PDA

Pogledaj Full Version : Članak: "Top secret" Zoki i američka viza

caporegime
26-04-2012, 12:09
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2158-Top-secret-Zoki-i-ameri%C4%8Dka-viza

Inkvizitor
26-04-2012, 12:52
hahah brutalno..može li ovo tko doturiti Zokiju da pročita..

GrayHat
26-04-2012, 15:08
Moguća je i ova interpretacija i dobro bi bilo ako je tako, ali bojim se da nije ni potpuno nemoguće da je ta Milanovićeva reakcija možda samo glumatanje i to dogovoreno s američkom stranom upravo da bi se kod hrvatske javnosti proizveo taj efekt o Milanoviću kao "hrabrom" kukuriku pijevcu koji eto nasrče i na velike američke ptičurine i na taj način skrenula pažnja javnosti s, za hrvatsku stranu, ponižavajućeg i štetnog odnosa prema velikosrpskoj beogradskoj politici. Uostalom ne treba zaboraviti da se rehabilitacija "čiča" Draže odvija uz američki blagoslov, da najnovija akcija radi potpunog razvlaštenja Hrvata u tzv FBiH kroz ukidanje ovlasti županija također ima američku podršku a da ne govorimo o tome da je propagandni rat radi ustoličenja Mesića bio iniciran upravo od strane USA i njenih obavještajnih i paraobavještajnih službi...
No ako i je ovo u vezi Milanovićeve "uvrijeđenosti" samo s CIA-šima dogovoreni blef za naivnu javnost, da ima tko (uz sve te silne stranke i strančice), to bi se moglo jako dobro iskoristiti za ismijavanje "antifašističkih" kukurikavaca i njihovog podilaženja neočetničkoj srbijanskoj politici.

ZGabriel
26-04-2012, 15:20
slušala sam ovo u vijestima i nisam mogla vjerovati rođenim ušima. čak i da imamo poseban "tretman" pri ulasku u USA, premijer jedne države bi to trebao rješavati drugim putem, a ne ovako jamrati na sva zvona. pa koji jadnik, majkomila. ja sam za njega Madeleine Albright.

caporegime
26-04-2012, 15:46
e da se tako kurčevito hoće posataviti i prema drugima..... al jazavac zato zabrani skup nacionalista jer kao neke gostujuće organizacije imaju pretenzije na hr teritorij (pa kao ispadne domoljub) a istodobno, isti dan u kistanje dođe aca vučić i sere o tome (na htv-dnevnik 2) kak oće tomo grobar ujediniti sve srbe bivše juge.
o tome pičkica nije rekla ni riječi.
a što očekivati od sujetnog jazavca koji je 91' sa 25-26 godina nakon što je diplomirao umjesto sa svojim vršnjacima išao u rat, otišao na sud šiljiti olovke, kopirati papire, kuhati kave i za odjel trčati u dućan kupovati lizike i posebnu salamu.

mholjevac
26-04-2012, 16:06
kako god, mislim da je to njegovo k*čenje pred amerikom ili čista demagogija za hrvate (jer amere to durenje uopće ne zanima, ako ne želi ispuniti upitnik ne mora doć, amerima neće falit) ili je stvarno ego trip...

uostalom, vidjeli smo kako su slovenci prošli kad je amerima dojadila blokada hrvatske na putu prema eu, slovenac je izašao blijedo zelen od hillary clinton, tri dana kasnije je bilo sve dogovoreno oko pirana... dakle, amerika nije nešto na čemu se vježbaju mišići i izigrava nadurenost, naravno, imamo svoja prava u međunarodnim odnosima i na njima treba inzistirati bio s druge strane uncle sam ili kneževina monaco, ali durenje ne spada u to... a kamoli ovakve kalimero predstave...

nek radije pokaže bošnjacima ili srbima u beogradu čvrst stav... i nek dobije kako su tuđman i šušak dobili ameriku na svoju stranu kontra srba i bošnjaka.... ako je političar. Jer amerika nam nije neprijatelj, a ako je onda nije dobro za nas i trebamo je dobiti za saveznika... zna se tko je hrvatima konkurencija i suparnik.

Inkvizitor
26-04-2012, 16:24
Ne vjerujem da tu ima nekog plana što govori Grat Hayt nego je ovaj tašt i egoističan. Ko zna kako on sebe vidi..kao novog Lenjina ili Che-a. Šmrkljo bio šmrkljo osto. Ponižavajuće je da se traži od premijera bilo koje zemlje ako nije teroristička to što Ameri traže ali to su oni..pa kad su naši "ljevičari" tisuću puta ponizili zemlju šta fali da malo ponize i sebe..

mholjevac
26-04-2012, 16:47
pa ponižavajuće ili ne, ako svi premijeri to ispunjavaju a ne samo naš onda nema problema, daš tajnici da ti ispuni jebeni formular... potpišeš i zdravo... to mu je amer i rekao da se tako radi...
neće radi njega nitko mijenjat formular...

Graničar Jozo
26-04-2012, 17:00
vidio sam sliku, pa prije nego pročitam rekao bih da je ovaj film kleines arschloch odličan :)

mholjevac
26-04-2012, 17:11
inače ja bih radije da se duri i smatra napadom na nacionalni suverenitet i čast hrvatske kad bošnjaci rade zvizdarije i instaliraju svoje ljude hrvatima, tipa komšića, i takve stvari...

kako rekoh, mi s amerikom nemamo otvorenih pitanja - oni su ili na našoj strani ili strani naših suparnika, stvar je diplomacije da ih pridobijemo za sebe, a to se sigurno neće postići ovakvim ispadima.

samopoštovanje je dobro, ali nezrelost je loša.

Vepar
26-04-2012, 22:48
kako god, mislim da je to njegovo k*čenje pred amerikom ili čista demagogija za hrvate (jer amere to durenje uopće ne zanima, ako ne želi ispuniti upitnik ne mora doć, amerima neće falit) ili je stvarno ego trip...

uostalom, vidjeli smo kako su slovenci prošli kad je amerima dojadila blokada hrvatske na putu prema eu, slovenac je izašao blijedo zelen od hillary clinton, tri dana kasnije je bilo sve dogovoreno oko pirana... dakle, amerika nije nešto na čemu se vježbaju mišići i izigrava nadurenost, naravno, imamo svoja prava u međunarodnim odnosima i na njima treba inzistirati bio s druge strane uncle sam ili kneževina monaco, ali durenje ne spada u to... a kamoli ovakve kalimero predstave...

nek radije pokaže bošnjacima ili srbima u beogradu čvrst stav... i nek dobije kako su tuđman i šušak dobili ameriku na svoju stranu kontra srba i bošnjaka.... ako je političar. Jer amerika nam nije neprijatelj, a ako je onda nije dobro za nas i trebamo je dobiti za saveznika... zna se tko je hrvatima konkurencija i suparnik.

Dobili Ameriku na svoju stranu tako što su se odrekli Herceg-Bosne i još svačega. Nisu imali izbora, ali to nije nikakav uspjeh. Pogotovo ne u odnosu na Bošnjake. A Slovenci su isto dobili kaj su htjeli, oni su otpočetka bili za arbitražu, a mi za suđenje. Svi ostali njihovi zahtjevi su bili usmjereni da nas navuku na arbitražu.

mholjevac
27-04-2012, 12:01
pa ovo za arbitražu ne stoji, naime ideja arbitraže je da nema arbitraže... odnosno, hr ide u EU a arbitraža će bit kad bude, granica će se pomaknut za tri metra na jednom i za tri metra u drugom smjeru na drugom mjestu, to je ništa.

E sad, istina je da se FT odrekao HRHB da bi dobio natrag Knin i Vukovar, to potvrđuje da je bio u pravu kad je "dijelo bosnu s miloševićem" jer bi inače miloševiću išla cijela, a ovako je bar imao čime trgovati...

ali želim reći, amerika nije igrač u istoj ligi u kojom smo mi, niti su nam oni suparnici i rivali...

glupo je s te strane zajebavati amere radi svog povrijeđenog ega...

a i kretenarija je reć "ja neću to popunjavat jer je to uvreda za hrvatsku i hrvate da oni traže da premjer to popunjava, nek ide predsjednik, nek on popuni":..

sagitarius
27-04-2012, 14:21
Kad je on (Milanović) sebi dozvolio ono u Sarajevu bez da je smio i zucnuti, ni tad, a ni poslije na Lagumdžiju, koji mu je čak i priprijetio da previše prića o nacionalizmu i da zato neće s njim da ruča, sve to govori o formatu ovog fićfirića, koji bruka Hrvatsku evo sad i ovim incidentima sa regularnim procedurama američke vlade i organa...