PDA

Pogledaj Full Version : Za ljubav ja dao bi sve....

caporegime
30-03-2012, 09:34
ajmo narode...dokle je znalo otići ponašanje u skladu s ovim stihom poznatog švalera, pijanice, oduševljivača dijaspore i lošeg vozača ali izuzetnog pjevača i estradnog radnika.

koje su najluđe stvari koji ste bili kadri napraviti i na kraju i napravili

Graničar Jozo
30-03-2012, 09:44
jbt capo, koje ti teme otvaraš u zadnje vrijeme

:D:D:D

Inkvizitor
30-03-2012, 09:50
ja kad sam bio zaljubljen, da mi je rekla..ej evo mene na sjevernom polu..ja bi pješke krenio, ko pingvin.

caporegime
30-03-2012, 09:56
čuj njega.....koje su ti to fore.
to mogu ja reć, da kad sam bio zaljubljen i da mi je rekla skini mi sve zvijezde s neba, ja bi uzeo dedalov priručnih, kupio perje na placu i drvofix u kanti.....

zaba1111
30-03-2012, 10:10
čuj njega.....koje su ti to fore.
to mogu ja reć, da kad sam bio zaljubljen i da mi je rekla skini mi sve zvijezde s neba, ja bi uzeo dedalov priručnih, kupio perje na placu i drvofix u kanti.....

Ja bih prvo pomislio kakva je ovo, a onda bih joj rekao: "Čekaj malo, ne može to tako!" Onda bi ona rekla da stvarno to tako ne može i ne treba i onda bi se složili i krenuli dalje zdrvaim putem.

patriot
30-03-2012, 10:22
Ja bih prvo pomislio kakva je ovo, a onda bih joj rekao: "Čekaj malo, ne može to tako!" Onda bi ona rekla da stvarno to tako ne može i ne treba i onda bi se složili i krenuli dalje zdrvaim putem.
Znao sam,znao sam..da ce se javiti zaba i kazati kako je on uvijek stalozen i smiren u takvim situacijama :D

Inkvizitor
30-03-2012, 10:25
zaba pragmatik..rođen za političara..emocije nastranu, daj mi digitron..

patriot
30-03-2012, 10:26
:rofl
A zamisli zabu tek u seksu..
racuna pajdo pod kojim kutem i kako ..najoptimalnije vrijeme i to

Marta
30-03-2012, 10:27
A sta je to ljubav? :eek:

patriot
30-03-2012, 10:29
Izmisljotina sirotinje poradi uzrednog seksualnog zivota..nije moja izreka,samo prenosim!..

Inkvizitor

a ne..ti proračunati tu ne omanu..ovi emotivci se skrše dok dođu do kreveta..:D

Inkvizitor
A sta je to ljubav? :eek:

gle ove sad..:rolleyes:

caporegime
30-03-2012, 10:30
iz iskustva. to ti je ono, kad završi, pa si kažeš; pa koji sam ja idiot, jel moguće da sam radio to to i to (uz standardno udaranje dlanom po čelu i iskolačivanje očiju kao pri ovećoj nuždi nakon višednevnog zatvora (zatvora kao tjelesnog problema a ne institucije iako u određenim situacijama u zatvoru također oči znaju htjeti izaći van....)

Marta
30-03-2012, 10:30
gle ove sad..:rolleyes:

Ja sam fino pitala, molim odgovor.

patriot
30-03-2012, 10:33
Ja sam fino pitala, molim odgovor.

http://www.youtube.com/watch?v=h-Pp4bmVs8o&feature=related
jel mi to posla ovo :D

I cuj komentara..ovo su dislakale stankove bivse :rofl

Marta
30-03-2012, 10:39
nisam ti ja to poslala :rofl

zaba1111
30-03-2012, 10:50

Vidiš ovo je zanimljivo, ustvari je stvar takva da ukoliko skidaš ženi zvijezde sa neba , znači ukoliko joj dozvoliš da radi majmuna od tebe, žene te neće cijeniti, iako će sama sebe zavaravtai i pričati prijateljicama kako joj je super, kako on njoj sve radi, kako joj donosi doručak u krevet... ona takvog ne poštuje dubinski i nema prave tu strasti u seksu spram takvog muškarca, a a tehnika i kutevi su ionako jednostavni i brzo ih svi nauče.

Znači ženi treba dati do znanja da je voljena, da je vrijedna, da je važna, posebna, da je ona ta, da bi se za nju učinilo sve u okvirima razumnog, relanog i poštenog,ali joj se nikad ne smije dozvoliti da majmunira muškarca jer na taj način ga neće poštivati i takva veze neće funkcionirati kako treba, a žene doista je "vrag" i ona će tražiti, i ako joj se dozvoli uzimati ,sve više.

Dakle htio sam reći da se ne zaljubljujem u zelene oči , nego u karakter žene sa zelenim očima, ako i nakon što joj se rastumači stupidnost skidanja zvijezda sa neba, a ona na tome i dalje inzistira, onda to nije ta i ja se od takve hladim, bez obzira na oči, sisie i guzicu.

patriot
30-03-2012, 10:54
A mislim..sad otvaramo pandorinu kutiju,dal je nuzno dobar seks,povezan sa postovanjem..
dugorocno to ne moze opstati,to je svakom laiku jasno,ali sam cin seksa se moze promatrati kroz vise dimenzija,doli te o samom postovanju..
mislim,vjerovatno i ti imao seksualne odnose sa osobom koju i nisi bas postovao u tom smislu,a niti njezin karakter,al je sve frcalo u krevetu..
ovo o cemu ti govoris je zasigurno dobar recept za dugovjecnost veze..ali ima i ona..reci bogu svoje planove,da se dobro nasmije..nije ljubav znastvena disciplina,pa da fino poslozis sve stvari..tu se neprestano pravila igre mijenjanju..i tko se uspije prilagodite svemu tome,a da kompromisi dolaze sa obje strane,uspijeva u tome..

ljuta trava
30-03-2012, 10:55
jbt capo, koje ti teme otvaraš u zadnje vrijeme

:D:D:D

Proljeće je stiglo , vraćaju se ptice .....

Puklo ga proljeće gadno .

MoSTaR
30-03-2012, 10:55
iz iskustva. to ti je ono, kad završi, pa si kažeš; pa koji sam ja idiot, jel moguće da sam radio to to i to (uz standardno udaranje dlanom po čelu i iskolačivanje očiju kao pri ovećoj nuždi nakon višednevnog zatvora (zatvora kao tjelesnog problema a ne institucije iako u određenim situacijama u zatvoru također oči znaju htjeti izaći van....)

Misljenja sam kako je lijepo biti sposoban za takav idiotizam, debilizam, kad razum ne postoji, kad jedino srce vodi i ono "nesto",.....nelogicno, suprotno onom sto inace mislis, pa sam sebe iznenadis, i opet iznova, bez kraja,..... "Ziv" si, ......
Sve i da je neuzvraceno, opet imas taj osjecaj,....a ona ne zna sto propusta :-).
Ako je ljubav (opcenito) iskreno davanje, onda nam uzvracanje treba samo radi naseg ega, naseg "interesa", davali smo da bi primili.....a onda je to bilo egoisticno davanje radi nas samih :-).

Marta
30-03-2012, 10:57
Vidiš ovo je zanimljivo, ustvari je stvar takva da ukoliko skidaš ženi zvijezde sa neba , znači ukoliko joj dozvoliš da radi majmuna od tebe, žene te neće cijeniti, iako će sama sebe zavaravtai i pričati prijateljicama kako joj je super, kako on njoj sve radi, kako joj donosi doručak u krevet... ona takvog ne poštuje dubinski i nema prave tu strasti u seksu spram takvog muškarca, a a tehnika i kutevi su ionako jednostavni i brzo ih svi nauče.

Znači ženi treba dati do znanja da je voljena, da je vrijedna, da je važna, posebna, da je ona ta, da bi se za nju učinilo sve u okvirima razumnog, relanog i poštenog,ali joj se nikad ne smije dozvoliti da majmunira muškarca jer na taj način ga neće poštivati i takva veze neće funkcionirati kako treba, a žene doista je "vrag" i ona će tražiti, i ako joj se dozvoli uzimati ,sve više.

Dakle htio sam reći da se ne zaljubljujem u zelene oči , nego u karakter žene sa zelenim očima, ako i nakon što joj se rastumači stupidnost skidanja zvijezda sa neba, a ona na tome i dalje inzistira, onda to nije ta i ja se od takve hladim, bez obzira na oči, sisie i guzicu.

Patriote, jel vidis ti ovo ... jel vidis ti ovo ... jel ti poznato ovo ....

caporegime
30-03-2012, 10:58
to štš kažeš jest racionalno razmišljanje ali......
svatk oima pravo na vladstitu samokritiku kad je radi osvašta a na kraju dobio magareće uši. tako nekako.

Graničar Jozo
30-03-2012, 10:58

zato ženi treba dati sve napola. I kućne poslove treba podijeliti tako da smo tu negdje sa poslom.

Jer, ona će uvijek misliti i burgijati s ciljem da napravi veću budalu od tebe i to će je motivirati, ali opet zna ako te previše nagazi može se dogoditi da sam obavlja sve poslove ;)

onda to nije ta i ja se od takve hladim, bez obzira na oči, sisie i guzicu.

ps. zaba pa ti si oženjen

Marta
30-03-2012, 10:59
to štš kažeš jest racionalno razmišljanje ali......
svatk oima pravo na vladstitu samokritiku kad je radi osvašta a na kraju dobio magareće uši. tako nekako.

nekako mi se cini da tjeras ljude u kut :rofl

nije svatko manit kad se zaljubi a neki se nikad i ne zaljube ...

Graničar Jozo
30-03-2012, 11:00
da se vratim na temu.

ovo me podsjeća na onaj osjećaj kad se uvečer fino provodiš sa kojom čašicom više, a onda ujutro ti nekako neugodno šta si sve radio :D

Marta
30-03-2012, 11:00
zato ženi treba dati sve napola. I kućne poslove treba podijeliti tako da smo tu negdje sa poslom.

Jer, ona će uvijek misliti i burgijati s ciljem da napravi veću budalu od tebe i to će je motivirati, ali opet zna ako te previše nagazi može se dogoditi da sam obavlja sve poslove ;)

To za mene nisu zene ...

patriot
30-03-2012, 11:01
Patriote, jel vidis ti ovo ... jel vidis ti ovo ... jel ti poznato ovo ....

ma dobro stoji..moj problem je bio vise dokazivacke naravi..navucen na pricu,to ces napraviti ako me volis..i ajd onda meni reci da necu nesto napraviti..to je kao u ratu..da mi netko kaze,ako volis svoju drzavu,ides u tu akciju..
idem,nemos ti meni kazati da je ne volim..
sto je najbolje,ja to savrseno razumijem da nema tu fajde,ali uvijek glavom kroz zid..uvijek..patologija moja mare

Graničar Jozo
30-03-2012, 11:05
To za mene nisu zene ...

a jesu, samo je pitanje kakve.

Marta
30-03-2012, 11:06
a jesu, samo je pitanje kakve.

Ja to ne cjenim ni 2 % a jos manje blebane koji si to dopuste.

MoSTaR
30-03-2012, 11:08
da se vratim na temu.

ovo me podsjeća na onaj osjećaj kad se uvečer fino provodiš sa kojom čašicom više, a onda ujutro ti nekako neugodno šta si sve radio :D

Ne bih ja rekla,.....ovo je nesto dublje.... po meni :)))), ali on zna najbolje :-).

Graničar Jozo
30-03-2012, 11:08
Ja to ne cjenim ni 2 % a jos manje blebane koji si to dopuste.

znaš kako ide naslov teme...

MoSTaR
30-03-2012, 11:09
Kao sto ima i muskaraca ajme meni :))))).
kako cu naknadno ubaciti citat hahahha

Marta
30-03-2012, 11:09
znaš kako ide naslov teme...

Zar i dostojanstvo? :eek:

Graničar Jozo
30-03-2012, 11:11
Zar i dostojanstvo? :eek:

šta ja znam na šta su mnogi spremni. ali ako je ljubav obostrana onda se to što pišemo ne može dogoditi uvažavajući upravo to što si spomenula (dostojanstvo).

Marta
30-03-2012, 11:15
šta ja znam na šta su mnogi spremni. ali ako je ljubav obostrana onda se to što pišemo ne može dogoditi uvažavajući upravo to što si spomenula (dostojanstvo).

Ja sam se vise nadovezala na ono sto si predhodno napisao ... da zene uvijek gledaju da naprave majmuna od muskarca ... to je onda situacija kad muskarac izgubi dostojanstvo i postane majmun.

caporegime
30-03-2012, 11:19
Ja sam se vise nadovezala na ono sto si predhodno napisao ... da zene uvijek gledaju da naprave majmuna od muskarca ... to je onda situacija kad muskarac izgubi dostojanstvo i postane majmun.

a šta ako on samo glumi majmuna......a koja ne bi pomazila malo slatko majmunče......

Marta
30-03-2012, 11:24
a šta ako on samo glumi majmuna......a koja ne bi pomazila malo slatko majmunče......

Tjesi se sine :rofl
Il je majmun ili nije, nema nista izmedju ....

Graničar Jozo
30-03-2012, 11:27

ma dobro, tanka je crta između zezancije i ozbiljnosti, pogotovu na forumu.

Graničar Jozo
30-03-2012, 11:27

nije majmun već gorila :)

Marta
30-03-2012, 11:43
nije majmun već gorila :)

Za neke je i gorila mala beba.

Komari
30-03-2012, 12:14
Zaba nikad nije volio
:(

Evo recimoooooo jaaa bi se udala ... vezano na naslov teme

.

Marta
30-03-2012, 12:15
Zaba nikad nije volio
:(

Evo recimoooooo jaaa bi se udala ... vezano na naslov teme

.

Jel to smatras ludim i hrabrim ili onim najvecim dokazom ljubavi? :love

Komari
30-03-2012, 12:16
Jel to smatras ludim i hrabrim ili onim najvecim dokazom ljubavi? :love

sve to skupa :D

Marta
30-03-2012, 12:19
sve to skupa :D

Bome ... i to bez predbracnog ugovora :muka:muka:muka

Ako ti nije tlaka, koliko imas godina?

sandra october
30-03-2012, 13:12
zašto mora biti ludost? pa valjda je poanta ljubavi ( s kojom u paketu mora ići i poštovanje) da ni jedan ni drugi ne testiraju svoje dostojanstvo u svrhu dokazivanja.. pridržat kad svi drugi izmaknu leđa i voljet ko da te nikad neće zahebat u životu je valjda dokaz ljubavi, sve ostalo može i ne mora biti dokaz n/ičega.

caporegime
30-03-2012, 13:16

naravno da nije majmun...ali to druga strana ne zna.
mislim da mi multiplicirane dvoznamenkaste reference u mnogočemu ipak daju za pravo.....

Marta
30-03-2012, 13:44
naravno da nije majmun...ali to druga strana ne zna.
mislim da mi multiplicirane dvoznamenkaste reference u mnogočemu ipak daju za pravo.....

Mislis da se muskarac pravi majmunom da bi osvojio zensku i dobio sto zeli?

Koje su to reference?

caporegime
30-03-2012, 13:53
nekad se pravi majmunm nekad lanetom, nekad krokodilom.......
muškarac ti je ko onaj lik iz crtića gdje je bio onaj magarac zazun što ga ne smije povuć za rep jer onda poludi.
neka a la aladin tematika.
jedan od likova je imao moć da se pretvori u neku životinju.
onda bi glasno rekao liiiiiik majmunaaaaa i pretvorio se u majmuna.
ali nije bio majmun (ko je vidio čarobnjaka majmuna)

Marta
30-03-2012, 13:54
Mi smo pricali samo o majmunu, ne o kameleonu ... to je razlika. Istina, nekad i kameleon postane majmun.

sandra october
30-03-2012, 14:04
dragi capo, ma budi i lane, budi i krokodil, al majmun majke ti nemoj bit ni za jednu.. slušaj pobogu starije od sebe :metuzalem: .. ako to nju zabavlja, budu posve siguran da ćeš i završit ko majmun, a kad završi obično prestaje biti smiješno i slatko..

Marta
30-03-2012, 14:25
dragi capo, ma budi i lane, budi i krokodil, al majmun majke ti nemoj bit ni za jednu.. slušaj pobogu starije od sebe :metuzalem: .. ako to nju zabavlja, budu posve siguran da ćeš i završit ko majmun, a kad završi obično prestaje biti smiješno i slatko..

vecina njih bude jako brzo gorila i to skuzi, al prekrse sva svoja nacela jer im se to ocito svidja ...

sandra october
30-03-2012, 14:46
vecina njih bude jako brzo gorila i to skuzi, al prekrse sva svoja nacela jer im se to ocito svidja ...
i onda opet udri po ženama, one kao ne valjaju...

Marta
30-03-2012, 15:06
i onda opet udri po ženama, one kao ne valjaju...

jok, oni su sami krivi sto su mutavi ... pa zene ih levate :rofl

sandra october
30-03-2012, 15:17
jok, oni su sami krivi sto su mutavi ... pa zene ih levate :rofl
ma vještice na metlama :D

TheBronxBomber
30-03-2012, 15:28
Zaba je uvik bio puno razborit i pametan covik.

Komari
30-03-2012, 19:45

ispada kako je tema krenula da su muški sveci, žene pokvarene do srži.
a gledajući sredinu oko sebe, samo mogu zaključiti da je u većini slučajeva muško to koje zahebe.
Malo ih je koji traže osobu, partnericu, više koji su SPREMNI SVE UČINITI ne da ostvare kvalitetan odnos, već da bi poslije mogli udrit recku iznad kreveta.

Ne padam ja na fore "jadno muško" na ovoj temi

sandra october
30-03-2012, 20:10
a gledajući sredinu oko sebe, samo mogu zaključiti da je u većini slučajeva muško to koje zahebe.
Malo ih je koji traže osobu, partnericu, više koji su SPREMNI SVE UČINITI ne da ostvare kvalitetan odnos, već da bi poslije mogli udrit recku iznad kreveta.

ma lako i za recku da je do recke..ni po jada.. al nije u tom grmu zeko..
nisam ga davno pričala pa evo copy/pase sa neta..

Pos'o brod preko Pacifika, al' se nasuk'o na sprud i poton'o. Sve izginulo, ostali samo
Mujo i Sharon Stone. Sharon pukla na Muju i hoce ona da, je l', vode ljubav, sto bi reko
nas narod.
Kaze Mujo: "Ne mogu, Sharon, prvo se moras osisat' na musku."
Sta ce...Sharon se osisa i opet se pocne primicat' Muji.
Kaze sad Mujo: "Ne mogu jos, Sharon, matere mi, moras se obuci ko musko."
Ode Sharon na olupinu broda i nadje neku odjecu, obuce se ko pravi frajer.
Kaze sad Mujo: "Haj, reci, ba, da si neko od mojih jarana, reci da si Suljo."
Kaze Sharon: "Dje si, ba, Mujo, s' ima, ha?"
Mujo: "Suti, ba, Suljo, jesam j... onu Sharon Stone na pustom ostrvu."

Marta
30-03-2012, 23:34

ja sam se osvrnula samo na jedan dio muske populacije, onaj dio koji brzo krenem zalit ....

Tessa
31-03-2012, 15:19
zauzeti, a nije ovo prava tema aa? :))

;)

Tessa
31-03-2012, 15:24
evo malo šale
odlučio muž ženi za 50 rođendan napisati poruku:)
s 20 bila si mi pupoljak
s 30 bila si mi čokolada
s 40 bila si mi šampanjac
a s 50 si mi stara baba

a odgovara ona njemu:)
pupoljak nisi ubrao ti
čokoladu si s drugima djelio
šampanjac su pili svi
a s babom spavaš samo ti :)

i di je tu inače ljubav ?:))))

mardar
31-03-2012, 15:29
evo malo šale
odlučio muž ženi za 50 rođendan napisati poruku:)
s 20 bila si mi pupoljak
s 30 bila si mi čokolada
s 40 bila si mi šampanjac
a s 50 si mi stara baba

a odgovara ona njemu:)
pupoljak nisi ubrao ti
čokoladu si s drugima djelio
šampanjac su pili svi
a s babom spavaš samo ti :)

i di je tu inače ljubav ?:))))

Lijepo te je vidjeti ovdje a i pozdraviti :):)

mardar
31-03-2012, 15:35
Na početku braka i još par godina mi je govorila

"Kako to da ti mene ne voliš kao ja tebe :):)

Što ćemo danas ručkU"

Danas kada stavlja ručak na stol kaže :

"Čitav život te služim kada će te vrag odnijeti više."

Kada pođem negdje moram pitati ima li i jedna čista košulja .Jednostavno ne znam, za razliku od prije, ni gdje ih drži.Ali čini mi se ni ona jer po pola sata čekam da pronađe čistu :):)

caporegime
31-03-2012, 17:16

zavisi kako definiraš majmuna......stariji bi trebali znati da to nije tako uzak i jednoznačan pojam...to bi morali znati......inače džaba ti godine a malo utakmica u nogama.......

sandra october
31-03-2012, 20:11
zavisi kako definiraš majmuna......stariji bi trebali znati da to nije tako uzak i jednoznačan pojam...to bi morali znati......inače džaba ti godine a malo utakmica u nogama.......
pa ne očekujem da me zabavlja na taj način pobogu :D odnosno to me zapravo uopće ne zabavlja. postoji 101 način za nasmijati se, al ni jedan mi ne upada u ovaj. al evo, daj primjer pa da shvatim što je to tebi majmunarenje

caporegime
01-04-2012, 20:37
pa ne očekujem da me zabavlja na taj način pobogu :D odnosno to me zapravo uopće ne zabavlja. postoji 101 način za nasmijati se, al ni jedan mi ne upada u ovaj. al evo, daj primjer pa da shvatim što je to tebi majmunarenje

ne mogu ovako nasuho.......

sandra october
03-04-2012, 20:18
ne mogu ovako nasuho.......

ajd evo, tamo na forumu se nešto bave filmovima.. pa se sjetih jednog :love
evo, ovo mi (licemjer mod on) nije majmuniranje (licemjer mod off) :love. ova je onako, infantilno do neba :D, ali mi je :love
http://www.youtube.com/watch?v=2KtVKu9CfDA

caporegime
04-04-2012, 08:45
pih...jazavac

Žilavka
10-04-2012, 01:01
Bok ekipa :-)
Potrebno mi je 5 forumaša koji će mi dati mišljenje o jednom tekstu. Riječ je o malom pokusu koji radim na diplomskom iz psihologije. Nakon 10 pročitanih rečenica, potrebno je samo da mi kažete vaš prvi dojam.
Bilo bi super da se jave tipovi u inbox. Sve to vam neće oduzeti više od 10 minuta,a pomoći ćete mi puno (ko će kome nego... :-))

Antea
15-04-2012, 11:43
Za ljubav bi skinula i zvijezde sa neba,samo ako je zaslužio :)

Eugen Savojski
15-04-2012, 12:00

Hajde ne blesavi,neće on da mu skidaš
zvijezdu s neba nego skini gaće svoje.

Antea
15-04-2012, 12:18
Hajde ne blesavi,neće on da mu skidaš
zvijezdu s neba nego skini gaće svoje.

Pa evo i gaće,al uzalud sve,:)

Eugen Savojski
15-04-2012, 12:23
Pa evo i gaće,al uzalud sve,:)

A to si ti samo skinula gaće i
ubacila ih u perilicu rublja .

Antea
15-04-2012, 12:28
A to si ti samo skinula gaće i
ubacila ih u perilicu rublja .

Ma ne,evo objesila na prozor da dragi vidi,ali očito mu trebaju cvike:)

Eugen Savojski
15-04-2012, 12:33
Ma ne,evo objesila na prozor da dragi vidi,ali očito mu trebaju cvike:)

Nisu to gaće , to je vojničko
maskirno šatorsko krilo .:cita:eek:

Antea
15-04-2012, 12:38
Nisu to gaće , to je vojničko
maskirno šatorsko krilo .:cita:eek:

E ako to vidi,ondaa su mu stvrno potrebne cvike al one teglače,al znaš ja ipak mislim da on nije zaslužio moju ljubav,kad nije obostrana ja odo skloniti gaćice sa prozora,da nebi neko drugi pomislio nešto da more dobiti od mene.:lupa:lupa:lupa:lupa:lupa:lupa:lupa:lupa:lupa :lupa:lupa

Eugen Savojski
15-04-2012, 12:45
" Gaćice " nisu ono gaćice ono je zavjesa,
a sunca ti ono naziva gaćicama, ono može
poslužit kao cerada .

Graničar Jozo
15-04-2012, 12:46
Bok ekipa :-)
Potrebno mi je 5 forumaša koji će mi dati mišljenje o jednom tekstu. Riječ je o malom pokusu koji radim na diplomskom iz psihologije. Nakon 10 pročitanih rečenica, potrebno je samo da mi kažete vaš prvi dojam.
Bilo bi super da se jave tipovi u inbox. Sve to vam neće oduzeti više od 10 minuta,a pomoći ćete mi puno (ko će kome nego... :-))

pošalji na pp.

Antea
15-04-2012, 12:48
" Gaćice " nisu ono gaćice ono je zavjesa,
a sunca ti ono naziva gaćicama, ono može
poslužit kao cerada .

A od kud ti znaš šta sam ja postavila na prozor???

Eugen Savojski
15-04-2012, 12:50
pošalji na pp.

Jozo , pa gdje si kućo stara ?

Vidiš li Anteine gaće na prozoru?

Eugen Savojski
15-04-2012, 12:55
A od kud ti znaš šta sam ja postavila na prozor???

Tvoje susjede te tračaju,

vele eno je opet zamračila

prostorije svojim gaćama

kao za vrijeme rata.:cita:eek:

Antea
15-04-2012, 13:20
Tvoje susjede te tračaju,

vele eno je opet zamračila

prostorije svojim gaćama

kao za vrijeme rata.:cita:eek:

Možda tvoje žene odgovaraju gaće da sakriju prozor,moje su male. U nas nisu bile potrebne tolike mejre opreza jer nije bilo ratnih razaranja.

SarajkaDjevojka
15-04-2012, 13:30
Nikad nisam bila jos toliko zaljubljena, da napravim nesto sto se kosi sa zdravim razumom.Uvijek se pitam jesu pojedini ljudi uskraceni za taj osjecaj bezumnosti i da li ce mene to nekad kasnije spopasti.

caporegime
15-04-2012, 13:32
Nikad nisam bila jos toliko zaljubljena, da napravim nesto sto se kosi sa zdravim razumom.Uvijek se pitam jesu pojedini ljudi uskraceni za taj osjecaj bezumnosti i da li ce mene to nekad kasnije spopasti.

bez brige......što te kasnije strefi spremniji si na ultra luđe stvari.

SarajkaDjevojka
15-04-2012, 13:38
Pa sve je moguce, no iskreno ne bi voljela ostati uskracena u zivotu za taj osjecaj.Nema veze kakav izhod te ljubavne veze bio.Sigurna sam da svako u zivotu treba da dozivi makar jednom taj osjecaj.Rasiris ruke i padas u provaliju, a nisi siguran da ce ti se padobran otvoriti.

Eugen Savojski
15-04-2012, 17:14
Možda tvoje žene odgovaraju gaće da sakriju prozor,moje su male. U nas nisu bile potrebne tolike mejre opreza jer nije bilo ratnih razaranja.

U moje žene su gaćice a tvoje su gaćurine
koje prekriju pola tvog mjesta u kojem živiš.
Ako ih uspiješ staviti na štrik dovoljne dužine
susjedi ti se bune što im pravi sjenu i sunce
zaklanjaju na povrće u vrtovima. Čak i kokoši
idu ranije spavati kad ti sušiš gaće jer misle
da se smračilo.

Antea
15-04-2012, 17:23
da se smračilo.

oh oh oh oh jesmo je sajedili,
žao mi je što ću te razočarat,al u mene su male tangice,a ne mudante
reci dragoj nek oproba i baci mudante,:lupa:lupa:lupa:lupa

Lijan
15-04-2012, 17:41
da se smračilo.

Kaže mardar da si ljudina i po .Ako je on to rekao onda valjaš .Posavinu nikako pročitati.Ali poštovanje tebi Masteru ,Dobor kuli ,1pb 4gmtbr .Pošteni i ponosni ljudi Posavine

patriot
15-04-2012, 17:44

ha ja :rofl..
sto bi rekao eugen..nemoj zvijezde,budi prakticna..pa skidaj lako dohvatljivo :rofl

Eugen Savojski
15-04-2012, 18:26
Antea po čemu si ti mene razočarala?
Mogu misliti tange kako stoje na guzici
veličine Londona. Makni gaće iz dvorišta,
eno u pripremi je protugradna obrana jer
još takvu "naoblaku" zbog tvojih gaća nisu
u životu vidjeli,pogodit će te raketom a
gaća nemaš na sebi.

Antea
15-04-2012, 18:35
Antea po čemu si ti mene razočarala?
Mogu misliti tange kako stoje na guzici
veličine Londona. Makni gaće iz dvorišta,
eno u pripremi je protugradna obrana jer
još takvu "naoblaku" zbog tvojih gaća nisu
u životu vidjeli,pogodit će te raketom a
gaća nemaš na sebi.

Nevodi brigu ti o mojoj guzi i gaćama,poslaću ja tebi foto da vidiš kako tange stoje,jer dosad si gledao samo mudante,:mad::mad::mad::eek::eek::eek:

Antea
15-04-2012, 18:37
Dosta za danas,odo malo u život,vijeme je tucanja :)

Inkvizitor
15-04-2012, 18:37
šta je ovo..:rofl

Eugen Savojski
15-04-2012, 18:56
Antea , nemoj molim te slati fotografiju tvoje guzice,
to može stati samo na veličinu predizbornog plakata.
A kad bi ga negdje i uspio postaviti ljudi bi pomislili da
je to ulaz u atomsko sklonište.

ljuta trava
15-04-2012, 18:59

Ne vjerujem , jedina na Jambo plakat , ali mislim da bi cerada od šlepera bila dovoljna za polovicu:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

ZGabriel
15-04-2012, 19:07
šta je ovo..:rofl
to su ti, dragi moj, trolovi. neduhoviti i naporni i uredno upropaste svaku temu na koju se nasade. zašto ne brišete off topic, Bog dragi zna.

Eugen Savojski
15-04-2012, 19:14
to su ti, dragi moj, trolovi. neduhoviti i naporni i uredno upropaste svaku temu na koju se nasade. zašto ne brišete off topic, Bog dragi zna.

Bolje je biti neduhovit nego imati smiješnu njušku
poput tvoje, bježi u šumu ,ustrijelit će te netko.

ZGabriel
15-04-2012, 19:21
Vukovi su zaštićena vrsta. :p

Eugen Savojski
15-04-2012, 19:24
Vukovi su zaštićena vrsta. :p

Bit ćeš zaštićena vrsta , kad te Joža
sa tri litre gemišta u sebi, upuca, njemu
onda objašnjavaj o svojoj zaštićenosti.
Ne izlaži se nepotrebnoj pogibelji !

Antea
15-04-2012, 20:01

Ma nevodi brige,to je šala,jer da ti pošaljem sliku moglo bi te srce trefiti,gledat a ne dirat,ccccccccccc,

Antea
15-04-2012, 20:03

A šta tebe muči,počela si na kolačima da se trola tema pa si došla do sexa ovde,
ako ti neodgovara tema odi na politiku,!

Antea
15-04-2012, 20:04

Vojniče jel tebi draže piti pivo ili gledat tangice???

Antea
15-04-2012, 20:05
Eto narode ako me banujete radi ovoga neću se ljutiti,slobodno ako sam trolala teme.

caporegime
15-04-2012, 21:54
a počelo je kao ozbiljna tema.......

Antea
16-04-2012, 08:46
a počelo je kao ozbiljna tema.......

Pa i je ozbiljna tema,ljubav je ozbiljna stvar,a ja sam samo tila iznijeti činjenice šta sam spremna za ljubav učiniti:)

caporegime
16-04-2012, 10:02
pa šta bi bila spremna za ljubav učiniti?
ostat trudna s drugim dok si u braku ukoliko se nenadano zaljubiš u ovog drugog?
za ljubav voljenog otići čak na samostalni koncert mladena burnaća?

Antea
16-04-2012, 10:28
pa šta bi bila spremna za ljubav učiniti?
ostat trudna s drugim dok si u braku ukoliko se nenadano zaljubiš u ovog drugog?
za ljubav voljenog otići čak na samostalni koncert mladena burnaća?

Ma kakva trudnoća,al za ljubav bi svašta učinila,ali opet kažem taj neko mora to zaslužiti svojim postupcima i ljubavlju,
ali ja mislim da takvog nećeš lako nać :))
a zbog njega bi išla i na koncert Severine he he he

caporegime
16-04-2012, 10:53
naravno da ga neću naći.
ti ćeš ga naći.

Antea
16-04-2012, 11:19
naravno da ga neću naći.
ti ćeš ga naći.

Evo jedna za vojnike:))

slušaj ovu: mala moja metni na nju dasku probit će je regrut po dolsaku
:))))))))))))))))
mala moja nema ledine u gaju di se tvoja leđa ne poznaju
:)))

ahhahahahahaha
capo ovako se udvaraju curama,uh

caporegime
16-04-2012, 12:09
mala moja nema ledine u gaju di se tvoja leđa ne poznaju
a do mista di se leđa znaju, različite stope staju.....
e takve nisu moje male.
moje male su one di se uz iste stope razna leđa znaju

Rodica
16-04-2012, 12:12
:) oralno narodno blago...

Antea
16-04-2012, 12:12
a do mista di se leđa znaju, različite stope staju.....
e takve nisu moje male.
moje male su one di se uz iste stope razna leđa znaju

Ma ja sam to čula pa samo ovdje napisala,,,,:)

Antea
16-04-2012, 12:25
ide uskrs bojat će se jaja imal koja da oboji moja

upri mala nogama o jaja bit će masla duga je mećaja

eto dosta za danas :)

Antea
16-04-2012, 12:30
nisam znala zelene mi trave da je čuna šuplja na vrh glave

ja sama malu na bombone vara dok sam joj ga triput zapušava
upri dragi upri moja duša nije ti ga opalila suša:018:018:018:018:018:018:018:018:018

Antea
16-04-2012, 12:31
Eto neću više,obećajem,:)