PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Slavko Goldstein: 'Recidivi ustaštva su uplašili i otjerali Srbe iz Hrvatske'

Modus
01-04-2012, 21:16
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2064-Slavko-Goldstein-Recidivi-usta%C2%9Atva-su-upla%C2%9Aili-i-otjerali-Srbe-iz-Hrvatske

ljuta trava
01-04-2012, 21:25
Kao što se i očekivalo niti riječi ovaj partizan o PARTIZANSKIM SAVEZNICIMA ČETNICIMA .
Njegove izjave o Tuđmanovoj politici pomirbe , su ništa do li otvoreno suprotstavljanje njemu tako mrskom pojmu Hrvatske Države .
Ništa nikada ovaj partizanski povjesničar nije napisao niti rekao o saveznicima komunista do napada na Rusiju , ništa nikada nije napisao o združenim četničko-partizanskim borbama , kao niti o prelasku cijelih četničkih jedinica u partizane 1945 .
Ali zato je glavni kada treba bilo što reći protiv Hrvata , i Hrvatske države ...

ljuta trava
01-04-2012, 21:27
Mene više brinu ovi četničko-partizanski recidivi , ali eto mi ih se ipak ne plašimo .

ljuta trava
01-04-2012, 21:30
Može Goldstein lupetati do mile volje , ali teorija mu ne drži vodu, kako se nisu ,,preplašili,, Stanimirović , Pupovac, Rade Leskovac i ostala bratija .
Uostalom , svakako veća prava imaju Srbi u RH , nego ih imaju Palestinci u Izraelu .

mardar
01-04-2012, 21:41
Ma ne seri Goldstain više.

Danas je, međutim, ostao vrlo mali, doduše ratoborni broj ljudi koji podržava ustaške ideje''

Koji vrlo mali broj .Valjda ovo nešto malo na portalima što baljezgaju.Ili na koncertu par kapa ustaških .

A proslave četničke širom BiH i Srbije.Pa zašto uvijek rehabilitaciju četništva opravdavati navodnom rehabilitacijom ustaštva.I opet Tuđman . :mad::mad::mad:

Prođite se ublehaši više mrtva čovjeka .:mad::mad::mad:

ljuta trava
01-04-2012, 21:45
Ma be seri Goldstain više.

Danas je, međutim, ostao vrlo mali, doduše ratoborni broj ljudi koji podržava ustaške ideje''

Koji vrlo mali broj .Valjda ovo nešto malo na portalima što baljezgaju.Ili na koncertu par kapa ustaških .

A proslave četničke širom BiH i Srbije.Pa zašto uvijek rehabilitaciju četništva opravdavati navodnom rehabilitacijom ustaštva.I opet Tuđman . :mad::mad::mad:

Prođite se ublehaši više mrtva čovjeka .:mad::mad::mad:

-Ja ove likove poput Goldsteina i sličnih ne razumijem , ako im toliko fali Beograd , pa nitko ih ne zadržava ovdje , a novca imaju , volja ih traktorom , autom , vlakom ili avionom --od srca im želim Sretan put .

mardar
01-04-2012, 21:53
-Ja ove likove poput Goldsteina i sličnih ne razumijem , ako im toliko fali Beograd , pa nitko ih ne zadržava ovdje , a novca imaju , volja ih traktorom , autom , vlakom ili avionom --od srca im želim Sretan put .

Pa što ćeš što god kažeš makar bio 100% u pravu vadit će se na ono poznato mržnja Hrvata spram Židova ,Roma i Srba .

ljuta trava
01-04-2012, 21:57
Pa što ćeš što god kažeš makar bio 100% u pravu vadit će se na ono poznato mržnja Hrvata spram Židova ,Roma i Srba .

-Ne mrzim ih ja uopće , ali stvarno , ja jednostavno ne znam mrziti , ali ne mogu vjerovati kakvim se licemjerstvom služe , smeta Goldstainu Hrvatska kao država to njega muči .Nikada ga nisam čuo , niti sada a niti za vrijeme Yugoslavije da je spomenuo židovsku imovinu , koju su sebi prisvojili razni Purgeri sa Kozare i ostala partizanska bagra , a mi bi danas to trebali plaćati .Ne nikada niti riječi od njega o tome , ali kada treba raspaliti po hrvatskoj onda je u svim medijima .

ljuta trava
01-04-2012, 22:10
Evo mog prijedloga , ako Srbija rehabilitira ratnog zločinca Dražu Mihajlovića , a time i službeno izjednači četnike i partizane , a sve u duhu dobrosusjedskih odnosa , predlažem :-U RH odmah izjednačiti status četnika i partizana , a mislim da bi takvu odluku pozdravili svi četnici i svi partizani , a trenutni državni vrh ne bi više imao nedoumice oko kapa i sličnih sitnica , dakle službeno PARTIZANI =ČETNICI , jer je to povijesna činjenica .
Tim činom bi i Goldstain konačno mogao odahnuti od silnih obveza u svim medijima .

mardar
01-04-2012, 22:14
Evo mog prijedloga , ako Srbija rehabilitira ratnog zločinca Dražu Mihajlovića , a time i službeno izjednači četnike i partizane , a sve u duhu dobrosusjedskih odnosa , predlažem :-U RH odmah izjednačiti status četnika i partizana , a mislim da bi takvu odluku pozdravili svi četnici i svi partizani , a trenutni državni vrh ne bi više imao nedoumice oko kapa i sličnih sitnica , dakle službeno PARTIZANI =ČETNICI , jer je to povijesna činjenica .
Tim činom bi i Goldstain konačno mogao odahnuti od silnih obveza u svim medijima .

Ma što ga postavi sad mi je krivo ovo treba ignore .:mad::mad:

Humphrey
01-04-2012, 22:59
Znam ja što Slavko, profesionalni jugoslaven,želi reći, ali ostavimo njegovu mržnju prema Hrvatskoj po strani. Naime zna se kako su Srbi, taj herojski, nebeski narod, pobjegli jer im je vlastita vlast prodavala priču o Ustašama koje dolaze.

Bez poslovične srpske gluposti i ustaške okrutnosti koja se urezala u gene srpskog naroda mi bi danas imali istu situaciju u Hrvatskoj kao i prije srpske agresije.

Zato hvala Ustašama i srpskoj gluposti jer da je bilo po našoj politici traktorijada se nikada ne bi dogodila.

ljuta trava
01-04-2012, 23:37
Ma što ga postavi sad mi je krivo ovo treba ignore .:mad::mad:

-Ovakve treba i postavljati , neka se vidi njihova silna ,,ljubav,, prema Hrvatskoj kao i njihovo promišljanje ,,pravednosti,, .