PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Silovanje povijesti

caporegime
23-04-2012, 18:56
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2151-Silovanje-povijesti

ljuta trava
23-04-2012, 21:30
Propao je Plan 21 , koji u biti nikada nije ni postojao , dug u 4 mjeseca vlasti je veći za samo 8 milijardi kuna , e sad ako ostanu na vlasti 4 godine , teško i unucima naših unuka .
Ne znam točno koji je stručni naziv bolesti koji opisuje viđenje nekakvih životinja te patološki strah od istih a posebno zmija . Psihijatrija ima neki naziv za to . A kome se to pričinjavaju razne zvijeri nije za predsjednika već za stolovanje istočno od Pantovčaka.
Nerad i neznanje koje su pokazali kukurikavci je katastrofalno , i zato su udarili odmah po dolasku na vlast po braniteljima , to obično uvijek zgodno dođe u politici , sad je na redu opravdavanje zločinca Maršala i njegovih koljača koji su uredno smješteni po raznim židovskim vilama a čije korištenje i odštetu ni krivi ni dužni ionako zaduženi Hrvati plaćati po odlukama partizanskih sinova , moraju.
Upitao bih ove kvazidržavnike , je li njihovo odavanje počasti u Jasenovcu obuhvaća i žrtve koje padoše u Jasenovcu od 1945-1948 godine i na kojem popisu se nalaze imena tih žrtava , jer njihova imena su ,,slučajno,, sa popisa žrtava ispuštena ili je nešto drugo u pitanju .

Marta
24-04-2012, 10:03
Ovaj tekst je samo pokazao kako smo bi bolesno drustvo kad toleriramo ovakve politicare.

sagitarius
24-04-2012, 12:57
Ništa ne traje vječno, pročiće i ovi..., kad tad..., ali će proći.

A da se ne govori koliko i danas Srbi instrumentaliziraju žrtve Jasenovca. Politika vladajućih totalno je slijepa. Ne vladaju najosnovnijim činjenicama iz povijesti, ideologija im je preuzela razum, opet će se narod dijeliti po ustašama i partizanima... Kome to treba?

I pitanje je po kojim partizanima, je li onim Dražinim ili Brozovim...
:cry:006:013

Marta
24-04-2012, 13:52
Istina sagi, sve prodje, al mi imamo problem, kod nas to pravilo ocito ne vrijedi.
Njemci si bili krvnici WWII i prica se i danas dan o tome, al ni blizu u dimeniziji u kojoj se kod nas o tome prica.

Mi zivimo jos u 45toj. Nama se namece kolektivna krivnja ako ne djelimo njihova politicka nacela. To su stare, poznate komunisticke metode, kojima su nas tlacili desetljecima i tlace i danas dan.
Takvu vrstu kolektivne krivnje Njemci nemaju.

sagitarius
24-04-2012, 15:26
Jedno je što se pokušava podmetnuti, pa zbog toga se i govori i definira da se podmeće nekakva fašisoidno- endehazijska kolektivna krivnja svih Hrvata... u tome i jeste bit podmetačine, koja jedino ako se prihvati, onda imamo problem, ali budimo realni, to nitko normalan i ne osjeća i bar tamo gdje sam se ja kretao ljudi se smiju glupostima koje dolaze, nažalost od kuda dolaze - iz vrhova aktualne političke vlasti...
Istina je da se Hrvatima to pokušavalo inputirati dok su bili još i u prethodnim jugoslavijama, ali nije se ni čuditi tko je to činio, pa je najzad narodu dojadilo i onda se odvojio od te i takve države, napravivši "Lijepu našu"...
Dojadit će i ovi koji tvrde da još gmižu ustaške zmije po Hrvatskoj, koji ne štuju nevine bleiburške žrtve, kojima Hrvatska nije na srcu kao nacionalna samostalna zemlja Hrvata, koji još "furaju" komunistički san i "balkanske integracije", pa će, budi sigurna Martice, završiti na povijesnom đubrištu gdje im je i mjesto.
Ništa ne traje vječno, pročiće i ovi, vjeruj mi, kad tad, ali će proći...