjolci više pasat, njihov stil igre s kojim s loptom praktički u gol moraju uć to bi nam moglo bit od velike koristi. Pošto mi nismo Irci, barem vjerujem da nismo po pitanju obrane, dobar dio takvih pokušaja će naši raščistit i moć povuć nekakvu opasnu polu-kontru. Isto tako, Španjolci imaju odličan posjed lopte, al mi im možemo tu parirat, samo me obrana strašno brine jednostavno ne vjerujem da s ovakvim propustima od danas možemo izbjeć poraz. Španjolci će za razliku od talijana, u takvim situacijama bit koncetriraniji i nemilosrdno će nas kažnjavat. U svakom slučaju, veliki je ispit pred našim igračima, dal mogu više? Ja mislim da mogu, puno puno više od ovoga danas. I po meni, ako hoće to četvrtfinale, moraju uć s puno manje respekta u utakmicu nego što su ušli protiv talijana. Neka budu DRSKI ko đilkoš Mandžukić, pobjeda će nam se osmijehnut i cijelu državu bacit u trans. Al ne budu li odigrali maximalno, i popravili ove nevjerojatne gafove u obrani, nema nam spasa. Španjolci su predobra ekipa, uz Italiju i Njemačku eventualno Rusiju igraju najbolji nogomet na ovom euru i bit će jako teško nadoknadit gol dva zaostatka pogotovo ako dođu do tih golova preko naših gluposti u obrani. Još jednom kažem, vjerujem u naše, mislim da nisu dali ni 50 posto sebe u meču s talijanima i da mogu puno bolje igrat nego što smo igrali u drugom djelu protiv italije, kad smo im i zabili gol.

Slažem se s Bilićem, bez obzira što su Španjolci rasni egzekutori, mislim da su Talijani opasnija i raznovrsnija ekipa od njih, što su i pokazali u međusobnom duelu tako da ako smo mogli s njima izvuć bod, ne vidim zašto ne bi i protiv španjolaca ili nekim ludim scenarijem pobjedili te španjolce i najavili kandidaturu za naslov???? Ovo je povijesna prilika ovim igračima, samo je pitanje dal će je znat iskoristit!

NorthStand
15-06-2012, 01:20
Ma ostaje žal ,jer čim smo se malo digli pokazali smo da oni nisu ništa bolji od nas.Kad bi se barem nekako riješili te uplašenosti i zbunjenosti iz prvog poluvremena.

Sjebali smo sami sebe psihološki, nakon onog prvo djela, tako da nismo ni mogli jače krenut i grist prema tom drugom golu. Podsvijesno smo se bojali, talijanskog protunapada, koji bi vrlo vjerojatno s ovakvom obranom bio smrtonosan po nas. Strinić za divno čudo, po meni igrač utakmice, Modrić od kojeg sam puno očekivo moram priznat djelomično zakazao, i dokazao da još nije na razini Pirla, ma koliko ga trener hvalio i pumpao mu samopouzdanje. Odličan je igrač, al vidi se da mu još uvijek fali ovako velikih utakmica, koje se ne igraju baš svaki dan a kojih se Pirlo već ohoho naigrao.

Koliko sam samo golova Pirla vidio, iz onakvih situacija s 20 m, i opet im ga je uvaljao ko da nikad nisu gledali njega i njegov stil kad puca iz prekida. Najmanje 20 golova je tako zabio, iz slobodnjaka u bliži kut, i opet Plete malo izvisio a živi zid osto ukopan. Jebiga, neiskustvo nekih naših igrača, se osjeća na rezultat i igri to je očito.

Inkvizitor
15-06-2012, 09:21
3; jednom kažem, vjerujem u naše, mislim da nisu dali ni 50 posto sebe u meču s talijanima i da mogu puno bolje igrat nego što smo igrali u drugom djelu protiv italije, kad smo im i zabili gol.

Slažem se s Bilićem, bez obzira što su Španjolci rasni egzekutori, mislim da su Talijani opasnija i raznovrsnija ekipa od njih, što su i pokazali u međusobnom duelu tako da ako smo mogli s njima izvuć bod, ne vidim zašto ne bi i protiv španjolaca ili nekim ludim scenarijem pobjedili te španjolce i najavili kandidaturu za naslov???? Ovo je povijesna prilika ovim igračima, samo je pitanje dal će je znat iskoristit!

kakav naslov moj North. Oni mogu proć u drugi krug samo ako se dogovore sa Špnajolcima za 2:2 i više. Inače ne vidim kako će naša obrana izdržat da im Španjolci ne uvale 2-3 gola minimum uz još jedno 10 šansi. Jesi vidio šta su sinoć radili Ircima. A mi nismo sigurno pokretljiviji od Iraca. Ono sinoć je bilo brutalno poigravanje.

Obrana nam je kriminalna..ja odkad pratim nogomet nisam vidio goru. Njima Talijani sa svoje polovine proigravaju igrača na 20 metara kojega nitko ne pokriva. Nikoga na 10 metara od njega. Dva Talijana u napadu su stalno bili nepokriveni pored 4-ice naših. Ja ne kužim tu matematiku.

Niti mi je jasno gdje oni stoje u tom trenutku i što rade.

vezni red nam je iz polovine 20 stoljeća, spori, nepokretni, dodavaju se na dva metra jedan od drugog, sudaraju se, ulaze jedni drugima u putanju kretanja i smetaju..totalna nekoordinacija..Rakitić, Perišić, Modrić..nula bodova..Vukojević i sl.

A tko će ih zamjeniti..Kranjčar..možda..ali šta će on onako nepokretan i teretan pored onih španjolskih zujalica..Dudu-a unutra..probat s Vidom i Šimunićem..jer ovu obranu ako se bude igralo bez kalkulacija Španjolci će razvalit ko beba zvečku.

NorthStand
15-06-2012, 16:22
Pa to i govorim inkvzitor, ako je ovo protiv talijana bio sam loš dan, a vjerujem da je jer ne mogu se pomirit s time da je ovo njihov maksimum! Znam da nije, al obrana mora odigrat na 20 puta većoj razini, i ne bi trebalo bit nekih većih problema, jer kad obrana bude čistila njihove opasne lopte i upućivala ih našim u napad, neće ni španjolci baš tako olako jurišat prema nešem golu kako su jurišali protiv iraca. Moramo igrat ko talijani protiv njih, na brze napade i protunapade, ali i brzo se vraćat u obranu, iako i ja sam dojma da oni nemaju kapaciteta u ovako kratkom roku promjenit igru tako radikalno da pobjede španjolce. Al naše nikad ne bih otpisivao, jer oni zabljesnu kad čovjek od njih najmanje očekuje, sjetimo se turske.

Ja i dalje tvrdim da je ovoj generaciji i igračima, ova utakmica, utakmica protiv španjolske povijesna prilika i ako je ne iskoriste stvarno su budale na kubik.

MidnighT
15-06-2012, 16:42
Napokon i ja da se posle par dana pridruzim...

Prvo cestitke na dosadasnjoj igri dobra ste ekipa i realno mozete da se nosite sa svima na prvenstvu osim ako ne proradi onaj nas balkansi mentalitet.Sto se tice tekme sa italijanima misljenja sam da ste ih precenili i da ste.neznam da li je to dogovor izmedju bilica i igraca ili se jednostavno tako desilo,da ste igru podredili njima.Trebali ste da igrate vasu igru i ubedjan sam da bi ste dobili,sto se moglo videti kada ste negde oko 15 min stisli i ugurali italijane u kazeneni da su se pogubili,da ste nastavili jos jedno 10 minuta uvalili bi im gol,neznam zasto ste se postle toga povukli.Sto se tice italjiana njihovu igru nevolim nikako a pogotovu sto se sluze raznim mahinacijama kako bi dobili tekmu,citao sam juce da su nesto pretili ako bude sa strane vasih navijaca nekih isapda,identicno kao sto su nas dobili na onaj kurvanski fazon u djenovi zbog onih nereda a vidim da nemogu da prezale sto su igrali nereseno sa vama pa sad pricaju da cete da namestite sa spanicima,oni nasli neklome tu pricu a oni doktori u namestanju.Iskreno bi voleo da odigrate 2-2 sa spancima zbog raspalih zabara i to da vi povedete 2-0 pa onda neka se zale u strazburu...

NorthStand
15-06-2012, 16:52
Točno to midnigt, to i ja mislim, jednostavno koncept plan taktika za ovu utakmicu je bio pogrešan. Preveliki respekt prema talijanima, i onda još nadodaj na to da su oni objektivno gledano kvalitetnija ekipa, i onda dobiješ onakvu utakmicu kakvu smo gledali. Moraju imat manje respekta prema njima, naravno da su to klasni igrači i sve to stoji, ali brate došo si na Euro da prođeš skupinu, a ne da budeš puki sudionik! Ako hoćeš proć ovakvu skupinu, a znam da naši to žele, onda moraš igrat bez respekta prema bilo kome, drsko se ponašat oduzimat lopte jurit prema naprijed igrat ko da igraš protiv neke drugorazredne momčadi, al s mišlju da su prvorazredna i da moraš dat svoj maksimum maksimuma i u tom slučaju rezultat ne može izostat. Pošto naši igrači imaju tehniku, malo slabiju od španjolaca i talijana, moraju više trčat više se kretat i tražit prostor. Na žalost, nakon ove utakmice ne vjerujem da su to oni u stanju, jer po meni nisu odigrali ni prbližno na način na koji sam ja očekivao. Nije bilo ni poletnosti, u obrani su se gubili, stalno su nam talijani radili propuh i prijetili. Ako to ne spriječe protiv španjolaca, nemamo nikakve šanse u toj tekmi, i najvjerojatnije ćemo je izgubit s ovakvom igrom. Djeluje mi da su igrači zadovoljni s svojom igrom, i to me nikako ne veseli jer nisu igrali dobro, i nemaju na čemu bit zadovoljni kao ni Bilić koji ovo naziva dobrim rezultatom. A da smo imali više muda, i prije svega pameti u obrani imali bi sada 6 bodova i bolila bi nas ona stvar kako će se talijani i španjolci razvrstat na tablici. A sada imamo četri boda, koja nam praktički ništa ne znače.

NorthStand
15-06-2012, 23:09
Koje smo mi sreće, prvo smo u skupini s Italijom Španjolskom, i križamo se s grupom u kojoj su Engleska Francuska, još samo fali da nam je i Njemačka u toj grupi u kojoj se križamo i milina. :D
Francuzi odigrali danas vrhunski protiv ukrajine, a englezi me totalno ugodno iznenadili jer nakon one nikakve igre protiv francuza odigrali jednu od boljih tekmi na turniru protiv šveđana, što će reći da ni oni nisu baš onoliko slabi koliko neki misle.

Inkvizitor
15-06-2012, 23:28
Po meni ni Francuzi ni Englezi nisu nešto. Francuzi su dobili ekstra lošu Ukrajinu a Englezi skroz lošu Švedsku, kad se sudare s jakim ekipama..neće proć.

I ja se slažem sa Midnightom..precjenili smo talijane. Bolje rečeno preplašili su sami sebe a onda Talijana. Talijani su bili zreli za poraz. Da je bilo više hrabrosti, da Bilić nije ziheraš već bi bili u četvrtfinalu a ovako tko zna.

Bukowski
16-06-2012, 01:37
Neš ti Talijana,Buffon,Pirlo,Casano,Di Natale,i kreten od Ballotelija.I onda kaže North da imaju OBJEKTIVNO kvalitetnije igrače.Imaju karu.Nego imaju par drugih stvari.Prvo,iskustvo.Pod tim mislim da znaju da utakmicu igra 11 igrača,a ne Italija,Hrvatska,povijest ili ne znam šta.Drugo,imaju vođu na terenu.Treće,zovu se Italija.Ništa oni nemaju kvalitetnije igrače od nas,dapače,mi smo u prednosti na polju fizičke pripreme.Igrali smo za kurac,isto kao i protiv Iraca.U biti,pisao sam već o mome viđenju naših na euru,na ovom drugom threadu.

NorthStand
16-06-2012, 16:45
Dojma sam, da će netko iz ove naše dvije grupe koje se križaju, bit prvak europe. To je moj dojam, švabe igraju efikasno, ali ne i pretjerano atraktivno i kad dođu protiv ovakvih virtuoza kakvi su Talijani Španjolci, neće im bit dobro. Za sad guraju odlično, ali realno nijedna ekipa im se nije do sad suprostavila na pravi način, zato i imaju šest bodova.

Ne bih se složio s tobom Bukowski, da talijani nemaju dobru momčad, ovo im je jedna od boljih ekipa na završnim natjecanjima u posljednjih 10 godina. Fali jedino Totti u veznom redu, dakle nekakav lider ekipe, i bili bi smrtno opasni po svakoga. Baloteli samo pravim čudom, ili nesrećom do sad nije postigo 2-3 gola. Izvrstan igrač, brz okretan puca silovito i dosta precizno.

Imaju kvalitetnije igrače, pogledaj gdje igraju njihovi igrači, a gdje naši. Jebiga, možda to nekome ne paše, al je činjenica kad imaš momčad sastavljenu od igrača iz tako renomiranih klubova ne možeš pogriješit, niti imat nekih velikih problema u pripremi utakmice. Bilić to nema, i pravo je čudo što izvlači iz onoga što ima, može njega netko volit ili ne. Nazivat ga ziherašom, al prava je istina da hrvatima malo tko odgovora, i malo tko može zadovoljit visoke apetite. Ja i dalje tvrdim, da objektivno imamo slabiju ekipu od španjolske-italije, ali taj nedostatak kvalitete i maštovitosti u igri, nadoknađujemo borbenim duhom i zajedništvom, te nacionalnim nabojem koji svakom našem igraču daje dodatnu snagu koju objektivno nemaju.

Da ne filozofiram dalje, vjerujem u naše, i nadam se pobjedi!

1981
16-06-2012, 21:26
Hrvatska je golo govno na čelu sa Bilićen ziherašen.

1.Irsku smo dobili ali je pitanje šta bi bilo da in je sudac svira čisti penal.
2.Taljane umisto da napadnemo od prve minute i pokušamo rješit prolaz mi igramo kukavički a debil Bilić prvu izmjenu radi u 68 minuti.

Modrića nema nigdi a ka najbolji je igrač.Šifo neman pojma šta taj radi u reprezentaciji a još mi više nije jasno da može igrat isprid Šimunića.Srni prominija stranu i žrtvova možda najboljega bočnoga na prvenstvu da mu može igrat Strinić.
Daj bože da proigramo protiv Španjolaca ili da Irci dignu bod Taljanima ali čisto sumnjan.

P.S
Meni je sve bilo jasno kad u daleko najslabijoj grupi u kvalifikacijama nismo bili prvi.

Inkvizitor
16-06-2012, 21:51
Bilić je ziheraš i tu nema priče.

tako je prokocka zadnje svjetsko sa svojim igrama na nulu sa Ukrajinom..da ne spominjem onu duplu sramotu protiv Engleza.

Talijani su bili zreli za poraz i kao takvi su nas razvaljivali. To je dosta.

Vepar
16-06-2012, 22:00
Hrvatska je golo govno na čelu sa Bilićen ziherašen.

1.Irsku smo dobili ali je pitanje šta bi bilo da in je sudac svira čisti penal.
2.Taljane umisto da napadnemo od prve minute i pokušamo rješit prolaz mi igramo kukavički a debil Bilić prvu izmjenu radi u 68 minuti.

Modrića nema nigdi a ka najbolji je igrač.Šifo neman pojma šta taj radi u reprezentaciji a još mi više nije jasno da može igrat isprid Šimunića.Srni prominija stranu i žrtvova možda najboljega bočnoga na prvenstvu da mu može igrat Strinić.
Daj bože da proigramo protiv Španjolaca ili da Irci dignu bod Taljanima ali čisto sumnjan.

P.S
Meni je sve bilo jasno kad u daleko najslabijoj grupi u kvalifikacijama nismo bili prvi.

Kakva neobjektivnost.:eek: Hrvatska jest bila loša u kvalifikacijama, ali ovo dosad na prvenstvu uopće nije bilo loše. Da se Italiju napalo od prve minute, brzo bi Balotelli i Cassano kontrama riješili stvar. I, ako sam dobro gledao, na Srninom mjestu je igrao Rakitič, a ne Strinić, pobogu.:zbunjen: I to je dobro ispalo. Je li Srna uopće ikad u karijeri igrao lijevog beka?

Inkvizitor
16-06-2012, 22:03
Kakva neobjektivnost.:eek: Hrvatska jest bila loša u kvalifikacijama, ali ovo dosad na prvenstvu uopće nije bilo loše. Da se Italiju napalo od prve minute, brzo bi Balotelli i Cassano kontrama riješili stvar. I, ako sam dobro gledao, na Srninom mjestu je igrao Rakitič, a ne Strinić, pobogu.:zbunjen: I to je dobro ispalo. Je li Srna uopće ikad u karijeri igrao lijevog beka?

Sve je dobro napisa...

Vepar
16-06-2012, 22:04
Što je dobro napisao?

1981
16-06-2012, 22:07

Nije bilo loše nego je bilo ajme i kuku.
Pa napisa san da je sviralo Ircima penal pitanje je bili ih dobili.Prava snaga Irske vidila se protiv Španjolaca di su izgledali ka grupa amatera zalutala na EP.Vjerovatno da je Španjolcima tribala pobjeda od 5-6 razlike da bi ih dobili bez problema a ovako su igrali taman da ih dobiju koliko in triba i malo više od toga.

Inkvizitor
16-06-2012, 22:12
Što je dobro napisao?

Sve, da je Bilić ziheraš..Talijane je tribalo napast a ne stat i gledat kako se šetaju oko šesnesterca ko da su na treningu..ono poluvirjeme je sramotaai blamaža..a ni drugo nije bilo puno bolje..jedna zalutala lopta je sve u ciloj utakmici..

Vepar
16-06-2012, 22:18
Nije bilo loše nego je bilo ajme i kuku.
Pa napisa san da je sviralo Ircima penal pitanje je bili ih dobili.Prava snaga Irske vidila se protiv Španjolaca di su izgledali ka grupa amatera zalutala na EP.Vjerovatno da je Španjolcima tribala pobjeda od 5-6 razlike da bi ih dobili bez problema a ovako su igrali taman da ih dobiju koliko in triba i malo više od toga.

Nitko se nije osvrnuo, ali mislim da je kod 3:1 bio penal za Hrvatsku, tako da Irci nisu ni po čemu oštećeni. Hrvatska je u toj utakmici bila bolja i zaslužila je pobjedu. Što se tiče Španjolaca, nema dvojbe da su bolji i od nas i od Iraca, jednostavno ni mi nemamo dovoljno kvalitetne igrače. Ne volim Bilića, ali mislim da su objektivno u skupini dvije jače ekipe od nas.

1981
16-06-2012, 22:20
Sve, da je Bilić ziheraš..Talijane je tribalo napast a ne stat i gledat kako se šetaju oko šesnesterca ko da su na treningu..ono poluvirjeme je sramotaai blamaža..a ni drugo nije bilo puno bolje..jedna zalutala lopta je sve u ciloj utakmici..

Najače su priče da smo napali taljane izgubili bi utakmicu na kontre.
Pari da nan ovi bod šta znači.Za proč dalje moramo dobit Španjolce a to bi morali i da smo izgubili od Italije osin ako nas ne spase Irci i iznenade Taljane šta čisto sumnjan.

Vepar
16-06-2012, 22:20

Kako ih napasti kad imaju super napad, a Hrvatska lošu obranu? Ako bismo brzo zabili gol i povukli se, to bi još išlo, ali inače...

1981
16-06-2012, 22:23
Kako ih napasti kad imaju super napad, a Hrvatska lošu obranu? Ako bismo brzo zabili gol i povukli se, to bi još išlo, ali inače...

Ajde ne filozofiraj.

NorthStand
16-06-2012, 22:47
Iskreno fućka mi se za Bilića, ionako odlazi nakon eura, ne radim o nikome fame niti mi itko može biti uzor do te mjere da nema nijedne mane. Al je stvar u tome, da mi kad gledaš nas ko narod, malo što ćemo priznat da valja i uvijek imamo ne visoka nego krajnje visoka očekivanja. Ne samo kad je sport u pitanju, a pogotovo kad je to u pitanju. Mislim ja se slažem s Bilićem, ispratilo ih se nakon norveške ko da nemaju pojma, ko da će ih Irci sprašit 3-0, i kad je to riješeno onda se počelo izmišljat neke nove razloge zašto igra ne valja. Činjenica je, da je on počeo tekmu s taktikom s poluvremena utakmice, mi bi tu utakmicu dobili 100 posto. I ja mu to zamjeram, al ne mogu mu zamjerit što u skupini u kojoj su Irska koja je u zadnjih 14 utakmica primila 3 gola, i Italija Španjolska nakon dva kola ima 4 boda, a pogledajte malo šveđane koji su nas dosta lako dobili u prijateljskoj ispali nakon dva kola. Ljudi nemojmo bit nerealni, moramo znat da se tučemo s najjačim ekipama. Sve ove ekipe su prošle teške kvalifikacije, kakva god im grupa bila oni su tu grupu prošli i došli na završnicu Eura. Sama ta činjenica je za respekt, činjenica je da Bilić po meni od 2008 fantazira i nema muda započet meč od početka kako treba. Ako protiv Španjolaca ponovi svoje fantaziranje, možemo se oprostit od nastavka natjecanja. Al stvar je samo u taktici, i igračima. Pošto mi imamo lošije igrače od njih, Italije i Španjolske ne može se ni očekivat od Bilića da će krenut s tri špica. Mora se respektirat ono što te momčadi mogu napravit našoj obrani, i zato treba pojačat obranu i vezni red, točnije zgusnut ga maksimalno da nam isti ne mogu s onim svojim tik tak loptama lako doć do gola. Dal će to naši uspjet, vidjet ćemo.

Al nije po meni Bilić problem, on je zapravo najmanji. Jer zna se tko nam vodi HNS, i dok je tako ne treba se očekivat neke radikalne promjene. Iskreno, sumnjam da bi neki strani trener, naše mogo pokrenut u nekom boljem pravcu. Štimca najavljuju ko zamjenu, nisam siguran koliko je to pametno, ne kažem da on nema nogometnog znanja. Al nekako sam skeptičan oko tih naših trenera, osim Ivića i Ćire, mi nemamo vrsne trenere koji znaju pravilno pripremit igrače za utakmice od ovakve važnosti. I što je najgore, vidjelo se to po tome da Bilić pošalje taktiku od irske protiv italije, i što je rezultat toga bilo? Skoro 3 primljena gola, i to na način, da se talijani nisu ni pošteno oznojili. Sumnjam da će se išta u budućnosti promjenit, tko god došo na poziciju Bilića.

Inkvizitor
16-06-2012, 22:48
Najače su priče da smo napali taljane izgubili bi utakmicu na kontre.
Pari da nan ovi bod šta znači.Za proč dalje moramo dobit Španjolce a to bi morali i da smo izgubili od Italije osin ako nas ne spase Irci i iznenade Taljane šta čisto sumnjan.

To sam i ja govorio.,..napast Talijane pa šta bude..bod ništa ne znači..samo zavarava..

Inkvizitor
16-06-2012, 22:51
Nitko se nije osvrnuo, ali mislim da je kod 3:1 bio penal za Hrvatsku, tako da Irci nisu ni po čemu oštećeni. Hrvatska je u toj utakmici bila bolja i zaslužila je pobjedu. Što se tiče Španjolaca, nema dvojbe da su bolji i od nas i od Iraca, jednostavno ni mi nemamo dovoljno kvalitetne igrače. Ne volim Bilića, ali mislim da su objektivno u skupini dvije jače ekipe od nas.

Ma dali su tri gola iz ničega...to sam odma reka..ne iz igre..

kad sam vidio šta Španjolci rade Ircima..to je bilo ko da odrasli igraju s dicom..

naša je šansa bila Italija a Bilić je odigrao kukavički kao i uvijek..

kao što je kukavički igrao s Turskom na prošlom Euru..kao što je igrao kukavički u dvojim zadnjim kvalifikacijama..on je jednostavno takav trener..ziheraš i tu nema priče..kao igrač je bio ziheraš..kao trener je ziheraš..

gorand556
16-06-2012, 22:54
Sve što se više bliži utakmica sa Španjolskom, sve više mislim da ćemo gadno popušit.Zavaravamo sami sebe ,Španjolci su za nas druga dimenzija ,teško je to prihvatiti ali to je realnost.

NorthStand
16-06-2012, 23:05
To sam i ja govorio.,..napast Talijane pa šta bude..bod ništa ne znači..samo zavarava..

Još mu je malo vremena, ostalo za zavaravanje. ;)

Sve što se više bliži utakmica sa Španjolskom, sve više mislim da ćemo gadno popušit.Zavaravamo sami sebe ,Španjolci su za nas druga dimenzija ,teško je to prihvatiti ali to je realnost.

Ma jesu, slažem se i ja, ali nemaju šta izgubit, i to im je velika prilika da pokažu jel vrijede više od onog što svi znamo!

gorand556
16-06-2012, 23:10
Još mu je malo vremena, ostalo za zavaravanje. ;)

Ma jesu, slažem se i ja, ali nemaju šta izgubit, i to im je velika prilika da pokažu jel vrijede više od onog što svi znamo!

Nitko sretniji od mene da ih puknemo i navijat ću svakako..krivo mi je zbog talijana tu smo trebali riješiti prolaz..ovako sa kriminalnom obranom,teško jako teško...ali eto vidiš već su počele

velike ekipe ispadat,rusi nakon onakvog početka idu kući izbaci ih jedna grčka.nek mi budemo "grčka" u ponedjeljak i da puknemo španjolce

Bukowski
17-06-2012, 11:31
Nitko sretniji od mene da ih puknemo i navijat ću svakako..krivo mi je zbog talijana tu smo trebali riješiti prolaz..ovako sa kriminalnom obranom,teško jako teško...ali eto vidiš već su počele

velike ekipe ispadat,rusi nakon onakvog početka idu kući izbaci ih jedna grčka.nek mi budemo "grčka" u ponedjeljak i da puknemo španjolce

Prije će Irci "bit Grčka" pa puknut Talijane.Mi maksimum možemo neriješeno izvuć,i to ako nas bude sralo ko u utakmici sa Irskom.Pod remi mislim na 1:1,onaj veći koji nam treba nikako.
Naravno,sve se minja ako Bilić postavi taktiku kako Bog zapovida.U tom slučaju,i da odigramo perfektnu utakmicu,možemo i tuć Španjolce.A taktika nam mora bit sa JEDNIM napadačem.I onda,eventualno i ovisno o rezultatu ić na rizik.Mi ne smimo u ovu utakmicu ulazit sa igramo protiv Španjolske,nego sa igramo za prolazak.Isto kao da je na drugoj strani Danska,Rusija,ili Turska kad smo već kod toga.
Evo postave: Ćorluka-Vida-pojma neman-Strinić Vukojević-Rakitić Srna-Modrić-Perišić Jelavić.I onda po potrebi minjat Jelavića sa Mandžukićem.Ako gubimo,tamo u 55-oj ubacit Eduarda ka drugog,a izvadit iza Rakitića i preć iz 4-2-3-1 u 4-1-3-2.
Mislin da nas je zadnja linija TOTALNO izjebala ovo prvenstvo.Stavljamo Srnu iza,jer,ka,ludilo bek,a time guramo Ćorluku na stopera,di se NE snalazi.I sad,šta je bolje,imat ludilo beka,i očajnog stopera,ili imat isto tako ludilo beka i solidno krilo?Na kraju krajeva,di piše da moraju igrat i Srna i Ćorluka?
Španjolci će nas satrat.
I ne razumin te north,kažeš "stvar je samo u taktici i igračima",pa onda,"nije Bilić kriv".Kako nije?A ko postavlja taktiku?Ko žrtvuje već godinama Modrića na kilometar od gola?Ko ide ziheraški u utakmice sa Kazahstanom,Grčkom?Ko je na kraju krajeva zajeba šta smo na prvenstvu u ovoj skupini,umisto da smo bili nositelji i upali u onu DALEKO najlakšu u povisti prvenstava?
Bilić je krenija odlično,uveja je mlade,sve je bilo super,napisa si nama niko nikad ne valja,nemoj zajebavat,ko je i areka kontra Bilića u startu?Nego,kad je počeja pametovat,kad je umislija da je neki znalac,počeja mišat taktike,igrače,i kad je POČEJA GUBIT onda su ljudi počeli opravdano srat po njemu.Šta mu Eduardo praktički uopće ne igra?Jel nije naučio od Ćire kako se vjeruje igračima koji su te zadužili i kad im ne ide?(ps.spomenija si ka naše dobre trenere Ivića i Ćiru,ne znan kako ih moš uopće u istu rečenicu stavit)
Eduardo da ne zabije 10 utakmica će napravit više nego svi ovi skupa.Pa kad momak igra iz SVAKOG poteza se vidi da zna igrat.Je,izgubija je na hitrini,ali on i dalje kad primi loptu pogleda,razmisli,i odigra UVIK najbolje moguće riješenje.Sad,pitanje je da li mu to uvik uspje,al ja ne gledam nogomet tako.On svaki put pokuša najbolje moguće,to je ono bitno.Ja bi rađe da mi igra igrač koji pokuša svaki put najbolje,pa kad uspije uspije,nego igrač koji od 10 puta dva put odigra najbolje riješenje.On je paker BOLJI od Modrića,on je dribler BOLJI od sviju,on je golgeter BOLJI od sve trojice.I ono,meni najbitnije,on je najinteligentniji naš igrač.
Da ne govorimo o tome da se njegova igra totalno uklapa u našu tradiciju,za razliku od tenkova,tipa Jelavić.ili ste svi zaboravili da ni Bokšić svojevremeno nije puno igra/napravija baš zato šta se njegova igra nije uklapala u našu.
Sve u svemu,kada ispadnemo,šta je najgore,neće im niko moć ništa reć.Ka,tukli Irce,remizirali s Talijanima,i pušing od Španjolske.Uspijeh.

gorand556
17-06-2012, 12:36
Prije će Irci "bit Grčka" pa puknut Talijane.Mi maksimum možemo neriješeno izvuć,i to ako nas bude sralo ko u utakmici sa Irskom.Pod remi mislim na 1:1,onaj veći koji nam treba nikako.
Naravno,sve se minja ako Bilić postavi taktiku kako Bog zapovida.U tom slučaju,i da odigramo perfektnu utakmicu,možemo i tuć Španjolce.A taktika nam mora bit sa JEDNIM napadačem.I onda,eventualno i ovisno o rezultatu ić na rizik.Mi ne smimo u ovu utakmicu ulazit sa igramo protiv Španjolske,nego sa igramo za prolazak.Isto kao da je na drugoj strani Danska,Rusija,ili Turska kad smo već kod toga.
Evo postave: Ćorluka-Vida-pojma neman-Strinić Vukojević-Rakitić Srna-Modrić-Perišić Jelavić.I onda po potrebi minjat Jelavića sa Mandžukićem.Ako gubimo,tamo u 55-oj ubacit Eduarda ka drugog,a izvadit iza Rakitića i preć iz 4-2-3-1 u 4-1-3-2.
Mislin da nas je zadnja linija TOTALNO izjebala ovo prvenstvo.Stavljamo Srnu iza,jer,ka,ludilo bek,a time guramo Ćorluku na stopera,di se NE snalazi.I sad,šta je bolje,imat ludilo beka,i očajnog stopera,ili imat isto tako ludilo beka i solidno krilo?Na kraju krajeva,di piše da moraju igrat i Srna i Ćorluka?
Španjolci će nas satrat.
I ne razumin te north,kažeš "stvar je samo u taktici i igračima",pa onda,"nije Bilić kriv".Kako nije?A ko postavlja taktiku?Ko žrtvuje već godinama Modrića na kilometar od gola?Ko ide ziheraški u utakmice sa Kazahstanom,Grčkom?Ko je na kraju krajeva zajeba šta smo na prvenstvu u ovoj skupini,umisto da smo bili nositelji i upali u onu DALEKO najlakšu u povisti prvenstava?
Bilić je krenija odlično,uveja je mlade,sve je bilo super,napisa si nama niko nikad ne valja,nemoj zajebavat,ko je i areka kontra Bilića u startu?Nego,kad je počeja pametovat,kad je umislija da je neki znalac,počeja mišat taktike,igrače,i kad je POČEJA GUBIT onda su ljudi počeli opravdano srat po njemu.Šta mu Eduardo praktički uopće ne igra?Jel nije naučio od Ćire kako se vjeruje igračima koji su te zadužili i kad im ne ide?(ps.spomenija si ka naše dobre trenere Ivića i Ćiru,ne znan kako ih moš uopće u istu rečenicu stavit)
Eduardo da ne zabije 10 utakmica će napravit više nego svi ovi skupa.Pa kad momak igra iz SVAKOG poteza se vidi da zna igrat.Je,izgubija je na hitrini,ali on i dalje kad primi loptu pogleda,razmisli,i odigra UVIK najbolje moguće riješenje.Sad,pitanje je da li mu to uvik uspje,al ja ne gledam nogomet tako.On svaki put pokuša najbolje moguće,to je ono bitno.Ja bi rađe da mi igra igrač koji pokuša svaki put najbolje,pa kad uspije uspije,nego igrač koji od 10 puta dva put odigra najbolje riješenje.On je paker BOLJI od Modrića,on je dribler BOLJI od sviju,on je golgeter BOLJI od sve trojice.I ono,meni najbitnije,on je najinteligentniji naš igrač.
Da ne govorimo o tome da se njegova igra totalno uklapa u našu tradiciju,za razliku od tenkova,tipa Jelavić.ili ste svi zaboravili da ni Bokšić svojevremeno nije puno igra/napravija baš zato šta se njegova igra nije uklapala u našu.
Sve u svemu,kada ispadnemo,šta je najgore,neće im niko moć ništa reć.Ka,tukli Irce,remizirali s Talijanima,i pušing od Španjolske.Uspijeh.

Tvoje mišljenje za Eduarda se slažem 100%.Napadač broj 1.

NorthStand
17-06-2012, 15:29
Bukowski ne vidim niti jedan razlog, zašto bi mi svi o svemu imali isto mišljenje? U šta se ovaj svijet pretvara, da svi moraju bit ko roboti, i klimat glavom kad nešto netko ustvrdi, ili šutit ko zadnja pička da se nekome ne bih zamjerio jer sam iznio vlastito mišljenje o nečemu? Stvarno mi neke stvari nisu jasne više, i nekad mi dođe da začepim usta i ništa više pred nikim ne kažem o ničemu. Kad se ne može normalno komunicirat, onda nek sve ide u tri pm.

Za mene Ćiro i Ivić naši najbolji treneri, vjerojatno smatraš da je Ćiro budala peder neznalica, ja to ne smatram. Ne mislim da je imao samo dobre igrače kao neki, jer imali su i mnogi drugi strani treneri dobre igrače pa s njima nisu napravili ništa. Na onom njegovom trećem mjestu na svijetu, ja ću mu bit vječno zahvalan. A Ivić je priča za sebe, on je djelovo u jedno drugo vrijeme i svoj trenerski zanat je doveo skoro do savršenstva. I njemu isto, vječno zahvalan na onoj pobjedi u Palermu!

Isto tako, Bilić je kriv za neke stvari, al ne može ga se krivit baš za sve. Neke stvari ovise i o igračima, možeš ti napravit najbolju taktiku na svijetu, al džabe ti taktika ako te igrači izdaju na terenu! Zato sam i naglasio, da je bitna taktika i igrači! Jer jedno bez drugog ne ide, i nema dobrog rezultata bez dobre taktike i pravog zalaganja igrača. Modrić po meni, i tu se slažem s tobom mora puno više pokazat, ako hoće da ga se uspoređuje s klasom igrača kakav je Pirlo. Nadam se da će u tekmi protiv španjolske, pokazat da može bolje odigrat, nego što je odigro u susretu protiv italije.

Što se tiče djela oko eduarda, slažem se da bi trebo dobit puno veću minutažu, nije zaslužio da sjedi toliko na klupi. Al Bilić ima neku svoju taktiku, u kojoj je Eduardo očito "višak". Dal je to pravilno, vidjet ćemo protiv španjolske, gdje ako uđe u rezultatski minus neće moći iz njega lako izać, čak i da uvede u igru eduarda mislim da neće biti vremena za popravak štete.

Inkvizitor
17-06-2012, 15:34
Ni Ivić ni Blažević nisu svjetske klase trenera..

Humphrey
17-06-2012, 16:42
Hrvatska od eura u austriji igra jako loše, igra sa tog prvenstva je imala glavu i rep, a poslije toga kao da se radi o nekoj potpunoj drugoj reprezentaciji.

Ni igra na ovom prvenstvu nije ništa drugačija, spora, bezidejna, ali eto hvala Bogu imamo Mandžukića kojeg ide pa imamo dosta pozitivan rezultat. Nadajmo se da će nas sreća pratiti i sutra, tu prvenstveno mislim na utakmicu irska italija.

Stiliana
17-06-2012, 20:39
Pošto ja tradicionalno predviđam loše razultate, za sutra predviđam potop. Za nas, jel. Nek mi providnost opet dokaže kako nisam u pravu.

zlatna ribica
18-06-2012, 10:48
Hrvatska! :cheer:cheer:cheer Hrvatska! :cheer:cheer:cheer

Bukowski
18-06-2012, 12:06
Bukowski ne vidim niti jedan razlog, zašto bi mi svi o svemu imali isto mišljenje? U šta se ovaj svijet pretvara, da svi moraju bit ko roboti, i klimat glavom kad nešto netko ustvrdi, ili šutit ko zadnja pička da se nekome ne bih zamjerio jer sam iznio vlastito mišljenje o nečemu? Stvarno mi neke stvari nisu jasne više, i nekad mi dođe da začepim usta i ništa više pred nikim ne kažem o ničemu. Kad se ne može normalno komunicirat, onda nek sve ide u tri pm.

Za mene Ćiro i Ivić naši najbolji treneri, vjerojatno smatraš da je Ćiro budala peder neznalica, ja to ne smatram. Ne mislim da je imao samo dobre igrače kao neki, jer imali su i mnogi drugi strani treneri dobre igrače pa s njima nisu napravili ništa. Na onom njegovom trećem mjestu na svijetu, ja ću mu bit vječno zahvalan. A Ivić je priča za sebe, on je djelovo u jedno drugo vrijeme i svoj trenerski zanat je doveo skoro do savršenstva. I njemu isto, vječno zahvalan na onoj pobjedi u Palermu!

Isto tako, Bilić je kriv za neke stvari, al ne može ga se krivit baš za sve. Neke stvari ovise i o igračima, možeš ti napravit najbolju taktiku na svijetu, al džabe ti taktika ako te igrači izdaju na terenu!

Ma nisi me shvatio,nisan ja reka da je Ćiro loš trener,ali nije uopće u rangu sa Ivićem.Ivić je bio prvo vizionar,koji je uveja nešto totalno novo,a drugo i statistika/matematika to govori,pa Ivić je bija prvak di je god doša,a šta je Ćiro napravija osim reprezentacije?(nemoj opet krivo shvatit,i to je masu,je da je ima strašnu generaciju-mladi prvaci svita iz Čilea-ali i to je neko triba vodit.Na kraju krajeva,indikativne su i izjave igrača iz te generacije,di svi redom ISTIČU Ćiru ka važan kotačić).Ali,osim toga,šta?Prvak u Iranu?Naslov iz 82.?Di je,btw,isto ima sjajnu generaciju?Ćiro je motivator,sve pet,ali daj se sitimo kako je prolazija,Ukrajina,jedva dobijena,Irska-jedva dobijena,nestavljanje Prosinečkog kontra Francuza (igrač više!),ima tu toga....Po meni on jednostavno ne može u istu rečenicu sa Ivićem.I da,ne slažem se sa inkvizitoron,mislin da je Ivić svjetski trener.
Još jednom da naglasim,ne mislin da Ćiro nije dobar,sigurno među 3hr najbolja,ali Ivić je daleko iznad njega.
A oko Bilića,brate mili,aj pogledaj kad je starta,i sada.Šta misliš,ko je veći krivac za pad,on ili igrači?Otišli su Kovači,(Niko nam daleko više nedostaje,prvenstveno kao lider),i to je to.Srna više ne igra ka prije,tj.nije više onaj odlučujući faktor,ali isto tako Srna više ne igra ni na poziciji koju je igra dok je sam iznosija one kvalifikacije za Austriju.A ko mu je prominija poziciju?Eduarda je "izgubio",ali,je li mu da uopće pravu šansu nakon oporavka?Nije.Zar nije Bilić počeja (od onog poraza od Engleza) pametovat s taktikama,uvodit totalno nove likove (Dujmović),zar nije Bilić taj koji gura našeg jedinog igrača koji može stvorit višak kilometar od gola?(Modrić).Mislim jedinog osim Srne i Eduarda,kojima je,btw,jednom prominija poziciju,te ga također gurnija ća od gola,a jedan mu ni ne igra.Zar nije Bilić taj koji je odjeba STRAŠNOG igrača,koji se masu bolje uklapa u naš stil igre,zato šta ga 3-4 utakmice nije išlo?(Petrić)Danas je prilika Biliću,ZADNJA prilika da promjeni moj sud o njemu kao izborniku,koji je zasad "bio odličan,svjež,sa mudima-pretvorio se u pametnjakovića,ziheraša bez autoriteta".
Poanta je u samo jednoj stvari:
DA LI TI MISLIŠ DA SLAVEN BILIĆ IZVLAČI MAKSIMUM OD IGRAČA KOJI SU MU NA RASPOLAGANJU?
Moj sud je,zasad,ne.Ovo šta sam sad pročita,o zamjeni na livom boku,di će izgleda počet Pranjić,(ne umisto Strinića,nego na krilu) je odlična vijest.Vidit ćemo večeras,sve u svemu,i dalje se više pouzdajem u Irce nego u naše.Valjda to šta je Trappatoni Talijan neće igrat ulogu.
C'mon you bhoys in green!!!
BOŽE POMOZI!!!

Inkvizitor
18-06-2012, 12:19
Ivić da je bio svjetski trener onda bi on sa Hajdukovom generacijom nešto napravio u Europi. I ne bi gubio prednosti od 4:1 u zadnjih pola sata utakmice.

meni je Ivić bio drag kao i većini Hajdukovih naivjača ali da je bio svjetska klasa, nije.

I nijedan veliki europski klub nije trenira.

SarajkaDjevojka
18-06-2012, 14:53
Sretno veceras !

Da prodjete i Spanjolce.

Stiliana
18-06-2012, 16:21
http://www.youtube.com/watch?v=G-bwHpP5nP4

MidnighT
18-06-2012, 19:03
2-2 veceras u inat zabarima pa neka kukaju i za rasizam i za namestanje i za sta jos izmisle....

Inkvizitor
18-06-2012, 21:35
Koja preplašena igra jbt.

Inkvizitor
18-06-2012, 22:46
Rakitić je imo meč loptu..mlitavo je tukao i jbg..previše impresionirani Španjolcima koji isto nisu nešto pokazali..iz njedne šanse se ne pobjeđuje Španjolce..penal je možda bio..ali tko bi ga sudio Španjolcima..nitko..njihov gol na granici ofsajda..i ćaos..

Dosta je bilo i Bilića..

MidnighT
18-06-2012, 22:47
Pa koji penis(da se ne izrazim drugacije) radi bilic,modric igra vrhunski i on ga povlaci nazad i gubi vezu sa napadom i od tada vezni ne ne postoji,pa covece tako se brani rezultat,ne kapiram sta je hteo sa time da postigne,rakitic sta ti bi covece sa 4 metra pogadjas golmana,pa to je tesko u skolskom promasiti,jel to ribe sto je spanjolka pa da ne udari sankcije na sex ili sta?

u svakom slucaju odlicno ste odigrali i borbeno,niste imali srece i iskreno trebali ste sa manje respekta igrati prema spancima(prvenstveno mislim na povlacenje modrica blize pletikosi) a sa zabarima pogotovo....

rappaport
18-06-2012, 22:48
Rakitić je imo meč loptu..mlitavo je tukao i jbg..previše impresionirani Španjolcima koji isto nisu nešto pokazali..iz njedne šanse se ne pobjeđuje Španjolce..penal je možda bio..ali tko bi ga sudio Španjolcima..nitko..njihov gol na granici ofsajda..i ćaos..

Dosta je bilo i Bilića..

hebiga veliki prolaze,a nas tko pita :(

Inkvizitor
18-06-2012, 22:49
Pa koji penis(da se ne izrazim drugacije) radi bilic,modric igra vrhunski i on ga povlaci nazad i gubi vezu sa napadom i od tada vezni ne ne postoji,pa covece tako se brani rezultat,ne kapiram sta je hteo sa time da postigne,rakitic sta ti bi covece sa 4 metra pogadjas golmana,pa to je tesko u skolskom promasiti,jel to ribe sto je spanjolka pa da ne udari sankcije na sex ili sta?

u svakom slucaju odlicno ste odigrali i borbeno,niste imali srece i iskreno trebali ste sa manje respekta igrati prema spancima(prvenstveno mislim na povlacenje modrica blize pletikosi) a sa zabarima pogotovo....

yap..preplašeno su igrali..kao i s Talijanima..al to jo ziheraša Bilića..

Modrić je dobro odigrao..servirao je Rakitiću zicer koji nije za udarac glavom ali ono se teško promašuje..

gorand556
18-06-2012, 22:51
hebiga veliki prolaze,a nas tko pita :(

Mi smo svoje ispustili protiv Italije, danas nismo imali šanse ljudi su nas imali pod kontrolom..Kad je zagustilo dali nam gol, ko je kriv nama što nismo svoje zabili.Tako to ide ,zato su oni veliki a mi mali i idemo kući, dok će oni vjerovatno uzeti prvenstvo.

Aleksa
18-06-2012, 22:52
Po mom laičkom sudu bili ste bolji od Španaca. Jedino sam u finišu, naročito posle primljenog gola, očekivao presing po celom terenu.

rappaport
18-06-2012, 22:53
Mi smo svoje ispustili protiv Italije, danas nismo imali šanse ljudi su nas imali pod kontrolom..Kad je zagustilo dali nam gol, ko je kriv nama što nismo svoje zabili.Tako to ide ,zato su oni veliki a mi mali i idemo kući, dok će oni vjerovatno uzeti prvenstvo.

sretno im bilo.možda im naslov popravi rejting,onaj kreditni :)

Inkvizitor
18-06-2012, 22:53

ma nisu oni nama dali kad je zagustilo jer bi ga dali i ranije..Španjolci loši..mrljaju trljaju..slabo će oni sa ovom igrom. Čak i Grčka igra ljepše.

Inkvizitor
18-06-2012, 22:54
Po mom laičkom sudu bili ste bolji od Španaca. Jedino sam u finišu, naročito posle primljenog gola, očekivao presing po celom terenu.

di će...:rofl jedva su hodali

MidnighT
18-06-2012, 22:54
balkanski trip,treba nam gol a mi branimo 0-0,vidjeno na ovim prostorima cesto,jedino ko je vukao je modric i onaj debil bilic ga povuce nazad,a do kraja jos 20 minuta,pa bre udri tih 20 minuta pa ili pokojnik ili pukovnik a ne ovako.Spanci realno nisu pokazali nista a jaki su kao zemlja,ipak i dalje mislim da je kljucno bilo ono preplaseno igranje sa zabarima a to sve ide na dusu bilicu a i u ovoj tekmi mogao je bar formaciju sa 4-5-1 da bar prebaci na 4-4-2 eventualno da se modric ukljucuje u napad sto je coveku islo odlcino,delio lopte dok ga bilmez nije vratio nazad....

gorand556
18-06-2012, 22:57
ma nisu oni nama dali kad je zagustilo jer bi ga dali i ranije..Španjolci loši..mrljaju trljaju..slabo će oni sa ovom igrom. Čak i Grčka igra ljepše.

Neznam ,jednostavno nisu htjeli niti imali razloga srljati jer mi nismo imali šanse.Kad smo počeli malo igrat, ljudi zabili..

Glupo mi je da se vadimo na penal ili na ofsajd ,nema od toga ništa.Nama je trebala pobjeda i dva gola,to nebi postigli da smo igrali do preksutra.Bar ja imam takav osjećaj.

zlatna ribica
18-06-2012, 22:57
Uopće nisam impresionirana sa Španjolcima... naši su se stvarno dobro držali, i da su pobijedili bilo bi sasvim zasluženo. A na kraju nas sudac sjebao. Mah :(

rappaport
18-06-2012, 22:58
Uopće nisam impresionirana sa Španjolcima... naši su se stvarno dobro držali, i da su pobijedili bilo bi sasvim zasluženo. A na kraju nas sudac sjebao. Mah :(

sudac lopove ukro gaće popove :)

Inkvizitor
18-06-2012, 22:59
Neznam ,jednostavno nisu htjeli niti imali razloga srljati jer mi nismo imali šanse.Kad smo počeli malo igrat, ljudi zabili..

Glupo mi je da se vadimo na penal ili na ofsajd ,nema od toga ništa.Nama je trebala pobjeda i dva gola,to nebi postigli da smo igrali do preksutra.Bar ja imam takav osjećaj.

mi imamo gol šansu u 65-oj a oni stisli i dali gol u 88-oj ..zanimljivo stiskanje..

ne pričaj pizdarije..

blam
18-06-2012, 23:01
Steta, a bas ste imali prilike.
Izgleda da je umor ucinio svoje.
Kad biste bili kondicioni malo spremniji, posebno u poslednim 20 minutima, svasta bi se moglo ocekivati.
Plus spanska igra ono nervno ubija..
kako god bilo, daleko ste bili od neke bruke ili sta ja znam, i ja vam cestitam za pokazano..

Ikerov izraz lica posle sanse Rakitica, nezaboravno :)

gorand556
18-06-2012, 23:01
mi imamo gol šansu u 65-oj a oni stisli i dali gol u 88-oj ..zanimljivo stiskanje..

ne pričaj pizdarije..

Gol šansu promašenu ,a oni zabili u 88.mi idemo kući ,a oni dalje..

Šta misliš kako bi bilo do kraja da smo mi zabili u 65-oj ?!

Inkvizitor
18-06-2012, 23:05
Gol šansu promašenu ,a oni zabili u 88.mi idemo kući ,a oni dalje..

Šta misliš kako bi bilo do kraja da smo mi zabili u 65-oj ?!

pa samo ukazujem na apsurd tvojih izjava da su oni zabili čim je zagustilo..

sad gataj..i da su španjolci izjednačili..mi idemo dalje...

MidnighT
18-06-2012, 23:06

spanci odgirali takticki,nisu hteli da srljaju jer su videli da se bas i nesto necimate na njihov gol,nazalost iskoristili sansu i cao,po meni nije ni sudija ni spanci,ni vasi iugraci nisu krive,bilic je totalno promasio taktiku pred sam kraj tekme....

gorand556
18-06-2012, 23:09
pa samo ukazujem na apsurd tvojih izjava da su oni zabiliu čim je zagustilo..

sad gataj..i da su španjolci izjednačili..mi idemo dalje...

Nebi mi išli dalje sa 1-1 ,jer bi se zatvorio krug sa 5 bodova i svako sa svakim odigrao 1-1,a mi bi imali 4-4 a talijani 4-2 . Ok kako ti kažeš ,apsurdno ili ne rekao sam ti da je to bio moj dojam.

zlatna ribica
18-06-2012, 23:10
Nije mi jasno zašto se, kad već na stadionu postoje ovi veliki ekrani, kad bude ovako neki gol iz sumnjive situacije, jednostavno - ne provjeri. Je li bio ofsajd ili nije, i ako je bio, lijepo se poništi gol. Ovako je totalno nepravedno i lake su malverzacije.

I ne samo u nogometu, nego i u ostalim sportovima. Dostupna nam je sva ta tehnologija, a i dalje je sudac bog i batina. Ja ne kažem da je ovaj namjerno njima priznao taj gol, pa ne vidi ni linijski sudac uvijek najbolje, al zato danas postoji sva moguća tehnologija kojom bi se moglo provjeriti, pa nije više 1905. godina.

gorand556
18-06-2012, 23:11
Nije mi jasno zašto se, kad već na stadionu postoje ovi veliki ekrani, kad bude ovako neki gol iz sumnjive situacije, jednostavno - ne provjeri. Je li bio ofsajd ili nije, i ako je bio, lijepo se poništi gol. Ovako je totalno nepravedno i lake su malverzacije.

I ne samo u nogometu, nego i u ostalim sportovima. Dostupna nam je sva ta tehnologija, a i dalje je sudac bog i batina. Ja ne kažem da je ovaj namjerno njima priznao taj gol, pa ne vidi ni linijski sudac uvijek najbolje, al zato danas postoji sva moguća tehnologija kojom bi se moglo provjeriti, pa nije više 1905. godina.

Nije po pravilima u nogometu.U hokeju ,tenisu i neznam kojim još drugim sportovima se provjerava na snimci.

Inkvizitor
18-06-2012, 23:11
Nebi mi išli dalje sa 1-1 ,jer bi se zatvorio krug sa 5 bodova i svako sa svakim odigrao 1-1,a mi bi imali 4-4 a talijani 4-2 . Ok kako ti kažeš ,apsurdno ili ne rekao sam ti da je to bio moj dojam.

kako ne bi išli kad bi mi imali 5:3 a Talijani 4:2

odakle ti kod nas 4:4

gorand556
18-06-2012, 23:14
kako ne bi išli kad mi imamo 5:3 a Talijani 4:2

odakle ti kod nas 4:4

Ne znam, moja isprika valjda je višak promila :smijeh

Znači da smo zabili u 90+ prošli bi ,pa sad mi je još gore :facepalm

pdv
18-06-2012, 23:14
Napokon gotovo, sad se možemo vratiti normalnom životu i gledanju utakmica bez grča u želudcu. Utakmica je bila ok, neutralnom gledatelju ništa posebno za gledati. Loše izdanje svjetskih prvaka i neloše izdanje Hrvata. No, kao i u svakom sportu i sa svakom talentiranom generacijom u Hrvata stalno se provlači priča kako moramo biti zadovoljni samom kvalifikacijom jer smo kao mala nacija i slično. Kada se maknemo od tog debilnog mentaliteta i kad napokon nađemo izbornika koji je jak u glavi i koji vjeruje u kvalitetu svoje momčadi onda ćemo i početi nešto osvajati,a dotad ćemo nastaviti s ovim ispraznim pričama kako se moramo zadovoljiti mrvicama. Dečki su igrali sa srcem i tu im svaka čast ali s ovakvim vodstvom i općenitim stanjem u našem društvu i degradiranjem svojih sposobnosti ćemo i dalje imati ovako bljutav nogomet. Nažalost, ne samo nogomet.

Inkvizitor
18-06-2012, 23:15
I moj Rakitiću ono se puca u suprotni kut ako se puca tako slabo..bliži kut se refleksno brani..sad kad gledam..koja šansa..mrtva..lopta nije jaka..imaš vremena promjenit odluku kad se golman odluči za stranu..

blam
18-06-2012, 23:16

na tim velikim ekranima je UEFA naredila da ne bude nikakav REPLAY, bez razlike dali se radi o spornim situacijama ili ne. To sam cuo od komentatora tokom vase utakmice protiv Irskom, kod spornog gola..

zlatna ribica
18-06-2012, 23:17
Teška je bila ova skupina, dva svjetska prvaka... ne zamjeram našima baš ništa. I Bilić je bio ok kad se sve zbroji i oduzme. Rekli sad na tv-u, 65 mečeva i samo 8 poraza u njegovom mandatu.

I svaka im čast na borbi. Imamo dobru ekipu, mladu i dugo će još biti zajedno, bit će to ok. Šteta baš za ovaj poraz. Po mom mišljenju Španjolska nije zaslužila pobjedu u ovoj utakmici, remi bi bio najpravedniji rezultat, pa bilo to 0-0, 1-1 ili 10-10.

Inkvizitor
18-06-2012, 23:21
Teška je bila ova skupina, dva svjetska prvaka... ne zamjeram našima baš ništa. I Bilić je bio ok kad se sve zbroji i oduzme. Rekli sad na tv-u, 65 mečeva i samo 8 poraza u njegovom mandatu.

I svaka im čast na borbi. Imamo dobru ekipu, mladu i dugo će još biti zajedno, bit će to ok. Šteta baš za ovaj poraz. Po mom mišljenju Španjolska nije zaslužila pobjedu u ovoj utakmici, remi bi bio najpravedniji rezultat, pa bilo to 0-0, 1-1 ili 10-10.

Ne bi se složio..da je bio neki trener hrabriji od Bilića ..bili bi u četvrtfinalu..

zlatna ribica
18-06-2012, 23:21
Ne znam, moja isprika valjda je višak promila :smijeh

Znači da smo zabili u 90+ prošli bi ,pa sad mi je još gore :facepalm

Ne bi, trebalo je 2-2 ili veći remi, sa 1-1 bi isto prošla Italija. Svi bi sve imali 1-1, al Italija je jača u ukupnom poretku, pa bi oni išli dalje, čitala sam pred neki dan te kriterije baš... A s 2-2 iako bi imali isto bodova, bi išli mi jer bi Španjolcima zabili 2 gola, a Talijani 1.

gorand556
18-06-2012, 23:23
Ne bi se složio..da je bio neki trener hrabriji od Bilića ..bili bi u četvrtfinalu..

Inkvi, šta misliš ko bi bio dobar izbor da nas vodi.? Pošto će po svemu sudeći sljedeći biti Štimac (tako se pričalo) misliš li da je on bolji izbor od Bilića.. Šta misliš dal bi bilo dobro da nas vodi stranac ?

gorand556
18-06-2012, 23:24
Ne bi, trebalo je 2-2 ili veći remi, sa 1-1 bi isto prošla Italija. Svi bi sve imali 1-1, al Italija je jača u ukupnom poretku, pa bi oni išli dalje, čitala sam pred neki dan te kriterije baš... A s 2-2 iako bi imali isto bodova, bi išli mi jer bi Španjolcima zabili 2 gola, a Talijani 1.

Ja sam zbunjen skroz ,još sam u zbunjenosti i krivu gol razliku iznio tu objašnjavajući da nam 1-1 nebi bilo dovoljno :D

Inkvizitor
18-06-2012, 23:24

ribice..nazad u osnovnu školu...

Inkvizitor
18-06-2012, 23:25
Inkvi, šta misliš ko bi bio dobar izbor da nas vodi.? Pošto će po svemu sudeći sljedeći biti Štimac (tako se pričalo) misliš li da je on bolji izbor od Bilića.. Šta misliš dal bi bilo dobro da nas vodi stranac ?

ja sam samo za stranca...

Inkvizitor
18-06-2012, 23:28
dakle da pojasnim još jednom :facepalm:..kad se govorilo da s 2:2 sigurno prolazimo i mi Španjolci..pa sve da Talijnai pobjede Irsku 10:0 to je zato jer u krugu bi mi i Španjolci imali 3:3 a talijani 2:2

Sa 0:0 nas i Španjolaca idu Talijani kao drugi ako tuku bilo kako Irce..jer u krugu mi imamo 1:1 a Talijani i Španjolci 2:2..

sa 1:1 i mi i Talijani i Španjolci imamo 2:2 u krugu onda se gleda ukupna gol razlika..Španjolci imaju 6:2 i prvi su..mi bi imali 5:3 i mi smo drugi a Talijani imaju 4:2 i ispadaju.

nadma se da tu više nema priče..

pdv
18-06-2012, 23:31

Da, teška skupina ali se moramo odlučiti jesmo li nogometna sila ili smo nogometna puhala. Ako se odlučimo za prvo onda ne bi bilo loše da isto pokažemo na terenu. Možda je i problem u meni ali ne podnosim taj gubitnički mentalitet u stilu:'' Jebote, to je Brazil dobro smo i dogurali ili dobro smo odigrali''. Tako priča samo ekipa i narod bez dostojanstva. Ako nisi za nogomet aj u drugi sport ali ova opravdanja su totalno glupa više. I ne govorim ja sad to zbog ove utakmice. Lopta je okrugla i normalno je da se gubi ponekad i na najgluplje moguće načine. No, problem je što mi uvijek gubimo na te načine. I ne samo u nogometu. Uvijek je ta neka prokleta zahvalnost što smo se uopće plasirali i kao moramo biti zadovoljni. Sve je to u glavi i ako podcjenjuješ sebe i nisi siguran protivnik to iskoristi. Kao što zvjer namiriše čovjeka koji se boji bez obzira koliko on vikao da se ne boji.

bandira
18-06-2012, 23:33
Nek smo se i ovog usranog Bilića riješili.
Nama triba gol za proć dalje,a on igra sa 1 napadačen i troši 65 minuta utakmice.Dobro šta neki na ovom forumu nemaju pojma,ali Štimac prenosi utakmicu,novi nam izbornik i pola utakmice nema pojma da sa 1-1 idemo dalje.

Modrić jedan od najboljih igrača u Europi na zadnjem veznom,a on ga 65 minuta stavlja na napadača.
Srna cili život igra beka,a on trpa nekog Vidu na beka i Srnu stavlja u sredinu šta nikad u životu nije igra.

Ako si tija moj Biliću igrat zatvorenije-Vida vani,Srna beka,Rakitić na krilo,Modrić zadnji vezni,a Kranjčar iza Manđukića.
Pa onda Vukojević u 65 vani ako je 0-0 pa stavljaš Jelavića.

Ustvari nemaš šta igrat zatvoreno dok ne primiš prvi gol.Tek kad ga primiš ,zatvoriš se da ne primiš drugog i čekaš ka šta si ti čeka.
I šta je najgore ti ljudi šta veze nemaju o nogometu,ka i ovi španjolski izbornik,odlično žive baš od tog nogometa.

ps,zaboravia san,biliću .j ....m...kukavičku

Bukowski
18-06-2012, 23:35
Daj inkvizitor s kim se natežeš vidiš da ljudi ne kontaju balun.Igrali smo kontra KATASTROFALNE Španjolske,samo u prvo poluvrime su imali jedno 10-ak krivih dodavanja.I mi umisto da iskoristimo,mi igramo na duge lopte,Ćorluka ih je jedno 6 bacija u bunar u prvon samo.Svaka u bunar,svaka.U prvon smo imali loptu drito minut i po.Spojili smo 7 dodavanja.Na dva puta.A taktika je bila ko pređe centar jadna mu majka.I onda u drugon,kad smo nekin čudom prešli centar,i igrat PO ZEMLJI,stvorili smo nešto.Rakitić,da je bija u trku,da je bila Srnina kifla,ono,oštra lopta,ja mu a ne bi reka.Nego svijeća,on je moga na kavu,razmislit,vratit se i zabit.Moga je štopat.Šta je tija.Ne.On tuče DRITO di bi svako (ko ne zna) tuka.Jazavac.Falija je on i penal kontra Turaka.Pička u duši,usran,to je to.I onda,taman kad smo počeli igrat,umisto da napravi te dvi zamjene,ali da je zaminija Jelavića za MANDŽUKIĆA,ne,on vadi stopera i stavlja napadača.Minja kad nam ide.Pd onda se nismo sa lopton sastali.Ali ne,Mandžukić je da tri gola,ne smiš njega izvadit,a to šta se nije vidija ni danas,ni protiv Italije,to nema veze.Pa čovik ni sam ne zna kako je da ta tri gola!Protiv Italije NULA,danas NULA,protiv Iraca je bar obrambeno dobar bija.Mada je i tamo ta dva gola da ne zna ni sam kako.Samo,nije svaki dan Petak.
Zaključak:
Slaven Bilić NEUSPJEŠAN,osim prvog mandata.Imao je sjajnu generaciju,daleko najbolju od brončanih,napravija je jedan prolaz skupine.Na jedno od tri se nije ni kvalificira.Ukrajina ga sjebala.Slavene odlazi,triba si otić nakon neuspjeha za svjetsko.Nisi izvuka maksimum od igrača koje si ima na raspolaganju.Štimca smislit ne mogu,ali biti će SIGURNO masu bolji izbornik.

Inkvizitor
18-06-2012, 23:37
Nek smo se i ovog usranog Bilića riješili.
Nama triba gol za proć dalje,a on igra sa 1 napadačen i troši 65 minuta utakmice.Dobro šta neki na ovom forumu nemaju pojma,ali Štimac prenosi utakmicu,novi nam izbornik i pola utakmice nema pojma da sa 1-1 idemo dalje.

Modrić jedan od najboljih igrača u Europi na zadnjem veznom,a on ga 65 minuta stavlja na napadača.
Srna cili život igra beka,a on trpa nekog Vidu na beka i Srnu stavlja u sredinu šta nikad u životu nije igra.

Ako si tija moj Biliću igrat zatvorenije-Vida vani,Srna beka,Rakitić na krilo,Modrić zadnji vezni,a Kranjčar iza Manđukića.
Pa onda Vukojević u 65 vani ako je 0-0 pa stavljaš Jelavića.

Ustvari nemaš šta igrat zatvoreno dok ne primiš prvi gol.Tek kad ga primiš ,zatvoriš se da ne primiš drugog i čekaš ka šta si ti čeka.
I šta je najgore ti ljudi šta veze nemaju o nogometu,ka i ovi španjolski izbornik,odlično žive baš od tog nogometa.

Točno tako..tribalo je napast a ne čuvat nulu..jer ako i primiš gol onda napadaš pa možeš stić do gola pa i do onih 2:2 koji te vode sigurno..ovako čuvaš nulu za koju znaš da te baca van..

najbolje od svega je što smo se riješili ziheraša Bilića.

pdv
18-06-2012, 23:38
Zaključak:
Slaven Bilić NEUSPJEŠAN,osim prvog mandata.Imao je sjajnu generaciju,daleko najbolju od brončanih,napravija je jedan prolaz skupine.Na jedno od tri se nije ni kvalificira.Ukrajina ga sjebala.Slavene odlazi,triba si otić nakon neuspjeha za svjetsko.Nisi izvuka maksimum od igrača koje si ima na raspolaganju.Štimca smislit ne mogu,ali biti će SIGURNO masu bolji izbornik.

Mah, sve je to iz iste kužine. Bit će ista stvar kao i sa rukometom tj. smjenom Červara i dovođenjem Goluže. I dalje će ostati priče kako smo osvojili srebro zlatnog sjaja ili kako smo moralni pobjdenici. Dakle, sve po starom.