PDA

Pogledaj Full Version : Cigarete..

patriot
18-04-2012, 19:37
Jel pusite i ako da,koliko dnevno cigareta ode..
ja sam bas zadundario opako..na kutiju i pol sam dnevno..
cak mi nije tolika fizicka potreba,koliko time gasim neki trenutni unutarnji nemir..
ne znam kako bolje to objasniti:rofl..

jel ste prestajali i jel bilo uspjeha?..kako se osjecati bez cigareta ako ste prestali..cisto da vidim jel ima fajde odbacivati nikotinski uzitak

mardar
18-04-2012, 19:56
cak mi nije tolika fizicka potreba,koliko time gasim neki trenutni unutarnji nemir..

jel ste prestajali i jel bilo uspjeha?..kako se osjecati bez cigareta ako ste prestali..cisto da vidim jel ima fajde odbacivati nikotinski uzitak

Pa ako ti kažem da otvorim jednu oko 22-23 sata navečer a ujutro sam prvi pred trgovinom onda znaš koliko je sati.A jesam odbacivao više puta po par sati.Rezultati skromni.:rofl:rofl

sagitarius
18-04-2012, 20:57
Ja sam među vama najveći karakter, cigarete sam bacao tisuću puta... (Mark Tven) he, he..., a ja, samo jednom... bilo je teško, što je je..., ali uspjelo je!

mirr.or
19-04-2012, 01:41
haha.. kutija i pol, pa to je "ništa". :rofl to ja kažem kad pokušam ispasti fina. :evil

patriot
19-04-2012, 01:43
pa kako nista :rofl..ti si prestala kako vidim?..spominjala nesto one izmisljotine u vidu nekih zamjeniskih cigareta,sto li..
jel ima uopce doticaj sa pravima..bar malo..

mirr.or
19-04-2012, 01:49
pa kako nista :rofl..ti si prestala kako vidim?..spominjala nesto one izmisljotine u vidu nekih zamjeniskih cigareta,sto li..
jel ima uopce doticaj sa pravima..bar malo..

te su meni i bolje od pravih, al sam bila bez njih nekoliko mjeseci, neki djelovi mi se bili pokvarili, a meni bilo lijeno mijenjat i dat novac. :rofl prestat, nikad. :D

patriot
19-04-2012, 01:55
pa koje su to?..i po kojem principu funkcionira?

mirr.or
19-04-2012, 02:05
http://www.hrhb.info/showthread.php?t=1592

Marta
19-04-2012, 08:45
vise od kutije sam dimila jako rijetko
po pola godine nista, vecinom bi ljeti opet pocela

vise od dvije godine niti jednu :)

ZGabriel
19-04-2012, 09:43
prestala pušiti prije 4 godine, nakon mnogo pokušaja. taj dan sam samo ugasila cigaretu i prestala. :)
jesenas mi nešto došlo pa sam zapalila jednu sa sestrom uz kavu. sad zapalim tu i tamo po jednu. sve skupa možda 3-4 tjedno, ako i toliko. sestra je kriva. :rofl

Žilavka
20-04-2012, 16:39
pokušala jednom i izdržala 3 mjeseca do korizme i onda u inat običaju odricanja počela :)

Komari
21-04-2012, 01:49
Motam duvan ,
više ne brojim koliko dnevno
:D

Marta
21-04-2012, 15:32
Motam duvan ,
više ne brojim koliko dnevno
:D

domace dite :love

gorand556
22-04-2012, 01:51

Evo ovako,pušio nekih 10 godina,otprilike oko kutiju dnevno.Kad sam pomišljao na prestajanje,mislio sam kud ću sa rukama,kako ću popiti pivo bez cigarete (zanimljivo uz kavu nisam nikad znao uživati uz cigarete).Onda sam jednog dana odlučio prestati,nakon dosta neuspjelih pokušaja (smanjivanje na par komada dnevno itd.).jedan dan izdržao,pio dosta vode kad mi se tražilo,imao glavobolje,pritiske u glavi.drugi dan mi bilo žao zapaliti,jer sam izdržao jedan dan.tako i narednih par dana.nakon nekih 7-8 dana,tijelo mi uopće više nije tražilo cigarete.prvi napad sam osjetio na jednoj fešti,nakon dobrog slavonskog ručka,čovjek preko puta mene zapalio,uz pivo skoro sam posegao za cigaretom.ali nisam se dao.tako dan za danom prolazilo i evo me 3 godine čist od cigareta,još uvijek osjetim posljedice,kašalj i slično.čak sam se i testirao,par puta zapalio,da vidim kako je,ogadilo mi se skoro mi muka došla.Sad kad pogledam unatrag,da sam pušio u krevetu :D i spavao u toj sobi smrdljivoj gdje sam pušio gadim se sam sebi :)

ogledalce
22-04-2012, 10:01
pušim koliko mislim da mi je dovoljno,
jesam se tila nekoliko puta okaniti al vidim da niđe pa odustala,
a s obzirom da mi je to jedini luksuz koji trošim na sebe a ujedno se i trujem,nastavljam do daljnjega...

d celjski
30-09-2012, 01:15
Pušio sam 13 godina, oko kutije dnevno. Nakon toga prestao u prvom pokušaju ikad i niisam zapalio ni mrtav pijan 5,5 godina...da bi prije 3 godine opet iz čiste gluposti počeo. I vidim da valjda neću više prestat...sad kombiniram motanje domačeg za doma i kutije za vani, i ako zbrojim sve, pušim više nego prije.

Marta
30-09-2012, 03:22
ja sam veceras zapalil u drustvu, sad me grlo jos vise boli i manta mi se ... uzas

Tomahawk
30-09-2012, 14:09
Zapali drustvo. :D

Iris
01-10-2012, 23:58
pokušavala x puta prestat,bezuspješno:jao
i kad skontam,to mi je jedino zadovljstvo što na sebe trošim stime da se trujem,nastaviljam i dalje pušiti:brineta