PDA

Pogledaj Full Version : Jure Galić, predsjednik SUBNOR-a BiH mogući je ubojica franjevaca sa Š. Brijega

Mrav
12-03-2011, 19:56
Jure Galić Rojak, aktualni predsjednik SUBNOR-a BiH i mogući ratni zločinac i ubojica franjevaca sa Širokog Brijega, a što donekle proizlazi i iz njegovoga neizravnog osobnog svjedočenja i priznanju, i Josip Broz Tito, maršal i vrhovni zapovjednik zločinačke Jugolsavenske armije i krvnik koji je odgovoran za smrt 1.114.000 ljudi pobijenih 1945., nakon nje, te u idućih 45 godina jugoslavenskog primirja, identični su u jednoj teško shvatljivoj činjenici: ni jedan ni drugi, ni još uvijek živući niti onaj pod zemljom, nakon svega u čemu su sudjelovali ili što su osobno učinili nisu pokazivali niti pokazuju ni trunku kajanja.

Čitav članak ovdje:
http://www.ljubuski-online.info/bih/novosti/4664-jure-galic-predsjednik-subnor-a-bih-moguci-je-ubojica-franjevaca-sa-sirokog-brijega-.html

Mrav
20-03-2011, 00:45
http://www.pobijeni.info/images/logo.png
http://www.pobijeni.info/

crni bombarder
20-03-2011, 23:23
Vrlo lako moguce, on meni pari ko onaj Fumic... mislim da samo sukrivac moze tako gorljivo stajati na strani zlocinaca ciji su zlocini danas neoborivo dokazani... da se tu radi o par incidenata, onako, uhvatilo 5000 ustasa onih crnokosuljasa pa strijeljano njih 5, razumio bih, da se pravdaju kao pa oni su zlocinci i neko se osvetio, to bi covjek jos i razumio.

Ovi su pobili tisuce nevinih ljudi, pa sam Rankovic je priznao, koliko? 500.000 likvidiranih "neprijatelja naroda", ako se ne varam u brojku...

Plus sto je ta ideologija mrtva, sto se danas zna sve o zlocinackom licu ili drugoj strani medalje, kako hocete... brojni su se komunisti pokajali, bivsi partizani, Bobetko recimo, on mi prvi pada na pamet.. covjek je krenuo u rat ponesen idejom, komunisticka ideja nije bila losa u sustini, u teoriji, sto je je... za nekog radnika, to je bilo ko Biblija, ono, nema kapitalista, sve je u rukama radnika, svi su jednaki, pa nasjeli su mnogi na to... puna je Moskva bila zanesenjaka iz cijelog svijeta, a nadjubrili su Rusiju svojim lesevima od Solovetskiy otoka do Sibira, kad ih je bolesna ideologija (u praksi) pocela gutati zbog neke pogresne rijeci ili cak ni zbog toga, osudjivani su bez ikakvog razloga.. da ne govorim o Rusima, i ostalim Sovjetima, guto ih komunizam ko visoka pec.

Jure Galic i slicni, koji i danas jasu na tom valu titoizma, komunizma, ili su bolesno zatupljeni kao oni logorasi koje je NKVD (ili Tiotova OZNA, UDBA) osudio bez ikakvog dokaza a oni su i nakon toga govorili da je to u redu i da Partija nikoga ne optuzuje niti sudi bez razloga, da je Partija uvijek u pravu... ili su i sami sukrivci, da ne kazem ideoloski kreatori svih tih desavanja, oni zadnji pacovi koje ni Partija nije tuzila ili sudila bez nekog posebnog dokaza samo zato jer takve gnjusobe od ljudi uvijek dobro dodju zarad postizanja cilja, koji god da je.

Inkvizitor
21-03-2011, 09:58
Jure Galić izgleda ko Belzebub.

Uz to je neka seljačina teže kategorije koja ne zna rečenicu sastavit