PDA

Pogledaj Full Version : Ja Eugen i Europska Unija-KAKO DALJE

mardar
28-03-2012, 10:55
kako su nas dripci još od Račana preko HDZ-ovaca silom utjerali u staru kurvu Europu ja i Eugen ćemo ovdje pokušati pronaći rješenje kako dalje .

Pa evo za početak kako kažu da taj ulazak nema alternative mi ćemo pričekati da uđemo u tu nakaradu među pedere,lezbače i sličnu skalameriju.Kako su naše barabe sve rasprodali (ostalo je još nešto sitno ) mi ćemo malo pričekati da kenjci iz EU ponešto i investiraju a onda ćemo ja i Eugen jednostavno upasti u Sabor i reći bagri sikter neka idu kući da uh je pun kurac više.I raszjerat ćemo ih.Tada ćemo mi imenovati svoje ljude na važna mjesta i ima da sve štima .Dobronamjerni ljudi su uvijek dobro došli ukoliko budi mene i Eugena slušali.Pa bolje vam je mene u Eugena slušati nego na stotine ovih kenjčina i dripaca što su se dočepali Sabora .

Pa zar nije tako ???AAAAAAA

Eugen Savojski
28-03-2012, 12:45
Ulazak u EU ja sam ozbiljno shvatio, evo sad
odlazim na teren popisati kotlove za pečenje
rakije, a moram popisati i mesare koji kolju po
kućama, a moram i susjeda prijaviti još nije
ženu čipirao.

mardar
28-03-2012, 12:52
Ulazak u EU ja sam ozbiljno shvatio, evo sad
odlazim na teren popisati kotlove za pečenje
rakije, a moram popisati i mesare koji kolju po
kućama, a moram i susjeda prijaviti još nije
ženu čipirao.

Samo se ti daj na posao .Ali ima ih još koju nisu žene čipirali većina i sjedi u Saboru i sada idu i u EU parlament :):):)

ljuta trava
28-03-2012, 12:58
Eno i Ingrid od Engleske kaže da ne zna to reći na engleskom ali zna dobro obradit.

Eugen Savojski
28-03-2012, 13:02
Ja sam Ingrid čipirao još dok joj je bilo ime Marija,
promijenila je ime i vidiš kako i na stranim
jezicima laje.

Inkvizitor
28-03-2012, 13:04
Ja sam Ingrid čipirao još dok joj je bilo ime Marija,
promijenila je ime i vidiš kako i na stranim
jezicima laje.

:rofl :rofl

pa di si ti Eugen ..nema te nešto..

Eugen Savojski
28-03-2012, 13:07
:rofl :rofl

pa di si ti Eugen ..nema te nešto..

U poslu sam velikom, pripremam Hrvatsku za ulazak u EU.

Inkvizitor
28-03-2012, 13:14
U poslu sam velikom, pripremam Hrvatsku za ulazak u EU.

aa..to je onda druga stvar...

mardar
28-03-2012, 13:27
aa..to je onda druga stvar...

A ti bi trolao ovako važnu temu upitima gdje ko :):)

Inkvizitor
28-03-2012, 13:34
A ti bi trolao ovako važnu temu upitima gdje ko :):)

ne ne , ni slučajno..skužajte na upadu..

ljuta trava
28-03-2012, 13:59
kako su nas dripci još od Račana preko HDZ-ovaca silom utjerali u staru kurvu Europu ja i Eugen ćemo ovdje pokušati pronaći rješenje kako dalje .

Pa evo za početak kako kažu da taj ulazak nema alternative mi ćemo pričekati da uđemo u tu nakaradu među pedere,lezbače i sličnu skalameriju.Kako su naše barabe sve rasprodali (ostalo je još nešto sitno ) mi ćemo malo pričekati da kenjci iz EU ponešto i investiraju a onda ćemo ja i Eugen jednostavno upasti u Sabor i reći bagri sikter neka idu kući da uh je pun kurac više.I raszjerat ćemo ih.Tada ćemo mi imenovati svoje ljude na važna mjesta i ima da sve štima .Dobronamjerni ljudi su uvijek dobro došli ukoliko budi mene i Eugena slušali.Pa bolje vam je mene u Eugena slušati nego na stotine ovih kenjčina i dripaca što su se dočepali Sabora .

Pa zar nije tako ???AAAAAAA

Evo ja već slažem listu kadrova , naravno sve po propisima , umjesto javnog natječaja odmah uvodimao javna imenovanja . Moj prijedlog je odmah imenovati Inkvija za ONO , a Capu za DSZ .Eugena odmah imenovati za člana povjerenstva za obuku Promatrača u EU parlamentu , a Maru postaviti za veleposlanicu EU u Tomislavgrad .

mardar
28-03-2012, 14:07
Evo ja već slažem listu kadrova , naravno sve po propisima , umjesto javnog natječaja odmah uvodimao javna imenovanja . Moj prijedlog je odmah imenovati Inkvija za ONO , a Capu za DSZ .Eugena odmah imenovati za člana povjerenstva za obuku Promatrača u EU parlamentu , a Maru postaviti za veleposlanicu EU u Tomislavgrad .

Čekaj malo ma ti ćeš prihvatiti svoje imenovanje bez pogovora i samo pročitati druga imenovanja .Samo ja i Eugen obnašamo vlast.:):)

Istinsku .nema koda nas lale- mile

ljuta trava
28-03-2012, 14:17
Čekaj malo ma ti ćeš prihvatiti svoje imenovanje bez pogovora i samo pročitati druga imenovanja .Samo ja i Eugen obnašamo vlast.:):)

Istinsku .nema koda nas lale- mile

Ma vidi demokrata , kako se brzo naučiše , pravi Europljani , sve ,,demokratski,, kako komisija kaže , a komisija se sama izabra ....

mardar
28-03-2012, 14:24
Ma vidi demokrata , kako se brzo naučiše , pravi Europljani , sve ,,demokratski,, kako komisija kaže , a komisija se sama izabra ....

Ma mi smo se dosjetili kako se rješiti baš demokrata .

A ti si tu da to žustro i primjereno provedeš.Ništa tebi neće nedostajati a dobiješ dobre suradnike .:):)

Eugen Savojski
28-03-2012, 14:24
Mi se zajebavamo i sebi samo zajebancijom našom
nađemo vraga, evo Ingrid plače kao kišna godina,
hoće da ju podučavam engleskom jeziku, pristat ću
jer joj suze veličine kurčevih glava teku niz obraze.:cita

ljuta trava
28-03-2012, 14:29

-A plaćanje iz EU fondova ili će ti Ingrid pristupit .....

ljuta trava
28-03-2012, 14:30
Nema nam Veleposlanice iz Tomislavgrada ....

mardar
28-03-2012, 14:32

Ima poslije poduke i na prkno engleski da progovara :):)
Onda se dočepaj one neudavače Mirele :):)

mardar
28-03-2012, 14:34
Inkviju Pusićku na prevaspitavanje :):)

ljuta trava
28-03-2012, 14:38
Inkviju Pusićku na prevaspitavanje :):)

Bila bi to ,,miroljubiva koegzistencija ,,....