PDA

Pogledaj Full Version : Japan najebo pravo!

zlatni_ljiljan
13-03-2011, 16:54
Jebote sve mi se cini da se Kijametski dan polako blizi...sve ode u pizdu materinu,tzunami ovo,ono...jebeno,jebeno

caporegime
13-03-2011, 17:02
ma nije japan baš tako najebo.
da se kod nas protrese ko u japanu, od zagreba bi nastala pustopoljina.

zlatni_ljiljan
13-03-2011, 17:10
ma jebes Japse svakako se oni brzo oporave,ne moze njima ni potres nista...

Mrav
13-03-2011, 23:47
Oporaviće se oni od potresa. Problem ( i za nas) će biti ako se desi nuklearna katastrofa. U tom slučaju će i po nama padat radioaktivna kiša nakon što radioaktivne čestice obiđu planetu. A ozračena područja u Japanu će poput Černobila postati ničija zemlja i bijela mrlja na karti. Što će biti nezgodno za zemlju sa 337 stanovnika po kvadratnom kilometru.
Trebalo bi Krško ugasit. Ako bi se ovdje što opako desilo, i dežala i lijepa naša bi pravo najebali.

Vepar
14-03-2011, 21:35
Oporaviće se oni od potresa. Problem ( i za nas) će biti ako se desi nuklearna katastrofa. U tom slučaju će i po nama padat radioaktivna kiša nakon što radioaktivne čestice obiđu planetu. A ozračena područja u Japanu će poput Černobila postati ničija zemlja i bijela mrlja na karti. Što će biti nezgodno za zemlju sa 337 stanovnika po kvadratnom kilometru.
Trebalo bi Krško ugasit. Ako bi se ovdje što opako desilo, i dežala i lijepa naša bi pravo najebali.

Ma dobro, ne treba sad pretjerivati, iako ne treba ni posve ignorirati opasnost koja zaista postoji (iako bi nas neki kvaziznanstveni fundamentalisti htjeli uvjeriti da je nema). Sve te elektrane imaju određen vijek, a mislim da mu se Krško polako približava. Prije toga ga ne bih gasio.

Mrav
15-03-2011, 01:32
Hrvatskoj trebaju farme vjetrenjača. Kao na primjer one u moru ispred Danske obale. Kažu da jedan takva farma snadbjeva 200 000 ljudi sa strujom.
http://en.wikipedia.org/wiki/Nysted_Wind_Farm
Hrvatska ima gomilu pustih otoka. To bi trebalo iskoristit. Posadit vjetrenjače, legnut kablove i eto nam struje.
http://beenergierinnovabili.it/files/2010/10/eolico-offshore.jpg

Graničar Jozo
15-03-2011, 08:11
Hrvatska ima gomilu pustih otoka. To bi trebalo iskoristit. Posadit vjetrenjače, legnut kablove i eto nam struje.

problem hrvatskih vjetrova je što nisu konstatni u jačini i u smjeru.

the outfit
15-03-2011, 09:03
mislim da je mrav mislio na turbine pod vodom koje iskorištavaju valove za dobivanje energije, po meni je to naša najveća prilika za bezbrižan život, obnovljivi izvor energije kojeg imamo za 20 a ne 4,5 miliona ljudi...

Graničar Jozo
15-03-2011, 09:37
mislim da je mrav mislio na turbine pod vodom koje iskorištavaju valove za dobivanje energije, po meni je to naša najveća prilika za bezbrižan život, obnovljivi izvor energije kojeg imamo za 20 a ne 4,5 miliona ljudi...

čitao sam malo i o tome i čini mi se da su za to potrebne velike oscilacije plime i oseke. ne znam ima li tih prirodnih pojava kod nas igdje

caporegime
15-03-2011, 10:25
nema. to je pogodno na oceanima na područjima kojima cirkuliraju snažne morske struje. jadran nije takvog opisa.
mogli bi pedalat kao leclerc iz alo alo kad daje struju za onaj njihov radio aparat.
umjesto da češu guzu svi prekršajci a i oni malo teži zatvorenici bi trebali sjest na bicikl i proizvodit struju.
a i zdravo je.

Graničar Jozo
15-03-2011, 10:31
ma trebalo bi lovit munje jer bi to dalo najviše energije, al ostaju dva problema: kako baš natjerati mjunju da udari u naš "gromobran", a drugi je skladištenje energije

:D

a alternativa je onda izbijanje na ocean :D Hrvatska do tokija

zlatni_ljiljan
15-03-2011, 11:05
Japanski ministar okolisha gdin Pizdakojama je saopshtio da je situacija zesce zajebana,dok je predsjednik Japana gdin Mudokoshaka bio puno optimisticniji ...

zlatni_ljiljan
15-03-2011, 11:12
...citam danas u Avazu bosanski merhamet skuplja pomoc za Japan a i reis Ceric apeluje da se pomogne Japanu,bolji i smijeshniji crnjak nisam cuo odavno,umro sam od smijeha...

caporegime
15-03-2011, 11:21
šta fali?
lijepo je ako ništa drugo vidjeti da ima neke solidarnosti među ljidima.
jes da i takav sjeban japan i japanci bolje žive od ovih što skupljaju pomoć ali bitna je namjera
sevap je

zlatni_ljiljan
15-03-2011, 11:24
Najbolji mi je komentar jednog lika sa Avaza sto kaze mi smo za sauchesce ,a ne Japan(Cera izjavi ambasadoru Japana sucut) ,e tu ima pravo momak,Japan ce se napraviti za pola godine ko da nista nije ni bilo,a mi necemo ni kilometar autoputa napraviti jos dvajes godina...

caporegime
15-03-2011, 11:39
sad negdje u sebi slavi i toyota i nissan i ostali....
ošlo najmanje 1 000 000 auta u vražju mater a japanci fala bogu mogu brzo zaraditi da kupe novi

Graničar Jozo
15-03-2011, 12:00
ako budu imali struje za pogone

caporegime
15-03-2011, 12:28
ne podcjenjuj japance. ako treba izvest će kolektivno prdenje i istovremeno konstruirati elektrane na metan.
to je najjači narod na svijetu.
za njih sam navijao u 2. svj. ratu

zipa ovaj primjerak
http://en.wikipedia.org/wiki/Hiroo_Onoda

On 20 February 1974, Onoda met a Japanese college dropout, Norio Suzuki, who was traveling the world and was looking for "Lieutenant Onoda, a panda, and the Abominable Snowman, in that order".[2] Onoda and Suzuki became friends, but Onoda still refused to surrender, saying that he was waiting for orders from a superior officer.

Suzuki returned to Japan with photographs of himself and Onoda as proof of their encounter, and the Japanese government located Onoda's commanding officer, Major Taniguchi, who had since become a bookseller. He flew to Lubang and on 9 March 1974 informed Onoda of the defeat of Japan and ordered him to lay down his arms.

Lieutenant Onoda emerged from the jungle 29 years after the end of World War II, and accepted the commanding officer's order of surrender in his uniform and sword, with his Arisaka Type 99 rifle still in operating condition, 500 rounds of ammunition and several hand grenades. This makes him the penultimate fighting Japanese soldier of the war, seven months before Teruo Nakamura.

hitno treba onaj smajli što se klanja do poda.
e to je nacija!

Mrav
15-03-2011, 14:13
mislim da je mrav mislio na turbine pod vodom
ma mislio san na ove ko na slici gore.
što se tiče problema, ima li ili nema vjetra, čitao sam da je za ovakve vjetrenjače dovoljan minimalan vjetar i one se već počinju okretat. kad je prejak vjetar onda se automatski prestaju okretat. sigurno ima nekih djelova na hrvatskom moru đe ima više vjetra. šta će nam to krško. hajmo napravit farme vjetrenjača i slovencima prodavat struju za skupe pare:rofl

caporegime
16-03-2011, 09:50
http://www.jutarnji.hr/nase-veleposlanstvo-u-tokiju-porucilo-hrvatskim-drzavljanima--hrvati--sto-prije-bjezite-iz-japana-/931799/

prije 65 godina baciše dvije bombe, pobiše u startu 150 000 ljudi samo od tog, a sad dižu paniku ko da dolazi smak svijeta.
jebem ti europu i njihovu dekadenciju.
pa stvarno bi volio neku opću kataklizmu da se svi doživimo svijet mad maxa, meni i ne bi bilo tako loše.
ex anarhisti kao robovi, ljevičarke kao robinje (ali ne seksualne ja sam ipak katolik) obožavatelji josipa broza kao donori kože za torbe, cipele, jakne.....

zlatni_ljiljan
16-03-2011, 11:17
http://www.jutarnji.hr/nase-veleposlanstvo-u-tokiju-porucilo-hrvatskim-drzavljanima--hrvati--sto-prije-bjezite-iz-japana-/931799/

prije 65 godina baciše dvije bombe, pobiše u startu 150 000 ljudi samo od tog, a sad dižu paniku ko da dolazi smak svijeta.
jebem ti europu i njihovu dekadenciju.
pa stvarno bi volio neku opću kataklizmu da se svi doživimo svijet mad maxa, meni i ne bi bilo tako loše.
ex anarhisti kao robovi, ljevičarke kao robinje (ali ne seksualne ja sam ipak katolik) obožavatelji josipa broza kao donori kože za torbe, cipele, jakne.....

ljevicharke robinje meni ,ja nisam katolik :)

Mrav
16-03-2011, 20:31
VIDEO Japanci Hrvatima zahvalili na podršci: Hvala na molitvama!
http://www.jutarnji.hr/japanci-zahvaliti-prosvjednicima-na-sucuti--suze-u-mojim-ocima--hvala-vam-na-vasim-molitvama--/931931/