PDA

Pogledaj Full Version : Fašizam po "multietnićarskoj" definiciji

caporegime
12-12-2010, 20:49
http://www.index.hr/sport/clanak/vaha-sramota-u-hrvatskoj-se-na-dinamo-ide-fasizmom/528160.aspx

evo ga i vaha počeo s istom pričom.
nije doduše kulturno opravdavati javno vrijeđanje po nacionalnoj osnovi ali ali izgleda da se vaha pridružio logičkim objašnjenjima po kriterijim sarajevske čaršije.
kad se njega uvrijedi na ncionalnoj baci, to je jasno fašizam.
ni nacionalizam, ni šovinizam, ni nekultura nego baš fašizam.
ostaje nam samo da se sjetimo licemjernog objašnjenja darinke hadžiovohafizono koji je šovinističke ispade mostarskih muslimanskih navijača poslije utakmice hrvatska turska nazvao frustracijama jednog dijela mostaraca zbog loših sportskih rezultata.
e pa vaha, napljugaj se moje "fašističke", hercegovačko-zagrebačke integralističke kite.
rasprava i nije potrebna jer nam je svima poznato značenje multietnićarsko-graDŽanskog pojma fašizam.
tema je prvenstveno zamišljena kao buduća arhiva svih idiotskih muslimanskih pozivanja na fašizam.

Inkvizitor
13-12-2010, 23:17
Vaha je brend u zagrebu. A on je čak to naveo kao napad na Dinamo. Fašistički napad na Dinamo.

Čovjek dijeli lekcije usred Zagreba, ponosan je jer na sve špto je radio u ratu i eto hercegovci mu sve uzeli ali nema veze..ponosan je jer je za cjelovitu Bosnu bio i ostao , Zagrebom je oduševljen samo ga malo taj fašizam smeta inače sve 5.

caporegime
13-12-2010, 23:51
ha ha a ja se dobro sjećam kako su se u zagrebu uredno vrijeđali protivnički igrači muslimani. baš na "fašistički" način.
ima vaha sreće pa vodi dinamo dok tribina bojkotira inače ne znam kako bi preživio kad bi tribina uzela npr. ibričića na zub.
mislim da bi i mi trebali sve više i češće za mulitetnićarsko ponašanje reći ono što je prava riječ-fašizam

Graničar Jozo
14-12-2010, 10:48
U Splitu su mu vikali Vahide turčine, napuši se ....

I to pravi pravcati fašisti, navijači RNK Split.