PDA

Pogledaj Full Version : Modiranje na HRHB

Stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Stiliana
23-04-2012, 12:39
Ajde da vas vidim... :evil

Inkvizitor
23-04-2012, 12:40
ja pročitao moderiranje..:o

ZGabriel
23-04-2012, 12:43
evo, što sam starija, sve više naginjem ovako nečemu

http://www.yohjiyamamoto.co.jp/

http://www.rickowens.eu/

još ne nosim takvu odjeću, ali crna jest. :rofl

Stiliana
23-04-2012, 12:50

U strahu su velike oči.

Evo ja počinjem... jedan od mojih omljenih lookova je 'sve crno'. Nije ono što mislite, nego eto, dobro izgleda na nama bijelcima.

http://28.media.tumblr.com/tumblr_latwb11wzz1qb4s29o1_500.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_4gx3MkptNyE/TLnW62nwKQI/AAAAAAAAAaQ/IJ_5UyMBUos/s1600/5e510_FashionFrejaLeather.jpg

http://fashioncoup.com/wp-content/uploads/2009/12/Black-Cinderellas2.jpg

Izgleda uglavnom dobro, ali i brzo dosadi. Nekad možete i djelovat kao da ste u koroti. Iz nekog razloga, to ljudima ide jako na živce.

Tipovima isto jako dobro stoji, ali u nekoj sportskijoj varijatni.

ZGabriel
23-04-2012, 12:51
o, da :love

tipovima priznajem crnu majicu i traperice :slin

Marta
23-04-2012, 12:53
Ja sam jako dugo imala pun ormar crne i tamnosive odjece. To je bila faza koja je trajala dosta dugo. Kupovala sam dva puta tjedno po nesto i samo gomilala. Uglavnom zna izgleda kao da si uvijek u istom, mada mjenjas svaki dan, al sama cinjenica da si uvijek u crnom je dovoljna.

Nisam tip za neke kricaste boje, mada mi se svidja kod drugih.

caporegime
23-04-2012, 12:54

davno sam ja rekao da ti imaš ukusa......ali nemaš šanse.

caporegime
23-04-2012, 12:55
ove na lsikama su sve neke kržljavice.
možete li za promjenu staviti neku ženu?

Stiliana
23-04-2012, 13:01

Ne vidi se baš dobro, ali nešto ovako:

http://image.thehothits.com/300x400/robert_pattinson_black_jacket_leaves_300x400.jpg

Ja sam jako dugo imala pun ormar crne i tamnosive odjece. To je bila faza koja je trajala dosta dugo. Kupovala sam dva puta tjedno po nesto i samo gomilala. Uglavnom zna izgleda kao da si uvijek u istom, mada mjenjas svaki dan, al sama cinjenica da si uvijek u crnom je dovoljna.

Nisam tip za neke kricaste boje, mada mi se svidja kod drugih.

Meni je siva isto basic boja, možda još i više nego crna.
Jarke boje ne znam nosit, niti znam koje mi pašu na podton tena. U tome je problem... svaka mi se čini nekako krivom na meni.

ove na lsikama su sve neke kržljavice.
možete li za promjenu staviti neku ženu?

Stavi, tko ti brani ;)

ZGabriel
23-04-2012, 13:04

čarape s uzorkom ;)
crvena kosa

mardar
23-04-2012, 13:04
Ajde da vas vidim... :evil

Ja mislio u prvi tren ti postavila temu moderiranje na HrHB

ZGabriel
23-04-2012, 13:10

great minds... :evil

Marta
23-04-2012, 13:10
Meni je siva isto basic boja, možda još i više nego crna.
Jarke boje ne znam nosit, niti znam koje mi pašu na podton tena. U tome je problem... svaka mi se čini nekako krivom na meni.

Meni to na meni izgleda kicasto. Mozda je to stvar navike. Po lejti i moze proc tak nesto, al nikako po jeseni ili zimi.

Marta
23-04-2012, 13:11
čarape s uzorkom ;)
crvena kosa

Kad bi kosu obojala u crveno izgledala bi ko clown. :eek:

carape s uzorkom :eek: ... no way

Rodica
23-04-2012, 13:11
crno, crno, crno.. i da je elegantno, ali opet onako sportski..
nešto poput prve slike (samo nisam onako mršava)

mardar
23-04-2012, 13:13
Kožna jakna 501 levisice većinom ako je nešto ozbiljnije crne levisice .I tako 35 godina.E jesam jednom u 18-oj stavio trajnu koje ludilo .Od 20 većinom šišanje na jež pa na golo.I galama žene svaki put iznova .

Sutra će biti opet galame :rofl:rofl:rofl

Da majice većinom crne i košulje tamne .I jedna vesta sa kariranim uzorkom jer su mi je kupile cure i napisale sretan rođendan starkeljo :rofl:rofl:rofl

Od obuće adidas i sportske cipele .Čizme ma zna se.Posljednji put sam ih dobio od onoga koji je bio u Afganistanu i Iraku.Kao vozač konvoja .

ZGabriel
23-04-2012, 13:13
sjatile se žene na ženske teme :)

Marta, meni su kontrastne čarape totalna fora. jučer sam imala all black i crvene čarape. :D

Marta
23-04-2012, 13:14

Marta, meni su kontrastne čarape totalna fora. jučer sam imala all black i crvene čarape. :D

Meni je to super kod drugih, al ne na meni! :rofl

Stiliana
23-04-2012, 13:16

:rofl

Ma jok. Ja se držim svoga posla.

Meni to na meni izgleda kicasto. Mozda je to stvar navike. Po lejti i moze proc tak nesto, al nikako po jeseni ili zimi.

Meni je to više: a što da sad radim s ciklama majicom?

Ajd, ja sam kiksala prošli tjedan kad sam kupovala majice kratkih rukava u H&M-u (prvi put otkad se H&M otvorio kod nas tamo sam nešto pazarila, inače su mi baš bezveze) i kupila majicu koja na sebi ima i neonsko žute boje. Al to mi je mozak isprao jedan modni blog koji stalno forsira neonske detalje (kao, jako su in) pa sam, kokoš kakva jesam, pokleknula... i uopće nije loša :D

sandra october
23-04-2012, 13:19
kad smo se muž i ja upoznali, sjećam se da me pitao koji je kuki nama hrvaticama sa crnom bojom i opsesijom s njom :D evo i uzorku ovog malog topica isto :D do prije par godina sam puno više nosila crnu, i uglavnom crnu, danas joj se volim vratit više kao izlet .. ne bi rekla da mi je više osnova, volim jake boje kao detalj, ne kao all over princip, uzorke bilo kakve mrzim.. iako obožavam talijanke i njihovo nošenje boja :love ja da to stavim na sebe izgledala bi si ko papiga.:D mrzim nakit bilo kakav.

Marta
23-04-2012, 13:20
Meni je to više: a što da sad radim s ciklama majicom?

Ajd, ja sam kiksala prošli tjedan kad sam kupovala majice kratkih rukava u H&M-u (prvi put otkad se H&M otvorio kod nas tamo sam nešto pazarila, inače su mi baš bezveze) i kupila majicu koja na sebi ima i neonsko žute boje. Al to mi je mozak isprao jedan modni blog koji stalno forsira neonske detalje (kao, jako su in) pa sam, kokoš kakva jesam, pokleknula... i uopće nije loša :D

Ja to te boje uopce ne vidim, mislim ja to ne registriram u trgovini. Mozda bi to izgledalo ok, al moj mozak na to ne reagira, nikako ... jednostavno kao da toga nema.

Tesko da se mene moze nagovoriti na tak sta. Jedna legica uvijek poludi, onda ja kupim tak sta i ne nosim, onda ona opet poludi i tak u krug.

Marta
23-04-2012, 13:22
kad smo se muž i ja upoznali, sjećam se da me pitao koji je kuki nama hrvaticama sa crnom bojom i opsesijom s njom :D evo i uzorku ovog malog topica isto :D do prije par godina sam puno više nosila crnu, i uglavnom crnu, danas joj se volim vratit više kao izlet .. ne bi rekla da mi je više osnova, volim jake boje kao detalj, ne kao all over princip, uzorke bilo kakve mrzim.. iako obožavam talijanke i njihovo nošenje boja :love ja da to stavim na sebe izgledala bi si ko papiga.:D mrzim nakit bilo kakav.

Njemce i modu necemo komentirati :rofl

Stiliana
23-04-2012, 13:24

Meni su isto super :D Ne nosim te u boji, ali te s uzorcima su mi mrak... jesi vidjela one s lažnim halterima? Živi su smijeh. Ili one retro, s crnom crtom sa stražnje strane noge? :love

ZGabriel
23-04-2012, 13:24
ode trač u treći plan... :rofl

Inkvizitor
23-04-2012, 13:25
Njemce i modu necemo komentirati :rofl

oprostite dame na uletu ali kad sam bivo u DE vidio sam da se tamo nemarno oblače..neke masne trenerke u po bijela dana, neukus i nemar u odijevanju na sve strane. po tome bi se reklo da smo mi bogati kao oni a oni siromašni kao mi.

mi jesmo nacija forme a oni sadržaja možda zato.

i da..kafići su im prazni i bezvezni..

zlatna ribica
23-04-2012, 13:26
I ja pročitala moderiranje :rofl

Nisam baš ljubitelj all-black. Volim inače i nosim crno...crne hlače, suknje, jakne, cipele... iz nekog razloga nisam baš ljubitelj crnih majci, iako nosim nekad, crne košulja ne volim... ili pak crni šal :horor:

Stiliana
23-04-2012, 13:27

Ja bih mu rekla: igranje na sigurno. Pogotovo u manjim sredinama gdje te poprijeko gledaju ako si fashion forward. To je odmah znak da nemaš sve ovce na broju... :rofl, recimo, u mom selu se još uvijek misli da ako su ti nokti nalakirani u crno da se 100 % drogiraš. A crni je lak danas ultimativni šminkeraj... a kamoli neka alternativa.

Zašto mrziš nakit? :x

Inkvizitor
23-04-2012, 13:28
crna boja je za markantne osobe..kako muške tako i ženske sa izražajnim crtama lica..tko je oblica neka ne nosi crno..

a zašto je žene vole..jer je zatvorena boja koja stesava figuru

ZGabriel
23-04-2012, 13:29
meni mater kaže da se nosim kao njena mater, tj. moja baka. jest da je ona nosila "seljačku" nošnju, ali je zapravo bila super odjevena. uvijek besprijekorno bijela košulja, crni prsluk, crna suknja. doduše i marama. :rofl
samo što ja umjesto bijele košulje obučem crnu majicu.

Marta
23-04-2012, 13:31
oprostite dame na uletu ali kad sam bivo u DE vidio sam da se tamo nemarno oblače..neke masne trenerke u po bijela dana, neukus i nemar u odijevanju na sve strane. po tome bi se reklo da smo mi bogati kao oni a oni siromašni kao mi.

Oni u globalu nemaju ukusa. To je uzas. Ne samo oni bezveznjakovici u sandalama i bijelim carapama koji sluze za predrasude, nego opcenito.
Zenske odu u Esprit i kupe sve sto je na lutki. I to su one modno osvjestene.
Kad recimo dodjes kod nas u banku, postu itd. na saleteru cesto sjedi teta u godinama, vecinom sredjena. Dok je to u Njemackoj rijetko.
Nije to lose, meni se ne svidjaju one natapirane, al bar malo sredine ne bi bilo lose.

Kafici ... to je drugi stil nego kod nas. Vecinom su u drvetu i preko dana prazni. :)

sandra october
23-04-2012, 13:32
Ja bih mu rekla: igranje na sigurno. Pogotovo u manjim sredinama gdje te poprijeko gledaju ako si fashion forward. To je odmah znak da nemaš sve ovce na broju... :rofl, recimo, u mom selu se još uvijek misli da ako su ti nokti nalakirani u crno da se 100 % drogiraš. A crni je lak danas ultimativni šminkeraj... a kamoli neka alternativa.

Zašto mrziš nakit? :x
ma i ja vjerujem da je to zicer priča:D štajaznam, danas u ormaru imam bež, smeđu i plavu, do pred par godina toga nije bilo tamo ni u tragovima :D nakit jednostavno ne volim, imam na istom prstu zaručnički i vjenčani jer su zapravo isti i to je tu više jer mora biti .. volim nakit s mjerom vidjet na drugima, na meni mi je opterećujuć, teško za pojasnit još teže za shvatit :D

ZGabriel
Inkvić :love nemaš pojma. ;)

nakit - jedan upadljiv komad i amen. ili hrpa lažnjaka oko vrata, kao Coco. :love

Stiliana
I ja pročitala moderiranje :rofl

Nisam baš ljubitelj all-black. Volim inače i nosim crno...crne hlače, suknje, jakne, cipele... iz nekog razloga nisam baš ljubitelj crnih majci, iako nosim nekad, crne košulja ne volim... ili pak crni šal :horor:

Ja crni šal/pašminu nosim godinama. Nema jakne/kaputa na koji ne ide. I mrak stoji uz moju blijedu facu, ne pada mi na pamet da ga mijenjam :D

sandra october
23-04-2012, 13:33

bejbe, ja sam ti rekla što je pojam mode mom mužu, i koliko se sjećam svi ste se složili. :D bijela majica i traperice. još ako nema grudnjaka ispod, ma šta amerika.. svemir :D

Inkvizitor
23-04-2012, 13:36
bejbe, ja sam ti rekla što je pojam mode mom mužu, i koliko se sjećam svi ste se složili. :D bijela majica i traperice. još ako nema grudnjaka ispod, ma šta amerika.. svemir :D

pa dosta..:D ali ima ..lipo je vidit kad se žena lipo sredi..žena u muškom odijelu npr..ver veri najs..ženska sa lipom linijom u trapericama i majici..dosta, ali valja i kad su lipe štikle na lipe hlače ili na suknju..ima milion kombinacija..no u nas bi se reklo..tko je zgodan na njemu i ruta lipo stoji..:D

zlatna ribica
Ja crni šal/pašminu nosim godinama. Nema jakne/kaputa na koji ne ide. I mrak stoji uz moju blijedu facu, ne pada mi na pamet da ga mijenjam :D

Mi smo totalno drukčije u skoro svemu :D

Ne znam... nije da mi je to ružno ili nešto, i istina što kažeš... crno paše na sve, ko i bijelo... nego se iz nekog razloga osjećam nelagodno s nečim crnim oko vrata, ne znam to objasnit.

sandra october
Oni u globalu nemaju ukusa. To je uzas. Ne samo oni bezveznjakovici u sandalama i bijelim carapama koji sluze za predrasude, nego opcenito.
Zenske odu u Esprit i kupe sve sto je na lutki. I to su one modno osvjestene.
Kad recimo dodjes kod nas u banku, postu itd. na saleteru cesto sjedi teta u godinama, vecinom sredjena. Dok je to u Njemackoj rijetko.
Nije to lose, meni se ne svidjaju one natapirane, al bar malo sredine ne bi bilo lose.

Kafici ... to je drugi stil nego kod nas. Vecinom su u drvetu i preko dana prazni. :)

kako gdje, i nemojte me krivo shvatiti ali mislim da su hrvatice prvakinje u overdressingu preko dana, u većini. previsoke štikle, preotvorene stvari, previše šminke, komplicirane frizure.. imam osjećaj da se oblače po danu i navečer identično..ne mislim da je trenirka prihvatljiva igdje, moj muž je zove "krapinske toplice look" :D, ali malo brkamo dan-noć izdanja

Stiliana
23-04-2012, 13:37
ma i ja vjerujem da je to zicer priča:D štajaznam, danas u ormaru imam bež, smeđu i plavu, do pred par godina toga nije bilo tamo ni u tragovima :D nakit jednostavno ne volim, imam na istom prstu zaručnički i vjenčani jer su zapravo isti i to je tu više jer mora biti .. volim nakit s mjerom vidjet na drugima, na meni mi je opterećujuć, teško za pojasnit još teže za shvatit :D

A nego što je... po Zagrebu možeš vidjet i sređene ljude, i relaxed ljude, i zmazane i svakave. A onda dođeš, npr. u Biograd i tamo skužiš da cure do butige neće otić u trenerci nego se presvlače u rebatinke za tih deset metara :rofl.

Ma na nakit se trebaš naviknut i to je to... lijepo počneš s nekim jaako tankim lančićem kojeg bi strgao malo jači vjetar, onako, samo da diskretno nešto svjetluca... i onda završiš s pola indijanskog groblja (perje, lubanje ptica pjevica i slično) oko vrata.
Šalim se za ovo zadnje. Al sigurna sam da postoji nešto što bi ti odgovaralo, neki signature piece...

sandra october
23-04-2012, 13:38
pa dosta..:D ali ima ..lipo je vidit kad se žena lipo sredi..žena u muškom odijelu npr..ver veri najs..ženska sa lipom linijom u trapericama i majici..dosta, ali valja i kad su lipe štikle na lipe hlače ili na suknju..ima milion kombinacija..no u nas bi se reklo..tko je zgodan na njemu i ruta lipo stoji..:D
ma naravno, ali primjerice usku suknju do koljena i štiklu obući ću samo na posao, ne bi mi na kraj pameti palo obući ju za kavu u subotu ujutro.. malu crnu kad idem navečer vani.. sasvim sigurno ne na špicu.. kužiš?

Inkvizitor
23-04-2012, 13:39
kako gdje, i nemojte me krivo shvatiti ali mislim da su hrvatice prvakinje u overdressingu preko dana, u većini. previsoke štikle, preotvorene stvari, previše šminke, komplicirane frizure.. imam osjećaj da se oblače po danu i navečer identično..ne mislim da je trenirka prihvatljiva igdje, moj muž je zove "krapinske toplice look" :D, ali malo brkamo dan-noć izdanja

baš me zanima kako on to izgovara..

mi jesmo nacija opterećena izgledom..uostalom kao i svi Slaveni..to je istina..sve mora bit tip top..i kad se može i kad se ne može..i kad treba i kad ne treba..ja zamal nisam opo..kad sam vidio u Berlinu..žene u flekavim ternerkama hodaju ulicom sasvim normalno..pa tko bi kod nas tako iziši na ulicu..?'

Marta
23-04-2012, 13:40

To sam cudo platila 230 € ... neznam ni dan danas zasto .... :eek:

Marta
23-04-2012, 13:42

U Hrvatskoj pretjerujemo u svemu pa tako i u odjevanju. To je nekad bas smjesno kad hodas gradom.

Marta
23-04-2012, 13:43

mi jesmo nacija opterećena izgledom..uostalom kao i svi Slaveni..to je istina..sve mora bit tip top..i kad se može i kad se ne može..i kad treba i kad ne treba..ja zamal nisam opo..kad sam vidio u Berlinu..žene u flekavim ternerkama hodaju ulicom sasvim normalno..pa tko bi kod nas tako iziši na ulicu..?'

Dobro sad bas flekave ...

Trenerka djir je tipican za nas "balkance". Ti ces rijetko vidjeti Njemca ili Njemicu u trenerci vani.

sandra october
23-04-2012, 13:44

sasvim pristojno izgovara :D odlično on govori hrvatski, samo se uglavnom radi blesav jer mu se ne da:D
ma ne mislim ja na flekavu robu, to nije ni za po doma i to je odvratno bilo gdje, ali recimo odeš u pariz, te žene su prvakinje u jednostavnom oblačenju koje ima sto put više stila nego većina naših. kod nas kad je nešto in, odi subotom u bogovićevu, parada vojnika, sve izgledaju isto :D kužiš, nije to stil .. to je čisto kopiranje da se bude zicer

Marta
ma naravno, ali primjerice usku suknju do koljena i štiklu obući ću samo na posao, ne bi mi na kraj pameti palo obući ju za kavu u subotu ujutro.. malu crnu kad idem navečer vani.. sasvim sigurno ne na špicu.. kužiš?

ne pozna svatko dress code ... kod nas prolazi dosta vise stvari nego bi u Njemackoj proslo u banci, odvjetnickom uredu, velikim firmama itd.

Inkvizitor
žena kad se lipo sredi to je :love..ne mora to bit ekstravagantno nit išta,,..nit skupo nego samo da je ukusno..obična majica i trapke..nekad su dovoljne a nekad sto kinđura ne valja ništa..ukus je bitan..mjera..ništa pre pre..ekstravgancija je bzvz..insistiranje na posebnosti..krperanje, i ta glupiranja.

neću one alternativke uopće spominjat..fujj.

žena treba bit žena a ne neki android..

al najgora stvar koju sam vidio da se nosi to se one čarape na velike kocke..kako se to zove..:o ..odvratno..

ZGabriel
23-04-2012, 13:46
al najgora stvar koju sam vidio da se nosi to se one čarape na velike kocke..kako se to zove..:o ..odvratno..

e jbg sad
*baca pola čarapa u smeće*
ti ćeš biti kriv ako bankrotiram

Marta
23-04-2012, 13:48
žena kad se lipo sredi to je :love..ne mora to bit ekstravagantno nit išta,,..nit skupo nego samo da je ukusno..obična majica i trapke..nekad su dovoljne a nekad sto kinđura ne valja ništa..ukus je bitan..mjera..ništa pre pre..ekstravgancija je bzvz..insistiranje na posebnosti..krperanje, i ta glupiranja.

neću one alternativke uopće spominjat..fujj.

žena treba bit žena a ne neki android..

To je stvar ukusa, tebi je recimo lijepo vidjeti zensku u crnoj suknji ili hlacama i bijeloj kosulji a drugi ce reci da izgleda ko pingvin.

Inkvizitor
23-04-2012, 13:49
e jbg sad
*baca pola čarapa u smeće*
ti ćeš biti kriv ako bankrotiram

ako su to nalik na ovu krajnje desno..bacaj to..sutra sa mnom u grad da ti kupim druge...:D

http://odzdoa.files.wordpress.com/2011/01/162.jpg

meni je to npr totalno neukusno..

Graničar Jozo
23-04-2012, 13:50
http://www.selectism.com/news/wp-content/uploads/2008/12/haversack-wool-blazer.jpgž

ili ovako

http://i42.tinypic.com/k2t15.jpg

to nosam uglavnom.

Inkvizitor
23-04-2012, 13:50
To je stvar ukusa, tebi je recimo lijepo vidjeti zensku u crnoj suknji ili hlacama i bijeloj kosulji a drugi ce reci da izgleda ko pingvin.

pingvin pingvin..šta pingvin..to bedaci mogu reć..

Marta
23-04-2012, 13:52
pingvin pingvin..šta pingvin..to bedaci mogu reć..

Pa velim ti stvar ukusa ... neki ce reci pingvin, drugi konobarica, treci sta ja znam ...

ZGabriel
23-04-2012, 13:53
ako su to nalik na ovu krajnje desno..bacaj to..sutra sa mnom u grad da ti kupim druge...:D

http://odzdoa.files.wordpress.com/2011/01/162.jpg

meni je to npr totalno neukusno..

ahahahahahahahahaha
prolaze samo ove s točkicama
mislila sam da govoriš o karo uzorku

Stiliana
23-04-2012, 13:53
Mi smo totalno drukčije u skoro svemu :D

Ne znam... nije da mi je to ružno ili nešto, i istina što kažeš... crno paše na sve, ko i bijelo... nego se iz nekog razloga osjećam nelagodno s nečim crnim oko vrata, ne znam to objasnit.

A što onda nosiš?
Ne znam, ja i dalje odgovorno tvrdim da crni šal ističe crte lica kao ništa drugo na svijetu... Bijeli je isto ok, ali meni to nije praktično. Bijelo mi je fakat samo za ljeto i neke sporedne stvari - iako mrzim ovakve izjave, u modi nema pravila, ali daj zamisli da usred zime svako par dana moraš prat jaknu :x

Ma normalno. Doduše, nema na špici malih crnih ujutro na kavi, ali ima nekih drugih stvari (luster naušnice, krznene bunde (Iva Majoli :rofl) i slično). I to nesretno kloniranje... svi su u skinny jeansu, kožnoj jaknici i uggsicama.

Inkvizitor
23-04-2012, 13:55
ahahahahahahahahaha
prolaze samo ove s točkicama
mislila sam da govoriš o karo uzorku

ove prve s lijeva imaju običaj nositi kratkonoge ženske sa krivim nogama i još na ravnu petu, balerinke npr....ne znam zašto..:o

Stiliana
23-04-2012, 13:55
Pa velim ti stvar ukusa ... neki ce reci pingvin, drugi konobarica, treci sta ja znam ...

Efo, ja prva ću reć da mi to izgleda zastarjelo i konobarasto... jbga, kad jest.

Marta
23-04-2012, 13:56
A što onda nosiš?
Ne znam, ja i dalje odgovorno tvrdim da crni šal ističe crte lica kao ništa drugo na svijetu... Bijeli je isto ok, ali meni to nije praktično. Bijelo mi je fakat samo za ljeto i neke sporedne stvari - iako mrzim ovakve izjave, u modi nema pravila, ali daj zamisli da usred zime svako par dana moraš prat jaknu :x

Ma normalno. Doduše, nema na špici malih crnih ujutro na kavi, ali ima nekih drugih stvari (luster naušnice, krznene bunde (Iva Majoli :rofl) i slično). I to nesretno kloniranje... svi su u skinny jeansu, kožnoj jaknici i uggsicama.

te uggsice su mi katastrofa ... na neke stvari se s vremenom naviknem, al na njih nikako i to mi je vise za balavice

Stiliana
23-04-2012, 13:58
ili ovako

to nosam uglavnom.

Dobar si.
Ako si mlađi, lose the shoes i nabavi neki fensi tenisice. Tj. ako ti posao to dozvoljava...

Graničar Jozo
23-04-2012, 14:00
Dobar si.
Ako si mlađi, lose the shoes i nabavi neki fensi tenisice. Tj. ako ti posao to dozvoljava...

tenisice samo ljeti. ali tada u biti se look izmijeni skoro pa kompletno, jer nosam šire stvari zbog vrućine, a košulje ne uvlačim, pa to onda izgleda drugačije.

ZGabriel
23-04-2012, 14:00
ove prve s lijeva imaju običaj nositi kratkonoge ženske sa krivim nogama i još na ravnu petu, balerinke npr....ne znam zašto..:o

zato što nije pošteno da samo visoke zgodne cure nose takve stvari. ;)
onda bi se sve ostale morale umotat u plahtu i izlazit samo noću.

sandra october
23-04-2012, 14:02
ne pozna svatko dress code ... kod nas prolazi dosta vise stvari nego bi u Njemackoj proslo u banci, odvjetnickom uredu, velikim firmama itd.
znam priču o odvjetnici za koju je sudac na ročištu odlučio i ušlo u zapisnik da nije došla jer je došla u ljubičastom odijelu. case u engleskoj :D

Marta
23-04-2012, 14:03
Efo, ja prva ću reć da mi to izgleda zastarjelo i konobarasto... jbga, kad jest.

ja se u ovak necemu dobro osjecam

http://fashion.engelhorn.de/damen/bekleidung/hosenanzuege-und-kostueme/boss-black-damen-blazer-juicy6--78424--107814--15/

Inkvizitor
23-04-2012, 14:03
zato što nije pošteno da samo visoke zgodne cure nose takve stvari. ;)
onda bi se sve ostale morale umotat u plahtu i izlazit samo noću.

nije u tome stvar nego taj uzorak ide samo na žirafe..

no dobro

ovo sam najvolio..nosio sam ko tele kožu..

eh ta mlados'..:love

http://users.triera.net/puhrober/armyshop/jakne/bom1.jpg

i doli malo izbijeljene levisice 501-ica i dobre ribokice, nema boljeg osjećaja džaba sve.

što jednostavnije to bolje..ne volim ekstravaganciju kod muških..to mi je pederasto..

muški što jednostavnije to bolje..dobra kožna, spitka, traper jakna dobra, majica, traperice i Bog te veselio..

šta će muškarcu moda..;)

Marta
23-04-2012, 14:04
znam priču o odvjetnici za koju je sudac na ročištu odlučio i ušlo u zapisnik da nije došla jer je došla u ljubičastom odijelu. case u engleskoj :D

moze ti se to i u Njemackoj desiti ... ako nema robu, nije dosao ...

Stiliana
23-04-2012, 14:04
tenisice samo ljeti. ali tada u biti se look izmijeni skoro pa kompletno, jer nosam šire stvari zbog vrućine, a košulje ne uvlačim, pa to onda izgleda drugačije.

Pa da, al eto, meni kombinacija sa sakom izgleda dosta frajerskije ako si uz njega možeš nać prikladne tene. Mada ovo gore na slici uopće nije greška. Tene su uvijek nekako moj prvi izbor, a danas barem imaš modela, modela i modela :)

sandra october
23-04-2012, 14:05
moze ti se to i u Njemackoj desiti ... ako nema robu, nije dosao ...
ma ja sa tim nemam problema, boje na poslu su siva, crna i tamno plava. i sve sa mjerom. i amen

Marta
23-04-2012, 14:06
nije u tome stvar nego taj uzorak ide samo na žirafe..

no dobro

ovo sam najvolio..nosio sam ko tele kožu..

eh ta mlados'..:love

http://users.triera.net/puhrober/armyshop/jakne/bom1.jpg

i doli malo izbijeljene levisice 501-ica i dobre ribokice, nema boljeg osjećaja džaba sve.

što jednostavnije to bolje..ne volim ekstravaganciju kod muških..to mi je pederasto..

muški što jednostavnije to bolje..dobra kožna, spitka, traper jakna dobra, majica, traperice i Bog te veselio..

šta će muškarcu moda..;)

koji sokovi radi te jakne, koliko moljakanja da ju dobijem ... imam ju jos :love

sandra october
23-04-2012, 14:06
Pa da, al eto, meni kombinacija sa sakom izgleda dosta frajerskije ako si uz njega možeš nać prikladne tene. Mada ovo gore na slici uopće nije greška. Tene su uvijek nekako moj prvi izbor, a danas barem imaš modela, modela i modela :)

moj nosi uglavnom bally tenisice na sako i traperice :love ili todd's ljeti :love

Marta
23-04-2012, 14:07
ma ja sa tim nemam problema, boje na poslu su siva, crna i tamno plava. i sve sa mjerom. i amen

moze i smedja, beige, svjetlo siva ili plava ... al kad pretjeraju s crvenom ili ljubicastom :eek:

Marta
23-04-2012, 14:09
imam jedno tehnicko pitanje, kak vi stavite sliku ak nemate link???

Stiliana
23-04-2012, 14:09
ja se u ovak necemu dobro osjecam

http://fashion.engelhorn.de/damen/bekleidung/hosenanzuege-und-kostueme/boss-black-damen-blazer-juicy6--78424--107814--15/

Sako je ok, al meni to s bijelom košuljem - jednostavno ne šmeka. Dobro, mene zanemari jer ja stvarno mrzim to poslovno oblačenje. Da je barem košulja malo zanimljivija... ili da dolje nisu te odgovarajuće hlače. Sve je nekako matchy matchy... ne znam.

Marta
23-04-2012, 14:11
Sako je ok, al meni to s bijelom košuljem - jednostavno ne šmeka. Dobro, mene zanemari jer ja stvarno mrzim to poslovno oblačenje. Da je barem košulja malo zanimljivija... ili da dolje nisu te odgovarajuće hlače. Sve je nekako matchy matchy... ne znam.

pa mozes rozu kosulju obuc ili ljubicastu :rofl

znam sta mislis, al tako je, mora covjek najprije testirati dal ide nesto "otkacenije" ili ne

sandra october
23-04-2012, 14:11
i pridružujem se, čarape sa uzorkom za žene su mi prihvatljive do njihove 8 godine. dalje štono bi rekli na trgu neki dan, non passaran :D

zlatna ribica
23-04-2012, 14:12
A što onda nosiš?

Nosim šal u boji, zadnji je bio plavi... mijenjam ih dosta često.

Joj to bi bila muka :rofl zato ja uvijek imam neki tamni kaput (nemam bijeli :D) Bijeli kaputi su mi lijepi, ali su za posebnu priliku, ne za nošenje svaki dan...

ZGabriel
23-04-2012, 14:13

)

jao, Bože
spitke su za dečke do 25 godina
šta će starom magarcu spitka?

to je kao da ja svežem kikice (kečke)

Marta
23-04-2012, 14:13
ja volim sada neke marame, jer mi je ujutro hladno oko vrata :love

Marta
23-04-2012, 14:15
jao, Bože

ne mora biti spitka, al sad se opet furaju pilotske kozne jakne ... jednostavna crna, traperice i majica ili tanki dzemper ... nema dalje

Stiliana
23-04-2012, 14:15
moj nosi uglavnom bally tenisice na sako i traperice :love ili todd's ljeti :love

Pa da ti iskreno kažem, meni je sve bolje od cipela. Da sam muško obukla bih cipele za vjenčanje i sprovod i to je to.
Ovi suci i drugi debosi koji ne daju ljudima da se oblače kako hoće me mogu poljubit u dupe. Da radim takav posao ne znam što bih sa sobom...

caporegime
23-04-2012, 14:16
šta fali onim štrampicama?
ionako su jednokratne......

Marta
23-04-2012, 14:17
Pa da ti iskreno kažem, meni je sve bolje od cipela. Da sam muško obukla bih cipele za vjenčanje i sprovod i to je to.
Ovi suci i drugi debosi koji ne daju ljudima da se oblače kako hoće me mogu poljubit u dupe. Da radim takav posao ne znam što bih sa sobom...

Os da ti kazem sta bi???? :rofl

sandra october
van radnog vremena, recimo da je ovo moj stil http://i43.tinypic.com/2q08tts.jpg, eventualno dobre cargo hlače i sl

ZGabriel
i pridružujem se, čarape sa uzorkom za žene su mi prihvatljive do njihove 8 godine. dalje štono bi rekli na trgu neki dan, non passaran :D

ma daaaaaaaaaj pa moram se malo veseliti. :rofl

ne mora biti spitka, al sad se opet furaju pilotske kozne jakne ... jednostavna crna, traperice i majica ili tanki dzemper ... nema dalje

imam ja jaknu poput spitke, sad se sjetih. :rofl samo je crna i iznutra. i ima puno ciferšlusa po sebi. :love

Stiliana
23-04-2012, 14:18
pa mozes rozu kosulju obuc ili ljubicastu :rofl

znam sta mislis, al tako je, mora covjek najprije testirati dal ide nesto "otkacenije" ili ne

Je, i to svilenu, pa da uletim u sudnicu uz pratnju stihova 50 centa:

I don't know what you heard about me
But a bitch can't get a dollar out of me
No Cadillac, no perms, you can't see
That I'm a motherfucking P-I-M-P

Inkvizitor
23-04-2012, 14:19
jao, Bože

jao jao i rekao sam da sam ih nosio u mlados'

mada bi je i sad natakario ali eto nisam odavno..

Stiliana
23-04-2012, 14:22
Os da ti kazem sta bi???? :rofl

Reci :deset znakova

ZGabriel
23-04-2012, 14:22

sad je i potijesna, jelda?

jao jao jao

sandra october
23-04-2012, 14:23
ne možeš, postoje konzervativna zanimanja gdje vlastiti style trebaš rezervirat za privatno vrijeme i točka. to je nešto što naša holly tek treba naučit. dupe me libe jel ona voli precrtana usta i vampir look van radnog vremena, al u radno vrijeme radiš u vladi i izgledaj točno tako..

Marta
23-04-2012, 14:25
Reci :deset znakova

dodjes u patikama i preobujes se u cipele :love

sandra october
jao jao i rekao sam da sam ih nosio u mlados'

dobro, ne pričamo što si nosio u mladosti, tad smo svi nosili speed fajerice.. šta danas nosiš?:D

Stiliana
Čarape s uzorkom:

http://www.mtv.tv/gsp/flipbooks-1/top-accessories-suspender-tights.jpg

Prvo: za koga nije.
Drugo: za koga jest, ali u spavaćoj sobi.
Treće: tako se to radi.

M'kay children? Movin' on :kava

:D

sandra october
ma daaaaaaaaaj pa moram se malo veseliti. :rofl

ne :lupa neprihvatljivo nakon osme godine :D

Marta
23-04-2012, 14:27
van radnog vremena, recimo da je ovo moj stil http://i43.tinypic.com/2q08tts.jpg, eventualno dobre cargo hlače i sl

:bravo

takav je i moj stil ... cesto to bude G star

Stiliana
23-04-2012, 14:29
ne možeš, postoje konzervativna zanimanja gdje vlastiti style trebaš rezervirat za privatno vrijeme i točka. to je nešto što naša holly tek treba naučit. dupe me libe jel ona voli precrtana usta i vampir look van radnog vremena, al u radno vrijeme radiš u vladi i izgledaj točno tako..

Sorry, ali njen make up uopće nije toliko alternativan da je negledljiv. Jednostavno je loše izveden: hrpa razmeljane crne olovke i precrtana usta. Da lijepo izvuče tuš na očima i eventualno crnom olovkom uokviri oko iznutra (tightline, jel) i zadrži taj ruž unutar okvira prirodne usne, bilo bi OK.
Ljudi pričaju kao da ima paukovu mrežu iscrtanu preko cijelo oka...

ZGabriel
23-04-2012, 14:29
Čarape s uzorkom:

http://www.mtv.tv/gsp/flipbooks-1/top-accessories-suspender-tights.jpg

Prvo: za koga nije.
Drugo: za koga jest, ali u spavaćoj sobi.
Treće: tako se to radi.

M'kay children? Movin' on :kava

ove mi nisu ni za koga.

Stiliana
23-04-2012, 14:31
ove mi nisu ni za koga.

Jesu, jesu, za dobar batak.

Marta
cipele bez kojih ne mogu :love

http://cdn.idealo.com/folder/Product/1782/7/1782754/s1_produktbild_gross/timberland-classic-amherst-2-eye-boat-shoe-rootbeer-smooth-72333.png

caporegime
Sorry, ali njen make up uopće nije toliko alternativan da je negledljiv. Jednostavno je loše izveden: hrpa razmeljane crne olovke i precrtana usta. Da lijepo izvuče tuš na očima i eventualno crnom olovkom uokviri oko iznutra (tightline, jel) i zadrži taj ruž unutar okvira prirodne usne, bilo bi OK.

e cure moje nagledao sam je darkerica da ti pamet stane.......kakve mačketine.
ali ova je mutant, holyca je žnaru do daske a cijeli taj stil na njoj stoji ko piletu sise

Rodica
23-04-2012, 14:32
čarape su baš fora. ne nosim miniće ni suknjice, ali čarape su ludilo..

caporegime
23-04-2012, 14:33
možda i bolje.....
stalo bi nekome srce.
ali ne u smislu da stane onako kak obi nekome stalo srce da ugleda oskudno odjevenu vesnu škare ožbolt.

sandra october
23-04-2012, 14:33
ma kakvi, pogledaj christine lagarde iz mmf-a (na stranu što je iz mmf-a :D) to je prihvaljtiv stil, neupadljiv, diskretan, nema over make upa.. toga naprosto nema u visokoj politici

sandra october
23-04-2012, 14:35
Jesu, jesu, za dobar batak.
to je meni za stage.. ili za curetke kad idu navečer u disco.. al tu stavljam točku. lastane jesam li konzervativna? :D

Rodica
23-04-2012, 14:36
možda i bolje.....
stalo bi nekome srce.
ali ne u smislu da stane onako kak obi nekome stalo srce da ugleda oskudno odjevenu vesnu škare ožbolt.

što je bolje? što nema političarki seksy odjevenih?
pa sjećaš li se merkelice i dekoltea?
ajme... kad se zmaj raspojasao... uf...

Rodica
https://www.google.ba/search?q=angela+merkel+decollete&hl=hr&safe=off&rlz=1C1AVSW_enBA377BA402&prmd=imvnso&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=0EyVT5akHoPT-gabvb3_Aw&ved=0CCQQsAQ&biw=1280&bih=899&sei=00yVT8nRAejN4QTCkIzRDw

Stiliana
e cure moje nagledao sam je darkerica da ti pamet stane.......kakve mačketine.
ali ova je mutant, holyca je žnaru do daske a cijeli taj stil na njoj stoji ko piletu sise

Pa dobro, nije žena kriva što ima crte lice kakve ima, k tome je i bolesna...

čarape su baš fora. ne nosim miniće ni suknjice, ali čarape su ludilo..

Hvala lijepo! :D
Meni su isto fora. Prva dva primjera su baš zloporaba ovih čarapa...

Marta
23-04-2012, 14:37
carape su na onoj maloj od Bibera bas fora, to mi je za takve curetke ...

Stiliana
23-04-2012, 14:39
ma kakvi, pogledaj christine lagarde iz mmf-a (na stranu što je iz mmf-a :D) to je prihvaljtiv stil, neupadljiv, diskretan, nema over make upa.. toga naprosto nema u visokoj politici

A koje je objašnjenje iza ovoga? Al daj nešto što ima smisla, a da nije: toga jednostavno nema.
Znači, ne možeš nosit crnu olovku i tamnocrveni ruž jer...?

caporegime
23-04-2012, 14:40
što je bolje? što nema političarki seksy odjevenih?
pa sjećaš li se merkelice i dekoltea?
ajme... kad se zmaj raspojasao... uf...

bolje da se oblačiš u miniće i suknjice.....oš da nekog strefi srce?
da ne obraća pažnju na cestu dok vozi? da ne gleda gdje izlijeva kantu vode i pošprica slučajnog prolaznika? da pripali cigaretu obrnuto? utipka krivi broj?......

sandra october
23-04-2012, 14:43
A koje je objašnjenje iza ovoga? Al daj nešto što ima smisla, a da nije: toga jednostavno nema.
Znači, ne možeš nosit crnu olovku i tamnocrveni ruž jer...?

jer se u visokom businessu i visokoj politici upadljivost u smislu odjeće ili šminke smatra neukusom .. jer te gleda šira populacija različitih ukusa i mjerila, pa i kultura, vjera i naroda, ekonomske snage.. te je zlatna sredina i "manje je više" osnovni princip nekog neutralnog izraza. ono što vani zovu "understatement"

Rodica
23-04-2012, 14:46
bolje da se oblačiš u miniće i suknjice.....oš da nekog strefi srce?
da ne obraća pažnju na cestu dok vozi? da ne gleda gdje izlijeva kantu vode i pošprica slučajnog prolaznika? da pripali cigaretu obrnuto? utipka krivi broj?......

sjećam se jedne zgode kad smo nas 5-6 cura prelazile cestu preko raskrižja, ljeto, a mi se onako malo raspojasale ljetnim vešticama.. gužva na cesti, a neki likovi tamo od širokog negdje, izbacili glave kroz prozor auta i dobacuju.. kad čuješ odjednom masnu psovku.
kad šta je, 'naslonio' se na auto ispred sebe.. sreća da je išao polako pa nije bilo štete.. i sad se na glas smijem toj sceni.. :D
eh, mladosti i onih godina...

idem nabacit smajlića. nedostaju mi za ovakva raspoloženja..

caporegime
23-04-2012, 14:48
pa kažem ja......a minići su još najbenignije opcije nečijeg mogućeg slupavanja, utapljanja, fulavanja stepenice na silasku.....

moj bratić je jednom tako naglo kočio da da stane stoperki (izgledala je tako da je ovaj lego na kočnicu kao taško načić na vratove neljubiteljiica cvijeća) negdje na moru pa mu je auto iza došao do zadnjeg sica.....

ZGabriel
23-04-2012, 14:49
to je meni za stage.. ili za curetke kad idu navečer u disco.. al tu stavljam točku. lastane jesam li konzervativna? :D

e pa to. nisu mi za preko dana.

Stiliana
23-04-2012, 14:54
jer se u visokom businessu i visokoj politici upadljivost u smislu odjeće ili šminke smatra neukusom .. jer te gleda šira populacija različitih ukusa i mjerila, pa i kultura, vjera i naroda, ekonomske snage.. te je zlatna sredina i "manje je više" osnovni princip nekog neutralnog izraza. ono što vani zovu "understatement"

Meni to zvuči kao neka politička korektnost koja vrijedi samo na Zapadu. Baš me zanima bi li od npr. indijske ili pakistanske političarke zahtijevali da se obuče u kostim sa štiklama...

Stiliana
23-04-2012, 14:58

Ovo mi je super. Kao muškić. Lajkam.

Nosim šal u boji, zadnji je bio plavi... mijenjam ih dosta često.

Joj to bi bila muka :rofl zato ja uvijek imam neki tamni kaput (nemam bijeli :D) Bijeli kaputi su mi lijepi, ali su za posebnu priliku, ne za nošenje svaki dan...

E, tebi ide plavo uz kosu i oči :love

sandra october
23-04-2012, 14:58
Meni to zvuči kao neka politička korektnost koja vrijedi samo na Zapadu. Baš me zanima bi li od npr. indijske ili pakistanske političarke zahtijevali da se obuče u kostim sa štiklama...

naravno da neće, isto kao što nećeš ni zapadne političarke vidjet u posjetu islamskim zemljama a da barem simbolično ne pokriju kosu u znak poštovanja drugoj kulturi ..ali na takvim radnim mjestima nema mjesta za crveni ruž i smokey eyes. osim ako možda nije u vladi berlusconija, tamo svašta prolazi :D

Rodica
23-04-2012, 15:02
novi smajlići (test)
:zubo - : zubo
:smoke - : smoke
:brineta - : brineta
:pop - : pop
:cvijece - : cvijece
:banned - : banned
:jede - : jede
:pusa - : pusa

Rodica
23-04-2012, 15:04
ako imate još koji da bi ste ga rado koristili, dajte link na smajlić pa stavimo i to...

patriot
23-04-2012, 15:06
ne mogu nikako naci onaj curetak sto lezi u krevtu sa carapama duginih boja i istim takvim gacicama :cerek..

cisto da pokazem sandri do kojih godina ide to oblacenje :D

Stiliana
naravno da neće, isto kao što nećeš ni zapadne političarke vidjet u posjetu islamskim zemljama a da barem simbolično ne pokriju kosu u znak poštovanja drugoj kulturi ..ali na takvim radnim mjestima nema mjesta za crveni ruž i smokey eyes. osim ako možda nije u vladi berlusconija, tamo svašta prolazi :D

Znači, ako je dio tvoje kulture da se maškaravaš, to se tolerira, a ako je dio tvog stila da nosiš crveni ruž, onda ne može? Sorry ali mene nisu uvjerili. Ja i dalje mislim da se takvo mišljenje nametnulo naprosto jer su političarke starije žene, često neugledne, koje se nikad nisu ni dotjerivale a kamoli da su npr. u mladosti bile metalke, rokerice ili rejverice... danas se statistički mora dogodit da netko negdje iz tih subkultura uđe u politiku. Netko i dalje ostane pri crnoj olovci za oči, a netko, baš zbog ove malograđanštine 'što će ljudi reć' i slično, odjednom postane netko drugi...

Mirela, you go girl, you smack that lipstick & work that liner :brineta

sandra october
ako imate još koji da bi ste ga rado koristili, dajte link na smajlić pa stavimo i to...
daj facepalm ako boga znaš i onaj 503 :love

ogledalce
23-04-2012, 15:08

odakl si ih izvukla?

ZGabriel
23-04-2012, 15:08
novi smajlići (test)
:zubo - : zubo

nije ovo zubo. :(

Komari
23-04-2012, 15:09
Recimo meni je najdraži stil hippi pokreta kao i dijelom stil 70ih

recimo ovako nešto
http://static.nme.com/images/gallery/LastTangoInParisGb070211.jpg

ili ove šuze na jedne trapez traperice

http://www.mvhsdrama.com/Research/70sFashion_files/image002.gif

:love

sandra october
23-04-2012, 15:10
ne mogu nikako naci onaj curetak sto lezi u krevtu sa carapama duginih boja i istim takvim gacicama :cerek..

cisto da pokazem sandri do kojih godina ide to oblacenje :D
sorry, ali da mi netko tako dođe na posao u čarapama duginih boja, poslala bi ga doma da se preobuče :D privatno radi brate šta hoćeš, na poslu toga nema :D

Komari
23-04-2012, 15:10

ima jedan ono mali crni brčići, nešto crne kosice i mjeri kukuruz

:D :rofl

Komari
23-04-2012, 15:13
evo..oriđiđi ja:

mislim tako nešto

http://cdn.user.hypeed.com/8033B4/cdn.user/c9/43/c94370f9b54b813b04b2002b740dc5d17d2b9990-600x700-color-focus.jpg

patriot
23-04-2012, 15:14
sorry, ali da mi netko tako dođe na posao u čarapama duginih boja, poslala bi ga doma da se preobuče :D privatno radi brate šta hoćeš, na poslu toga nema :D

Ovo je privatna fotka..mala u krevetu..dupe cvrsto ko kamen..gacice fino ulaze medju guzove..carape su one koje idu iznad koljena..uf..najjebozovnija fotka koju ja ikad vidio..dajte ljudi,nije valda da ne znate o cemu pricam :D..
Da mi takva neka dodje na razgovor za posao,ide odmah pozitivna diskriminacija..

caporegime
23-04-2012, 15:16
evo..oriđiđi ja:

mislim tako nešto

http://cdn.user.hypeed.com/8033B4/cdn.user/c9/43/c94370f9b54b813b04b2002b740dc5d17d2b9990-600x700-color-focus.jpg

uhhhh. de pojedi nešto. ili se pri nekom vjetru drži za banderu.
u stanju žurbe pazi da ne obučeš dvocjevku umjesto hlača

zlatna ribica
23-04-2012, 15:17

Zašto ne bi bilo :D

Ja sam na Stilkinoj strani :)

:brineta Zašto se ovaj zove brineta, a nije brineta, nego crnka...

patriot
23-04-2012, 15:18
http://i39.tinypic.com/21nm9dw.jpg

ZGabriel
23-04-2012, 15:19
daj jbt patriot
te fotke ostavi za svoju privatnu kolekciju.

k'o da je neko željan golih guzica.

Stiliana
Ovo je privatna fotka..mala u krevetu..dupe cvrsto ko kamen..gacice fino ulaze medju guzove..carape su one koje idu iznad koljena..uf..najjebozovnija fotka koju ja ikad vidio..dajte ljudi,nije valda da ne znate o cemu pricam :D..
Da mi takva neka dodje na razgovor za posao,ide odmah pozitivna diskriminacija..

Jel ova ?

http://dreysay.files.wordpress.com/2011/03/rainbow-socks-15.jpg

caporegime
vidim da nitko nije shvatio previše ozbiljno upozorenje da se malo prošara temama, podforumima, ostavi koja porukica i na politici, gospodarstvu, svijetu, seksu......
a vi uredno klisnuli na modu.
neće da može to tako. ne.

patriot, imaš još koju?

Stiliana
23-04-2012, 15:20
daj jbt patriot
te fotke ostavi za svoju privatnu kolekciju.

k'o da je neko željan golih guzica.

A ne, nije.

patriot
koja zenska ljubomora..govorilo se o carapama..dadoh svoj obol..

bravo stilci..to je ta..al pretrgao se dok nasao..mislim,koja su to kucanja u google bila..
rainbow legs..rainbow socks..sexy rainbow ass.. :rofl

Komari
vidim da nitko nije shvatio previše ozbiljno upozorenje da se malo prošara temama, podforumima, ostavi koja porukica i na politici, gospodarstvu, svijetu, seksu......
a vi uredno klisnuli na modu.
neće da može to tako. ne.

: plače:

pa hebemu bar tamo na politici sam nazočna

ZGabriel
ima li ovdje punoljetnih?

ZGabriel
23-04-2012, 15:21

ja sam mislila da si ti punoljetan, a ne neiživljeni klinac.

Stiliana
23-04-2012, 15:22
evo..oriđiđi ja:

mislim tako nešto

Napokon netko malo drukčiji :love
Ne volim baš taj stil, ali svaka čast.

Stiliana
23-04-2012, 15:23

bravo stilci..to je ta..al pretrgao se dok nasao..mislim,koja su to kucanja u google bila..
rainbow legs..rainbow socks..sexy rainbow ass.. :rofl

Nju imaju bar dvije cure na fhr u avataru. Kako ne bih znala to dupe i te čarape... to je opća kultura.

ZGabriel
23-04-2012, 15:24
... to je opća kultura.

uf drago mi je da sam nekulturna.
koja seksistička reklama.

patriot
23-04-2012, 15:25
ja sam mislila da si ti punoljetan, a ne neiživljeni klinac.

nekad je to dobra referenca za postati predsjednik
http://i40.tinypic.com/ac50t3.jpg

Stiliana
23-04-2012, 15:26
uf drago mi je da sam nekulturna.
koja seksistička reklama.

Ma dobro... nije sad pornjava zalijepljena. Nać ćemo i mi nekog manekena za donje rublje :rofl

caporegime
23-04-2012, 15:26
i got a sneaking suspition......
netko se vrzma oko kokošinjca, netko tko misli da se prikrio ali ne......

ZGabriel
23-04-2012, 15:28
Ma dobro... nije sad pornjava zalijepljena. Nać ćemo i mi nekog manekena za donje rublje :rofl

ako ne mogu pokazati nekome a da mi ne bude neugodno onda je pornjava. :D
al dobro, ja sam stara konzerva. nisam znala šta se skriva iza čednog imena ovog foruma. :rofl

patriot
23-04-2012, 15:29
capo-imam ,koliko ti srce zeli :D..pogotovo ovih sa fejs profilnom modom :rofl..

caporegime
23-04-2012, 15:30
capo-imam ,koliko ti srce zeli :D..pogotovo ovih sa fejs profilnom modom :rofl..

a neki broj telefona ili tak....?

Stiliana
23-04-2012, 15:30
i got a sneaking suspition......
netko se vrzma oko kokošinjca, netko tko misli da se prikrio ali ne......

Da nije lukava lija?

caporegime
23-04-2012, 15:31

Da nije lukava lija?

hehe....neke indicije se sad spajaju u krug.......
netko je očito bacio u zaborav one redikule koji su se pravili čak da su žene samo da bi se zamaskirali......

ZGabriel
23-04-2012, 15:31
ajmo opet o odjeći, molim vas. :)

patriot
23-04-2012, 15:32
a neki broj telefona ili tak....?

moram sutiti,reci ce opet zgabrijel da sam neizivljeni klinac :rofl

caporegime
23-04-2012, 15:32
moram sutiti,reci ce opet zgabrijel da sam neizivljeni klinac :rofl

ja ću umrijeti kao neiživljeni klinac

Rodica
23-04-2012, 15:34
daj facepalm ako boga znaš i onaj 503 :love

nu... ja ti to rijetko ovako koristim pa ne znam na što to dvoje sliči.
ako znaš gdje naći, samo postaj link na sličicu, ja ću ostalo napraviti.

patriot
23-04-2012, 15:36
meni je ona kate middleton izgledala savrseno po odijevanju..inace volim taj engleski stil,casualu..

ZGabriel
23-04-2012, 15:36

ajd mi pošalji mail na pm, poslat ću ti ja smajliće. imaju već prepoznatljiva imena, samo ih ubaciš takve kakvi jesu.

caporegime
23-04-2012, 15:37
meni je ona kate middleton izgledala savrseno po odijevanju..inace volim taj engleski stil,casualu..

i meni billy brights :rofl:rofl

Stiliana
23-04-2012, 15:39
ajmo opet o odjeći, molim vas. :)

Može. Sljedeća tema su modni fetiši. Moj su Balmain minice. Fenomenalne, edgy i daleko preskupe:

http://1.bp.blogspot.com/_TXI81hvxWYc/SnkHg20uoZI/AAAAAAAABdE/DAFVZFz2khc/s400/balmain-fall-2009-sexy-mini-dresses.jpg

http://www4.images.coolspotters.com/wallpapers/140037/balmain-embroidered-silk-chiffon-mini-skirt-mobile-wallpaper.jpg

http://fashionstorez.com/wp-content/uploads/2011/06/Kristen-Stewart-MTV-Movie-Award-Pictures.jpg

Detalj: http://i.cocoperez.com/wp-content/uploads/2011/06/kristen-stewart-in-balmain-2011-mtv-movie-awards-2__oPt.jpg

Ne mogu više... puknut će mi srce. Mislim da nikad neću bit vlasnica nijedne. A jbga...

patriot
23-04-2012, 15:41
i meni billy brights :rofl:rofl

pa ima coek stila..nije sad zbog tekmi,jebes to,ali uvijek sam volio p&s,aquascutum,burberry,lacoste,napapijri,henry loyd,madarina duck,prada,ralph lauren itd..jedino mi nikada cp company i stone island nije legao..od nedavno mi lyle and scott upao u oko

caporegime
23-04-2012, 15:42
oće l netko da se ispeče nešto mesa na gradele negdje u prirodi?
dolaze topli dani

ZGabriel
23-04-2012, 15:49
Ne mogu više... puknut će mi srce. Mislim da nikad neću bit vlasnica nijedne. A jbga...

a do-it-yourself? neš ti problema kupit kutiju ziherica i zakovica.

patriot
23-04-2012, 15:50
stilci-a kolko to kosta?..mislim,ja nebi dao 50kn za takvu suknju :D

ZGabriel
23-04-2012, 15:51

iš s ove teme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lupa
neznalice jedna

Stiliana
23-04-2012, 15:53
oće l netko da se ispeče nešto mesa na gradele negdje u prirodi?
dolaze topli dani

ne trolaj capo :D

Al mogo bi se fakat neko isprsit... Inkvi, recimo.

patriot
23-04-2012, 15:54
iš s ove teme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lupa
neznalice jedna
Problem sveznalica jest taj,sto od drva ne vide sumu..
ima dobra scena u ovom novom francuskom filmu,kad ghetto boy naskraba nesto na platno i proda to za 11500 eura,jer ljudi misle da je naslikano od satro poznatog,al anonimnog slikara..tako i te suknje..aj cao

Stiliana
23-04-2012, 15:57
a do-it-yourself? neš ti problema kupit kutiju ziherica i zakovica.

Pa to se može, da... jedino što ja nisam baš spretna s tim DIY tekstilnim izvedbama.

Ova minica od raznih trakica materijala košta oko 17 000 kuna.
Ove druge nisam ni gledalal cijenu :D

zlatna ribica
23-04-2012, 15:57

Punooo... i do 10-ak tisućica eura...

mardar
23-04-2012, 15:58
Može li mi neko pomoći.Hajde zatrolat ću.Ne otvara mi ni jednu sliku koji imam na kompu.Skinutu sa fejsa sa foruma .Napravi uredno download ali slike ne mogu otvoriti.

:mad::mad::mad::mad::009:009:009:009

Nema revi revi magare :009:009:009:009

patriot
23-04-2012, 15:58
a sad da ozbiljno pitam..cime opravdavaju cijenu..mislim,ja tebi mogu kazati za razlike izmedju cijene auta,ali me zanima zasto je to 17k kuna..i bez onih floskula da je radi poznati dizajner,pa to odma dize cijenu..

sandra october
23-04-2012, 15:59
ok ja bi samo 503, facepalm i brukicu :love .. odo ih nać po netu - @zg jel ih već ti možda imaš?

sandra october
23-04-2012, 16:00
a sad da ozbiljno pitam..cime opravdavaju cijenu..mislim,ja tebi mogu kazati za razlike izmedju cijene auta,ali me zanima zasto je to 17k kuna..i bez onih floskula da je radi poznati dizajner,pa to odma dize cijenu..
potražnjom :D

Stiliana
23-04-2012, 16:00
Problem sveznalica jest taj,sto od drva ne vide sumu..
ima dobra scena u ovom novom francuskom filmu,kad ghetto boy naskraba nesto na platno i proda to za 11500 eura,jer ljudi misle da je naslikano od satro poznatog,al anonimnog slikara..tako i te suknje..aj cao

Uz svo dužno poštovanje, ali Balmain je the shit. Da imam love, recimo, nikad ne bih kupovala Versace, Armani ili uopće razmišljala da dam toliku lovu na obične krpice. Ali ovo je nešto drugo, ovo nisu obične krpice, ovo je skulptura, ovo je san snova koji se obistinio... žišku?

mardar
23-04-2012, 16:02
Nikad vas više ništa neću pitati,neću vas pozdravljati ,ne volim vas ni jednu .Da vas hoće sve banirati :mad::mad::mad::mad:

patriot
23-04-2012, 16:03
ako sam dobro ubrao,ta suknja simbolizira moderrnu umjetnost ustvari..dvije zavarene cijevi bosanac naplati 100kn,al kad se dvije zavarene cijevi nadju u muzeju,netko ce platiti 50k eura..jesam dobro skontao?
po cemu se to razlikuje od obicnih krpica..?..mozes i o dizajnu..sto ih izdvaja od ostalih..sami materijali koji se koriste..pa do izrade na koju se pazi..ubaci sve u odgovor,ali bez tih floskula da se to ili razumije ili ne razumije..

Stiliana
23-04-2012, 16:03

Ma gle, ja se slažem s tobom... kako minica može bit 17k kuna? Suludo. Al da imam tu lovu, ne bih puno razmišljala.

Stiliana
23-04-2012, 16:04
Nikad vas više ništa neću pitati,neću vas pozdravljati ,ne volim vas ni jednu .Da vas hoće sve banirati :mad::mad::mad::mad:

Ja uopće ne kužim otkud si ti skinuo slike? S fejsa? S foruma?

Marta
23-04-2012, 16:04
ne trolaj capo :D

Al mogo bi se fakat neko isprsit... Inkvi, recimo.

oce oce, on ce se isprsit i jest a ti ces pec ...

govorim sudeci po sposobnosti kuhanja sparoga :love

patriot
23-04-2012, 16:05
Ma gle, ja se slažem s tobom... kako minica može bit 17k kuna? Suludo. Al da imam tu lovu, ne bih puno razmišljala.
a na cijenu puno toga moze utjecati..od posebnih materijala sa kojima se radi..do rucne izrade gdje se pazi na apsolutno svaku sitnicu..do same dugotrajnosti iste..ogranicenog broja primjeraka..sve to utjece na cijenu i to mi je ok..ali mrzim kad mi netko kaze,ti si seljak ako ne kuzis zasto to kosta boga oca..a ne nudi mi nikakvo logicno objasnjenje..

Marta
23-04-2012, 16:07
evo..oriđiđi ja:

mislim tako nešto

:bravo :bravo

mislim da je ovo na tebi bas simpa, ako si sitnije/vitke gradje ... :love

Stiliana
23-04-2012, 16:08
ako sam dobro ubrao,ta suknja simbolizira moderrnu umjetnost ustvari..dvije zavarene cijevi bosanac naplati 100kn,al kad se dvije zavarene cijevi nadju u muzeju,netko ce platiti 50k eura..jesam dobro skontao?
po cemu se to razlikuje od obicnih krpica..?..mozes i o dizajnu..sto ih izdvaja od ostalih..sami materijali koji se koriste..pa do izrade na koju se pazi..ubaci sve u odgovor,ali bez tih floskula da se to ili razumije ili ne razumije..

Simbolizira u mojoj glavi.
Razlikuje se meni od običnih krpica jer se meni jako sviđa. Nekome su možda i bezveze. Meni su savršenstvo... znaš kad sam nisi u stanju nešto ni zamislit, a onda to netko drugi napravi i pokaže? E pa tako je meni kad gledam njihove suknje. Ne znam kako da ti to objasnim a da ne zvuči još patetičnije nego što jest.

mardar
23-04-2012, 16:08
Ja uopće ne kužim otkud si ti skinuo slike? S fejsa? S foruma?

Pa odakle sam god skidao :009:009:009

Ma ode ja sada sve razjebati na njemu:obama:obama:obama

Komari
23-04-2012, 16:10
http://www.net-a-porter.com/Shop/Clothing/Dresses/Gowns

Matthew Williamson
Belted kimono-style printed silk gown

Amanda Wakeley
Asymmetric silk-chiffon gown

Faith Connexion
Printed silk wrap gown

Notte by Marchesa
One-shoulder printed silk-chiffon gown

Alexander McQueen
Embroidered silk-faille and organza gown

super haljine

iako ima jedna Alexandera McQueena koja mi je ono :love a koja je u stvari za svaki da za po gradu, a i navečer ovisi koja frizura koje cipele i tak pa stavim čim nađem sliju

patriot
23-04-2012, 16:10
Simbolizira u mojoj glavi.
Razlikuje se meni od običnih krpica jer se meni jako sviđa. Nekome su možda i bezveze. Meni su savršenstvo... znaš kad sam nisi u stanju nešto ni zamislit, a onda to netko drugi napravi i pokaže? E pa tako je meni kad gledam njihove suknje. Ne znam kako da ti to objasnim a da ne zvuči još patetičnije nego što jest.
kuzim,kuzim..tako je i sa nekim autima.tipa alfa romeo 8c competizione..ne valja masu toga na autu,ali bi dao svaki euro koliko kosta..a ne pitaj koliko kosta :rofl

Komari
23-04-2012, 16:12
:bravo :bravo

mislim da je ovo na tebi bas simpa, ako si sitnije/vitke gradje ... :love

pa nisam baš..ja sam ono rekli bi taman :D

Stiliana
23-04-2012, 16:12
a na cijenu puno toga moze utjecati..od posebnih materijala sa kojima se radi..do rucne izrade gdje se pazi na apsolutno svaku sitnicu..do same dugotrajnosti iste..ogranicenog broja primjeraka..sve to utjece na cijenu i to mi je ok..ali mrzim kad mi netko kaze,ti si seljak ako ne kuzis zasto to kosta boga oca..a ne nudi mi nikakvo logicno objasnjenje..

To za kvalitetu materijala i broja primjeraka vrijedi za većinu dizajnerske odjeće. Ajmo reć povrh svega toga da je ovo neki prepoznatljivi dizajn. Njihovu odjeću prepoznaš odmah na crvenom tepihu ili naslovnicama... jedinstveni su, a bogme i popularni. Inače nit patim od brandova niti od dizajnerskog potpisa, ali ovo kao da je izašlo iz moje glave da je moja glava u stanju dizajnirat odjeću.

Marta
23-04-2012, 16:13
pa nisam baš..ja sam ono rekli bi taman :D

to je za mene to :rofl

meni je taj stil bezzee ako netko ima pol tone

Stiliana
23-04-2012, 16:16
kuzim,kuzim..tako je i sa nekim autima.tipa alfa romeo 8c competizione..ne valja masu toga na autu,ali bi dao svaki euro koliko kosta..a ne pitaj koliko kosta :rofl

I da mi kažeš, meni to ništa ne znači, auti me ne zanimaju ni najmanje :smoke Dobro, znam otprilike koliko košta 'normalno' auto...

oce oce, on ce se isprsit i jest a ti ces pec ...

govorim sudeci po sposobnosti kuhanja sparoga :love

Slabo će se najest što ja ispečem. Morat ćemo tebe zvat :love

Marta
23-04-2012, 16:20
I da mi kažeš, meni to ništa ne znači, auti me ne zanimaju ni najmanje :smoke Dobro, znam otprilike koliko košta 'normalno' auto...

Slabo će se najest što ja ispečem. Morat ćemo tebe zvat :love

:rofl :rofl

mislim da je to idealno rijesenje ... dijeta :)

ja neznam kruh pod sacem ... za to cemo zvat nekog majstora ....

Komari
23-04-2012, 16:23
Aha evo je

http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Alexander+McQueen+Runway+Paris+Fashion+Week+vm5KQx WQH1Nl.jpg

mislim i sandale :love i remen :love

Stiliana
23-04-2012, 16:30
:rofl :rofl

mislim da je to idealno rijesenje ... dijeta :)

ja neznam kruh pod sacem ... za to cemo zvat nekog majstora ....

Ne treba, vidiš da su se svi razbježali kad se raspoređuju obaveze. Zato će se jest sendviči s dvije fete parizera i jednom sirovom rajčicom za desert.

Marta
23-04-2012, 16:33
Ne treba, vidiš da su se svi razbježali kad se raspoređuju obaveze. Zato će se jest sendviči s dvije fete parizera i jednom sirovom rajčicom za desert.

onda cemo mi kupiti kruh

ovi sto begaju nek jedu sendvic

Stiliana
23-04-2012, 16:36
@Komari: ovo je slatko, jedino ne znam gdje to obuć... a sandale su super :love

A sad fakat idem ća.

Stiliana
23-04-2012, 16:37
onda cemo mi kupiti kruh

ovi sto begaju nek jedu sendvic

To se podrazumijeva ;)
Čitamo se mare...

Marta
23-04-2012, 16:37
volim njihove traperice

http://www.frontlineshop.com/customGates/scripts/image.php?folder=zoomimages&filename=296211001.jpg

http://www.frontlineshop.com/customGates/scripts/image.php?folder=zoomimages&filename=296296001.jpg

http://www.frontlineshop.com/customGates/scripts/image.php?folder=zoomimages&filename=300155001.jpg

Marta
23-04-2012, 16:41
To se podrazumijeva ;)
Čitamo se mare...

ma bitno da se jede i pije :zivili :jede:jede

stilci budi mi pozdravljena :cvijece:cvijece:cvijece:cvijece:pusa

ZGabriel
23-04-2012, 17:15
Rodice, imas :skartoc i facepalm , poslala sam ti. Ne znam sta je 503.

caporegime
23-04-2012, 17:23
je li dakle itko za ražanj? roštilj? šta god.

ZGabriel
23-04-2012, 17:28
na ovoj temi barem 2 osobe ne jedu meso. Probaj na politici ili navijacima. :zubo

Marta
23-04-2012, 17:30

stilci i ja smo se javile :love ... al nas ocito ne zoves :rofl :rofl

mirr.or
23-04-2012, 17:30
na ovoj temi barem 2 osobe ne jedu meso. Probaj na politici ili navijacima. :zubo

ne jedem ja, al roštilj je više društveni događaj neg meso. :D

ZGabriel
23-04-2012, 17:34
Ako ćeš i ti doći, onda ću i ja. :D

caporegime
23-04-2012, 17:34
polako marta. da vidimo ima li više zainteresiranih.
jer ako ste samo vas dvije onda jedino stili i ja možemo u nk savu. ti malo predaleko.....

Marta
23-04-2012, 17:37
polako marta. da vidimo ima li više zainteresiranih.
jer ako ste samo vas dvije onda jedino stili i ja možemo u nk savu. ti malo predaleko.....

mozes ti lipo reci, nemoj doci ... kuzim ja to ... ;)

caporegime
23-04-2012, 17:46
ako ćeš doći samo radi popodnevnog roštilja, kunem se da nećeš morati ništa raditi nego samo uživati

Komari
23-04-2012, 17:49

ako je gregorčić do 12 kili evo ja

caporegime
23-04-2012, 17:54
sad bi vidim i izvolijevali.....

mirr.or
23-04-2012, 17:56
Ako ćeš i ti doći, onda ću i ja. :D

tko? ja?:rofl

nemoj dvaput reć...

ZGabriel
23-04-2012, 17:58
:rofl ovdje se priča o klopi, a na traču o modi. idem na navijače stavit nešto o morskim mikroorganizmima. :rofl

Aleksa
23-04-2012, 17:58
tko? ja?:rofl

nemoj dvaput reć...

Oćeš li da povedeš još nekog sa sobom? :p

mirr.or
23-04-2012, 17:59
Oćeš li da povedeš još nekog sa sobom? :p

pa ne znam jel ima neko dovoljno lud da hoće da ide sa mnom. :D

Aleksa
23-04-2012, 18:00
:rofl ovdje se priča o klopi, a na traču o modi. idem na navijače stavit nešto o morskim mikroorganizmima. :rofl

Pa to je najizazovnije u vezi sa modom. Kad se prejedeš, dobiješ kilograme, moraš da budeš jako talentovana za modiranje. ;)

Marta
ako ćeš doći samo radi popodnevnog roštilja, kunem se da nećeš morati ništa raditi nego samo uživati

pa ne bi samo radi toga ... ostala bi jos koji sat :)

Aleksa
pa ne znam jel ima neko dovoljno lud da hoće da ide sa mnom. :D

Nije to strašno, samo nemoj ti da voziš. :D

mirr.or
23-04-2012, 18:03
Nije to strašno, samo nemoj ti da voziš. :D

haha, pa ti si već imao čast... a ja ne dam nitko drugi da me vozi. :D

Aleksa
23-04-2012, 18:04
haha, pa ti si već imao čast... a ja ne dam nitko drugi da me vozi. :D

Imao sam čast da mi spadnu cvikeri od tvog kočenja. :D

mirr.or
23-04-2012, 18:06
Imao sam čast da mi spadnu cvikeri od tvog kočenja. :D

nisu ti spali nego si ih zaboravio. :rofl

ZGabriel
23-04-2012, 18:07
Kad vas dvoje raspalite autoputem bratstva i jedinstva... :rofl

Aleksa
23-04-2012, 18:08

nisu ti spali nego si ih zaboravio. :rofl

Pa spali su mi, a ja nisam mogao da ih tražim tokom vožnje, a od straha sam i zaboravio da sam ih ikada nosio. U trenutku mi se vratio savršen vid. :D

Komari
23-04-2012, 18:08
sad bi vidim i izvolijevali.....

kaj? pa sve iznad 12 kili je ovca a brate ovčetinu znaš ko najvoli :D

e da na modi smo i kad već spominjemo ovčice ja bi jedan ovakav kaputić

http://www.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/Vin_Diesel_in_XXX.jpg

ono potpuno isti kakav je Vin nosio u filmu

Marta
23-04-2012, 18:09

a mogao bi i on proc a ne samo kaputic :love

mirr.or
23-04-2012, 18:09

ma gdje.. pa vratili bi nas sa granice i odmah zabranili ulaz. ne vjerujem da bi aleksova kokarda ostala neprimjećena. :evil

mirr.or
23-04-2012, 18:10
a mogao bi i on proc a ne samo kaputic :love

bolji bi bio bez kaputića, da ne bude da samo oftopičarim, moram koju i o modi. :D

Pa spali su mi, a ja nisam mogao da ih tražim tokom vožnje, a od straha sam i zaboravio da sam ih ikada nosio. U trenutku mi se vratio savršen vid. :D

opet postaješ nepodnošljiv. jel to opet prestaješ da pušiš? :rofl

Aleksa
23-04-2012, 18:12

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/428273_10150648811879320_94902724319_9034109_18375 42244_n.jpg

Ja bih radije vozom, a od Šida vlakom. :D

Inkvizitor
23-04-2012, 18:12

:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Aleksa
23-04-2012, 18:13
ma gdje.. pa vratili bi nas sa granice i odmah zabranili ulaz. ne vjerujem da bi aleksova kokarda ostala neprimjećena. :evil

Opet postaješ nepodnošljiva. :p :D

Inkvizitor
23-04-2012, 18:13
pa šta si radila našem Aleksiću mirr.or..:rofl

Komari
23-04-2012, 18:14
Ka smo kod ovakvih kaputića..moram priznat stil afroameričkih svodnika mi je :love

šešir, odijelo na prugice i bijeli/sivi krzneni kaput ili od ovčjeg runa do poda

:D štaću nemrem si pomoć

mirr.or
23-04-2012, 18:14
Opet postaješ nepodnošljiva. :p :D

ja sam uvek ista. :D:rofl

pa šta si radila našem Aleksiću mirr.or..:rofl

nisam ništa... :018 časna pionirska. :rofl

Marta
23-04-2012, 18:15
bolji bi bio bez kaputića, da ne bude da samo oftopičarim, moram koju i o modi. :D

tako znaci ... skidas ga odmah ... amoda??? :eek:

mirr.or
23-04-2012, 18:16
tako znaci ... skidas ga odmah ... amoda??? :eek:

ne kužim se ja u modu. :rofl

Marta
23-04-2012, 18:16
Ka smo kod ovakvih kaputića..moram priznat stil afroameričkih svodnika mi je :love

šešir, odijelo na prugice i bijeli/sivi krzneni kaput ili od ovčjeg runa do poda

de bona :rofl :rofl :rofl

inkvi jel cujes ti ovo ... sam da naglasim, Duvanjka ... Duvanjka

;)

Marta
23-04-2012, 18:17
ne kužim se ja u modu. :rofl

bitno da znas da ga trebas skidat ....

Inkvizitor
23-04-2012, 18:18

;)

čitam i ne vjerujem..;)

ZGabriel
23-04-2012, 18:18
bitno da znas da ga trebas skidat ....
praktična žena

mirr.or
23-04-2012, 18:19
praktična žena

baš sam mislila reći. :D

patriot
23-04-2012, 18:19

;)
http://i42.tinypic.com/69nqs4.jpg

Komari
23-04-2012, 18:20
I žudim za jednim ruskim vojnim "šinjelom"

http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/523340922_3/The-Soviet-union-Russian-military-the-original-product-fur-one-sheepskin-coat-new-001.jpg

nikad neću prežalit što ga ne kupi na pariškom buvljaku :(

Aleksa
23-04-2012, 18:22
I žudim za jednim ruskim vojnim "šinjelom"

http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/523340922_3/The-Soviet-union-Russian-military-the-original-product-fur-one-sheepskin-coat-new-001.jpg

nikad neću prežalit što ga ne kupi na pariškom buvljaku :(

meni se sviđa šubara, u njoj je toplo i u Sibiru. :)

Komari
23-04-2012, 18:30
kaj fali ovome? :love

http://llamabutchers.mu.nu/archives/macktabulous%20pimp%20wear.jpeg

plus još jedan lipi šešir i 5..
ja bi sutra potpisala da se uvede ovaj stil odijevanja i za žene

sandra october
23-04-2012, 18:37
isuse.. komari :rofl

caporegime
23-04-2012, 18:45

a bil jednog.... u jednom takvom.....u ovom kaputiću od netom odranog ovna...:cvijece

caporegime
23-04-2012, 18:46
kaj fali ovome? :love

http://llamabutchers.mu.nu/archives/macktabulous%20pimp%20wear.jpeg

plus još jedan lipi šešir i 5..
ja bi sutra potpisala da se uvede ovaj stil odijevanja i za žene

ništa mu ne fali. uvijek bude popunjen onim za čim žudi tamo gdje je tijesno....

caporegime
23-04-2012, 18:50

http://ofb.net/~epstein/sl/0401/20040101b-closeup.jpg

ili

http://www.youtube.com/watch?v=J-0C9vwUGME

Vepar
23-04-2012, 19:59
http://ofb.net/~epstein/sl/0401/20040101b-closeup.jpg

To ja zovem pravom oblekom. :) Sve je tip-top, od šešira do cipela. Ali ipak je bunda na prvom mjestu!

Komari
23-04-2012, 20:26
To ja zovem pravom oblekom. :) Sve je tip-top, od šešira do cipela. Ali ipak je bunda na prvom mjestu!

Doduše da kaputić zeru duži recimo do dužine pantala....to bi bilo to

al vidim da sam ja ovdje sasvim neshvaćena :(

Komari
23-04-2012, 20:28
Inače da je biljac upola lakši davno bi ja kaput od njega sašila..

ovak :014

pdv
23-04-2012, 21:30
Koliko već stranica :D

Moja odjeća je uglavnom dosadna :D Volim klasiku i nisam baš za igranje s modom. Dijelom zbog posla, a dijelom zato što imam osjećaj da mi jedino to stoji. Nisam tip osobe koja će okolo hodati u tuti. Jednostavno, ne osjećam se u tome ugodno i to mi je za po kući. Tako da njegujem neki poslovni stil tj. košulje, hlače, suknje do koljena, sakoe, kaputiće itd. Privatno se slično oblačim, eventualno štikle zamijenim balerinkama. Ljeti su mi savršene ove (http://styletips101.com/wp-content/uploads/2011/05/Celebs-Maxi-Dress.jpg) haljine i kad ne radim ne skidam se iz ovoga. Udobno, prozračno i savršeno :D

Što se tiče boja obično su ove hladnije zimi, a ljeti volim boje pogotovo ove žarke :cerek
Što se tiče nakita, obično samo naušnice nosim.

smajlići :cerek:cerek:cerek

ZGabriel
24-04-2012, 08:33
@Komari: ovo je slatko, jedino ne znam gdje to obuć... a sandale su super :love

A sad fakat idem ća.

na izlet u prirodu :cerek
ja bih se samo vrtila u krug i mahala rukama u ovoj haljini.

Marta
24-04-2012, 09:18
ovakve su za ljeto ugodne
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/de/de/zara-S2012/189505/630307/HOSE%2BMIT%2BUMSCHLAG%2BAM%2BSAUM

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/de/de/zara-S2012/189505/630307/HOSE%2BMIT%2BUMSCHLAG%2BAM%2BSAUM

Rodica
24-04-2012, 10:26
ovakve su za ljeto ugodne
http://static.zara.net/photos//2012/V/0/1/p/4994/021/250/4994021250_1_1_3.jpg

evo, da ti popravim sliku...

Marta
24-04-2012, 10:29
merci :zubo:zubo:zubo

Rodica
24-04-2012, 10:35
ništa, i drugi put... :018

hlače su super, pogotovu crne, ali su za cure malo elegantnijih bokova.

inače, ovo mi je baš kul.

http://images.teamsugar.com/files/upl2/0/3987/10_2009/fb63b8801adc0585_Malin-Akerman.preview.jpg