PDA

Pogledaj Full Version : Bistro "kod Pabla"

Tomahawk
28-05-2012, 23:40
Naravno da je umjetnost. Nije cilj umjetnosti da besprijekorno oponaša stvarnost. Nemoj i ti ko Tomahawk počet :rofl
Zlato moje, znam da ne mozes bez mene, ali kada me spominjes- prestani LAGATI.
Od forumasice koja se kiti katolickom vjerom to nije lijepo citati.
Ja, ovo sto si ovdje napisala, nikada nisma napisao, niti bih.

Sinoc me molis da ti se skinem s glave, a sad NAMJERNO LAZES, jer znas da cu te ispraviti i ukazati na TVOJU LAZ.
Od nasimpaticnije forumasice se polako pretvaras u najvecu lazljivicu.
:kavalir:kavalir:kavalir:kavalir:kavalir
Mogla si me nastavit ignorirati, jer u tome s emoze vidjeti nesto vrijedno, neki stoicizam, a u lazi nema nista lijepo i vrijedno.
Nadam se da so dobila sto si i trazila- moju paznju.
:kavalir:kavalir:kavalir

Evo, čim uvatim vremena. :D

Pikasova fora je: stil kao provokacija. Uspešna provokacija donosi popularnost, popularnost donosi slavu. Mikelanđelovu sliku kad pogledaš, odmah uočavaš zanat, bre! Zanat.
A kod Picasa uocis majstora, a ne zanatliju. Picaso je od zanata napravio majstorstvo.
Nadam s eda ne vozis golfa 1 i ne podnosis nista drugo, jer samo golf1 ima ostre konture. :D

Stiliana
29-05-2012, 16:49
Tako je, mrzim te i lažem o tebi, a ti i dalje fiksiran na mene. Pa sad nek drugi procjene tko je tu lud. Ja bih rekla Vito da si to ti... možda ne baš lud lud, ali zabrinjavaš.
I tako... :cerek

Tomahawk
29-05-2012, 17:00
Tako je, mrzim te i lažem o tebi, a ti i dalje fiksiran na mene. Pa sad nek drugi procjene tko je tu lud. Ja bih rekla Vito da si to ti... možda ne baš lud lud, ali zabrinjavaš.
I tako... :cerek
Sada se skrivas iza drugih a ne iza ignoriranja- lijep napredak. Cestitam. :kavalir
Ne znam je li fiksacija na mene sto me ubacujes u pricu koja ne drzi vodu, jer lazes, ali to mi imponira. :mu
Raduje me i tvoja zabrinutost za mene. :kavalir Trudicu se da sto manje budes zabrinuta. :kavalir

:love

Stiliana
29-05-2012, 17:05
Sada se skrivas iza drugih a ne iza ignoriranja- lijep napredak. Cestitam. :kavalir
Ne znam je li fiksacija na mene sto me ubacujes u pricu koja ne drzi vodu, jer lazes, ali to mi imponira. :mu
Raduje me i tvoja zabrinutost za mene. :kavalir Trudicu se da sto manje budes zabrinuta. :kavalir

Da, da, sve je tako kako ti kažeš. Ja sam fiksirana na tebe, proganjam te, noću ti se šuljam ispod prozora i imam doma mali hram s tvojom slikom gdje prinosim tijela sićušnih životinja kao žrtvu.
A sad idi gnjavi nekog drugog, iako znam da nisam te sreće.

Tomahawk
29-05-2012, 17:50
Tomo, daj vozi. Imaš milion tema za offtopic.
:smijeh:smijeh:smijeh
:lupa:lupa
:mu

Koji osjecaj za offtopic. :zubo

Da, da, sve je tako kako ti kažeš. Ja sam fiksirana na tebe, proganjam te, noću ti se šuljam ispod prozora i imam doma mali hram s tvojom slikom gdje prinosim tijela sićušnih životinja kao žrtvu.
A sad idi gnjavi nekog drugog, iako znam da nisam te sreće.

Koja masta- to se zove umjetnost.

:kavalir

ZGabriel
01-06-2012, 09:26
na ovu temu ide offtopic s ostalih tema. Tomo, samo se ti razbacaj. :mig

Tomahawk
01-06-2012, 10:27
na ovu temu ide offtopic s ostalih tema. Tomo, samo se ti razbacaj. :mig

Koja je ovo glupost???
:facepalm:facepalm:facepalm

:skartoc
Ako vec zelis nesto postici onda to cini posteno i kako Bog zapovijeda, a ne ovako kvarno i licemjerno..........
Ovo se zbilja od tebe nisam nadao....... zalosno...... prezalosno.........
:skartoc:skartoc:skartoc:skartoc
Evo, sramim se radi tebe :facepalm:facepalm

Isuse, sto necu dozivjeti............

Kao sto rekoh- ako vec uvodis neki red, onda to cinu UREDNO, inace, nema smisla i postizes suprotno od onog sto zelis postisci
ako zelis postici nesto posteno i iskreno :mardar

Objasni mi, moolim te, zasto spominjes mene u smislu oftopica??

Zar sam ja poceo offtopicarenje?

Kada, gdje?

Svaki moj post je bio upravo izbjegavanje trolanja i offopicarenja i sadrzao je ontopc i razgovor o umjetnosti............

Jesam li ja poceo razgovor o vjeri, Crkvi, Bogu i ostalim offtopicima??

Rekao sam ti vec- mozes me slobodno banirati, ne moras navesti ni razlog
ali ovakvo LAGANJE, ISMIJAVANJE i PREVLJENJE BUDALOM ne zelim osjetiti na svojoj virtualnoj kozi.

Moze te bit samo sram i stid :facepalm

Vjeruj mi, sve ovo sto sam do sada dozivio na ovom forumu je nista naspram ovog sto si ti uradila

Znao sam da ce tvoj prvi suprmoderatorski posao bit vezan uz mene, ali da ces ovako nisko pasti, ovako jeftino poceti, to nisam mogao ni u bunilu pretpostaviti.
Razocarala si me i cak i razalostila............

Isla si sv.Anti, hodocastila, i sad si ovdje sve to upropastila.......

Zalosno, zalosno, zalosno........

Od hodocasca do oskrvljivanja u par dana.....
Zar je i virtualna vlast i moc toliko stetna i lose utjece na ljude........

Isuse Kriste..........

Tomahawk
01-06-2012, 10:40
Tomo, ne trolaj. Očistila sam temu od suvišnih postova, a to ću raditi i ubuduće. ZG

Stiliana
01-06-2012, 14:11
ne čitam utorkaše i Fakovce..

mogu odfakat od meneka..

:rofl

:facepalm

Koji si ti lik... :cerek

Inkvizitor
01-06-2012, 14:22
:rofl

:facepalm

Koji si ti lik... :cerek

dražesan jelda..:cerek:

Stiliana
01-06-2012, 14:29
dražesan jelda..:cerek:

Vrlo, vrlo... :D

ZGabriel
01-06-2012, 14:30
miran, tih, povučen...i pomalo krvoločan...

btw, ovo sve ide kod Pabla...