PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Milorad Dodik: 'Federacija BiH je za nas inostranstvo'

admin
11-05-2012, 16:17
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2204-Milorad-Dodik-Federacija-BiH-je-za-nas-inostranstvo

Marta
11-05-2012, 16:35
Nemam nikako misljenje o njemu, nikakvo sto bi licilo na pozitivno, al mu skidam kapu. Krkan je, al krkan koji zastupa ineterese svog naroda. Ne sljivi nikoga ...

SarajkaDjevojka
11-05-2012, 17:20
Meni je pomalo postalo dosadno komentirati Laktasenkove izjave.Smatram da je medijska pozornost usmjerena prema njemu negativna i to na vise načina.

Čitajući vozda i njegove svakodnevne izjave, stječe se dojam da politicki prestavnici Bosnjaka i Hrvata apsolutno su beskorisni.Jer vozd je najveci, najglasniji, najneodmjereniji i najnekulturniji.
On svakodnevno baci " dimnu bombu " Srbima, ( referendum, nepostojanje BiH, institucija i sl )
Srbi opijeni tim izjavama godinama se hrane nacionalizmom i iluzijama.

Mene zanima sto je to Dodik učinio dobro za srpski narod u ekonomskom, socijalnom pa i dijelom politickom smislu ( ako izuzmemo činjenicu da RS postoji jos uvijek, no ni mi ostali se nismo puno pretrgli da je ukinemo )Pogotovo naše politicke elite.
Dakle koje su Miletove zasluge od kojih se srpski narod okoristio ? Politicka autonomija, samostalnost ?
Medjutim Mile se o srpski narod i tu zamisljenu drzavu visestruko obogatio.

Nekretnine u Srbiji, RS-u, bezbroj firmi koje su njegovo vlasnistvo a koje se vode na tudja imena.
Obicni ljudi u RS- u ne žive nista bolje od onih u federaciji.

Na kraju RS je prazna ljustura.Bez bilo kakvog industrijskog centra.Banjaluka, BN, gradovi u Podrinju su ekonomski i industrijski nerazvijeni.To su cinjenice.

Ne sporim ja ni lošu situaciju u federaciji, no ovi Miletovi " probni baloni " postaju dosadni čak i za dnevnopoliticka prepucavanja.
Konkretno Mile nije zasluzan ni za sto.RS je dobio na pladnju, no nista konkretno nije uradio da bi poboljsao zivot Srba.Naprotiv !
E sad druga je prica, ako postoji netko tko misli da se od bolesnog nacionalizma može pristojno živjeti.

gorand556
11-05-2012, 17:25
U republici srpskoj je teška sirotinja,pričam od dijelu koji su uzeli u posavini.Prazna mjesta,bez mladih ljudi.Džaba njihovo četnikovanje kad se nema 2 km u džepu.

Marta
11-05-2012, 17:29
U republici srpskoj je teška sirotinja,pričam od dijelu koji su uzeli u posavini.Prazna mjesta,bez mladih ljudi.Džaba njihovo četnikovanje kad se nema 2 km u džepu.

Znam nekad tamo otici, legica mi je iz Brckog ... koje su to kome ... uzas ...

Obicni pojedinac nema nista od toga, al nije cesto ni u nasem kraju bolje ...

gorand556
11-05-2012, 17:31
Znam nekad tamo otici, legica mi je iz Brckog ... koje su to kome ... uzas ...

Obicni pojedinac nema nista od toga, al nije cesto ni u nasem kraju bolje ...

Onda znaš o čemu pričam.Jad i bijeda.Sad gdje živim ti znaš,to je Pariz za to tamo.

Marta
11-05-2012, 17:34
Onda znaš o čemu pričam.Jad i bijeda.Sad gdje živim ti znaš,to je Pariz za to tamo.

Al moram ti nesto reci za mjesto gdje zivis.
Moja legica ti tam odselila kod decka, imaju finu kucu ... ode njena sestra do nje (moram uz to reci da mi od mirne nismo bas cesto tam zalazili a to je bilo par godina poslje) i dodje sva u cudu ... kaze oni tam domaci klinci nemaju blage sto je pomfrit ....:smijeh

gorand556
11-05-2012, 17:39
Haha,neznam što podrazumijevaš pod domaći klinci ?!možeš i na pp da ne spamamo temu.

Marta
11-05-2012, 17:43
Haha,neznam što podrazumijevaš pod domaći klinci ?!možeš i na pp da ne spamamo temu.

Ma oni klinci od domacih Srba, nije se nasih jos bilo puno vratilo ...

toge se uvijek sjetim kad tud prolazim ...

gorand556
11-05-2012, 17:46
Hahah.a to razumijem.Mi smo donijeli civilizaciju :)

Marta
11-05-2012, 17:50
Hahah.a to razumijem.Mi smo donijeli civilizaciju :)

bome ... :zubo