PDA

Pogledaj Full Version : Suđenje Ivi Sanaderu i HDZ-u

Ujkan
24-04-2012, 13:04
Vrlo aktualna tema o kojoj se malo piše ovdje...

Arena Zagreb - 2.mil €

"Zoran Gobac mi je rekao da je riješena stvar oko izgradnje Arene i da je za stranku skupljena svota od dva milijuna eura". Gobac je tvrdio da je dva milijuna eura predano Ratku Mačeku", kazao je Barišić u Uskoku"

Brothers

Iz "crnih fondova" su, tvrdi Barišić, novac dobivala i Sanaderova braća. Kad god bi Flavio i Miroslav Sanader dolazili u Zagreb, od Barišića su dobivali "džeparac", te im je plaćan smještaj u hotelu Westin.

Thompson

Barišić tvrdi da je izvorni dogovor bio da se Thompsonu isplati između 100 i 200 tisuća eura. Taj novac je Thompson planirao potrošiti na izgradnju kuće. No, nakon što je bolje razmislio, popularni je pjevač, čini se, odlučio svoju šutnju skupo naplatiti. Barišić tvrdi da je Thompson preko svog posrednika fra Slavena poručio da želi da mu se isplati više od pola milijuna eura. "Saznao sam da je odustao od gradnje kuće i kasnije vidio da je kupio luksuzni penthouse"

Carina

Sastanci s Barišićem u njegovom uredu u Carini nisu bili rijetkost, saznali smo iz iskaza nekadašnje HDZ-ove računovotkinje. Na tim sastancima bi Pavošević brojila novac koji je Barišić "pribavljao" i nosila ga u stranku. Obično se radilo o ciframa od milijun do dva milijuna kuna. Sastanak koji je održan 23. listopada 2008. godine bio je drugačiji od ostalih. Pavošević je ispričala da je Barišić bio nervozan, te ih stalno požurivao u brojenju. Govorio je da novac, koji je bio u crnoj aktovci, treba što prije, najkasnije do 12 sati, odnijeti iz Carine.

to be continued....

caporegime
24-04-2012, 13:08
sve su ovo obične sitne korupcijekse zajebancije u odnosu na INU.
Ako je INA prodana MOL-u na temelju nedozvoljenog postupanja i dogovora ispod stola to je onda ne korupcija nego VELEIZDAJA i za takve stvari se njiše na vjetru u opuštenom položaju.

Ujkan
24-04-2012, 13:14
Ako je INA prodana MOL-u na temelju nedozvoljenog postupanja i dogovora ispod stola to je onda ne korupcija nego VELEIZDAJA i za takve stvari se njiše na vjetru u opuštenom položaju.
potpis!!!!

sandra october
24-04-2012, 13:35
potpuno se slažem sa capom. ovo je kikiriki i kokice spram ina-e

sandra october
24-04-2012, 13:37
a on topic, hdz-e želim da se raspadne do temelja. možda, ali samo možda onda konačno i nastane u hr prava desna stranka koja danas ne postoji.

Marta
24-04-2012, 13:42
Ja zelim da se u Hrvatskoj svaka stranka raspadne, da ih sve temeljito pometemo i uvezemo za pocetak par stranih politicara .... ocito nam inace nema spasa.

Neznam koji ima debilniju i pokvareniji facu, Sanader ili Barisic ... ono me jucer na dnevniku maltene izludilo.

sandra october
24-04-2012, 13:57
Ja zelim da se u Hrvatskoj svaka stranka raspadne, da ih sve temeljito pometemo i uvezemo za pocetak par stranih politicara .... ocito nam inace nema spasa.

Neznam koji ima debilniju i pokvareniji facu, Sanader ili Barisic ... ono me jucer na dnevniku maltene izludilo.
ma neće se raspast sdp... možda koalicija.
ali hdz ukoliko stvarno dođe do presedana i sudske presude (pravomoćne) spram hdz-a bi lako mogao ..i mislim da mu je to u danim okolnostima ( i hrvatskoj) najbolje što se zapravo može desiti. možda za 10 godina budemo imali centar i desnicu. danas imamo crvene desno, crvene lijevo

Marta
24-04-2012, 14:00
ma neće se raspast sdp... možda koalicija.
ali hdz ukoliko stvarno dođe do presedana i sudske presude (pravomoćne) spram hdz-a bi lako mogao ..i mislim da mu je to u danim okolnostima ( i hrvatskoj) najbolje što se zapravo može desiti. možda za 10 godina budemo imali centar i desnicu. danas imamo crvene desno, crvene lijevo

ajd sto su crveni al su i nesposobni, samo su dobri lopovi ...

sandra october
24-04-2012, 14:08
ajd sto su crveni al su i nesposobni, samo su dobri lopovi ...
što je najgore nisu nesposobni, evo živi već 20 godina. najjača stranka u hr. a prokockali, zakurvali i propili zemlju. čak i sustav teoretski još funkcionira, mislim mirovine i socijalna davanja idu.. ja im ali najiskrenije želim raspad na stranke veličine promila. pa makar to značilo 2 mandata koalicije. ali onda barem neka perspektiva dugoročno postoji. ovako nema ničega..

Inkvizitor
24-04-2012, 14:16
što je najgore nisu nesposobni, evo živi već 20 godina. najjača stranka u hr. a prokockali, zakurvali i propili zemlju. čak i sustav teoretski još funkcionira, mislim mirovine i socijalna davanja idu.. ja im ali najiskrenije želim raspad na stranke veličine promila. pa makar to značilo 2 mandata koalicije. ali onda barem neka perspektiva dugoročno postoji. ovako nema ničega..

nije to najjača stranka..to je skup new udbaša..a sad su neprikriveni udbaši na vlasti..ovi će zakucat ekser u lijes..

tko je ono prodao INu za 25% a znalo se koliko vrijede rezerve u Siriji??

Tko??

SDP ili HDZ , to su samo dvije frakcije SKH..samo što je ovdje sad na vlasti onaj najgori boljševički talog.

Inkvizitor
24-04-2012, 14:24
osim toga svaka vlast i svaka stranka imaju svoje Fimi medije..svaka..zar HNS radi transaprentno..ili SDP.

Čičak je javno bio rekao da SDP ima svoju Fimi mediju.

samo je štos u tome da se SDP ne smi dirat..

A jel to značim ako ih se ne smi dirat da su oni dobri.

pa vidimo kako se može čeprkati po Mesiću kad je u interesu drugog antifašiste..

sad se odjednom može..i Uskok i sve.

crvendaći su zaštićeni, nisu oni manji lopovi..a HDZ se napada da bi se domoljublje prikazalo lopovskim i nesposobnim za voditi državu iako HDZ nikakve veze sa domoljubljem nema..ali percepcija je bitna..sad svi viču tzv domoljubi i nacionalisti opljačkali Hrvatsku..a HDZ nikakve veze sa nacionalnim nema a Hrvatsku su popljačkali komunistički i udbaški menadžeri..

tko je dobijao menadžerske kredite za privatiaciju..pa nisam ja ili emigrant Stipe..nego su ih dobijali komunistički mendažeri..

Hrvatska stvarnost i hrvatski privid nemaju jedne veze s drugim.

sandra october
24-04-2012, 14:25
nije to najjača stranka..to je skup new dubaša..a sad su neprikriveni udbaši na vlasti..ovi će zakucat ekser u lijes..

tko je ono prodao INu za 25% a znalo se koliko vrijede rezerve u Siriji??

Tko??

SDP ili HDZ , to su samo dvije frakcije SKH..samo što je ovdje sad na vlasti onaj najgori boljševički talog.

pa kažem da su crveni lijevo, crveni desno. zato je ljubavi i tako javna kad je u pitanju tišina na temu sirije. objema kapa maslac sa glave. i želim im raspad na veličine DC-a ..kad se raspadne moć ostalo se će sredit samo od sebe

sandra october
24-04-2012, 14:28
ma pusti sad koaliciju i njihove sastavne djelove.. i oni su lopine ali nisu tema. koliko shvaćam ti pokušavaš potegnut crtu između hdz-a kao stranke i hdz-a kao ljudi.. neće to ić. dok god su najjača stranka pobit će se međusobno ali se van neće dati. ne ide drugačije nego raspadom

Marta
24-04-2012, 14:28

Imali su desetljecima vremena ispeci zanat. Sve je to jako dobro kalkulirano. Uz to znaju da su Hrvati narod koji jako puno trpi i guta, reakcija izaostaje cak i kad voda dodje do grla.
Takva situacija se politcki moze jako dobro iskoristiti, uz to su bile i ratne okolnosti koje su im isle u prilog.

Inkvizitor
24-04-2012, 14:30
ma pusti sad koaliciju i njihove sastavne djelove.. i oni su lopine ali nisu tema. koliko shvaćam ti pokušavaš potegnut crtu između hdz-a kao stranke i hdz-a kao ljudi.. neće to ić. dok god su najjača stranka pobit će se međusobno ali se van neće dati. ne ide drugačije nego raspadom

oni sad i trebaju biti tema..em su lopovi veći nego ijedan s druge strane em su jugoboljševici i mrzitelji hrvatske države kako da ih pustim na miru..:zbunjen:

jel ti misliš da će oni ovo što su na vlasti vrtiti palcima.

sandra october
24-04-2012, 14:36
Imali su desetljecima vremena ispeci zanat. Sve je to jako dobro kalkulirano. Uz to znaju da su Hrvati narod koji jako puno trpi i guta, reakcija izaostaje cak i kad voda dodje do grla.
Takva situacija se politcki moze jako dobro iskoristiti, uz to su bile i ratne okolnosti koje su im isle u prilog.
ma žalosno, jadno .. kažem, zakurvano i prokockano.

oni sad i trebaju biti tema..em su lopovi veći nego ijedan s druge strane em su jugoboljševici i mrzitelji hrvatske države kako da ih pustim na miru..:zbunjen:

jel ti misliš da će oni ovo što su na vlasti vrtiti palcima.
možda trebaju biti tema ali nisu u ovoj raspravi tj topicu:D
hdz je trebala biti stranka koja voli hrvatsku. i .. jel nas voljela? zvoni mi u glavi od ljubavi:D

Inkvizitor
24-04-2012, 14:40
ma žalosno, jadno .. kažem, zakurvano i prokockano.

možda trebaju biti tema ali nisu u ovoj raspravi tj topicu:D
hdz je trebala biti stranka koja voli hrvatsku. i .. jel nas voljela? zvoni mi u glavi od ljubavi:D

stranka su ljudi..pusti te priče o ljubavi..obranili su državu u nenormalnim okolnostima, HDz nekad i sad nije isto.

jedina im je greška što nisu počistili talog iz svojih redova i što nisu krenuli u rat sa new udbom kad su bili jaki..i zato su ispušili.

danas u na vlasti ljudi koji Hrvatsku nikad nisu željeli nit je sad žele ali eto tu je kao neka činjenica pa ne mogu baš otvoreno.

meni je fascinantno da to ljude ne brine..to je kao da u Izraelu dođu na vlast njemački nacionalcoijalisti.

i kako će ti onda bit dobro u državi, kad je narod u njoj sjeban.

taj narod izvrtiš sa jednom priglupom parolom poput Pravde od onog tragača za ustaškom zmijom..ili treba aktivirati resurse ili institucije moraju funkcionirtai ili takva slična sranja za priglupe mase.

sandra october
24-04-2012, 14:49
stranka su ljudi..pusti te priče o ljubavi..obranili su državu u neonrmalnim okolnostima, HDz nekad i sad nije isto.

jedina im je greška što nisu počistili talog iz svojih redova i što nisu krenuli u rat sa new udbom kad su bili jaki..i zato su ispušili.

danas u na vlasti ljudi koji Hrvatsku nikad nisu željeli nit je sad žele ali eto tu je kao neka činjenica pa ne mogu baš otvoreno.

meni je fascijnantno da to ljude ne brine..to je kao da u Izraelu dođu na vlast njemački nacionalcoijalisti.

i kako će ti onda bit dobro u državi, kad je narod u njoj sjeban.

taj narod izvrtiš sa jednom priglupom parolom poput Prvade od onog tragača za ustaškom zmijom..ili treba aktivirati resurse ili institucije moraju funkcionirtai ili takva slična sranja za priglupe mase.

ali ja ni ne pričam o prvih 5-6 godina hdz-a. na tome je i preživio slijedećih 15 a potencijalno i još 20 puta toliko. sigurno ne na ničemu od hdz-a od 96 nadalje. za mene je tuđman, koliko god mu je mafija okružila obitelj i potopila ga time bio i ostao predsjednik hr. ali taj hdz više ne postoji. i u njemu više nema nikog tko bi ga vratio tamo di je bio do 95-e.
i da, mene jako brine trenutna situacija, i točno se vidi porast bahatosti koalicije kako je evidentniji interni raskol hdz-a.. do pred 5 mjeseci i da su tada bili na vlasti se ne bi usudili izgovoriti ono što su izgovarali zadnjih 15 dana u različitim situacijama - točno se kuži kako njuše raspad i da mogu nako odrapit "iz duše" ..ali tko je tome kumovao?

Inkvizitor
24-04-2012, 14:51
ali ja ni ne pričam o prvih 5-6 godina hdz-a. na tome je i preživio slijedećih 15 a potencijalno i još 20 puta toliko. sigurno ne na ničemu od hdz-a od 96 nadalje. za mene je tuđman, koliko god mu je mafija okružila obitelj i potopila ga time bio i ostao predsjednik hr. ali taj hdz više ne postoji. i u njemu više nema nikog tko bi ga vratio tamo di je bio do 95-e.
i da, mene jako brine trenutna situacija, i točno se vidi porast bahatosti koalicije kako je evidentniji interni raskol hdz-a.. do pred 5 mjeseci i da su tada bili na vlasti se ne bi usudili izgovoriti ono što su izgovarali zadnjih 15 dana u različitim situacijama - točno se kuži kako njuše raspad i da mogu nako odrapit "iz duše" ..ali tko je tome kumovao?

hrvatski priglupi narod.

sandra october
24-04-2012, 15:12
hrvatski priglupi narod.
ma nismo mi glupi, samo malo ovcasti i volimo imati glavnog ovna, pa makar nas isti vodio ravno među vukove.

Inkvizitor
24-04-2012, 15:18
ma nismo mi glupi, samo malo ovcasti i volimo imati glavnog ovna, pa makar nas isti vodio ravno među vukove.

glupi glupi..samo glup narod može dvaput izabrati Mesića ili ovog "pravednog" bezveznjaka boljševika,...ustvari da imaš pravo, nismo mi glupi..mi smo priglupi.

Marta
24-04-2012, 15:22
glupi glupi..samo glup narod može dvaput izabrati Mesića ili ovog "pravednog" bezveznjaka boljševika,...ustvari da imaš pravo, nismo mi glupi..mi smo priglupi.

i pokvareni

sandra october
24-04-2012, 15:28
nismo, samo smo ovcasti

mislim počastit mandatom čovjeka koji sam i nepozvan ode u haag svjedočit, dno dna

ZGabriel
24-04-2012, 15:29
.mi smo priglupi.

i pokvareni

nismo, samo smo ovcasti

i cigani. :kava

Vepar
24-04-2012, 15:31

A što je bilo s PLIVA-om?

sandra october
24-04-2012, 15:40
A što je bilo s PLIVA-om?

sad ćemo se opet svesti na prepucavanje koji su nas više preveli žedne preko vode :zubo

caporegime
24-04-2012, 15:41
tko je bio vlasnik plive prije prodaje?

Inkvizitor
24-04-2012, 15:41
nismo, samo smo ovcasti

mislim počastit mandatom čovjeka koji sam i nepozvan ode u haag svjedočit, dno dna

eto vidišp d amso priglupi..

nije on vođa pa da smo ovce..on je komedijaš, hohštapler i cirkusant, birao ga narod po svojoj mjeri..

ovaj drugi je pokvaran, dvoličan i perfidan..opet ga birao narod po svojoj mjeri..

Vepar
24-04-2012, 15:46
tko je bio vlasnik plive prije prodaje?

Država većinski, ako se ne varam.

sandra october
24-04-2012, 15:51
eto vidišp d amso priglupi..

nije on vođa pa da smo ovce..on je komedijaš, hohštapler i cirkusant, birao ga narod po svojoj mjeri..

ovaj drugi je pokvaran, dvoličan i perfidan..opet ga birao narod po svojoj mjeri..

pa dobro jesmo, ali eto nismo se ni mi iskazali. država se voli plaćanjem poreza više nego slušanjem thompsona. al taj dio volimo ignorirat recimo i sami sebe utješit sa onim "pa i država krade mene"

Inkvizitor
24-04-2012, 15:52
pa dobro jesmo, ali eto nismo se ni mi iskazali. država se voli plaćanjem poreza više nego slušanjem thompsona. al taj dio volimo ignorirat recimo i sami sebe utješit sa onim "pa i država krade mene"

a zašto uvodiš Thompsona u priču???

sandra october
24-04-2012, 15:55
a zašto uvodiš Thompsona u priču???

svejedno, primjer.. moglo je biti i "država se voli plaćanjem poreza više nego slušanjem himne" ..

Inkvizitor
24-04-2012, 15:56
svejedno, primjer.. moglo je biti i "država se voli plaćanjem poreza više nego slušanjem himne" ..

jel to možda jedno drugo isključuje..???

Vepar
24-04-2012, 15:59

Stvar je u tome da ljudi neće plaćati porez kad su ih neoliberali uvjerili da je to bacanje novca. Kao, to će podijeliti lažnim braniteljima i Romima. :rofl

sandra october
24-04-2012, 16:03
jel to možda jedno drugo isključuje..???
pa prvo očito peče ako ćemo o većini ;)

Inkvizitor
24-04-2012, 16:44
mene zanima kakos e to crveni ovi neprikriveni..kako oni uvijek dobiju aboliciju ,..u stilu ma je..ali eto..nećemo o tome..

Marta
24-04-2012, 17:03
mene zanima kakos e to crveni ovi neprikriveni..kako oni uvijek dobiju aboliciju ,..u stilu ma je..ali eto..nećemo o tome..

oni imaju takav stav a nitko nije toliko bahat i agresivan kao oni da ista sranja ponavlja ko pokidani kazetofon milijardu puta dok i zadnja budala ne povjeruje u njihove nebuloze

Inkvizitor
24-04-2012, 17:04
oni imaju takav stav a nitko nije toliko bahat i agresivan kao oni da ista sranja ponavlja ko pokidani kazetofon milijardu puta dok i zadnja budala ne povjeruje u njihove nebuloze

al ne samo oni, lako za njih, od njih i ne očekuješ ništa posebno, nego i oni koji ih baš ne vole..kao neka ih..HDZ ne valja..

i onda im se sve prebriše..

Marta
24-04-2012, 17:06
al ne samo oni, lako za njih, od njih i ne očekuješ ništa posebno, nego i oni koji ih baš ne vole..kao neka ih..HDZ ne valja..

i onda im se sve prebriše..

pa ti su skoro isti kao i oni, njih spaja mrznja prema HDZu, a HDZ ke kao hrvatska desnica ...

crni bombarder
24-04-2012, 18:10
Znas ti nas, jebo ti nas.

Sanaderov HDZ je odradio svoju ulogu, cini mi se.

sandra october
24-04-2012, 18:29
tko ih abolira? narod? dorh? nisam ubrala..

Inkvizitor
24-04-2012, 18:35
tko ih abolira? narod? dorh? nisam ubrala..

svi..i narod i dorh..svi..o dorhu neću uopće..to je pod njihovom kontrolom pa se ničemu i ne nadam ali narod ih abolira..

sandra october
24-04-2012, 18:40
svi..i narod i dorh..svi..o dorhu neću uopće..to je pod njihovom kontrolom pa se ničemu i ne nadam ali narod ih abolira..
ma daj, pa ove izbore se nije glasalo za koaliciju nego protiv hdz-a, pa toga su valjda čak i oni svjesni a kamoli ne ti..

Inkvizitor
24-04-2012, 18:41
ma daj, pa ove izbore se nije glasalo za koaliciju nego protiv hdz-a, pa toga su valjda čak i oni svjesni a kamoli ne ti..

nije to samo izbori..dublje je to..

sandra october
24-04-2012, 18:49
nije to samo izbori..dublje je to..

nije dublje, hebi ga koliko je koalicija bila na snazi prije ovih izbora. 3 godine. jedva. pa je generalno i pamćenje kraće

Ujkan
24-04-2012, 19:44
Isplate

Iz "crnog fonda" se isplaćivao nekim ljudima iz stranke. Bivša ministrica Bianca Matković je primala 8000 kuna mjesečno, a tadašnji vladin glasnogovornik Ratko Maček 2000 kuna mjesečno.

Najveću mjesečnu naknadu od 10.000 kuna po Sanaderovom je nalogu, kako tvrdi, isplaćivala tadašnjem ministru zdravstva Darku Milinoviću. Svoje je tvrdnje USKOK-u potkrijepila kopijama isplatnica te bilježnicom s vlastitom računovodstvenom evidencijom.

Osim redovitih isplata bilo je i onih "jednokratnih" po nalogu Jarnjaka. Rekla je da je jednom prilikom u središnjici HDZ-a u nazočnosti Jadranke Kosor, Ive Sanadera isplatila je Ivanu Mišetiću 22.281 kunu za avionsku kartu Jadranke Kosor za Francusku. Rekli su joj da je Mišetić platio kartu pa da mu trebaju refundirati novce.

Pavošević je kazala kako joj je Sanader, prije nego što je dao ostavku, predao 100.000 kuna i tražio je da ih promijeni u dolare, što je ona i učinila i vratila mu.

crni bombarder
24-04-2012, 19:54
Misetic je Sanaderov kum, on je muckao na veliko. Ali ni novi Misetic ne mucka nista manje, Milanovicev Misetic, medjutim o tome vjerujem nikada necemo cuti nista.

Sanader je zanimljiva licnost, u vrijeme kada je dosao na vlast, bio je popularniji medju ljevicarima, nego na desnici. Ljevicari su bili odusevljenim novim vozdom mrskog im HDZ-a. Pitam se zasto.

Ovaj sadasnji medijski cirkus oko sudjenja, pola dnevnika ode na HDZ i crne fondove, tek negdje izmedju redova Milanovic kaze da je sasvim ok da Kukuriku imenuje svoje ljude u upravne odbore jer "drzava zeli nadzirati ono sto je njeno". Da je takvo sto izjavio Tudjman, drugi dan bi osvanula naslovnica u Fekalu sa nekim naslovom tipa "Hrvatska to je Tudjman, tudjman to je Hrvatska, zieg heil"

Ali dobro to, nego kako ovo medijsko cirkusanje vuce na svojevrsni obracun ne sa pojedincima iz HDZ-a vec sa idejom koju personificira HDZ. Samo pomno pratite. Po meni se i ovaj kriminal Sanaderove druzine koristi u istom cilju kao i neke ranije stvari, potjera za Koradeom je iskoristena u svrhu price o kriminalcima koji su vodili HV, nesto ranije Djikic i slicna ekipa su HV proglasili narko kartelom, sa izuzetkom jasno Stipetica i slicnih postenih drugova oficira, i tako dalje.

Sad su vec dosli do finansiranja kampanje Jadranke Kosor, daleko bilo da mi je ona draga osoba, ali kako to da centralni dnevnik HRT-a nikada nije ni rijeci objavio o sumnjama i optuzbama (i u slucaje Jadrankine kampanje radi se samo o sumnjama i optuzbama) u vezi predizbornih kampanja druga Stjepana Mesica?

Nadasve zanimljiva dvolicnost.

Inkvizitor
24-04-2012, 20:18
Misetic je Sanaderov kum, on je muckao na veliko. Ali ni novi Misetic ne mucka nista manje, Milanovicev Misetic, medjutim o tome vjerujem nikada necemo cuti nista.

Sanader je zanimljiva licnost, u vrijeme kada je dosao na vlast, bio je popularniji medju ljevicarima, nego na desnici. Ljevicari su bili odusevljenim novim vozdom mrskog im HDZ-a. Pitam se zasto.

Ovaj sadasnji medijski cirkus oko sudjenja, pola dnevnika ode na HDZ i crne fondove, tek negdje izmedju redova Milanovic kaze da je sasvim ok da Kukuriku imenuje svoje ljude u upravne odbore jer "drzava zeli nadzirati ono sto je njeno". Da je takvo sto izjavio Tudjman, drugi dan bi osvanula naslovnica u Fekalu sa nekim naslovom tipa "Hrvatska to je Tudjman, tudjman to je Hrvatska, zieg heil"

Ali dobro to, nego kako ovo medijsko cirkusanje vuce na svojevrsni obracun ne sa pojedincima iz HDZ-a vec sa idejom koju personificira HDZ. Samo pomno pratite. Po meni se i ovaj kriminal Sanaderove druzine koristi u istom cilju kao i neke ranije stvari, potjera za Koradeom je iskoristena u svrhu price o kriminalcima koji su vodili HV, nesto ranije Djikic i slicna ekipa su HV proglasili narko kartelom, sa izuzetkom jasno Stipetica i slicnih postenih drugova oficira, i tako dalje.

Sad su vec dosli do finansiranja kampanje Jadranke Kosor, daleko bilo da mi je ona draga osoba, ali kako to da centralni dnevnik HRT-a nikada nije ni rijeci objavio o sumnjama i optuzbama (i u slucaje Jadrankine kampanje radi se samo o sumnjama i optuzbama) u vezi predizbornih kampanja druga Stjepana Mesica?

Nadasve zanimljiva dvolicnost.

Ja nikad neću zaboravit kako prije izbornog sabora gdje se odlučivalo između Pašalića i Sanadera vrištalo sa EPH i Nacional naslovnica.."SANADERU SPASI HRVATSKU".

A koji tjedan prije su govorili kako bi hDZ trebalo zabranit. Kome tad anije bilo juanso čiji je Sanader , ništa mu nikad neće biti jasno.

To očemu ti pričaš i ja se pitam. Kako su neki ljudi i neke opcije uvijek zaštićene i kako s eoni nikad ne propitkuju. Evo sad se počelo čeprkati po Mesiću kad više nije predjednik i to tek kad se suočio sa suparnikom iz istog klana. Da toga nije bilo, bila bi šutnja dovjeka. 10 godina je imao totalnu medijsku podršku ma šta radio. Isto ima i njegov nasljednik. Stalno se produciraju neke ankete gdje im se popularnost pumpa na razinu dinastije Sung u Sj. Koreji

Komari
24-04-2012, 22:19
Ja nikad neću zaboravit kako prije izbornog sabora gdje se odlučivalo između Pašalića i Sanadera vrištalo sa EPH i Nacional naslovnica.."SANADERU SPASI HRVATSKU".

A koji tjedan prije su govorili kako bi hDZ trebalo zabranit. Kome tad anije bilo juanso čiji je Sanader , ništa mu nikad neće biti jasno.

To očemu ti pričaš i ja se pitam. Kako su neki ljudi i neke opcije uvijek zaštićene i kako s eoni nikad ne propitkuju. Evo sad se počelo čeprkati po Mesiću kad više nije predjednik i to tek kad se suočio sa suparnikom iz istog klana. Da toga nije bilo, bila bi šutnja dovjeka. 10 godina je imao totalnu medijsku podršku ma šta radio. Isto ima i njegov nasljednik. Stalno se produciraju neke ankete gdje im se popularnost pumpa na razinu dinastije Sung u Sj. Koreji

Sanader je poslužio svrsi.. igrala je ekipa na duge staze... uništit stranku koja je dovela do samostalne Hrvatske i za koje prvih deset godina si bio ponosan Hrvat..Uz Sanadera su postavili redom klimoglavce što bi pokojni i jedini hrvatski predsjednik rekao jalnuške diletante, stoku sitnog zuba. Sad gledamo predstavu malo iz sudnice malo iz stranačkih izbora..to su glavne vijesti..dočim ovi mirno rade svima nama o glavi što egzistencijalno, što doslovno. (Da ne govorim da nema poštene rečenici o tome da je u koaliciji očito teška svađa, jer jedni govore jedno drugi drugo, jedan priča o povećanju dobne granice za mirovine, drugi kaže neće, jedan neće poticat solarnu energiju, druga kaže oće..i tako svaki dan)

Kad pogledam kandidate za predsjednika stranke ne znam koji je lošiji. Svi su oni mučki šutili kad je Sanader preuzimao vlast te 2002. (ne ponovilo se..takav scenarij).
Ne vidim nikakve suštinske promjene politike i vraćanje korijenima, jerbo malo je starih istinskih HDZovaca ostalo ili će biti izaslanici.

U stvari dobit će opet netko koga livi mogu držat u šaci za buduće potrebe, čisto da mogu reć da je višestranačje i demokracija ( :rofl )

crni bombarder
24-04-2012, 23:06

Da, totalna medijska podrska... pa Josipovic je prije kandidature za predsjednika bio totalni anonimus za siroke narodne mase, da bi ga EPH i HRT toliko ogavno protazirali, a njegove protivnike toliko ispljuvali, da je covjek prakticno... ljudima su isprane glave (tesko zabu u vodu natjerati, istina, odnosno Hrvate lobotomizirati) i covjek ni kriv ni duzan postade predsjednik.

A prije njega Mesic, pa toga su predstavljali kao veseljaka, vicmahera, covjeka iz naroda, na kavi sa predsjednikom, Mesic - domoljub i drug.

Sama cinjenica da se Hrvatima kroz medije moze utrpati u glavu za koga glasati, govori puno o tom narodu.

Dzaba cinjenice koje su neupitne, snimci, covjek pjevao ustaske pjesme, govorio da su ustase pobijedili 10. travnja, pardon da su Hrvati pobijedili 10. travnja (osobno u tome ne vidim nikakav problem, njegovo misljenje, ali sjeba mu image u temelju) pa mislim i idiot vidi da taj covjek igra za onoga ko ga finansira, albanska mafija, Gadafi, njegovi jarani iz Bosne prije svih, taj nije ni a rekao nijednom kad je iz Srbije pljuvano po Oluji, DR i slicno, ali je zaprijetio da ce poslati hrvatsku vojsku na Posavinu kad je Dodik bocnuo muslimane... placenik, nista drugo, veleizdajnik koji je svjedocio protiv svoje drzave, i sta? Hrvati mu daju dva mandata. A u medijima je do danas vicmaher, veseljak, i nista vise.

A mozes pet brojeva prosjecnog tjednika posvetiti aferama u koje je upetljan. Medjutim, institucije ne rade svoj posao, kada je u pitanju Mesic.
Sada da, ali meni ovo vise smrdi na nekakvo prepadanje, sumnjam da ce njega procesuirati. Takvo sto bi navelo mnoge lobotomizirane i kod ociju slijepe Hrvate da se zapitaju, pa zaboga, zasto smo mi njega dva puta izabrali? a kada se postave takva pitanja, Josipovicev eventualni drugi mandat moze doci u pitanje. Ili ja precijenjujem inteligenciju hrvatskog naroda, ko zna.

Josipovic, krene afera oko ZAMPa, on dodje kod Ace od Subotice, izgovori par recenica kojima se pere, i Aca suti. Nema pitanja, podpitanja, nema provociranja, nema trazenja dokaza, cinjenica, Josipovic rekao da je cist i idemo dalje. Sve zaboravljeno.

Hrvatskom vladaju ljudi koji su igraci nekih drugih ekipa, sve mi se cini. Samo da je jos skuziti ciji, ali moze se pretpostaviti. Dovoljno je vidjeti kakvi sve mamlazi sebi daju za pravo da poruce iz Brisela ili Haga "malo vi sebi previse dopustate, gospodo Hrvati".

crni bombarder
24-04-2012, 23:08
Sanader je poslužio svrsi.. igrala je ekipa na duge staze... uništit stranku koja je dovela do samostalne Hrvatske i za koje prvih deset godina si bio ponosan Hrvat..Uz Sanadera su postavili redom klimoglavce što bi pokojni i jedini hrvatski predsjednik rekao jalnuške diletante, stoku sitnog zuba. Sad gledamo predstavu malo iz sudnice malo iz stranačkih izbora..to su glavne vijesti..dočim ovi mirno rade svima nama o glavi što egzistencijalno, što doslovno. (Da ne govorim da nema poštene rečenici o tome da je u koaliciji očito teška svađa, jer jedni govore jedno drugi drugo, jedan priča o povećanju dobne granice za mirovine, drugi kaže neće, jedan neće poticat solarnu energiju, druga kaže oće..i tako svaki dan)

Kad pogledam kandidate za predsjednika stranke ne znam koji je lošiji. Svi su oni mučki šutili kad je Sanader preuzimao vlast te 2002. (ne ponovilo se..takav scenarij).
Ne vidim nikakve suštinske promjene politike i vraćanje korijenima, jerbo malo je starih istinskih HDZovaca ostalo ili će biti izaslanici.

U stvari dobit će opet netko koga livi mogu držat u šaci za buduće potrebe, čisto da mogu reć da je višestranačje i demokracija ( :rofl )

Ma i HDZ, kad ogolis stvari do kraja, ko je bio uz Tudjmana, Mesic, Manolic, Boljkovac, necu dalje ni ici, da se useres.

Uostalom, i Tudjman je u jednom periodu svog zivota bio gorljivi partizan. To sto je kao dosao pameti, ocito nije bilo dovoljno. Vjerovao je drugovima, i eto ih sad, nedodirljivi.

Graničar Jozo
25-04-2012, 08:31
Država većinski, ako se ne varam.

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/covicu-prekrsajna-prijava.html

http://dalje.com/hr-hrvatska/covic-i-sluzbeno-napusta-plivu/219358

Sve može kod nas...

Graničar Jozo
25-04-2012, 08:31
Stvar je u tome da ljudi neće plaćati porez kad su ih neoliberali uvjerili da je to bacanje novca. Kao, to će podijeliti lažnim braniteljima i Romima. :rofl

dobar zaključak :D:D:D

Inkvizitor
25-04-2012, 09:32
Ma i HDZ, kad ogolis stvari do kraja, ko je bio uz Tudjmana, Mesic, Manolic, Boljkovac, necu dalje ni ici, da se useres.

Uostalom, i Tudjman je u jednom periodu svog zivota bio gorljivi partizan. To sto je kao dosao pameti, ocito nije bilo dovoljno. Vjerovao je drugovima, i eto ih sad, nedodirljivi.

O tome smo tisuću puta raspravljali..nije bilo vrijeme za obračun sa udbaškim šljamom. Prijetio nam ja nestanak kao narodu. gdje ćeš onda sa tako jakim i bezobzirnim neprijateljem otvarat front a četnici ti zemlju ispresjecali ko volujsku kožu..razoružan..a Srbi skoro već minobacačima mogu tući Zagreb.

kasnije je i krenio u sukob s njima ali pokazali su se prejaki. Da je Hrvatska imala normalnu tranziciju onda bi se moglo pričati o Tuđmanovom velikom propustu..

Ujkan
25-04-2012, 10:29
BMW

Prvi blindirani BMW u kojemu se vozio Sanader, kupljen je u proljeće 2004. u Njemačkoj za gotovinu, izjavio je također Barišić. Novac je, uvjeren je Barišić, došao od Marijana Primorca koji je crnu kožnu torbu ispunjenu kuvertama predao Sanaderu. Kuverte je Barišić predao Anđelku Gavranoviću koji je otišao po BMW, nakon čega je BMW registriran na HDZ.

Koristio ga je isključivo Sanader, kaže Barišić, sve do početka 2008 kada su službe zadužene za sigurnost procijenile da je potrebno nabaviti novi auto.

Kada su uvidjeli da se stari neće moći zamijeniti za novi BMW, sazivani su sastanci na kojima se odlučivalo kako će se nabaviti 300.000 eura za novi BMW. Na njima su, uz Barišića, bili i Robert Ježić, Ivo te Flavio Sanader. Uvjet je bio da novi BMW izgleda kao stari, pa da se i registracije premjeste na novi.

Kada je cijeli slučaj kupovine blindiranog BMW-a procurio u javnost, tvrdi Barišić, zvao ga je Jarnjak, kako bi se ovaj "riješio BMW-a" u dogovoru s Franjom Tomićem.

Inkvizitor
25-04-2012, 10:31
prestani sa copy-paste...svi znamo neke detalje a svi detalji nas ne zanimaju..

crni bombarder
25-04-2012, 11:40
Pa dobro, ne znamo bas svi detalje :D meni tlaka pratiti medije, pa nije lose imati ovako na jednom mjestu.

Ali opet je zanimljivo kako mediji znaju svaki detalj ko je kakvu kovertu kome dao u HDZ-u, ali o kovertama i muljazama Linica, Cacica i slicnih, nikada nista u tim istim medijima.

A svi znamo da su mutni kao Vardar. I da trenutno gospodare Hrvatskom, ta dvojica, kakav Milanovic, kakav Josipovic, zna se ko su prave gazde sto se tice ekonomije.

ZGabriel
25-04-2012, 11:56

koji narod?
ovih dana sa svih strana ljudi bjesne što se ukida pokroviteljstvo komemoracije u Bleiburgu. nisam čula ama baš nikoga da se slaže s tim, a ljudi su različitih nazora. očito sv imaju lijepa iskustva s bivšim režimom.
ali gdje taj narod može reći što ga tišti? na RTL-u možda? ili kod Hloverke?
kako reče jedan moj poznanik - ovoj državi nedostaje jedna pristojna konzervativna kršćanska stranka. ne sumnjam da bi mnogi "nečujni" podržali takvu opciju. HDZ to definitivno nije.

Inkvizitor
25-04-2012, 12:22
koji narod?
ovih dana sa svih strana ljudi bjesne što se ukida pokroviteljstvo komemoracije u Bleiburgu. nisam čula ama baš nikoga da se slaže s tim, a ljudi su različitih nazora. očito sv imaju lijepa iskustva s bivšim režimom.
ali gdje taj narod može reći što ga tišti? na RTL-u možda? ili kod Hloverke?
kako reče jedan moj poznanik - ovoj državi nedostaje jedna pristojna konzervativna kršćanska stranka. ne sumnjam da bi mnogi "nečujni" podržali takvu opciju. HDZ to definitivno nije.

ma to su floskule i samozavaranje. Što znači, nisam nikoga čula da se slaže s tim.

Glasačima SDP-ea sugurno te ne smeta kao ni glasačima HNS-a.

I to e da je jedna pristojna demokršćanska stranka..u tu pristojnu demokršćansku stranku bi se opet infiltrirali udbaši i kompriomitirali je kao i HDZ. Nema ništa bez gaženja glave udbaškoj zmiji.

ZGabriel
25-04-2012, 12:26
ma to su floskule i samozavaranje. Što znači, nisam nikoga čula da se slaže s tim.

Glasačima SDP-ea sugurno te ne smeta kao ni glasačima HNS-a.

I to e da je jedna pristojna demokršćanska stranka..u tu pristojnu demokršćansku stranku bi se opet infiltrirali udbaši i kompriomitirali je kao i HDZ. Nema ništa bez gaženja glave udbaškoj zmiji.

ljudi komentiraju Bleiburg i Jasenovac i protive se povlačenju službene vlasti iz komemoracije partizanskim žrtvama.
valjda svi kradom čitaju tvoj forum :zubo

ok, nismo išli tako daleko :D ali činjenica je da u državi nema konzervativne stranke. nekad se mislilo da je to HDZ, ali eto ispade da nije.

crni bombarder
25-04-2012, 12:29
A kako stati na glavu udbaskoj zmiji?

Infiltrirani su u sve pore drustva.

Samo Hrvatska, cini mi se, od svih bivsih clanica komunistickog bloka, bjezi i skriva se od zlocinacke ostavstine tog rezima. Samo u Hrvatskoj se i dalje stuje zvijezda, dok su je Poljaci, Rumunji, Balticki narodi, Cesi i ostali sa gnusanjem bacili u povijesnu kantu za smece.

U Baltickim zemljama je sasvim logicna stvar opaliti naseljene Ruse po usima, po zasluzi, ukinuti im povlasteni status i slicno.

Sad bi hrvatska levica rekla "ali komunisticki rezim u Jugoslaviji nije bio tako surov i antinarodan kao u zemljama Varsavskog pakta", i ajde se ti onda sa njima nadjebavaj oko cinjenica da je Titov rezim bio izgradjen na lesevima stotina tisuca ljudi.

Oni tu plesu uvijek na dva podija, ili tvrde da su cinjenice o zlocinima laz i podmetanje, ili "malo ih je Tito pobio, koliko je trebao".

Svaka slicnost sa Bosnjacima je namjerna, mislim na ono njihovo "on nije islamski terorist, on je ubaceni agent Mossada, on je ludjak, malouman covjek, on nije pravi musliman" a onda "rahmet mu dusi, junak, sehid". Kao i slicnost izmedju jugo i SDP rezima. Sve namjerno :D

Inkvizitor
25-04-2012, 12:33
A kako stati na glavu udbaskoj zmiji?

Infiltrirani su u sve pore drustva.

Samo Hrvatska, cini mi se, od svih bivsih clanica komunistickog bloka, bjezi i skriva se od zlocinacke ostavstine tog rezima. Samo u Hrvatskoj se i dalje stuje zvijezda, dok su je Poljaci, Rumunji, Balticki narodi, Cesi i ostali sa gnusanjem bacili u povijesnu kantu za smece.

U Baltickim zemljama je sasvim logicna stvar opaliti naseljene Ruse po usima, po zasluzi, ukinuti im povlasteni status i slicno.

Sad bi hrvatska levica rekla "ali komunisticki rezim u Jugoslaviji nije bio tako surov i antinarodan kao u zemljama Varsavskog pakta", i ajde se ti onda sa njima nadjebavaj oko cinjenica da je Titov rezim bio izgradjen na lesevima stotina tisuca ljudi.

Oni tu plesu uvijek na dva podija, ili tvrde da su cinjenice o zlocinima laz i podmetanje, ili "malo ih je Tito pobio, koliko je trebao".

Svaka slicnost sa Bosnjacima je namjerna, mislim na ono njihovo "on nije islamski terorist, on je ubaceni agent Mossada, on je ludjak, malouman covjek, on nije pravi musliman" a onda "rahmet mu dusi, junak, sehid". Kao i slicnost izmedju jugo i SDP rezima. Sve namjerno :D

pa ima li većeg dokaza koliko je udbaška klika jaka..jedino u Hrvatskoj je održala svu vlast i dirigira svim porama društva.

Ni u Srbiji je više nema u tom obliku i važnosti.

Svaki dan su sve luđi i bezobzirniji. Od napada na Tuđmana jer ima 200 000 maraka došlo se do ratnih govora prije par dana A sve mic po mic, planski i promišljeno ništa naglo i nepromišljeno. ..sve strategijom..jer oni znaju posao..ta učili su ga 50 godina.

crni bombarder
25-04-2012, 12:40
Srbija nikada nije ni bila boljsevicka, pa onog crnogorca, generala, kakoseveczove, sto je hapsio Drazu, nedavno pretuklo u Beogradu.

Oni su uvijek bili rojalisti, cetnici ako smijem reci, kod njih komunizam nikada nije bio dobrodosao. Nije njih Tito dzaba cistio po Srijemskom frontu, sinove trgovaca, zlatara, sitnih zanatlija i slicno, sve je to u smrt poslano da bi se Srbija odrojalizirala. A svi znamo kako je to zavrsilo, pretvarali su se 50 i kusur godina, dok nisu dobili priliku. Zapravo su je odmah vidjeli, Jugoslavija = light Velika Srbija.

Jedva su cekali da Zagorac umre, da mogu poceti svoj krvavi ples. Ali dobro to na stranu, nego oni su se sa petokrakom obracunali jos 40 i neke :D kasnije ih je petokraka malo podjarmila, naoko, mada je sada jasno da su oni petokraku iskoristili.

Samo hrvatska jugo levica i dalje slijepo vjeruje... ja to ne razumijem, zaista, sta je sa tim ljudima pa toliko slijepo vjeruju toj propaloj ideji, i tom krvavom naslijedju, necovjecnom, nehumanom. Sto negira od Boga do prava obicnog covjeka. Nevjerovatno.

Ujkan
25-04-2012, 14:11
prestani sa copy-paste...svi znamo neke detalje a svi detalji nas ne zanimaju..
Zašto da prestanem copy/paste ?? Mene a i vjerujem većinu ljudi vrlo zanima kako su ovi lopovi pokrali Hrvatsku imovinu.

Inkvizitor
25-04-2012, 14:14
Zašto da prestanem copy/paste ?? Mene vrlo zanima kako su ovi lopovi pokrali Hrvatsku imovinu.

jel te samo ti lopovi zanimaju ili svi lopovi..zanima li te Čačić kao lopov, Mesić i kompanija, Linić, Ina, Pliva, Daimler, banke, menadžerski krediti i slično.

jer ovo je sića..to je mali dio ni 0,001% opljačkanog.

ako te zbilja zanima ( u što sumnjam, poznajuć tvoje motive koje si imao pri otvaranju teme) pljačka Hrvatske kreni od udbašije..ali nešto mislim da nećeš jer je tvoj favorit Paraga njima najbolje služio..

caporegime
25-04-2012, 14:15
Zašto da prestanem copy/paste ?? Mene a i vjerujem većinu ljudi vrlo zanima kako su ovi lopovi pokrali Hrvatsku imovinu.

tako je. to su lopovi.
a sad možeš kopirati malo o liničevim i čačićevim aranžmanima.
ili misliš da su oni lopovi koje se tek usputno treba spomenuti da bi se ostavio dojam principijelnosti a da je svako zlo, došlo samo iz hdz-a?

ovo što sad radi čačić je još veći lopovluk nego št oje radio sanader samo s razlikom da to čačić radi javno i čudi se kao i napada ako se itko usuditi pomisliti da nešto tu nije u redu

Ujkan
25-04-2012, 14:20
8 godina su bili na vlasti ,krali su na sve moguće načine. Šta se tiče komunjara i oni će na red bez brige. Ruka pravde je spora ali dostižna za sve.

Inkvizitor
25-04-2012, 14:21
8 godina su bili na vlasti ,krali su na sve moguće načine. Šta se tiče komunjara i oni će na red bez brige. Ruka pravde je spora ali dostižna za sve.

je je pogotovo sa državnim odvjetništvom kojeg drže komunjare..

Ujkan
25-04-2012, 14:34
A šta se tiče otvaranja ove teme ,vidio sam da ovdje imate mnoge teme posvećene korupciji i lopovima a među njima ni jedna o Sanaderu i HDZ-u. Malo mi je to čudno bilo ,pa reko da i njih ubacim među "ekipu".

gorand556
25-04-2012, 15:32
Po mom mišljenju sve je to ista ekipa,nema tu razlike lopov je lopov.Samo što je HDZ duže imao vlast i priliku za pljačkat.Nema smisla jedne branit,a druge optuživat.SDP i HDZ,nema tu velike razlike oboji rade protiv interesa hrvatskog naroda,s tim da su meni mnogo bolnije neke stvari koje je napravio HDZ,naprimjer u slučaju generala,ali to nije tema ovdje.koliko sam vidio tema je pljačka Ive Sanadera koju je počinio zajedno sa svojim suradnicima iz HDZ-a koji sad naravno ništa neznaju.

Ujkan
26-04-2012, 12:51
Mišo Kovač

Ne želim govoriti o iznosu koji mi duguju. Dobio sam nešto, ali ne sve. Jedan dio su mi rekli poslati, ali nisu mi nikad poslali - kaže Mišo, koji, prema svjedočenjima, nije jedini pjevač koji je dobio kuvertu.

- Znate vi koliko sam ja dobio novca od njih u ovih 20 godina za sve nastupe? Milijune, barem 2,5 milijuna eura!

caporegime
26-04-2012, 12:57
hvala ujkane. ipak, malo mi je čudno da nikad nisi sudjelovao na ni jednoj temi na kojoj se govori o kukuriku lopovima, mesiću, manoliću.....i kad bi se god i njih spominjalo ti bi uvijek nekako ko jegulja opet okretao na hdz, tuđmana...
budi malo dosljedan pa deri sve lopove ovako djeluješ kao sdp-ovska ili hns ovska krtica kojoj je za cilj ostavit dojam da je jedina suprotiva "pravih, desnih" hrvata jedino hdz.
kao i da je svako mjesto na kojemu se sastaju hrvatski domoljubi leglo ustaške zmije.
btw, nismo te nikad uočili da si riječ rekao protiv josipovića.......

Inkvizitor
26-04-2012, 13:04
Mišo se očito sprda..

Ujkan
26-04-2012, 13:17
hvala ujkane. ipak, malo mi je čudno da nikad nisi sudjelovao na ni jednoj temi na kojoj se govori o kukuriku lopovima, mesiću, manoliću.....i kad bi se god i njih spominjalo ti bi uvijek nekako ko jegulja opet okretao na hdz, tuđmana...
budi malo dosljedan pa deri sve lopove ovako djeluješ kao sdp-ovska ili hns ovska krtica kojoj je za cilj ostavit dojam da je jedina suprotiva "pravih, desnih" hrvata jedino hdz.
kao i da je svako mjesto na kojemu se sastaju hrvatski domoljubi leglo ustaške zmije.
btw, nismo te nikad uočili da si riječ rekao protiv josipovića.......
Da sad sam i komunjara haahahaha , uskoro možda budem srbin ,pa musliman...itd looool
Znam da te boli ova tema (kao i još neke ovdje) pa mi je posebno drago da je čitana :)
Neznam zašto ali ovi koji su bili do sada 8 godina na vlasti su mi nekako zanimljiviji. Ovi drugi su još "friški" ,al kako sam reko svi će doći na red kad tad.
O Josipoviću sam kopirao link (http://www.hrhb.info/showthread.php?t=2314&p=50443#post50443) ,ali si rekao da je Babić mali štakor ,pa si nekako ubio temu za dalje...

Inkvizitor
26-04-2012, 13:25
Da sad sam i komunjara haahahaha , uskoro možda budem srbin ,pa musliman...itd looool
Znam da te boli ova tema (kao i još neke ovdje) pa mi je posebno drago da je čitana :)
Neznam zašto ali ovi koji su bili do sada 8 godina na vlasti su mi nekako zanimljiviji. Ovi drugi su još "friški" ,al kako sam reko svi će doći na red kad tad.
O Josipoviću sam kopirao link (http://www.hrhb.info/showthread.php?t=2314&p=50443#post50443) ,ali si rekao da je Babić mali štakor ,pa si nekako ubio temu za dalje...

nevješti provokatoru i nepotrebni nazovi forumašu..koji je smisao tvog postojanja na forumu..još nisi napisao post vrijedan čitanja osim copy/ paste i posta koji se sastoji od najprostije rečenice.

da nam ova tema smeta i da nas boli, jednostavno bi je izbrisali. A tebe bi banirali. Ništa prostije. Jesi sad skužio..jel ti ikad išta skužiš?

caporegime
26-04-2012, 13:25
sinko, da me boli tema teme ne bi bilo a ni tebe s njom.
to je jedno.
drugo ipak ostaje a to je da vrlo nevoljko uzimaš na zub one koje bi po prirodi stvari trebao, koji bi tebi kao predstavniku ustaške zmije odsjecali glavu, koa i ostale stvari koje su izgovarane osobito zadnjih dana.
na to se ne obazireš uopće iako, bi te to po prirodi stvari trebalo zabolit.
ali. bože moj...duga je povezanost udbe i kvazi "novopečenih" ustaša u jedinstvenom cilju, kako sa svake strane udarit po novim vrijednostima stečenima u domovinskom ratu.
prema tome, ništa me ne može iznenaditi.
pa čak ni mogućnost da si zarasli neobrijani otromboljeni ljevičar koji ima ulogu koju sam upravo opisao.

iskreno, argumentacijski, nisi proslavioi ni "pravu"desnicu za koju se izdaješ a pogotovo ljevicu koju možebitno predstvljaš iza ekrana.....
ne boj se, nisi najgori, bilo je ovdje ljudi koji su se predstavljali i kao žene....

p.s. zanimljivo da si od svih stvari josipovića nagazi samo zbog ZAMP zajebancije koja je ubačena u javnost tek kao oružje drugog dijela udbaškog hijena čopora koji se pofajtao oko plijena.
ali dobro, fora je znati da na forumu imamo lijevog provokatora koji se tako jebeno nevješto pravi desničar.

Ujkan
26-04-2012, 13:42
sinko, da me boli tema teme ne bi bilo a ni tebe s njom.
to je jedno.
drugo ipak ostaje a to je da vrlo nevoljko uzimaš na zub one koje bi po prirodi stvari trebao, koji bi tebi kao predstavniku ustaške zmije odsjecali glavu, koa i ostale stvari koje su izgovarane osobito zadnjih dana.
na to se ne obazireš uopće iako, bi te to po prirodi stvari trebalo zabolit.
ali. bože moj...duga je povezanost udbe i kvazi "novopečenih" ustaša u jedinstvenom cilju, kako sa svake strane udarit po novim vrijednostima stečenima u domovinskom ratu.
prema tome, ništa me ne može iznenaditi.
pa čak ni mogućnost da si zarasli neobrijani otromboljeni ljevičar koji ima ulogu koju sam upravo opisao.

iskreno, argumentacijski, nisi proslavioi ni "pravu"desnicu za koju se izdaješ a pogotovo ljevicu koju možebitno predstvljaš iza ekrana.....
ne boj se, nisi najgori, bilo je ovdje ljudi koji su se predstavljali i kao žene....

p.s. zanimljivo da si od svih stvari josipovića nagazi samo zbog ZAMP zajebancije koja je ubačena u javnost tek kao oružje drugog dijela udbaškog hijena čopora koji se pofajtao oko plijena.
ali dobro, fora je znati da na forumu imamo lijevog provokatora koji se tako jebeno nevješto pravi desničar.
Ma naravno kako god ti kažeš...
Ti čak možeš tvrdit da je HDZ desničarska stranka... možda netko i povjeruje.
Jednom se otvorila anketa (možda si je čak i ti otvorio) "koga najviše mrzite". Ispalo je "domaće izdajnike" (ili tako nešto). E pa sad ti vidi zašto sam ja tolko kontra HDZ-a.

p.s. počeo sam dobivat privatne poruke podrške i to od članova sa 100+ postova. (admini ako imaju opciju čitanja pm-a mogu potvrdit)

caporegime
26-04-2012, 13:44
ma šta mi kažeš......
kad god se netko osjeti otkrivenim odmah se hvata na argument podrške :bravo
haha kao ti si revolucionar koji razbija barijere.....zar ti u gayanskoj akciji na instrukcijama nisu znali malo bolje pojasniti kak ose zamaskirati?

e moj čudni ustašo......

Inkvizitor
26-04-2012, 13:46
Ma naravno kako god ti kažeš...
Ti čak možeš tvrdit da je HDZ desničarska stranka... možda netko i povjeruje.
Jednom se otvorila anketa (možda si je čak i ti otvorio) "koga najviše mrzite". Ispalo je "domaće izdajnike" (ili tako nešto). E pa sad ti vidi zašto sam ja tolko kontra HDZ-a.

p.s. počeo sam dobivat privatne poruke podrške i to od članova sa 100+ postova. (admini ako imaju opciju čitanja pm-a mogu potvrdit)

nemamo opciju čitanja tuđih pm-ova pa tvoji podržavatelji mogu slobodno na temi dat podršku kao i mišljenje, iako nas tema boli..

NorthStand
26-04-2012, 13:58
pa ima li većeg dokaza koliko je udbaška klika jaka..jedino u Hrvatskoj je održala svu vlast i dirigira svim porama društva.

Ni u Srbiji je više nema u tom obliku i važnosti.

Svaki dan su sve luđi i bezobzirniji. Od napada na Tuđmana jer ima 200 000 maraka došlo se do ratnih govora prije par dana A sve mic po mic, planski i promišljeno ništa naglo i nepromišljeno. ..sve strategijom..jer oni znaju posao..ta učili su ga 50 godina.

Koliko je samo ona šupčina Linić se nakrala, cijelu rijeku je opustošio, a ovi i dalje za njega glasaju. I lako što glasaju, nego imaju obraza srat po Tuđmanu koji taman i da je nešto ušećario nije ni približno koliko svi njihovi idoli za koje oni redovno glasaju. Licemjerni šupci, to ti je većina hrvata na žalost. Samo da imaju po nekom srat, i nekoga prozivat nije bitno za šta, samo nek se dere. A najviše me iritira kad vidim primjere gdje jedna grupa ljudi štiti svoje, a pljuje po onima iz druge grupe samo zato jer su iz protivničke ekipe, a to što njihovi rade isto ako ne i gore stvari nema veze "to su naši". Kako god osuđujem desni kriminal, tako osuđujem i ljevi, i meni između lopova nema razlike isti je onaj iz HDZa ili SDPa, treba bit procesuiran po slovu zakona na isti način kako je skinut Sanader. Samo na žalost sve je više jasnije, da je Sanader koliko got to glupo zvučalo nakon svega zla što je napravio, politička žrtva onih s kojima je prijateljevao po europi. A kad su ti iz europe procijenili da im više ne treba, naglo se otvorile sve ove afere koje nikad neće izać u slučaju čačića linića i te bagre koja godinama pustoši krajeve u kojima žive i djeluju. Dok god u našem narodu osuda lopovluka ne bude jednaka, do tad je ova tobožnja borba protiv korupcije samo mrtvo slovo na papiru!

NorthStand
26-04-2012, 14:10

Pričaš neutemeljeno, dokaz da banda crvenokmeraška nikad neće doći na red ti je upravo taj što ni nakon 8 godina vladavine HDZ-a oni nisu došli na red. A šta misliš zašto, pa upravo zato jer su se međusobno štitili, do trenutka dok SDP nije odlučio preuzet vlast u HR. Šta misliš da se Sanadera uhvatilo zbog kriminala, ili zbog osvajanja vlasti? HDZ stvarno ne žalim, jer on si je sam kumovo ovu situaciju da sjedi na optuženičkoj klupi, slažem se da su za svoja dva mandata trebali hapist ove smradove a ne čekat situaciju da ih ti smradovi dođu glave. Al to je problem HDZ-a, koji ako uskoro ne riješe i ne dovedu prave ljude na čelo stranke, imat će oni još većih problema nego što ih sada imaju. Al svakako da su ove komunjare, 100 puta više zla napravile hrvatskoj državi i narodu, koliko su se nakrali za vrijeme račana stalno seru o pretvorbi i privatizaciji, a pogledaj malo koliko je SDP i svi ljevičari u HR profitiralo upravo od te pretvorbe i privatizacije. Al bitno da naša lignja stalno škiči o tom lopovluku, a to što su oni svi zajedno od toga imali velike koristi nema nikakve veze. Bit će da su samo HDZovci pljačkali, dok su SDPovci u pozadini glumili ministrante i božje ljude. Čim prije ljudi shvate, da ovo što je radio HDZ radi i SDP jednako konstantno godinama, ova država će isplivat na površinu. Al mišljenja sam da se to neće dogodit ubrzo, jer je naš narod previše naivan i povodljiv, pa je dovoljno par emisija na HRT da mu se kreira mišljenje o nečemu.

Inkvizitor
26-04-2012, 14:19
Koliko je samo ona šupčina Linić se nakrala, cijelu rijeku je opustošio, a ovi i dalje za njega glasaju. I lako što glasaju, nego imaju obraza srat po Tuđmanu koji taman i da je nešto ušećario nije ni približno koliko svi njihovi idoli za koje oni redovno glasaju. Licemjerni šupci, to ti je većina hrvata na žalost. Samo da imaju po nekom srat, i nekoga prozivat nije bitno za šta, samo nek se dere. A najviše me iritira kad vidim primjere gdje jedna grupa ljudi štiti svoje, a pljuje po onima iz druge grupe samo zato jer su iz protivničke ekipe, a to što njihovi rade isto ako ne i gore stvari nema veze "to su naši". Kako god osuđujem desni kriminal, tako osuđujem i ljevi, i meni između lopova nema razlike isti je onaj iz HDZa ili SDPa, treba bit procesuiran po slovu zakona na isti način kako je skinut Sanader. Samo na žalost sve je više jasnije, da je Sanader koliko got to glupo zvučalo nakon svega zla što je napravio, politička žrtva onih s kojima je prijateljevao po europi. A kad su ti iz europe procijenili da im više ne treba, naglo se otvorile sve ove afere koje nikad neće izać u slučaju čačića linića i te bagre koja godinama pustoši krajeve u kojima žive i djeluju. Dok god u našem narodu osuda lopovluka ne bude jednaka, do tad je ova tobožnja borba protiv korupcije samo mrtvo slovo na papiru!

Tako je..ljevičari nikad i u nikojim okolnostima ne daju na svoje. Solidarni su i lojalni. Ja zato pitam evo i ovdje..zašto se ljevičare amnestira uvijek i za sve. Nazovi ljevičare jer to nisu nikakvi ljevačari nego jugovići, jugonacisti. I imaju čak i amnestiju od ljudi koji ne pripadaju njima. Nominalno niti ikako drugačije. Meni je to fenomen.

sandra october
26-04-2012, 14:32
ujkane, sorry al malo si pristran.. ajmo vidjet linića tamo gdje je suvereno vladao zadnjih 20 godina: viktor lenac, transadria, dioki , ..ježić je 580 puta bolji prijatelj sa linićem nego što je drivo ikad bio.. inu neću ni spominjat jer hoću samo reći da je gledano regionalno gore kvarner vrlo likely zamračio sa svojim frendovima ekvivalent barem ovoga do sada išlo na hdz, mogla bi i puno dublje al imam malo dijete i ne bi da me netko traži po ip-u :D
ako pribrojimo inu.. e onda je mega veleizdajnik ..

Ujkan
07-05-2012, 14:06
Nevenka Jurak

Barišiću sam osobno predala 35 milijuna kuna. Svu evidenciju zam uništila jer sam se prepala da ću biti otkrivena. Osim na dugove, dio novca išao je i na ruke Sanaderu.