PDA

Pogledaj Full Version : Članak: SPC odbila pokopati hrvatskog branitelja!

caporegime
15-04-2012, 11:39
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2123-SPC-odbila-pokopati-hrvatskog-branitelja%21

Humphrey
15-04-2012, 13:53
Kažu neki sramota je okupljanje nacionalista u Hrvatskoj, ti neki se nazivaju i desničarima, ali zato slobodno djelovanje kriminalne organizacije kao SPC nikome više nije sramota.

Meni je drago što ga je odbio pokopati, znam da ni pokojni branitelj, a ni njegova obitelj o tome nisu razmišljali, ali SPC nije pravoslavna crkva, to je antikršćanska organizacija koja stoji iza smrti tisuća nevinih i protiv njih se i taj branitelj borio.

Žalosno je što nikoga u Hrvatskoj ne vrijeđa njihovo djelovanje.

Rodica
15-04-2012, 17:16
Kažu neki sramota je okupljanje nacionalista u Hrvatskoj, ti neki se nazivaju i desničarima, ali zato slobodno djelovanje kriminalne organizacije kao SPC nikome više nije sramota.

Meni je drago što ga je odbio pokopati, znam da ni pokojni branitelj, a ni njegova obitelj o tome nisu razmišljali, ali SPC nije pravoslavna crkva, to je antikršćanska organizacija koja stoji iza smrti tisuća nevinih i protiv njih se i taj branitelj borio.

Žalosno je što nikoga u Hrvatskoj ne vrijeđa njihovo djelovanje.

tko kaže da ne vrijeđa?
ali što se može učiniti protiv toga?
napisalo se toliko protiv tih pojava i na portalima vidu članaka i komentara da bi se, kad bi se slovo pored slova stavilo, moglo opasati zemaljsku kuglu par puta.
mislim... koga to dira?
ljudi su u srbu protestirali protiv četničkog derneka pa nikom ništa..
vrijeđaju nam pamet i ponos, iskrivljuju jezik i krivotvore povijest.. tko im išta može napraviti legalno i da ne zaglavi 40 godina zatvora?
nitko ništa..
jednostavno se s rogatim ne možeš bosti.
ostaje samo još gerila i underground akcije, a i tu bi na svakog aktivista došlo najmanje tri izdajice.. takav smo narod.

Lijan
15-04-2012, 18:32
To nam "braća" rade.Sve je ovo plod "dobre" regionalne suradnje .

I plod klečanja na koljenima ....

Klekni Josipoviću pred Tadićem sljedeći put.Pusićko zapjevaj od "Vardara pa do Triglava ":lupa:lupa:lupa