PDA

Pogledaj Full Version : Ugodni razgovori naroda ilirskoga...

ljuta trava
04-05-2012, 14:09
Sad će Sarajka sa teorijom slučajnosti .

Inkvizitor
04-05-2012, 14:10
je li ova tema otvorena samo zbog nje kako bi joj se insinuiralo da ona pravda sve muslimanske zločine..pa tako i ove..???

Inkvizitor
04-05-2012, 14:15
mislim uzalud se trudite..ako mislite otjerat sarajku stalkanjem i laganjem da ona opravdava zločine iako je ja nikad takvo što nisam pročitao..onda ću ja ugasit ovaj portal.

neće mi nitko jebat u zdrav mozak..eto tako..a sad nastavite..

ljuta trava
04-05-2012, 14:21
http://www.uhd91.com/vijesti/3217-enver-buza-osumnjienik-za-masakr-nad-hrvatskim-civilima-u-uzdolu-na-elu-zavoda-za-geodeziju-federacije-bih-.html

Non serviam
04-05-2012, 14:22
Mardare, verovatno ti ovo moje pisanije nista ne znaci, ali samo hocu da kazem da nisi lud ;)

ljuta trava
04-05-2012, 14:24
mislim uzalud se trudite..ako mislite otjerat sarajku stalkanjem i laganjem da ona opravdava zločine iako je ja nikad takvo što nisam pročitao..onda ću ja ugasit ovaj portal.

neće mi nitko jebat u zdrav mozak..eto tako..a sad nastavite..

Očekujem zaštitu svih na isti način , ili tako ili nikako , ova pristranost prema Sarajki je zaista znakovita , pa majke ti mile , ne bi toliko ni da spavaš sa njom .

A sada gasi , briši , što te volja .

Pozdrav svima ....
Zbogom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SarajkaDjevojka
04-05-2012, 14:27
Sad će Sarajka sa teorijom slučajnosti .

Nisam ni procitala uvodni post, no jesam tvoj i inkvijev upis.Pa ću ti odgovoriti trava.Ne smeta meni Srbofilija, uopste i prije sam se susretala s njom ( inace ne znam kako drugacije objasniti, brigu pojedinaca za srpske zrtve )

Moram još dodati da su pojedinci izgleda neki skriveni Srbofili. To je već za neke druge opservacije, dublje i srrucnije.
Da ne bi ispalo kako pokusavam nekog uvrijediti, to mi nije namjera, no zbilja ne vidim obzirom na brojnost srpskih forumasa ovdje, čemu glumljenje advokata srpskoj strani ?
Obzirom da je RH i dio BiH takodje stradao od Srba.

A.R, Uros, i sl, plus pojacanje.

Meni vaši pojedinacni slucajevi lice na prikriveno srbofilstvo.

Inkvizitor
04-05-2012, 14:28
Očekujem zaštitu svih na isti način , ili tako ili nikako , ova pristranost prema Sarajki je zaista znakovita , pa majke ti mile , ne bi toliko ni da spavaš sa njom .

baš zato ja i dajem zaštitu svima na isti način..

nikakve tu pristranosti nema..curu se stalka odkad je došla sa izmišljotinama i insinuacijama da pravda zločine nad Hrvatima, što se ne podupire prikazivanjem takvih njezinih postova.

što je rekao capo..cijeli vrijeme joj se svijetli s baterijom u facu..priznaj priznaj..ko UDBIni isljednici nekad.

ne znam kako bi razgovarali sa nekim ekstremnim muslimanom kad vam je ona ekstremistica..

žao mi je što to motam reći na ovoj temi koja svakako zaslužuje pozornost..

Graničar Jozo
04-05-2012, 14:28
postoji ova tema pa ćemo u toku dana sve postove tamo prebacti

http://www.hrhb.info/showthread.php?t=698

ljuta trava
04-05-2012, 14:30
,,,,,,,,,,,,,,,,,

mardar
04-05-2012, 14:30
je li ova tema otvorena samo zbog nje kako bi joj se insinuiralo da ona pravda sve muslimanske zločine..pa tako i ove..???

Ona se ne mora nikada pojaviti ovdje Inkvi .Ja sam ovo trebao davno napraviti .Ali mislim da si sada pretjerao.Ja ovo otvaram radi zločina nad mojim članom obitelji ,prijateljima i narodom.Nikakav drugi razlog nema .Ako je smetnja imam ja gdje pisati o ovome .A ti znaš da sam ja već pisao o zločinima .I da sam nagovještavao da ću i otvoriti posebnu temu.A kakve će te vi odnose uspostaviti sa Sarajkom, djevojkom i što će ona pisati i kako ćeš ti to isčitavati ni najmanje me ne zanima .

Graničar Jozo
04-05-2012, 14:32
nikakve tu pristranosti nema..curu se stalka odkad je došla sa izmišljotinama i insinuacijama da pravda zločine nad Hrvatima, što se ne podupire prikazivanjem takvih postova.

sarajka nikada nije opravdala zločine niti bi učinila, ali je u par navrata propustila nabrojati i zločine muslimana kada je bila kolektivno brojenje svih strana.

pa eto. samo da se doda.

Inkvizitor
04-05-2012, 14:33
Ona se ne mora nikada pojaviti ovdje Inkvi .Ja sam ovo trebao davno napraviti .Ali mislim da si sada pretjerao.Ja ovo otvaram radi zločina nad mojim članom obitelji ,prijateljima i narodom.Nikakav drugi razlog nema .Ako je smetnja imam ja gdje pisati o ovome .A ti znaš da sam ja već pisao o zločinima .I da sam nagovještavao da ću i otvoriti posebnu temu.A kakve će te vi odnose uspostaviti sa Sarajkom, djevojkom i što će ona pisati i kako ćeš ti to isčitavati ni najmanje me ne zanima .

dobro..držim te za riječ..za ovo zadnje..

nije smetnja nikakva tema a pogotovo ne ova..ali isto tako očekujem prestanka stalkanja..kao i obavezno kad se nešto nekoga optužuje da se citira post gdje dotični lil dotična zastupa tezu koja mu se podastire..

mardar
04-05-2012, 14:33
Trava ovo ja nisam postavio za prepucavanje .Ja te molim da pišeš o zločinima .Ovo te molim kao prijatelj .Jedina namjera mi je da se piše o nekažnjenim zločinima bošnjaka . .Ne bih ja sada da ovdje pišemo o Sarajki djevojki.To je za mene završena priča .

ljuta trava
04-05-2012, 14:34
baš zato ja i dajem zaštitu svima na isti način..

nikakve tu pristranosti nema..curu se stalka odkad je došla sa izmišljotinama i insinuacijama da pravda zločine nad Hrvatima, što se ne podupire prikazivanjem takvih njezinih postova.

što je rekao capo..cijeli vrijeme joj se svijetli s baterijom u facu..priznaj priznaj..ko UDBIni isljednici nekad.

ne znam kako bi razgovarali sa nekim ekstremnim muslimanom kad vam je ona ekstremistica..

žao mi je što to motam reći na ovoj temi koja svakako zaslužuje pozornost..

Nisam ni procitala uvodni post, no jesam tvoj i inkvijev upis.Pa ću ti odgovoriti trava.Ne smeta meni Srbofilija, uopste i prije sam se susretala s njom ( inace ne znam kako drugacije objasniti, brigu pojedinaca za srpske zrtve )

Moram još dodati da su pojedinci izgleda neki skriveni Srbofili. To je već za neke druge opservacije, dublje i srrucnije.
Da ne bi ispalo kako pokusavam nekog uvrijediti, to mi nije namjera, no zbilja ne vidim obzirom na brojnost srpskih forumasa ovdje, čemu glumljenje advokata srpskoj strani ?

Meni vaši pojedinacni slucajevi lice na prikriveno srbofilstvo.-----JE LI dovoljno , ILI DA JOJ POKAŽEM PUT U RODNO MJESTO .

Inkvizitor
04-05-2012, 14:35
sarajka nikada nije opravdala zločine niti bi učinila, ali je u par navrata propustila nabrojati i zločine muslimana kada je bila kolektivno brojenje svih strana.

pa eto. samo da se doda.

a mi brojimo i nabrajamo uvijek zločine Hrvata kad pričamo o tuđim..

pa nije sarajka Hrvatica da vodi računa o tome..to je naš posao..onda nijedan Srbin ovdje nikad slova ne bi napisao tom kriteriju..

ljuta trava
04-05-2012, 14:35
Zbogom svima vama , uŽivajte , ode trava za svojim poslom , nikad viŠe .

Inkvizitor
04-05-2012, 14:36

Meni vaši pojedinacni slucajevi lice na prikriveno srbofilstvo.-----JE LI dovoljno , ILI DA JOJ POKAŽEM PUT U RODNO MJESTO .

to si već napravio u gornjem postu trava..i dosta je..isprovociran jesi..ali jedan odgovor je valjda dosta..

Graničar Jozo
04-05-2012, 14:39
a mi brojimo i nabrajamo uvijek zločine Hrvata kad pričamo o tuđim..

pa nije sarjaka Hrvatica da vodi račun o tome..to je naš posao..onda nijedan Srbin ovdje nikad lsova ne bi napisaoo tom kriteriju..

zašto onda mardaru zamjeraš kad joj ukaže ne njenu nedosljednost?

i odmah to pripisuješ nekom stalkanju i tjeranju sa foruma.

na kraju krajeva, boli me kita pravda li ona ili ne zločine bilo koje vrste. ali ako (namjerno ili ne) propušta spomenuti zločine nad hrvatima, a koje su počinili muslimani onda je valjda red sa se to i kaže.

to što se tebi sviđa njen način piskaranja ne umanjuje njenu nemarnost ili podmuklost.

i da, nema ona koga prozivati srbofilom kad joj je pola naroda već zaboravilo srebrenicu.

mardar
04-05-2012, 14:40
dobro..držim te za riječ..za ovo zadnje..

nije smetnja nikakva tema a pogotovo ne ova..ali isto tako očekujem prestanka stalkanja..kao i obavezno kad se nešto nekoga optužuje da se citira post gdje dotični lil dotična zastupa tezu koja mu se podastire..

Slušaj Inkvi ja sam točno citirao svaki post koji je ona ispalila ovdje .Kako ste reagirali .Napadali ste mene .Ali baš vi niste citirali gdje sam ja pogrešno nešto napisao.Osim slanja u pm za što sam se ispričao za ostalo se ne mislim niti ispričavati niti opravdavati.Tako da ni insinuacije da sam ja neko ko ruši ovaj portal su smješne .Živo me se jebe što će ona pisati na ostalim temama.

Mislim da onda više ne trebamo ni potezati ovdje kakav će ko odnos imati prema Sarajki djevojki .Mene to ne zanima kao što vidiš zamolio sam i Travu isto.

Inkvizitor
04-05-2012, 14:41
zašto onda mardaru zamjeraš kad joj ukaže ne njenu nedosljednost?

i odmah to pripisuješ nekom stalkanju i tjeranju sa foruma.

na kraju krajeva, boli me kita pravda li ona ili ne zločine bilo koje vrste. ali ako (namjerno ili ne) propušta spomenuti zločine nad hrvatima, a koje su počinili muslimani onda je valjda red sa se to i kaže.

to što se tebi sviđa njen način piskaranja ne umanjuje njenu nemarnost ili podmuklost.

po čemu to ona nije dosljedna..zato što ne piše o zločinima vojske svog naroda ????

a tko je po tom kriteriju dosljedan..ja, ti, mardar, Tko?

Inkvizitor
04-05-2012, 14:41
Slušaj Inkvi ja sam točno citirao svaki post koji je ona ispalila ovdje .Kako ste reagirali .Napadali ste mene .Ali baš vi niste citirali gdje sam ja pogrešno nešto napisao.Osim slanja u pm za što sam se ispričao za ostalo se ne mislim niti ispričavati niti opravdavati.Tako da ni insinuacije da sam ja neko ko ruši ovaj portal su smješne .Živo me se jebe što će ona pisati na ostalim temama.

Mislim da onda više ne trebamo ni potezati ovdje kakav će ko odnos imati prema Sarajki djevojki .Mene to ne zanima kao što vidiš zamolio sam i Travu isto.

Ok..sve riješeno..baš da vidim..

Graničar Jozo
04-05-2012, 14:43
po čemu to ona nije dosljedna..zato što ne piše o zločinima vojske svog naroda ????

a tko je po tom kriteriju dosljedan..ja, ti, mardar, Tko?

ne izvrći teze.

mislim da sam jasno napisao šta i kako.

ako nabraja kolektivno onda neka nabroji SVE

SarajkaDjevojka
04-05-2012, 14:44

pa eto. samo da se doda.

Ja sam bila prvacic kad se desio sukob u srednjoj BiH.O zlocinima Srba nad Bosnjacima svakako znam vise, nije mi bila nikad namjera ni hrvatske omalovazavati, jednostavno nisam raspolagala informacijama.To je sve.
Znam vise o Vukovaru i opcenito HR.Žalosno ali istinito.

Inkvizitor
04-05-2012, 14:44
ne izvrći teze.

mislim da sam jasno napisao šta i kako.

ako nabraja kolektivno onda neka nabroji SVE

ništa ja ne izvrćem.

odgovori tko je po tim tvojim kriterijima dosljedan??

Graničar Jozo
04-05-2012, 14:45
Ja sam bila prvacic kad se desio sukob u srednjoj BiH.O zlocinima Srba nad Bosnjacima svakako znam vise, nije mi bila nikad namjera ni hrvatske omalovazavati, jednostavno nisam raspolagala informacijama.To je sve.
Znam vise o Vukovaru i opcenito HR.Žalosno ali istinito.

bio sam i ja prvačić 90-e.

Graničar Jozo
04-05-2012, 14:46
ništa ja ne izvrćem.

odgovori tko je po tim tvojim kriterijima dosljedan??

možemo mi ovako u krug do zore.

uostalom, tko je mjerodavan da sudi o nečijoj srbofiliji kako to dotična učini maloprije.

jesi joj ti post izbrisao?

Inkvizitor
04-05-2012, 14:48
znači na ovom portalu ima slovima i brojem jedan ili jedna bosanka muslimanka..jedna..bila je još jedna šeherzada..ona je dobila ban je rje bila bezobrazna.

dakle jedna ona je problem..stalka ju se, svašta joj se imputira..

svijetli joj se baterijom u facu za svaku riječ..

i ako ju se ne banira, pobuna na forumu...eto ti samouvjerenosti..pisat će nas 5-10.-..svako deseti dan osvanit će se dva posta na podforumu..naši revni forumaši koji se potrude i svaki deseti dan( oni redovniji) udostoje napisati jednu rečenicu...ma milina..portal za poželit..

Graničar Jozo
04-05-2012, 14:49
opet ti izvrčeš teze.

stalkanje, šikaniranje, baniranje i tako u krug.

ovo o zločinima prebacujem u drugu temu, a ovo ide u arhivu, pod ključ i pod drugim imenom.

Inkvizitor
04-05-2012, 14:49
možemo mi ovako u krug do zore.

uostalom, tko je mjerodavan da sudi o nečijoj srbofiliji kako to dotična učini maloprije.

jesi joj ti post izbrisao?

Ne..ja sam sudio o nečijoj srbofiliji pa što ne bi i ona..odgovoreno je joj prikladno ako je tko bi uvrijeđen..

možemo do sutra, da..ti za nju tražiš kriterije koji ne postoje ni za koga drugog..

ni za koga drugog..i to je poanta

Graničar Jozo
04-05-2012, 14:51
Ne..ja sam sudio o nečijoj srbvofiliji špa što ne bi i ona..odgovoreno je joj prikladno ako je tko bi uvrijeđen..

možemo do sutra, da..ti za nju tražiš kriterije koji ne postoje ni za koga drugog..

što ti onda od srba tražiš točno to što se sad od sarajke traži?

dakle nije istina da se ne traži od nikog drugog. vrati se malo unazad mjesec ili dva.

jesam li ja isto onda srbofil?

SarajkaDjevojka
04-05-2012, 14:51
Jozo, nepravedan si obzirom da znaš moj nacin pisanja i sa drugog foruma.I ovo sto navodis zbilja ti nije u redu.Mardar na svakoj temi, apsolutno svakoj pokreće pricu o bosnjackim zlocinima, gusi raspravu, a ja jednostavno ili ga ignorisem zbog mira na forumu ili predjem preko uvreda.
Zato molim te, o doslijednosti pogotovo mojoj nije u redu tako da pišeš.I da ponovo ne vidim zasto bi netko Srbima kad ih ima desetak glumio advokata ?
Vidis ti razlog ?
I ne optuzujte bezveze inkvizitora kad nije kriv, pokušava biti pravedan.
Uzgred ako imas za zamjerke meni baniraj me .

Inkvizitor
04-05-2012, 14:52
što ti onda od srba tražiš točno to što se sad od sarajke traži?

jesam li ja isto onda srbofil?

daj Jozo..

napisao sam sve gore..

tko shvaća shvaća..i ne znam o čemu uopće pričaš u ovom postu..niti sam razumio pitanje..

Graničar Jozo
04-05-2012, 14:54
Jozo, nepravedan si obzirom da znaš moj nacin pisanja i sa drugog foruma.I ovo sto navodis zbilja ti nije u redu.Mardar na svakoj temi, apsolutno svakoj pokreće pricu o bosnjackim zlocinima, gusi raspravu, a ja jednostavno ili ga ignorisem zbog mira na forumu ili predjem preko uvreda.
Zato molim te, o doslijednosti pogotovo mojoj nije u redu tako da pišeš.I da ponovo ne vidim zasto bi netko Srbima kad ih ima desetak glumio advokata ?
Vidis ti razlog ?

to nisu zamjerke za baniranje. za dugi forum ne znam. čitam sa samo neke ljude na hb.org.

Graničar Jozo
04-05-2012, 14:56
daj Jozo..

napisao sam sve gore..

tko shvaća shvaća..i ne znam o čemu uopće pričaš u ovom postu..niti sam razumio pitanje..

pa normalno da mi ne možeš odgovorit kad nisi razumio. onda ionako sve ispada bespredmetno.

al ne može se ne mardara stalkat i šikanirat ako čovjek ima svoje mišljenje o dotičnoj. ili bilo čemu drugo. i to napiše bez uvijanja i bez velike mudrolije.

mardar
04-05-2012, 14:58
Ne..ja sam sudio o nečijoj srbofiliji pa što ne bi i ona..odgovoreno je joj prikladno ako je tko bi uvrijeđen..

Da ja tebo Inkvi sada nešto kažem sa citatom

Meni vaši pojedinacni slucajevi lice na prikriveno srbofilstvo.

Koga je ona prozvala srbofilom neka kaže .Ili ona misli da ja trebam skočiti na Srbe kada ona kaže .E ja to neću činiti.Na mene Srbi nema kakvu paljbu ne otvaraju na drugim portalima baš zbog stavova o Srebrenici i zločinima nad bošnjacima da bi sada jedno bezobrazno derle meni spočitavalo srbofiliju.Zašto je ona došla ovdje .?Zašto je ona na ovoj temi kakav je ovo upis.

Inkvizitor
04-05-2012, 14:58
pa normalno da mi ne možeš odgovorit kad nisi razumio. onda ionako sve ispada bespredmetno.

al ne može se ne mardara stalkat i šikanirat ako čovjek ima svoje mišljenje o dotičnoj. ili bilo čemu drugo. i to napiše bez uvijanja i bez velike mudrolije.

pa nisam razumio..napiši pitanje da bude razumljivo pa ću ti odgovorit..

tko mardara stalka..čovjek može imati svoje mišljenje o dotičnoj ali ga ne mora u svakom postu iznosit i čim se ona pojavi, odmah se nakačit na nju..to je stalkanje i ništa drugo..

SarajkaDjevojka
04-05-2012, 14:59
Pa onda Jozo odgovori ako sam ja sama Bosnjakinja ovdje, a desetak Srba kao forumasa egzistira i normalno pise, uz ove advokate koji prate svaki moj upis, tko je ostecena strana ?
Valjda treba pustiti da se pojedinci izivljavaju samo zato jer pripadaju Hrvatima.Pa ako je tako onda fino baniraj, no ne znam sto očekujte i kakav forum ocekujes ?

I koga sam na kraju uvrijedila iznoseci cinjenice ?Kulturno i normalno.

Inkvizitor
04-05-2012, 14:59
Da ja tebo Inkvi sada nešto kažem sa citatom

Koga je ona prozvala srbofilom neka kaže .Ili ona misli da ja trebam skočiti na Srbe kada ona kaže .E ja to neću činiti.Na mene Srbi nema kakvu paljbu ne otvaraju na drugim portalima baš zbog stavova o Srebrenici i zločinima nad bošnjacima da bi sada jedno bezobrazno derle meni spočitavalo srbofiliju.Zašto je ona došla ovdje .?Zašto je ona na ovoj temi kakav je ovo upis.

Kakav..isti kao vaš njoj..eto sad vidite kakve vi postove upućivate njoj pa se onda snebivate kakav je ovo upis..

Graničar Jozo
04-05-2012, 15:02
Pa onda Jozo odgovori ako sam ja sama Bosnjakinja ovdje, a desetak Srba kao forumasa egzistira i normalno pise, uz ove advokate koji prate svaki moj upis, tko je ostecena strana ?
Valjda treba pustiti da se pojedinci izivljavaju samo zato jer pripadaju Hrvatima.Pa ako je tako onda fino baniraj, no ne znam sto očekujte i kakav forum ocekujes ?

šta t hoćeš reć da si oštećena jer eto srbi normalno pišu? jeli tebi netko brani da pišeš?

šta ću ti ja što si sama... ali ne očekuj da će ti netko prešutiti pizdarije.

Graničar Jozo
04-05-2012, 15:04
pa nisam razumio..napiši pitanje da bude razumljivo pa ću ti odgovorit..

tko mardara stalka..čovjek može imati svoje mišljenje o dotičnoj ali ga ne mora u svakom postu iznosit i čim se ona pojavi, odmah se nakačit na nju..to je stalkanje i ništa drugo..

pitanje ti je u ovom postu, a sve je krenulo od tvog pitanja tko je po mojim mjerilima dosljedan?

http://www.hrhb.info/showthread.php?t=2839&p=80754&viewfull=1#post80754

pa zaključujem da sam sam srbofil, jer sam eto branio srbe koji nisu dosljedni. tj, pitam jesam li srbofil.

sagitarius
04-05-2012, 15:05
Zamolio bih sve vas, dragi moji prijatelji, da se okanete prepucavanja, ružnih i teških riječi, jer jedna ideja nas je sviju ujedinila na ovom portalu, a ne osobe, osobe su se pojavile kasnije i kasnije su došla rešpektovanja prema onome kako pišemo, da ne kažem kako govorimo, jer izgovorena ili napisana riječ je ono što najviše govori o nama, mada još više o nama govori ono što nismo rekli...
Volim misliti, jer to želim, da je ovo sve samo jedna prolazna mala epizoda iza koje dolazi relaksirano i opušteno nastavljanje onoga gdje smo svi zastali za trenutak shvatajući da iza tastatura sjede samo neki dobri, čestiti ljudi, puni i prepuni dobrote, ali eto sa onim neizbježnim mušicama koje nas pokad-kad ponesu da reknemo neku nespretnu riječ viška.
Trava, portal bez tebe neće biti ono što ga je tvoj iskreni i sjajni oštri um činio.Preispitaj svoju odluku u ime onih koji te poštuju.
Znam da si karakteran čovjek i baš radi toga pokušavam da apeliram da tvoja odluka ne bude i "izvršna".

mardar
04-05-2012, 15:06
Vidis ti razlog ?

Na svakoj si temi baš ti o zločinima Srba i velikoj Srbiji.I što ćeš na ovoj temi .O našoj srbofiliji.Da sam osuo po njima paljbu bila bi zadovoljna slavila bi me bez obzira šta pišem.

Citirao sam ti rečenice koje si podvaljivala ,pa si tražila da ne izvlačim iz konteksta a ni jedan odgovor nisi dala .Samo pozivaš administraciju u pomoć.Reci mi zar ti ovo nisi već davno prošla na svim portalima .Srbofil ti je otac.Jer si na mene mislila.

Inkvizitor
04-05-2012, 15:07
pitanje ti je u ovom postu, a sve je krenulo od tvog pitanja tko je po mojim mjerilima dosljedan?

http://www.hrhb.info/showthread.php?t=2839&p=80754&viewfull=1#post80754

što ja tražim od Srba..isto što i od svih..konkretnost, argumentaciju i i sve ostalo što čini dobrog forumaša.

a jel ja hodam za nekim od Srba pa ga stalkam..žao mi je to njih uvlačimou ovo bez potrebe..

mene samo zanima..evo ja ni ti ni mardar niti ijedan Hrvat ovdje nije pisao o hrvatskim zločinima..

po tvom kriteriju mi smo svi nedosljedni.

zašto bi se samo od sarajke samo tražilo da piše o zločinima svoje vojske..tražimo to od sviju.

ako svaki Srbin koji ovdje dođe odmah ne napšiše esej o Vukovaru, Srebrenici i sl. odmah ban..

sagitarius
04-05-2012, 15:09
Ne želim dijeliti pamet niti savjete, ali principijelnost ima smisla, ovo govorim svima vama, samo onda ako nećemu služi, inače je skup nepotrebnih regula...

mardar
04-05-2012, 15:10
Kakav..isti kao vaš njoj..eto sad vidite kakve vi postove upućivate njoj pa se onda snebivate kakav je ovo upis..

Slušaj da je lažljiva i licemjerna neću povlačiti.Ali da će tako manipulirati i s tobom nisam vjerovao.A ti slobodno sada sipaj .Izvrći pravdaj je .

Graničar Jozo
04-05-2012, 15:11

ma jel ti čitaš šta ja napišem?

ponovit ću opet ako treba. i c/p ću nekoliko puta da bude razumljivo.

ako se kolektivno/sumarno nabrajaju zločini svih strana u ratu u BiH, a izostave se zločini muslimana onda je to nedosljednost ili zlonamjernost. propust može biti jednom, ali nekoliko puta ne može.

a ako ovo ne razumiješ onda jbg.

Non serviam
Srbofil bi znacilo da si podguzna muva Srbima (copryright® by caporegime), dok je njoj to svako ko uopste samo zeli istinu, u ovom slucajnu o srpskim zrtvama. Da li to znaci ako Srbin kaze da se u Srebrenici desio strasan zlocin muslimanofil? Ili covek koji bar nastoji da bude sto objektivniji? Nikog po meni ovde ne treba banovati, ali je ocito simpatisanje pojedinih moderatora.

Niko od srpskih clanova ne nastupa agresivno kao ona, iako ih 'ima 10'. A da podvaljuje, podvaljuje.

Inkvizitor
Slušaj da je lažljiva i licemjerna neću povlačiti.Ali da će tako manipulirati i s tobom nisam vjerovao.A ti slobodno sada sipaj .Izvrći pravdaj je .

ok..sa mnom manipulira..u redu to..pitao si me kakav je ovo upis..ja sma rekao isti onakav kakav vi ciklički i masovno upućejete njoj pa se onda pitate..šta je ovo????

Inkvizitor
04-05-2012, 15:13
ma jel ti čitaš šta ja napišem?

ponovit ću opet ako treba. i c/p ću nekoliko puta da bude razumljivo.

ako se kolektivno/sumarno nabrajaju zločini svih strana u ratu u BiH, a izostave se zločini muslimana onda je to nedosljednost ili zlonamjernost. propust može biti jednom, ali nekoliko puta ne može.

a ako ovo ne razumiješ onda jbg.

ma možeš do sutra..a ja ću tebi do sutra..tko se držao tih regula.

ti postavljaš kriterije koje nitko ne ispunjava ..

mardar
04-05-2012, 15:13
što ja tražim od Srba..isto što i od svih..konkretnost, argumentaciju i i sve ostalo što čini dobrog forumaša.

a jel ja hodam za nekim od Srba pa ga stalkam..žao mi je to njih uvlačimou ovo bez potrebe..

mene samo zanima..evo ja ni ti ni mardar niti ijedan Hrvat ovdje nije pisao o hrvatskim zločinima..

zašto bi se samo od sarajke samo tražilo da piše o zločinima svoje vojske..tražimo to od sviju.

ako svaki Srbin koji ovdje dođe odmah ne napšiše esej o Vukovaru, Srebrenici i sl. odmah ban..

Inkvi to što ti nisi čitao moje pisanje o zločinima na naslovnici koje je postavljeno na još nekoliko portala samo govori koliko si uopće zainteresiran za stvarnu svrhu portala.Nisi pisao ti ja jesam .

caporegime
04-05-2012, 15:14
ako je jedna umjerena muslimanka razlog za ovakve rasprave onda nema ne znam koji je smisao foruma.
ako se za nekoga smatra da je licemjeran ili da prešućuje nešto što ne bi trebao prešutiti naravno da mu se ima pravo reći u lice.
ali ne znam koji je smisao beskonačnog ponavljanja nekome istih stvari i to nas isljednički način.
forum je mjesto razmjene mišljenja i ideja.
niti su svi pametni, niti su svo dobronamjerni a o svakome će najviše reći njegovi postovi i njegove ili njezine riječi.
kad se ovaj forum stvarao zamišljao sam ga mjesto na kojemu se će se ukršati argumenti, iznositi obrazložene tvrdnje a da će, za razliku od bivšeg mjesta, biti mjest na kojemu se neće smijeti srat po svetinjama i otvoreno i zlurado provocirati kao i glumiti kurivatre između različitih strana i opcija.

tko je počeo srat po svetinjama i ponašati se naopisdani način vrlo brzo i vrlo grubo je udaljen, a takvih je bilo i sa naše i na njihovim stranama.
svakom se može sve reći ali bekonačno ponavljati isto i isljeđivati nekoga znači pretvoriti forum u usko mjesto na kojemu će neće pokušato doprinijeti ideji nego koje će ličiti na jeftinu krčmetinu u kojoj se nakon 5 gemišta jebe majka svim drugima samo zato jer se svatko drugi smatra uljezom.

pa ako je nekom stalo da nas bude uvijek istih desetak koji će se ionako vremenom osuti a da nas javnost gleda kao mjeswto na koje se ne isplati niti doći niti pokušati komunicirati zato jer se ni ne isplati registrirati za ubrzano baniranje ili trpljenje uvreda ili virtualno maltretiranje onda dobro.

na mom navijačkom dijelu stoluje elita i bivših i sadašnjih navijačkih generacija upravo zato jer se radi po utvđenom redu i svatko zna kako se treba ponašati.
a vjerujte, tamo ima "protivnika" koji su u stvarnom životu daleko opasniji i konkretniji nego pojedini virtualni forumaš na politici od kojega se očekuje da "prizna" ono za što se smatra da misli da što javno ne pokazuje.
toliko.

davno sam postavioo temu o muslimanski zločinima prema hrvatima u bih.
pogledajte koliko ima postova i koliko to pokazuje stvarnu želju i brigu da se na jednome mjestu skupi sav materijal o toakvoj tematici.
osim danas i prije 2 i pol mjeseca jednom, zadnji post iz rujna 2011!!

Inkvizitor
04-05-2012, 15:16
Srbofil bi znacilo da si podguzna muva Srbima (copryright® by caporegime), dok je njoj to to svako ko uopste samo zeli istinu. Da li to znaci ako Srbin kaze da se u Srebrenici desio strasan zlocin muslimanofil? Ili covek koji bar nastoji da bude sto objektivniji? Nikog po meni ovde ne treba banovati, ali je ocito simpatisanje pojedinih moderatora.

Niko od srpskih clanova ne nastupa agresivna kao ona, iako ih 'ima 10'. A da podvaljuje, podvaljuje.

Ona nastupa "agresivno" prema Srbima..a vi joj vraćate itekako..i tu nije problem..forumi tome i služe..nekad žestokoj komunikaciji, u okvirima pristojnosti naravno a nekad i u drugačijim tonovima..

dakle ona ne polemizira o Hrvatima niti je pisala o hrvatsko-muslimanskim sukobima, nije pisala da smo im zabili nož u leđa, da smo izvršili agresiju na BiH, da nismo Hrvati nego bosanski katolici, nije pisala da ćemo iscurit, da nas neće više bit, nije pisala da je bilo 398 hrvatskih brigada u Bosni..ništa od toga ništa ništa ništa..nego dapače pisala je afirmativno i sa simpatijom za Hrvate a napadnuta je od dolaska najviše od Hrvata....to je apsurd nad apsurdima..

Graničar Jozo
04-05-2012, 15:17
ma možeš do sutra..a ja ću tebi do sutra..tko se držao tih regula.

ti postavljaš kriterije koje nitko ne ispunjava ..

što se invi praviš mutav.

bit ću još precizniji.

u jednoj rečenici se nabrajaju kolektivno/sumarno zločini svih strana u ratu u BiH...

to što je ona jedina muslimanka i još k tome žensko ne daje je joj to pravo da muti vodu kako joj se prohtije. pa makar se na glavu nasadili.

ako ti misliš da može onda bujrum.

Inkvizitor
04-05-2012, 15:21
što se invi praviš mutav.

bit ću još precizniji.

u jednoj rečenici se nabrajaju kolektivno/sumarno zločini svih strana u ratu u BiH...

to što je ona jedina muslimanka i još k tome žensko ne daje je joj to pravo da muti vodu kako joj se prohtije. pa makar se na glavu nasadili.

ako ti misliš da može onda bujrum.

Ok, odustajem..

Graničar Jozo
04-05-2012, 15:23
Ok, odustajem..

mogao si vala odmah, a ne da se natežemo.

mardar
04-05-2012, 15:30
Ona nastupa "agresivno" prema Srbima..a vi joj vraćate itekako..i tu nije problem..forumi tome i služe..nekad žestokoj komunikaciji, u okvirima pristojnosti naravno a nekad i u drugačijim tonovima..

dakle ona ne polemizira o Hrvatima niti je pisala o hrvatsko-muslimanskim sukobima, nije pisala da smo im zabili nož u leđa, da smo izvršili agresiju na BiH, da nismo Hrvati nego bosanski katolici, nije pisala da ćemo iscurit, da nas neće više bit, nije pisala da je bilo 398 hrvatskih brigada u Bosni..ništa od toga ništa ništa ništa..nego dapače pisala je afirmativno i sa simpatijom za Hrvate a napadnuta je od dolaska najviše od Hrvata....to je apsurd nad apsurdima..

Ne samo je pisala da bošnjaci nisu imali resurse za napasti Hrvate ,da su bošnjački zločini samo ubojstva iz nehata .Da ponovo to izvučem ovdje Inkvi.To je sasvim slučajno nepažnjom napisala je li .Ako nisu imali resurse ko protjera onolike Hrvate.Ako mi ona ne može pojasniti ti mi pojasni kako nisu imali resurse .

Non serviam
04-05-2012, 15:31

Problem je sto na svaki nacin opravdava svoju stranu (kao npr. onda kad je opravdavala kada su 'gladni' muslimanski borci ubijali, sto joj je mardar i zamerao), sto nije dosledna u stavovima (npr. evo ovo za Dobrovoljacku ulicu, odmah udara 'kontraargument' u vidu srpskih zlocina), sto njena misljenja iskazuje kao cinjenice ('Kosovo medjunarodno priznata drzava', 'tkz. JNA', etc.), i pritom nastupa kao da je sveznajuca.

Ja kapiram da vama to donosi dobar protok net saobracaja na portal, ali ovo nije nacin da se konstruktivno diskutuje (ako je to zelja moderatora ovde), vec taksativno, tacka po tacku
(npr. 'jel se desio zlocin - jeste, jel u redu da se napadaju majke vojnika - nije'; a ne 'je li se desio zlocin - slusaj, ne mozes ti da mi pricas o zlocinu, kad ste vi onomad poklali toliko i toliko', jel je u redu da se napadaju majke - 'znas ti koliko je majki nama zaplakalo' itd. itd.).
Jedini nacin da se postena rasprava vodi je tema po temu, dokaz/misljenje po dokaz/misljenje, a ne skakanje sa teme na temu kako kome prdne i nametanje svojih misljenja (subjektivnog) kao cinjenica (objektivnog).

Inkvizitor
04-05-2012, 15:33
Problem je sto na svaki nacin opravdava svoju stranu (kao npr. onda kad je opravdavala kada su 'gladni' muslimanski borci ubijali, sto joj je mardar i zamerao), sto nije dosledna u stavovima (npr. evo ovo za Dobrovoljacku ulicu, odmah udara 'kontraargument' u vidu srpskih zlocina), sto njena misljenja iskazuje kao cinjenice ('Kosovo medjunarodno priznata drzava', 'tkz. JNA', etc.), i pritom nastupa kao da je sveznajuca.

Ja kapiram da vama to donosi dobar protok net saobracaja na portal, ali ovo nije nacin da se konstruktivno diskutuje (ako je to zelja moderatora ovde), vec taksativno, tacka po tacku
(npr. 'jel se desio zlocin - jeste, jel u redu da se napadaju majke vojnika - nije'; a ne 'je li se desio zlocin - slusaj, ne mozes ti da mi pricas o zlocinu, kad ste vi onomad poklali toliko i toliko', jel je u redu da se napadaju majke - 'znas ti koliko je majki nama zaplakalo' itd. itd.).
Jedini nacin da se postena rasprava vodi je tema po temu, dokaz/misljenje po dokaz/misljenje, a ne skakanje sa teme na temu kako kome prdne i nametanje svojih misljenja (subjektivnog) kao cinjenica (objektivnog).

reci ti meni imate li vi pijetet za njemačke vojnike koji su 06. 04 1941 bombardirali Beograd??

fala na brizi za forum možemo i o tome kad mi odgovoriš na ovo pitanje.

Non serviam
04-05-2012, 15:41
reci ti meni imate li vi pijetet za njemačlke vojnike koji su 06. 04 1941 bombardirali Beograd??

fala na brizi za forum možemo i o tome kad mi odgovoriš na ovo pitanje.
Iako je neuporedivo to Nemci i mi zbog mase razloga, ne mora da postoji pijetet, ali ako se desio zlocin (npr. da znam za neki), i da se postave jasni dokazi, rekao bih (bar tako mislim) - 'to i to', tj. svoje misljenje o svemu tome, a ne bih okretao na to kako su Nemci napadali itd. Bar ja, mada kapiram da ima dosta pripadnika mog naroda koji ne bi.
Ako ce se voditi postena diskusija, prvo svaki sagovornik treba da ima zelju da saslusa onog sa druge strane, pa da suprotstave stavove.
A ako to nije slucaj ('ma neces ti meni pricati ovo i ono, vi ste klali' itd.), koja je uopste poenta rasprave? Ako jedan sagovornik drugog stavlja u podredjen polozaj u startu, tj. kao nekog cije misljenje je manje validno, koja je svrha rasprave? Nema tu rasprave, vec samo izdrkavanja.
Ako se u startu polazi da je jedna strana kriva za sve, i da se time opravdava sve na drugoj strani, zasto ta druga strana uopste 'zeli' (mada ne zeli) pisanje po forumu? Ja da vas sve smatram ustasama, koljacima etc. i kao takvim ne vrednim diskusije sa vama, ne bih se ni upustao u ikakva pisanija bilo koje vrste, pogotovo ne na vasem forumu/forumima.

caporegime
04-05-2012, 15:44
A ako to nije slucaj ('ma neces ti meni pricati ovo i ono, vi ste klali' itd.), koja je uopste poenta rasprave? Ako jedan sagovornik drugog stavlja u podredjen polozaj u startu, tj. kao nekog cije misljenje je manje validno, koja je svrha rasprave? Nema tu rasprave, vec samo izdrkavanja

vidiš , vidiš.......dakle, ovako se ne bi trebalo raditi, jel?

Inkvizitor
04-05-2012, 15:45
Iako je neuporedivo to Nemci i mi zbog mase razloga, ne moras da imas pijetet, ali ako se desio zlocin (npr. da znam za neki), i da se postave jasni dokazi, rekao bih (bar tako mislim) - 'to i to', tj. svoje misljenje o svemu tome, a ne bih okretao na to kako su Nemci napadali itd. Bar ja, mada kapiram da ima dosta pripadnika mog naroda koji ne bi.
Ako ce se voditi postena diskusija, prvo svaki sagovornik treba da ima zelju da saslusa onog sa druge strane, pa da suprotstave stavove.
A ako to nije slucaj ('ma neces ti meni pricati ovo i ono, vi ste klali' itd.), koja je uopste poenta rasprave? Ako jedan sagovornik drugog stavlja u podredjen polozaj u startu, tj. kao nekog cije misljenje je manje validno, koja je svrha rasprave? Nema tu rasprave, vec samo izdrkavanja.

Da, ali nije ni smisao rasprave da se uljepšava i laže..ako eto sve je Ok i treba to..kad tako nije u ljudskim glavama ni na terenu.

ne vidim po čemu nije usporedba.., jer su Nijemci bombardirali Beograd a Srbi su 4 godine lupali po Sarajevu. Poginulo je oitprilike isto ljudi samo što je agonija Sarajeva trajala duže i sve je bilo mučnije.

zato ne mogu zamsiliti scenu gdje majke i očevi pripadnika Wermachta mirno polažu vijence usred Beograda.

mardar
04-05-2012, 15:45
ako je jedna umjerena muslimanka razlog za ovakve rasprave onda nema ne znam koji je smisao foruma.
ako se za nekoga smatra da je licemjeran ili da prešućuje nešto što ne bi trebao prešutiti naravno da mu se ima pravo reći u lice.
ali ne znam koji je smisao beskonačnog ponavljanja nekome istih stvari i to nas isljednički način.
forum je mjesto razmjene mišljenja i ideja.
niti su svi pametni, niti su svo dobronamjerni a o svakome će najviše reći njegovi postovi i njegove ili njezine riječi.
kad se ovaj forum stvarao zamišljao sam ga mjesto na kojemu se će se ukršati argumenti, iznositi obrazložene tvrdnje a da će, za razliku od bivšeg mjesta, biti mjest na kojemu se neće smijeti srat po svetinjama i otvoreno i zlurado provocirati kao i glumiti kurivatre između različitih strana i opcija.

tko je počeo srat po svetinjama i ponašati se naopisdani način vrlo brzo i vrlo grubo je udaljen, a takvih je bilo i sa naše i na njihovim stranama.
svakom se može sve reći ali bekonačno ponavljati isto i isljeđivati nekoga znači pretvoriti forum u usko mjesto na kojemu će neće pokušato doprinijeti ideji nego koje će ličiti na jeftinu krčmetinu u kojoj se nakon 5 gemišta jebe majka svim drugima samo zato jer se svatko drugi smatra uljezom.

pa ako je nekom stalo da nas bude uvijek istih desetak koji će se ionako vremenom osuti a da nas javnost gleda kao mjeswto na koje se ne isplati niti doći niti pokušati komunicirati zato jer se ni ne isplati registrirati za ubrzano baniranje ili trpljenje uvreda ili virtualno maltretiranje onda dobro.

na mom navijačkom dijelu stoluje elita i bivših i sadašnjih navijačkih generacija upravo zato jer se radi po utvđenom redu i svatko zna kako se treba ponašati.
a vjerujte, tamo ima "protivnika" koji su u stvarnom životu daleko opasniji i konkretniji nego pojedini virtualni forumaš na politici od kojega se očekuje da "prizna" ono za što se smatra da misli da što javno ne pokazuje.
toliko.

davno sam postavioo temu o muslimanski zločinima prema hrvatima u bih.
pogledajte koliko ima postova i koliko to pokazuje stvarnu želju i brigu da se na jednome mjestu skupi sav materijal o toakvoj tematici.
osim danas i prije 2 i pol mjeseca jednom, zadnji post iz rujna 2011!!

Za mene je Lotta sjajna žena ,Hrvatica spremna pomoći boljeg prijatelja nikada nisam imao .Nikada.Jesam li ikada tebe napadao zbog tvojih stavova o njoj .Na jednom upisu o Posavini odmah si je napao da je mahaluša .Poslije je to išlo u oba smjera .Uvrede proganjanja što sve ne .Jesam li ja reagirao na portalu uopće ili pokušao mjenjati tvoj stav o njoj.Nisam.E mislim Capo da ne možeš ni ti tražiti od mene da mjenjam mišljenje .
Posebice ako vi ni iz jednog moj posta niste izvadili što sam ja to slagao.

Ali sada je svejedno .Baš svejedno .Nije to to više .Niste zatražili od nje ni jedno pojašnjenje već od mene .A neka ste .Evo ste dobili od mene pojašnjenje za sve .

Non serviam
04-05-2012, 15:51
vidiš , vidiš.......dakle, ovako se ne bi trebalo raditi, jel?
ne razumem?

Da, ali nije ni smisao rasprave da se uljepšava i laže..ako eto sve je Ok i treba to..kad tako nije u ljudskim glavama ni na terenu.

ne vidim po čemu nije usporedba.., jer su Nijemci bombardirali Beograd a Srbi su 4 godine lupali po Sarajevu. Poginulo je oitprilike isto ljudi samošto je agonija Sarajeva trajala duže i sve je bilo mučnije.

zato ne mogu zamsiliti scenu gdje majke i očevi pripadnika Wermachta mirno polažu vijence usred Beograda.
Naravno da ne treba da se ulepsava, ali ne i da se skace sa teme na temu, i da se subjektivno iskazuje kao objektivno. Cak je bio i jedan slucaj da se od mene trazi da nadjem dokaze na netu da bi pobio njene tvrdnje, sto je apsurd. Kad neko optuzuje/navodi navodne istorijske detalje, njegova/njena je duznost da navede izvor, ne onoga ko slusa.

Srbe i Nemce ne mozes porediti zbog mase stvari, ali necu se ovog puta uplesti u tu diskusiju ovde (jer to nije tema), mozemo na nekoj drugoj temi ako hoces.

SarajkaDjevojka
04-05-2012, 15:54
Jozo, zbilja pretjerujes.Ja nikad nijedan zlocin pocinjen od strane Bosnjaka nisam negirala, uvijek sam tvrdila da je sukob sa Hrvatima bio nepotreban.O srednjoj BiH imam uopstene informacije, pa zbog te cinjenice ne ulazim previse u polemiku oko hrvatsko-bosnjackog sukoba.Ono sto ne znam sa sigurnoscu o tome ne polemisem.
Mardar po obicaju posta i vadi iz kontesta dijelove mojih postova, kao maloprije gdje sam ja ustvari poredila velikobosnjacku politiku devedesetih sa velikosroskom i tvrdila da Bosnjaci nisu raspolagali ni resursima ni idejama.
Znaci ja ne zanemarujem zločine ABiH već jednostavno nisam detaljno upoznata sa temom.Medjutim nigdje ih takodje nisam ni osporila ili prebacila krivicu iskljucivo na Hrvate.

Susjedima Srbima pak cestitam na dusebriznickom odnosu.Lice mi na hijene, koje polako kruze pa vidjevsi kako plijen ranjiv da i oni nesto dodaju.
Doduše ne svi, naci se se u mom upisu prozvani.
I da nije mi namjera mutiti vodu, a te optužbe su bezpotrebne.
Jednostavno sam postavila pitanje svima , da li je moguce da ja ugrozavam toliko forum kao jedinka obzirom na solidan broj forumskih Srba, koji opstaju i diskutiraju no jedino se meni i od mene trazi popis zlocina bosnjaka.Te da svaki mardarov, travin ili bilo čiji upis pravdam kilometarskim postovima.

Non serviam
04-05-2012, 16:01
Ja prvi (i da imam moc) ne bih bio za tvoj ban (hvala za ovo 'hijene'), vec ok raspravu. Moj problem sa tobom je sto si cesto bahata i sveznajuca u svojim postovima, ma uostalom, naveo sam sve u prethodnih par postova.

Inkvizitor
04-05-2012, 16:12
ne razumem?

Naravno da ne treba da se ulepsava, ali ne i da se skace sa teme na temu, i da se subjektivno iskazuje kao objektivno. Cak je bio i jedan slucaj da se od mene trazi da nadjem dokaze na netu da bi pobio njene tvrdnje, sto je apsurd. Kad neko optuzuje/navodi navodne istorijske detalje, njegova/njena je duznost da navede izvor, ne onoga ko slusa.

Srbe i Nemce ne mozes porediti zbog mase stvari, ali necu se ovog puta uplesti u tu diskusiju ovde (jer to nije tema), mozemo na nekoj drugoj temi ako hoces.

Pa ti si potegao tu temu..o Sarajevu i kao sarajkinoj besćutnosti. Vi Srbi inače imate problem jednog kriterija za sebe a drugog za druge. Sarajka koja je kao dijete proživjela rat u Sarajevu ima drugačiji pogled od tebe

te priče..mislim da znaš na šta ciljaš..kao Nemci su agresori a Srbi nisu..to sve pada u vodu kad ti netko potezom kanapa razvlači pamet 4 godine iz dana u dan..

SarajkaDjevojka
04-05-2012, 16:17
Ja prvi (i da imam moc) ne bih bio za tvoj ban (hvala za ovo 'hijene'), vec ok raspravu. Moj problem sa tobom je sto si cesto bahata i sveznajuca u svojim postovima, ma uostalom, naveo sam sve u prethodnih par postova.
Ti si ovdje gost kao j ja, shodno tome ponasaj se tako i ne mijesaj u uredjivacku politiku foruma.
Vi Srbi se tako brzo na nekim mjestima odomacite, da je to prosto nezgodno kako za domacine tako i za ostale.Dakle tko tebe uopste pita jesi ti za moj ban ?
Cime si zaduzio forum da o tome odlucujes.
Istog takvog jednog sam imala dusebriznika na prijasnjem hrvatskom forumu, samo je bolje prezentirao vaše Srpstvo.Dakle ?

Sto imas raspravljati na temi o mom statusu sa stotinjak pistova.A hijena je stilska figura kao sto je i pizda karakterna osobina.

Non serviam
04-05-2012, 16:26
Pa ti si potegao tu temu..o Sarajevu i kao sarajkinoj besćutnosti. Vi Srbi inače imate problem jednog kriterija za sebe a drugog za druge. Sarajka koja je kao dijete proživjela rat u Sarajevu ima drugačiji pogled od tebe

- Nisam ja potegao ikakvu novu temu, nemoj mi to imputirati. Samo sam naveo sta je napisano na odredjenoj temi, i to sam naveo kao primer kako mislim da ne treba da se vodi diskusija.

- O kriterijumima se bas i vodi rasprava ovde, izgleda da nemaju samo Srbi taj problem koji navodis.

- To sto je propatila, i sto ima drugacije misljenje ja ne sporim.

- Ovo nije tema o Nemci & Srbi. Ako mislis da je adekvatno vuci paralelu izmedju nacista i Srba (pa i pod takvim debilnim vodjstvom, kao sto je bilo 90ih), otvori temu, pa tamo da se pise.

Ja licno malo znam o ratu iz 90ih (a necu da kopiram sa neta), pa i ne vodim takve diskusije, bilo bi licemerno. Meni je zanimljivo da citam takve rasprave izmedju ljudi koji o tome znaju, zato i citam 'neprijateljski' forum. Iskreno (ne znam koliko ovo da naglasim) me zanima konstruktivna rasprava kao citaoca, zato i navodim zamerke.

Non serviam
04-05-2012, 16:30
Ti si ovdje gost kao j ja, shodno tome ponasaj se tako i ne mijesaj u uredjivacku politiku foruma.

Imam pravo (valjda je to forumska polisa) da iskazem svoje misljenje, to nije mesanje. Ako jeste, neka mi moderatori skrenu paznju. Nije tvoje da mi na to skreces paznju. Jedino sto mozes da uradis je da se zalis nekom od moderatora da mi na to skrenu paznju.

Vi Srbi se tako brzo na nekim mjestima odomacite, da je to prosto nezgodno kako za domacine tako i za ostale
Evo, opet ad hominem napad. Bahatost. Keep going.

.Dakle tko tebe uopste pita jesi ti za moj ban ?
Cime si zaduzio forum da o tome odlucujes.
Istog takvog jednog sam imala dusebriznika na prijasnjem hrvatskom forumu, samo je bolje prezentirao vaše Srpstvo.Dakle ?
Jos jedan tvoj ohol post. Time sto sam to rekao sam hteo da naglasim da nisam za tvoj ban, i da nisam 'hijena'.
Ja ne 'prezentiram' srpstvo, to je tvoj problem sto svuda pred sobom cetnika vidis. Jos jedan primer tvog bezobrazluka i nevaspitanja.
Keep going.

Sto imas raspravljati na temi o mom statusu sa stotinjak pistova
Ovo je javna tema, a ne deo foruma kome samo moderatori imaju pristup. Da neces ti da mi zabranis?

.A hijena je stilska figura kao sto je i pizda karakterna osobina.
Mislis na mene ili sebe? Ne kapiram ovu recenicu.

galija
04-05-2012, 16:36

ne vidim po čemu nije usporedba.., jer su Nijemci bombardirali Beograd a Srbi su 4 godine lupali po Sarajevu. Poginulo je oitprilike isto ljudi samo što je agonija Sarajeva trajala duže i sve je bilo mučnije.

ne možeš zamisliti ali to ne znači da ne bi imali pravo položiti vijence.I na Blajburgu su za nekog pobijeni narodni neprijatelji a
za nekog sinovi

caporegime
04-05-2012, 16:57
mardare meni se čini da nisi ništa pročitao od onoga što sam ja nipsao a ti kvotao.
ako, s druge strane jesi, onda se očito nećemo razumjeti.

ako si išta od ikoga htio da ti pojasni, trebao si nabrojati listom i zaprijetiti banom ako ne pojasni ili ne obrazloži tvrdnje.
a ne se s njom igrati ko mačka s mišem.
onako bi pokazao da ter isljučivo zanima rasaprava a ovako si dao svako dojam da mi volimo isljeđivati i mrcvariti svakoga s druge strane odnosn odao do znanja da je bolje da ne sudjeluju u forumu.
ako ti još uvijek nije jasno na što ciljam nikad ti neće biti jasno.
neki shvate od prvog puta a neki nikad ali to je očito više do kompatibilnosti osoba.

i nemoj izjednačavat tvoj odnos prema nekome tko sudjeluje u raspravama, s odnosom prema nekome tko preko privata poručuje da smo svi debili i nacionalisti a da je ona iznad nas, i da prva počinje nečiju majku nazivat kurvom i to ponavljat u nekoliko navrata. i prijetiti.

pa da mi je to netko uživo rekao izbio bi mu bubrege i ošišao na ćelavo.
i dosta ove jebene tem.
za 20 minuta ključam i briše, kome je krivo, jebe mi se živo!

Graničar Jozo
04-05-2012, 16:58
Jozo, zbilja pretjerujes.Ja nikad nijedan zlocin pocinjen od strane Bosnjaka nisam negirala, uvijek sam tvrdila da je sukob sa Hrvatima bio nepotreban.O srednjoj BiH imam uopstene informacije, pa zbog te cinjenice ne ulazim previse u polemiku oko hrvatsko-bosnjackog sukoba.Ono sto ne znam sa sigurnoscu o tome ne polemisem.

ja ne kažem da si negirala. samo si nekoliko puta prešutila, a nabrajali si sve redom. to ostavlja loš dojam.

mardar
04-05-2012, 17:02
mardare meni se čini da nisi ništa pročitao od onoga što sam ja nipsao a ti kvotao.
ako, s druge strane jesi, onda se očito nećemo razumjeti.

ako si išta od ikoga htio da ti pojasni, trebao si nabrojati listom i zaprijetiti banom ako ne pojasni ili ne obrazloži tvrdnje.
a ne se s njom igrati ko mačka s mišem.
onako bi pokazao da ter isljučivo zanima rasaprava a ovako si dao svako dojam da mi volimo isljeđivati i mrcvariti svakoga s druge strane odnosn odao do znanja da je bolje da ne sudjeluju u forumu.
ako ti još uvijek nije jasno na što ciljam nikad ti neće biti jasno.
neki shvate od prvog puta a neki nikad ali to je očito više do kompatibilnosti osoba.

i nemoj izjednačavat tvoj odnos prema nekome tko sudjeluje u raspravama, s odnosom prema nekome tko preko privata poručuje da smo svi debili i nacionalisti a da je ona iznad nas, i da prva počinje nečiju majku nazivat kurvom i to ponavljat u nekoliko navrata. i prijetiti.

pa da mi je to netko uživo rekao izbio bi mu bubrege i ošišao na ćelavo.
i dosta ove jebene tem.
za 20 minuta ključam i briše, kome je krivo, jebe mi se živo!

Ma što je vama .Gotovo o njoj.I rekao sam ti capo da se petljao nisam.Ovo je po meni završena priča nema se šta rećo više .

caporegime
04-05-2012, 17:12
odlično. ako se nam šta više reći. gotova tema.

Marta
04-05-2012, 21:26
opet ista prica ...