PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Humphreyev satirični kutak-Ponosni i famozni od stoljeća sedmog

Humphrey
10-05-2012, 23:55
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2202-Humphreyev-satiri%C4%8Dni-kutak-Ponosni-i-famozni-od-stolje%C4%87a-sedmog

Eugen Savojski
11-05-2012, 12:21
Ovaj Predrag Matić je totalna budala otkako se sam izliječio, meni ne pada napamet kao "zadrtom" branitelju kojeg vojna policija tijekom rata nije izvlačila za uši kao Freda da na gay paradi štitim Šimu Lučina .:cakija

blam
11-05-2012, 12:27
fenomen Parada u Albanskom drustvu nije bio nikad tema rasprave, sve dok odjednom nisu LGBTorganizacije najavili Gay Pride u Tirani 17-og maja.

Zamenik Ministra Unutrasnjih Poslova, Ekrem Spahiu, dao je sledecu izjavu :

"Za nas vrednost ima porodica, koju smatramo kao stub nacije. Za Paradere imam samo poruku 'SVI NA KOLAC'". (ali bukvalno ovako)

Zatim su stigli jaki ukori iz Evrope nakon kojih neki politicari i novinari samo sto nisu poceli da se javno je*u kako bi dokazali da smo mi civilizovano drustvo..

videcemo sta ce biti 17 maja.

Rodica
11-05-2012, 12:30
"Za nas vrednost ima porodica, koju smatramo kao stub nacije. Za Paradere imam samo poruku 'SVI NA KOLAC'". (ali bukvalno ovako)

pao peder iz aviona i nabio se na kolac (mislim, jasno je u što mu se zabio...)
došli ljudi i počeli ga skidati pazeći da ga ne povrijede..
kad su došli do samog vrha, peder uzdahne:
"a sad, dečki, polagano natrag..."

Humphrey
11-05-2012, 12:33
pao peder iz aviona i nabio se na kolac (mislim, jasno je u što mu se zabio...)
došli ljudi i počeli ga skidati pazeći da ga ne povrijede..
kad su došli do samog vrha, peder uzdahne:
"a sad, dečki, polagano natrag..."

Kad taj vic prepričavaju u Jutarnjem ili Indexu on počinje sa "bacio Hrvat pedera iz aviona..."

blam
11-05-2012, 12:36
(mislim, jasno je u što mu se zabio...)

U oko ?

Mada je "crno" ali morao sam da iskoristim ovaj penal..nakon tri minuta brisem poruku :)

Rodica
11-05-2012, 12:36
Kad taj vic prepričavaju u Jutarnjem ili Indexu on počinje sa "bacio Hrvat pedera iz aviona..."

:smijeh istina... zmija vastaška...

Rodica
11-05-2012, 12:37
U oko ?

Mada je "crno" ali morao sam da iskoristim ovaj penal..nakon tri minuta brisem poruku :)

ne trebaš, neće te nitko ovdje pojesti zbog malo šale...

Rodica
11-05-2012, 14:51
http://img191.imageshack.us/img191/7315/jmpkodnas.jpg

1981
11-05-2012, 14:52
Evo kako je bilo u Jugoslaviji Lučinovoj,Pusićkinoj,Ostojićevoj i od ostale bagre.
Danas sve pobornici tolerancije i borbe za ljudska prava.:skartoc

Homoseksualnost je smatrana buržoaskom I dekadentnom, proizvodom izopačenog kapitalizma, prežitak prošlosti, a u socijalističkom društvu mogli su joj biti skloni jedino svećenici, dekadentni intelektualci, građanska klasa, a nikako zdrava I napredna omladina I radništvo.

1981
11-05-2012, 14:54
A svakome drugome pederu drug Tito povjesna ličnost.
Aj ti to razumi.

Rodica
11-05-2012, 15:56
Evo kako je bilo u Jugoslaviji Lučinovoj,Pusićkinoj,Ostojićevoj i od ostale bagre.
Danas sve pobornici tolerancije i borbe za ljudska prava.:skartoc

Homoseksualnost je smatrana buržoaskom I dekadentnom, proizvodom izopačenog kapitalizma, prežitak prošlosti, a u socijalističkom društvu mogli su joj biti skloni jedino svećenici, dekadentni intelektualci, građanska klasa, a nikako zdrava I napredna omladina I radništvo.

komunjare su se na vrijeme prebacile na taj trend. znali su oni šta je budućnost i na koji način i preko koga gurati i štititi svoju propagandu.
samo takve nakarade se mogu uteći iza pederske gu*ice.
ne znaš koja je pojava tragikomičnija... komunjare ili lgbt..

blam
18-05-2012, 20:00
za juce je bio najavljen "Gay Pride" u Tirani, ali nista od toga. I nakon podrske premiera, strah je bio veci. Odrzali su konferenciju u sedistu vezne kancelarije evropske unije i manji koncert "tamo negde" u nekom kvartu Tirane na kojem su sudjelovali mladi iz srednih skola za koje postoji sumlja da su bili placeni "sendvicima" kako bi prisustvovali koncertu.
Nadam se da nisu dobili i Koka Kollu za "malo vise paznje".

znaci, nista od svih najavljenih aktivnosti, desio se samo jedan manji "Gay Ride", na kojem su tri cetri "aktivista" vozili bicikel sa nekim majicama u fazonu "kmee, kmee, kmee" (Pedaljama protiv homofobije moto)
Organizatori su najavlili "veliki prajd" za sledecu godinu..

Humphrey
24-05-2012, 15:54
Ovogodišnji Zagreb pride će se održati pod sloganom "Imamo obitelj! Tisućljetni hrvatski san".

Tko god je pročitao ovaj moj tekst zna da je taj slogan najobičnija pljačka, ako je tko od tih drumskih razbojnika posjetio ovaj forum neka barem bude toliko pristojan i prizna krađu. :)