PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Novi napadi na Rome i njihov način života

caporegime
17-05-2012, 19:21
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2214-Novi-napadi-na-Rome-i-njihov-na%C4%8Din-%C2%9Eivota

caporegime
17-05-2012, 19:22
predlažem: prikupiti određenu svotu novca i za taj novac unajmiti stan u istoj zgradi ili kuću u neposrednom susjedstvu nekoga od jugoljevičarskih dušebrižnika ljudskih prava i taj stan ili kuću dati na korištenje nekom romskom plemenu ili obitelji.
i onda strpljivo čekati i stajati sa strane s kamerom.......

Iris
17-05-2012, 20:04
sirotinjo i Bogu si teška:(

galija
18-05-2012, 17:37
sirotinjo i Bogu si teška:(

nema to previše veze sa sirotinjom!Zakoni jedne države se moraju poštivati!Ako si Rom ne znači da si i lopov ali ako si lopov i Rom ne može ti ovo drugo biti pokriće pred zakonom u smislu kukanja o nepoštivanju prava manjina,nacionalnih netrpeljivosti itd.Ja ovdje otpuno razumijem škabrnjane,bez obzira što sa ljudske strane to nije u redu ali Romi su i previše puta pokazali i dokazali da za njih vrijede samo njihovi zakoni.

Iris
18-05-2012, 21:18
nema to previše veze sa sirotinjom!Zakoni jedne države se moraju poštivati!Ako si Rom ne znači da si i lopov ali ako si lopov i Rom ne može ti ovo drugo biti pokriće pred zakonom u smislu kukanja o nepoštivanju prava manjina,nacionalnih netrpeljivosti itd.Ja ovdje otpuno razumijem škabrnjane,bez obzira što sa ljudske strane to nije u redu ali Romi su i previše puta pokazali i dokazali da za njih vrijede samo njihovi zakoni.
pa najbolje ih sve protjerati u Kosovo i nek ih doli,i riješen problem:jao

blam
18-05-2012, 21:30

Kosovo?
:lupa

;)

galija
19-05-2012, 11:40

ne,zašto bi sve potjerali,ne razumin....samo želim reći da zakon moraju poštovati svi.A zakon o zaštiti prava manjina nije i zakon o zaštiti lopova,prosjaka....

Iris
19-05-2012, 15:32
a kako će poštovati zakon kad ga nepoštuju ni oni koji su ga pisali,
romi su diskriminirani di god dođu,i kako da ga poštuju,
zato najbolje ih sve istrat iz države da ne bude problema,
a Kosovo je dobra lokacija,:kez

galija
19-05-2012, 19:03
a kako će poštovati zakon kad ga nepoštuju ni oni koji su ga pisali,
romi su diskriminirani di god dođu,i kako da ga poštuju,
zato najbolje ih sve istrat iz države da ne bude problema,
a Kosovo je dobra lokacija,:kez

malo izvrćeš riječi ali dobro.Poštuju li Hrvati u RS zakon...i oni su tamo diskriminirani

Iris
19-05-2012, 21:30
e to pitaj nekoga ko tamo živi
al ja mislim da RS ne poštiva zakon o manjinama