PDA

Pogledaj Full Version : vesna pusić : očekujem " žene u domovinskom ratu" na čelu pridea

djeva u nevolji
04-06-2012, 18:58
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/197583/Ocekujem-zene-u-Domovinskom-ratu-na-celu-Pridea.html

vesna pusić u svojem odgovoru udruzi žene u domovinskom ratu poručuje kako bi one kao žrtve nasilja morale imati razumjevanja za teškoće života lezbijki
ne tvrdim da osobe istospolne orjentacije imaju ružičasti život, ali usporediti potoškoće na koje nailaze osobe takvog životnog izbora sa tragedijom koju su ove žene na žalost doživjele je više nego degutantno
vesna pusić kaže kako nije dobila zahtjev koji joj je udruga poslala još u siječnju
ja bi pak rekla da su tu u pitanju prioriteti
jer koga više zanimaju nekakve žene , hrvatice i njihove tragedije
da se barem o srpkinjama radi , onda vjerojatno zahtjev za susretom ne bi završio na dnu ladice

quo vadis hrvatska

Inkvizitor
04-06-2012, 19:00
odurna izjava..od koga je i ne čudi..

kozurina..

djeva u nevolji
04-06-2012, 19:09
odurna izjava..od koga je i ne čudi..

kozurina..

da je muškarac takvo što izjavio isto bi bilo odurno, ali kao žena trebala bi imati barem mrvicu suosjećanja
opet, mene zanima hoće li se sada uzjebati sve one udruge, novinari , hoće li makar hloverka odraditi jednu emisiju o ovom skandalu

Inkvizitor
04-06-2012, 19:10
da je muškarac takvo što izjavio isto bi bilo odurno, ali kao žena trebala bi imati barem mrvicu suosjećanja
opet, mene zanima hoće li se sada uzjebati sve one udruge, novinari , hoće li makar hloverka odraditi jednu emisiju o ovom skandalu

sigurno da hoće..već je uzbuna na HTV-eu..

djeva u nevolji
04-06-2012, 19:19
a što rade udruge izašle iz dr-a, što radi hrvatska desnica
zašto se ovakve svinjarije uvijek puste proć
mene to ljuti
zašto nema sada prosvjednog skupa zbog ovakve odurne izjave

Inkvizitor
04-06-2012, 19:23
a što rade udruge izašle iz dr-a, što radi hrvatska desnica
zašto se ovakve svinjarije uvijek puste proć
mene to ljuti
zašto nema sada prosvjednog skupa zbog ovakve odurne izjave

svi su hipnotizirani i dešperatni..nema prosvjeda bez medija a znamo kako bi bili prikazani ..kao mahniti PTSP-ovci koji ruše vlast i ustavni poredak i uzimaju budućnost našoj djeci..

pdv
04-06-2012, 19:31
Odvratna i gnjusna izjava što nimalo ne čudi s obzirom da dolazi od Vesne Pusić. Većina njene retorike je slična pogotovo kad su u pitanju neke tradicionalne vrijednosti po kojima najčešće pljuje ili nešto vezano za Hrvatsku. Ovim je ponovno dosegnula dno i pokazala licemjere te po svojoj standardnoj retorici ''napad je najbolja obrana'' skreće temu s bitne stvari,a to je da ne radi svoj posao i da nije primila žene koje su joj poslale zahtjev pa okreće na to kako moraju biti solidarni s onima koji mogu doživjeti potencijalno nasilje. Ta žena nikad ne priča o onom što je tema već okreće vodu na svoj mlin ali ovaj put je pretjerala jer stvarno treba biti izopačen za izjednačavanje trauma postignutih u ratu s borbom ljudi za neka prava.

U svemu tome gospođi nije ni najmanje bitno da li se te žene slažu s tom paradom i ako se slažu da li uopće imaju financijskih sredstava za doći i dati potporu s obzirom da višegodišnji odnos države spram njih i njihovih problema. Da ne govorim kako je ovo odvratno nametanje i zadiranje u ljudske slobode na koje se ona uvijek tako grčevito poziva. Mah, cjelokupna ova Vlada je brod luđaka.

djeva u nevolji
04-06-2012, 19:46
Odvratna i gnjusna izjava što nimalo ne čudi s obzirom da dolazi od Vesne Pusić. Većina njene retorike je slična pogotovo kad su u pitanju neke tradicionalne vrijednosti po kojima najčešće pljuje ili nešto vezano za Hrvatsku. Ovim je ponovno dosegnula dno i pokazala licemjere te po svojoj standardnoj retorici ''napad je najbolja obrana'' skreće temu s bitne stvari,a to je da ne radi svoj posao i da nije primila žene koje su joj poslale zahtjev pa okreće na to kako moraju biti solidarni s onima koji mogu doživjeti potencijalno nasilje. Ta žena nikad ne priča o onom što je tema već okreće vodu na svoj mlin ali ovaj put je pretjerala jer stvarno treba biti izopačen za izjednačavanje trauma postignutih u ratu s borbom ljudi za neka prava.
.

ovo je najbitnije što sam boldala
to je najveća tragedija
pusić ima vremena za osobno doći u paradu
najavila je svoj dolazak
to je već pravi angažman, napraviti put i doći osobno, a nije imala vremena primiti te žene u svojoj kancelariji

mene sada zanima i reakcija gay udruga
da sam na njihovom mjestu, zamolila bi gospođu pusić da ne dolazi jer mi potpora takve osobe ne treba
da je pusić rekla kako će istražiti zbog čega nije njihov zahtjev došao do nje i da se izvinjava jer se radi o velikom propustu, onda bi to bilo u redu
no ona s visoka prodikuje
strašno
da imaju i malo pameti u tim svojim glavama odbili bi da im ona daje potporu na prideu

pdv
04-06-2012, 19:55
Ma briga ti njih za ikoga osim za njihova prava. Nikad od gay udruga nisam čula da se bore za nekog tko je potlačen ili da daju potporu nekome kome se oduzimaju prava. To su uglavnom licemjeri sličnog kalibra kao i Pusićka.

Humphrey
04-06-2012, 19:57
Izjava dostojna Vesne Pusić i njenih glasača, nedostojna ljudskog bića.

Uostalom o čemu te žene imaju razgovarati sa tom spodobom? Ako traže pomoć ili samo razumijevanje za svoje probleme moja preporuka je Toma Grobar, on je za razliku od Pusićke barem čovjek.

Inkvizitor
04-06-2012, 20:02
arogantna i odurna osoba..uvijek je bila..

djeva u nevolji
04-06-2012, 20:11
Ma briga ti njih za ikoga osim za njihova prava. Nikad od gay udruga nisam čula da se bore za nekog tko je potlačen ili da daju potporu nekome kome se oduzimaju prava. To su uglavnom licemjeri sličnog kalibra kao i Pusićka.

ja i ne očekujem da se oni bore za tuđa prava
no ne ide im u prilog takva osoba
ja bi ih respektirala da se postave onako kako bi se trebalo postaviti ljudsko biće
ovako ih mogu samo smatrati za šljam
ne mislim na homoseksualnu populaciju već one koji će koračati uz vesnu pusić

caporegime
04-06-2012, 20:21
odavno je u praksi dokazano da su ove gej udruge ništa drugo nego parazitske ljevičartske organizacije koji kroz prizmu homoseksualizma i tobožnje borbe za prava homoseksualaca žele zapravo društvu nametnuti svoje političke stavove kao jedine ispravne.
oni su samo jedan mali kamenčić u mozaiku propagandno političkih šatro građanskih udruga kjima se se želi uništiti sve vrijednosti na kojima je utemeljena ova država.
da izvede sve te "aktiviste, bilo udruga za "civilno društvo" za "prava žena" ili gej aktivisti svi imaju identične stavove prema svim društvenim pojavama.
za njih je sve oluja zločinački pokret, hrvatska agresor na bih, crkva je nazadna tiranska institucija koju treba kompletno udaljiti iz bilo kakvog javnog života, braniotelji su zločinci ili paraziti, abortus je pravo na odabir i pravo na raspolaganje svojim tijelom, spajanje ex yu država u jednu cjelinu je impertiv hrvatsko društvo je nazadno tradicinalističko seksističko društvo koje treba iz korijenaq mijenjati.

dovoljno je pogledati samo u transparente i parole koje oni nose pa da se vidi da se natakvim skupovima uglavnom vrši politička propaganda jedne političko vrijednosne opcije.
i lijevi mediji, i neke političke strukture kao i ove tzv. udruge civilnog društva (a svi imaju korijen i porijeklo među onima koji su svojevremeno zalagatelje za civilno društvo slali na goli otok ili ih barem potkazivali organima koji su bili zaduženi za slanje) su ništa drugo nego krakovi jedne hobotnice.

balkanac
04-06-2012, 20:29
dovoljno je pogledati samo u transparente i parole koje oni nose pa da se vidi da se natakvim skupovima uglavnom vrši politička propaganda jedne političko vrijednosne opcije.

sve je to obicna sprdacina koja oce da bude u medijima
oni ce tuzit zato sta ne mogu na rivu,oni ce tuzit zbog homofobije itd itd
a zasto se oni disu zapitali zasto njih kerum ili severina nebi tuzili zato sta su nosili njihove slike
ili parole tipa moj pape,tvoga papu ,,,nije provokacija ,ma di bi bila
ogranicavanje slobode kretanja i ostala omalovazavanja od strane pandura i drugih(oni koji znaju di đardin u splitu,pa sve od njega do opcine je bila marica do marice ,opsadno stanje,endemske vrste u gradu)
te pare nisu mogli dat sirotinji da spoji kraj sa krajem,nego se one bacaju u vitar
evo malo sale http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/522358_3656041073736_383909046_n.jpg (garant je ovo od hajduk jugend ekipe)

Stiliana
04-06-2012, 21:18
Bože sačuvaj. Zasad je jedini epitet koji krasi dosadašnju vladu: arogantna. Počevši od premijere pa na dalje... kakve su te reakcije i izjave, vani bi bili razapetu u medijima zbog ovakvih gadarija, samo je kod nas to, eto, ništa neobično.
Srami se Vesna Pusić, ako ti je ikakvog srama još ostalo.

djeva u nevolji
04-06-2012, 21:26
kad se digla povika na škabrnjce oglasio se i josipović
radile su se tv emisije

sada ni traga reakciji
ovo je stvarno sramotno
tu se ne bi trebalo raditi o desnima i o lijevima, o vjernicima i ateistima
svaki čovjek koji baš nije čudovište, valjda shvaća da je ovo vrhunac gnjusobnosti

Komari
04-06-2012, 23:01
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
MBS
080084255
OIB
95919599303

Tvrtka/naziv

FERAL PROJEKT,nakladnička djelatnost i pružanje poslovnih usluga društvo s ogarničenom odgovornošću

FERAL PROJEKT d.o.o.
Sjedište/adresa (Prikaži na karti)
Zagreb
Jurišićeva 23

Temeljni kapital/ukupan iznos članskih uloga

4.000,00 kuna

Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću

Predmet poslovanja/djelatnosti
22.1
Izdavačka djelatnost
51
Trgovina na veliko i posredovanje u trgovini, osim trgovine motornim vozilima i motociklima
52.11
Trg. na malo u nespec. prod. živežnim nam.
52.12
Ost. trg. na malo u nespecijaliziranim prod.
63.40
Djelatnost ostalih agencija u prometu
72.30
Obrada podataka
72.40
Izrada baze podataka
74.13
Istraživanje tržišta i ispit. javnog mnijenja
74.14
Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravlj.
74.40
Promidžba (reklama i propaganda)
74.83
Tajničke i prevoditeljske djelatnosti
74.84
Ostale poslovne djelatnosti, d. n.

*
zastupanje i posredovanje u prometu roba i usluga

*
zastupsnje i posredovanje u vanjskotrgovinskom prometu roba i usluga

*
zastupanje inozemnih tvrtki

Osobe ovlaštene za zastupanje

Vesna Pusić, OIB: 76962606393
Zagreb, Račkoga 12
- direktor
- Zastupa društvo pojedinačno i samostalno

SLAVKO GOLDSTEIN, OIB: 87362004952
Zagreb, Maksimirska 61
- direktor

VIKTOR IVANČIĆ, OIB: 79966570821
Split, Šibenska Ulica 49
- direktor

BORIS DEŽULOVIĆ, OIB: 36837673890
Split, Ulica Glagoljaša 15
- direktor

Pravni odnosi

Temeljni akt:

Ugovor o osnivanju od 26.09.1994. usklađen sa ZTD dana 18.prosinca 1995., i sastavljen u obliku društvenog ugovora

Ostali podaci
Subjekt je upisan kod Trgovačkog suda u Zagrebu pod reg.ul.br. 1-57124

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:1576605599077054::NO::P28_SBT_MBS:08008 4255#a_tekst_objave

gorand556
05-06-2012, 19:47
Kopirao sam jedan komentar koji me se dojmio u vezi ove teme,svaka čast tko god da je ovo napisao :

"Pokušavam biti mirna, zadržati mrvu ponosa i dostojanstva ... ali ... osjećam kako u nama kuha, vri ... Kako itko normalan može usporediti i u primisli neke koji se s oproštenjem j . iz perverznosti s nekim tko je silovan, izložen naj gnjusnijoj vrsti ljudskog zla i poniženja ... Kako itko živ i pri zdravoj pameti može u isti koš staviti NEVINU ŽRTVU i one koji su izabrali svoj ne moralni, odvratni i često puta dobro plaćeni put u svoju guzu ... Njihov izbor !!!!
A gdje je bio IZBOR silovanoj ženi ??
Kako je ta sposoda to osudila? Kada se javno zgrozila? Kada je pokazala mrvu suosjećanja ili razumijevanja? Gdje je bila sve ove godine dok su te žene pokušavale nastaviti život ... O da, pokušavamo biti mirni i dostojanstveni ... ali u nama vri silna nepravda i vrisak do neba ...od tuge i stida da se u našoj vladi nalazi takva ljudska nakaza kao drugarica Pusić.

Silovane žene drugarice, nisu imale IZBORA, zato je vaša izjava morbidna, podla, ružna, tužna, provokativna i samo pokazuje da je jako teško …. biti žena … ali i jako lijepo …

Šteta što nikada ne pokušate biti … samo žena!! …Probajte! "

Aleksa
22-06-2012, 10:52
Koji je ovo car. :D
http://www.bosnjaci.net/prilog.php?pid=46103

caporegime
22-06-2012, 11:17
letimično pročćitano...ali ne vidim ništa što i ja okvirno ne mislim.
čovjek nije pogriješio

Aleksa
22-06-2012, 11:26
letimično pročćitano...ali ne vidim ništa što i ja okvirno ne mislim.
čovjek nije pogriješio

pročitao sam tvoj post i vidim da je suština ista se tekstom na tom linku.

Na FHR sam i ja nešto slično pisao

Praksa održavanja gej-parada širi se svetom. Pod nazivom "Parada ponosa" ova vrsta okupljanja želi da doprinese da jedna društvena pojava postane socijalno prihvatljiva. Indikativan je i naziv manifestacije. Ako neko hoće se ne stidi onoga što jeste, on nastoji da takav kakav jeste postane prihvatljiv zajednici, pa da posle slobodno s "ponosom" ističe sebe onakvog kakav je.
Međutim, homoseksualnost kao pojava uvek je bila prisutna među ljudima, i uglavnom je tolerisana, dok ovakve parade izazivaju veliki bes oponenata. Zašto je to tako?!

U javnoj demonstaciji LGBT identiteta, krije se i politička težnja i poruka. A politička težnja uglavnom se svodi na prisvajanje političke moći. Kada LGBT postane do te mere socijalno prihvatljiva pojava, oni mogu sasvim legitimno da dobijaju prava na bračnu zajednicu, prava na usvajanje dece, i sl. To su prava koja spadaju u polje ljudskih prava koja bi trebalo svaki čovek da ima, pa bi se moglo razgovarati i o davanju ovih prava pripadnicima LGBT populacije.

Međutim, u jednom trenutku ova društvena grupa može da bude identifikovana ne kao seksualno-manjinska grupa, nego grupa sa posebnim identitetom sa tendencijom reflektovanja te posebnosti na političku moć. Danas postoje etničke manjinske grupe koje su često pozitivno diskriminisane, kad je reč o zapošljavanju i uvođenju u državne institucije. Žene su pozitivno diskriminisane zakonima o njihovom obaveznom broju na poslaničkim listama i usazivima parlamenta. U skladu sa tim iskustvom, za očekivati je da sledeći korak LGBT zajednice, bude upravo pozitivna diksriminacija kad je u pitanju prijem u državne službe i prilikom zapošljavanja. Još ako ta LGBT dobije veću kvotu od broja koju sama grupa ima za popunjavanje svojih pozicija, onda će i nepripadnicima ove grupe postati ekonomski primamljivo da se izjašnjavaju kao LGBT ne bi li lakše došli do zapošljavnja.

Dalje, uvek će biti moguća manipulacija nesposobnjakovića da su iz službi otpuštani zato što su gej, a ne zato što su glupi i nesposobni. To je strandardna tehnika demagoga: nikada nije u pitanju njegova sposobnost već njegov identitet. I u tom smislu postaće poželjno izjašnjavanje kao LGBT.

Na kraju, iskustva pokazuju da arogancija manjinskih grupa, ukoliko im se povlađuje može da pređe granice pristojnosti. Danas, u SAD je nekažnjivo ukoliko crnac vređa belca na rasnoj osnovi, dok je u obrnutom slučaju kažnjivo. Generalno, za Poljake možeš reći da su idioti, ali ako kažeš za Jevreje, onda si antisemita.

Nije van pameti očetivati i seksualnu agresivnost LGBT pripadnika u uslovima socijalno-ekonomske poželjnosti takvog statusa.

Evo primera pozitivne diskriminacije LGBT studenata. Dakle, postaje dovoljno izjasniti se kao takav i dobiti lovu.
Tako se ne stimuliše talenat, već obična identifikacija i pripadnost.
http://www.collegescholarships.org/scholarships/lgbt-students.htm

caporegime
22-06-2012, 12:06
i s ovim tvojim se slažem.
ne radi se dakle o pravima homoseksualca nego o agresivnom nastupu određenih političkih krugova koji su ušliu u neku vrstu pakta sa militantnim homoseksualcima a sve radi borbe te nadvladavanja konvencionalnog društva.
politikanti odnosno lijevi fašisti zato jer je konzervativno društvo prva i najveća prepreka općem podjarmljivanju pojedinaca od strane njih a militantni pederi zato jer rušenjem ustaljenog i uoboičajenbog ponašanja ruše se općenito sve barijere koje nenaklono gledaju na robovanje požudi, što je smisao života 95% homoseksualaca.

društvo se vrijednosno nepovratno dijeli a ja predviđam opći građanski rat, kad za to dođe vrijeme između dvioju životnih koncepcija: konzervativne te kvazilebarno fašističke u koju su uključeni općenito ljevičatri, pederi i takvi koji se skrivaju između pojmova lijevo i liberalno.

u tom sukobu međutim moći će pobijediti samo jedan na način ovom drugima nestane traga.
u tom smilu predviđam masovna smaknuća, pretvaranje drugih u robove, sirovinu, ljepilo, torbice......fizičko štoviše sanitarno uklananje i traga da su drugi postojali.

pri tome su konzervativci u startu u prednosti jer po prirodi pseudo lijeve a zapravo fašističke ideje preuzimaju i provode po svbojim metodama oni jadniji, kukavniji, podliji, nečasniji......
da se svi nađu na jednoj velikoj livadi s toljagama sve bi bilo gotovo za pola sata.
međutim kako su pokvareniji, a to se vidi iz cijelog svog djelovanja vrlo lako bi se u slučaju da krene loše mogli zamaskirati i izgubiti.

91', 92'.....i nadalje toga nije bilo. zašto?
pa bilo je i tih jugofašističkih i pseudoliberalnih krugova ali od paničnog straha su šutili i prikrivali se.
to se zove, kako sam ja nzvao sindrom miljenka jergovića.
od straha pred onika koje mrzi mimikrijom se pšravi da jedan od njih a kad dođe vrijeme pokazuje svoje pravo lice.
jasno, kad podlija i primišljenija pseudolijeva a faktički fašistička struja poveže konce i podmetanjima, propagandom i ostalim djelovanjem pacifizira drugu stranu.

NorthStand
24-06-2012, 14:55
I ja očekujem, da prestanete obnavljat spomenike partizanima, da prestane obilježavat Brezovicu i veličat vaše šumske razbojnike! A vi, nikako da to napravite.

Svi znamo, kakve su bile posljedice, ulaska HR u novu jugoslaviju, a vi to još slavite i obilježavate ko najveći državni praznik. Ko da je cijeli hrvatski narod, doživio blagostanje i napredak s srbima bosancima makedoncima crnogorcima, da smo tih 45 godina proveli u fašističkoj italiji, bilo bi nam daleko bolje nego što smo gubili godine s "slavenskom braćom", ah blagostanja koje nam je donio drug Tito. A nitko ne priča, koliko je samo para i kredita digo, da bi jugoslaveni živjeli skromno.

Na ovakve izjave Pusićke, gledam na način da žena, voli provocirat, to je već bezbroj puta pokazala. Kao što je i pokazala kako joj je EGO osjetljiv, kad je Anto Kovačević ustvrdio da je ona za madraca a ne mudraca! :D

A fala mu na toj izjavi, šteta što nema više takvih u saboru, koji će s vremena na vrijeme ove komunjare spustit na zemlju. I objasnit im neke stvari, narodnim riječnikom, a ne u rukavicama. Rojs kad je pričo o pederima, svi su smijali, čak i oni koji se nisu slagali s diskriminacijom pederluka, voljeli su ga slušat. Al SMRADanar je sve takve, kako je on smatrao "primitivne" počistio, i doveo HDZ u provaliju u kojoj se sada nalazi s upravo ovavkim poliglotama i elokvetnim folirantima i lopovima svog kalibra!

pdv
26-06-2012, 19:39
Ta Pusićka je i inače cila uvredljiva kao kakva pudlica. :rolleyes: Zapravo, koristi svaku situaciju da bi se maknula od teme razgovora i zadržala na tome kako joj se sugovornici obraćaju ili istaknula neki treći problem samo da ne mora o pravoj biti. Slična je situacija i u ovoj priči sa ženama koje su pretrpjele razna stradanja u Domovinskom ratu. Naime, glupostima se pokuašava maknuti od biti,a to je da im nije odgovorila na njihov zahtjev.

Sjećam se da sam jednom gledala otvoreno i uz nju je gostovao Ivan Šuker, tadašnji ministar financija. I sad on ide nešto objasniti, a ona cijelo vrijeme upada u riječ ali baš onako dosadno kao kakva kokoš. I Hloverka kaže kako bi se oni dvoje vjerojatno poubijali da su muž i žena, a Šuker na to odgovori:'' Ne daj Bože'' I ova totalno poludi, kao zamisli ne smatra nju dobrom ženom. I onda joj je rekao kako je degutanatna s upadicama pa se dodatno nafrnjila tako da je cijela emisija prošla u ispričavanju njoj i smirivanju strasti. Samo joj i nije baš uspilo prikazati ga primitivnim seljakom jer koliko god on onako izgledao ogroman i mrk, čovjek je elokventan i skroz je mirno raspravljao. Na stranu sad da li mi se sviđaju njegovi stavovi :D Izgleda da svaki njen razgovor prolazi u sličnom tonu kada pokušava sugovornika diskreditirati i prikazati ga primitivcem, a ona kao super dama :rolleyes: Iako o njenoj damskoj prirodi govori sve kada se spustila na razinu kumice s placa i na njen povik ''flundro'' vratila na isti način. Tu se vidi sav sjaj, kultura i kućni odgoj Vesne Pusić.

O njenoj stručnosti nema smisla pričati jer obično nesposobni ljudi imaju histerične ispade i mijenjaju temu razgovora kada njihovo znanje treba doći do izražaja.

Inkvizitor
26-06-2012, 19:51
To je hrvatska ministrica vanjskih poslova. To je dika hrvatskog naroda. nemoj tako.

Stiliana
26-06-2012, 19:54
Ta Pusićka je i inače cila uvredljiva kao kakva pudlica. :rolleyes: Zapravo, koristi svaku situaciju da bi se maknula od teme razgovora i zadržala na tome kako joj se sugovornici obraćaju ili istaknula neki treći problem samo da ne mora o pravoj biti. Slična je situacija i u ovoj priči sa ženama koje su pretrpjele razna stradanja u Domovinskom ratu. Naime, glupostima se pokuašava maknuti od biti,a to je da im nije odgovorila na njihov zahtjev.

Sjećam se da sam jednom gledala otvoreno i uz nju je gostovao Ivan Šuker, tadašnji ministar financija. I sad on ide nešto objasniti, a ona cijelo vrijeme upada u riječ ali baš onako dosadno kao kakva kokoš. I Hloverka kaže kako bi se oni dvoje vjerojatno poubijali da su muž i žena, a Šuker na to odgovori:'' Ne daj Bože'' I ova totalno poludi, kao zamisli ne smatra nju dobrom ženom. I onda joj je rekao kako je degutanatna s upadicama pa se dodatno nafrnjila tako da je cijela emisija prošla u ispričavanju njoj i smirivanju strasti. Samo joj i nije baš uspilo prikazati ga primitivnim seljakom jer koliko god on onako izgledao ogroman i mrk, čovjek je elokventan i skroz je mirno raspravljao. Na stranu sad da li mi se sviđaju njegovi stavovi :D Izgleda da svaki njen razgovor prolazi u sličnom tonu kada pokušava sugovornika diskreditirati i prikazati ga primitivcem, a ona kao super dama :rolleyes: Iako o njenoj damskoj prirodi govori sve kada se spustila na razinu kumice s placa i na njen povik ''flundro'' vratila na isti način. Tu se vidi sav sjaj, kultura i kućni odgoj Vesne Pusić.

O njenoj stručnosti nema smisla pričati jer obično nesposobni ljudi imaju histerične ispade i mijenjaju temu razgovora kada njihovo znanje treba doći do izražaja.

Potpis. Osim toga, izgleda da je u ljubovanju s čačićem na nju prešlo i dosta njegove arogancije. Žena je to koja sa svakim neistomišljenikom razgovara s visoka, bahato i s prijezirom. Da ne pričamo da bi malo sutra zauzela ijednu fotelju da HNS nije koalirao s SDPom jer njih podržava mizeran postotak glasača, ako dovoljno za dva saborska mjesta. Al žena se zna uprknut i gotovo.

pdv
26-06-2012, 19:58
:D

A, iritira me kao malo koja političarka. Općenito me nervira to njihovo predstavljanje desne opcije kao nečeg primitivnog i zaostalog. Kad se sjetim samo što su radili onoj nesretnoj Jaci zbog neznanja engleskog iako meni ona i ne spada u desnu opciju ali eto tako je u narodu predstavljena. Pa to je bilo ismijavanje na sve strane, pa razne fraze, razne slike s uvijek istom frazom i slično. I onda se pojavi jedna Ingrid Antičević Marinović koja je ''obrazovana i rastura''pa se orcni onako s nepoznavanjem engleskog. Što meni ne predstavlja nikakav bauk u životu ili nešto čega bi se neko trebao sramiti ali onda pošteno reci da ne znaš, dobiješ prevoditelja i sve pet.

I opet će Jaca ostati kao simbol lošeg engleskog dok se za Ingrid kroz koji mjesec neće više niko ni sjećat. Gadljivo,a po sposobnosti su svi tu negdje.

Stiliana
26-06-2012, 20:04
:D

A, iritira me kao malo koja političarka. Općenito me nervira to njihovo predstavljanje desne opcije kao nečeg primitivnog i zaostalog. Kad se sjetim samo što su radili onoj nesretnoj Jaci zbog neznanja engleskog iako meni ona i ne spada u desnu opciju ali eto tako je u narodu predstavljena. Pa to je bilo ismijavanje na sve strane, pa razne fraze, razne slike s uvijek istom frazom i slično. I onda se pojavi jedna Ingrid Antičević Marinović koja je ''obrazovana i rastura''pa se orcni onako s nepoznavanjem engleskog. Što meni ne predstavlja nikakav bauk u životu ili nešto čega bi se neko trebao sramiti ali onda pošteno reci da ne znaš, dobiješ prevoditelja i sve pet.

I opet će Jaca ostati kao simbol lošeg engleskog dok se za Ingrid kroz koji mjesec neće više niko ni sjećat. Gadljivo,a po sposobnosti su svi tu negdje.

I mene isto. Jednom sam bila u njenoj blizini kad su ona Vesna i ekipa nešto dijelili po gradu i zašprehavali ljude. Rekla sam frendu koji je bio sa mnom da ću joj reć da neću ništa od nje ako nam priđe :D Nije nam ipak prišla :zubo

pdv
26-06-2012, 20:05
I mene isto. Jednom sam bila u njenoj blizini kad su ona Vesna i ekipa nešto dijelili po gradu i zašprehavali ljude. Rekla sam frendu koji je bio sa mnom da ću joj reć da neću ništa od nje ako nam priđe :D Nije nam ipak prišla :zubo

:rofl

Valjda je osjetila vibru na daljinu :D

Vjerojatno bi ti viknula flundro da nisi tila uzet :D

Stiliana
26-06-2012, 20:10
:rofl

Valjda je osjetila vibru na daljinu :D

Vjerojatno bi ti viknula flundro da nisi tila uzet :D

Ma nije ni pogledala u našem smjeru, više sam se ja uzrujala što sam vidjela te debile u narančastom, nego oni od mojih vibri negativnih :rofl

A e, bilo bi lijepo izvuć najgore iz Vesne :cerek s tako malo truda. Štaš, nisam imala sreće.