PDA

Pogledaj Full Version : Article: Stvarno, kako prolaze Hrvatski "zviždači"?

admin
25-03-2011, 10:54
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=68-Stvarno-kako-prolaze-Hrvatski-zviždači

zaba1111
25-03-2011, 11:41
Dobar tekst o navodnoj heroini, a ustvari SDPovom instrumentu koji je poslužio svojoj svrsi, tendencioznom blaćenju Tuđmana i njegove obitelji, kao i nebrojno puta prije i poslije Ankice.

Ta jadnica, žrtva sistema, hrabra zviždačica danas živi u gradskom stanu, i prima plaću savjetnice Predsjednika Republike. Ona govori o "agoniji i grču", ali nekako se na njoj ne vidi da je u agoniji, kamoli u grču.

Iskorištena i naivna Ankica je bila odbačena od svojih nalogodava(Latinica), ostala je bez posla, zbog čega je morala prodati stan, tek nakon medijskog zalaganja Denisa Latina dobila je stan, a Denis se i u tom slučaju pokazao kao neprikosnoveni borac za svoje istomišljenike i ideološke sljedbenike.

Zviždači su najčešće naivne žrtve ,iskorištene od nekoga iznad,kojima je nešto obećano.
Teško mi je povjerovati da je ona Vesna Balenović djelovala samostalno, žena jednostavno nije kapacitet, javno je neugledna, nedorečena i nesposobna.
Vesna i Ankica su na kraju postale žrtve svojih ambicija, uživljene u svoju herojsku ulogu, čiju naivnost, po potrebi, nasjčešće iskorištavaju mediji za obračun sa svojim protivnicima.

Inkvizitor
25-03-2011, 12:24
Odakle ti da je vesna javno neugledna i nedorečena..dapače ugledna je i artikulirana.

Njih dvije se ni po kojem osnovu ne mogu u isti koš..

Ona Lepej je udarna igla ljevice i EPH govana a ova je napala sustav komunističkih tehnomenažera..

kako je tretirana jedna a kako druga, najbolje sve objašnjava..

zaba1111
25-03-2011, 12:52
Neugledna u javnim nastupim, gdje napada neargumentirano, nepristojno i neuvjerljivo, kad je nastupla u Otvorenom nije pokazala razinu dostojnu ni emisije ni svog ugleda u medijima niti je bila u razini s ostalim gostima.

Medijski su tretirane jednako, obje su miljenice i mediji ih obje maze, a i Balenović je napadala sve i svašta, često neargumentirano , ponesena ulogom kojiu su joj namijenili mediji, ulogom borca za prava malog i obespravljenig čovjeka, za što nema nikakve ni stručne ni iskustvene reference pa onda i logično, to često ispane kako ne terba.

Ilirk@
25-03-2011, 16:46
balenović i lepej ne mogu pod istu kapu.
balenović je zviždač, a lepej je najobičnija nesavjesna, glupa i neetična prasica koja je odala poslovnu tajnu zbog čega se u normalnim zemljama demokratskog svijeta ide na robiju, dok u onim sjebanim komunizmom i pogođenim hrvatskom genetikom, postaje ljevičarski heroj. pljuc!

Inkvizitor
28-03-2011, 15:12
Ja ne znam di si ti vidio zaba Vesnu Balenović da nje agresivna, nepristojna i nametljiva. ja je nikad nisam vidio u takvom izdanju. Izgledom i ponašanjem prava dama. Precizna argumnetirana i točna, milina ju je slušat.

ne znam po čemu se može izjednačiti jedna hrabra žena koja je imala petlju sukobit se sa komunističko-tehnomenadžerskom klikom, Linićima, Dragičevićima i ostalima, sa jednim produktom antituđmanovske medijske histerije.

nikakve dodirne točke nema, nije valjda da ti napadaš sve ljude koji zucnu na sustav..

Ankica Lepej i Vesna Balenović..dva svijeta koja nemaju dodirne točke..

zaba1111
28-03-2011, 23:21
Pa sve sam ti već rekao, u emisiji Otvoreno(a slušao sam je i na 101 i lokalnom radiu, Latinici) nije bila na zadovoljavajućoj razini, nisam rekao da su iste, ova je optpuno mutava debilkinja, a Vesna je pametnija, ali problem je nastao kad je razotkrivši(valjda) svoje premoćne šefove postala heroina koju su mediji mazli i učinili ju neupitnim autoritetom u razotkrivanju bahatih šefova i poslodavaca u slučajevima kad su se kao iskorištavala i gazila prava navodnih potlačenih radnika, takvih primjera je bili u svakoj drugoj -trećoj Latinici, gdje ona proziva nekakvog direktora za kriminal, dok je kao jadni radnik najebao isključivo zbog svog poštenja i suprotstavljanja lopovskom gazdi.

Ti prilozi su bili često neprofesionalni i tendenciozni, a i kakvi bi bili kad je glavni akter(Vesna Balenović) nekvalificirana i nestručna da prosuđuje o odgovornosti sukobljenih strana, pa onda ide pristrano, povodeći se za svojim porimjerom, na stranu nižerangiranog u sukobu.

Tako je dotična u jednom primjeru kojeg osobno poznajem stala na stranu osobe, koja je nanijela štetu i ustanovi i zajednici, samo zato jer je bila u sukobu s direktorom, nakon čega je njezinim posredovanjem i zalaganjem u medijima, osoba najnižih ljudksih kvaliteta(da ne idem u detalje) izašla iz sukoba kao pobjednik, direkotor je smijenjen, javno poduzeće je 1,5 godnu nakon smjene direktora ,koji to sve svojim zalaganjem i držao , ostalo bez 30 radnika i prijeti mu gašenje. A heroini Vesni nije palo na pamet da saluša drugu stranu, prozivala je i blatila neargumnetirano i utuživo, ali kako većina ljudi želi da se nelagodne epizode što prije završe, onda ne idu u javne sukobe , pirje svega zbog stresa koji se javlja kod obitelji. Kasnije je bivši direkotor , kao sposoban čovjek, našo svoj drugi uspješan put, dok je ovaj Vesnin , samo njenim zalaganjem, odgodio svoj poslovni i životni ponor.

Bez obzira na njene pozitivne motive, u koje vjerujem, ne može se nestručno , na osnovu svog pojedinačnog iskustava, ulaziti u procese kao arbitar s moći koja prati medije i utjecati na ljudske sudbine bez ikakve znanja i kavlifikacija, a ona je to bila i je i danas jer su ju mediji, kao takvu skoristili , za obračun sa svojim protivnicima.

nije valjda da ti napadaš sve ljude koji zucnu na sustav

Ne znam otkud ovakvo pitanje jer za njega nije bilo nikavog povoda, moji su postovi temeljeni na istini i težnji da se istina spozna, to je moj osnovni motiv i kod pisanja i kod čitanja na forumu, ne branim pristrano ni sustav ni bilo kojeg pojedinca niti pokušavam na forumu graditi savoju osobnost.

Ovakvo pitanje smatram tendenciounom i zlonamjernom provokacijom, ali kako ne doživljavam forum osbno, onda me nema veze.

Inkvizitor
29-03-2011, 10:52
zaba ohani malo jebote. Ovo je obični razgovor i polemika. Nije mi bila namjera da te provociram da bi te nešto dezavuirao..da se stručno izrazima..smisao polemike je provokacija da se iz sugovornika najviše.. šta si zadramatizirao.

zaba1111
29-03-2011, 23:11
Rekoh neme veze, bitna je rasprava.
Uglavnom, ako uzmem da vjerujem Balenovićkinim pozitivnim namjerama onda je ovo je dobar primjer kako volja, ustrajnost i poštenje nisu dovoljni. Bez stručnosti se ne može ići u odgovorne i javne poslove i misije jer to , iako u dobroj namjeri, često rezultira loše.