PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Goldstein protiv činjenica

Modus
05-04-2012, 10:48
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2082-Goldstein-protiv-%C4%8Dinjenica

Eugen Savojski
07-04-2012, 09:13
Zbog ovog klinca na fotografiji ja plaćam alimentaciju.:cita

mardar
07-04-2012, 09:26
Zbog ovog klinca na fotografiji ja plaćam alimentaciju.:cita

Ma iz dana u dan ja gledam sliku i razbijam glavi na koga me ovaj klinjo neodoljivo podsjeća.

Ma mali je baš na oca .Veliko je što si to priznao Eugene . Ovako pred svima .Svaka čast ljudino :rofl:rofl:rofl:rofl

mardar
07-04-2012, 09:36
Ma iz dana u dan ja gledam sliku i razbijam glavi na koga me ovaj klinjo neodoljivo podsjeća.

Ma mali je baš na oca .Veliko je što si to priznao Eugene . Ovako pred svima .Svaka čast ljudino :rofl:rofl:rofl:rofl

A ne žali novaca mali je isti ćaća a ja mislim da ti još mamu obilaziš pa mali i oponaša tebe .

A ide mu to .:rofl:rofl:rofl:rofl

mardar
07-04-2012, 09:40
Ma Eugene da ti nas ne lažeš .

Stavljao Inkvi sliku kad je mal bio ,stavljala Marta ,trava ,Komari ma ovo si ti .:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

ljuta trava
07-04-2012, 09:43
Scenario po kojem se Hrvatima treba ogaditi sama Država je na djelu . Ovo je samo početak . Bit će još žaoka sedmogodišnjih partizana . No upitajmo se tko nam to predstavlja državu u diplomaciji koja je rak rana hrvatske države . Upitajmo se , je li moguće da nismo znali ili mogli očekivati ovo što se sada događa?
Da gospodo , mogli smo očekivati, mogli smo znati , ali neki su očito sa oduševljenjem prihvatili sveopće poskupljenje , sveopće osiromašenje stanovništva i zamislite još im i plješću zbog toga .
Zar smo mogli od Goldstaina ili njegovog brata očekivati bilo što pozitivno o Hrvatskoj , ne nismo , oni bi bili izrazito sretni kada Hrvatske ne bi niti bilo.