PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Ankica Tuđman: Došla sam dati podršku Milanu Kujundžiću, zato što je najbolji

Graničar Jozo
06-05-2012, 11:16
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2187-Ankica-Tu%C4%91man-Do%C2%9Ala-sam-dati-podr%C2%9Aku-Milanu-Kujund%C2%9Ei%C4%87u-zato-%C2%9Ato-je-najbolji

Graničar Jozo
06-05-2012, 11:19
Sapienti sat

Antea
06-05-2012, 11:27
e Petre kume moj dobro ti ovo naštampa:kez

Humphrey
06-05-2012, 13:12
Ovaj dvojac je jedini spas za HDZ, barem u ovom trenutku. Ako ne izaberu njih, mogu slobodno ključ u bravu i uzet prijavnicu za SDP.

Ovo su izbori koji će odlučiti o budućnosti HDZ-a. Naravno ne treba niti ovima dati bezrezervnu podršku, slučaj Sanader uvijek treba biti upozorenje za takvo nešto, ali trenutno u HDZ -u alternative nema, ostalo što se nudi je kompromitirano do srži.

Inkvizitor
06-05-2012, 13:16
Ovaj dvojac je jedini spas za HDZ, barem u ovom trenutku. Ako ne izaberu njih, mogu slobodno ključ u bravu i uzet prijavnicu za SDP.

Ovo su izbori koji će odlučiti o budućnosti HDZ-a. Naravno ne treba niti ovima dati bezrezervnu podršku, slučaj Sanader uvijek treba biti upozorenje za takvo nešto, ali trenutno u HDZ -u alternative nema, ostalo što se nudi je kompromitirano do srži.

slažem se u potpunosti..ni Karamarko, ni Kosor ni Milošević nisu opcija koja bi išta promjenili u HDZ-u. A tek onaj Milinović koji jučer govori da neće ljudi koji su detuđmanizirali državu voditi HDZ a on bio godinama u prvom Sanaderovom timu..pa to je nemoguće da se ima obraza takvo šta pričat.

sagitarius
06-05-2012, 14:42
Kujundžić sjajno zvuči i djeluje sa Prgometom veoma ozbiljno... oni su jedino rješenje da HDZ-ovu lešinu dignu iz mrtvih i vrate ovu stranku natrag na političku scenu...

TheBronxBomber
06-05-2012, 23:40
Milan Kujundzic moze postati predsjednik HDZ-a jedino Gospinom intervencijom. Ljudi moji, o cemu mi uopce pricamo? I ja bih volio da on postane predsjednik. Ma, zapravo, volio bih da to postane bilo tko - osim Karamarko, Kosor, Milinovic, Milosevic. Nase zelje su jedno, realnost je drugo.

Pogledajte tko ima logistiku i tko ima medijsko pokrice. To sigurno nije Milan Kujundzic. Karamarko je savrsen izbor za predsjednik HDZ-a. Korumpirani covjek korumpiranog sustava s puno kosturina u ormaru. Biografija i CV su mu takvi, da nitko s imalo mozga ne moze govoriti o nekakvom domoljubu. On je cijelo vrijeme u drzavnom aparatu dok se odvija najgora moguca izdaja.

Karamarko je Tudjmanist? Karamarko stuje hrvatske zrtve? Karamarko je necija lutka na koncu; i kao takav je savrsen izbor za predsjednika HDZ-a. Samo takvi imaju prodju. To je splet jugoslavena, raznih izdajnika i stranih agentura.

Dabogda me skora buducnost demantirala.

Rodica
07-05-2012, 10:03
cijenim obitelj tuđman što se nije pragmatički okrenula nekom kandidatu što u stranicu uživa podršku ili ima debelu počitičku zaleđinu, nego je podršku pružila po savjesti, dakle, onom kandidatu koji je moralno, intelektualno i ideološki najbliže pokojnom predsjedniku.

sagitarius
07-05-2012, 10:30
Jedno je reći što je dobro rješenje, a jedno, da li će se ono i ostvariti.
Nije politička naiva imati želje, nego je naiva vjerovati da se sve želje ostvaruju...kao i da su posve neostvarive...
U ljubavi i ratu je sve moguće...