PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Milanović i Čačić zbunili tržište privatizacijom Petrokemije, kritičari kažu:

Modus
28-03-2012, 08:56
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2021-Milanovi%C4%87-i-%C4%8Ca%C4%8Di%C4%87-zbunili-tr%C2%9Ei%C2%9Ate-privatizacijom-Petrokemije-kriti%C4%8Dari-ka%C2%9Eu-Hanfa-mora-reagirati

ljuta trava
28-03-2012, 13:48
Više je nego očito da se u kokošinjac koaliciji ne zna tko pije tko plaća , ali narod zbog njihovih gluposti svakim danom postaje sve siromašniji i nezadovoljniji .

Eugen Savojski
28-03-2012, 14:12
Više je nego očito da se u kokošinjac koaliciji ne zna tko pije tko plaća , ali narod zbog njihovih gluposti svakim danom postaje sve siromašniji i nezadovoljniji .

Ljuta travo , samo ti pričaj protiv vlasti , vidiš sve ovo što si rekao Čačić je zapisao na dlan. Ne bih ti bio u koži.

mardar
28-03-2012, 14:18
Trebalo bi ove pjevce ,koke i pilića napokon u zamrzivač.Namnožilo ih se.Sve pojedoše a ugojeni su već.Samo štetu prave.

Eugene prihvati se posla .A trava nek pakuje u vreće :):)

ljuta trava
28-03-2012, 14:19
:rofl
Ljuta travo , samo ti pričaj protiv vlasti , vidiš sve ovo što si rekao Čačić je zapisao na dlan. Ne bih ti bio u koži.

EH , sad mi je jasno zašto su stradali oni nesretnici u Mađarskoj , hebiga , Čačić čitao sa dlana ....:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Eugen Savojski
28-03-2012, 14:30
Trebalo bi ove pjevce ,koke i pilića napokon u zamrzivač.Namnožilo ih se.Sve pojedoše a ugojeni su već.Samo štetu prave.

Eugene prihvati se posla .A trava nek pakuje u vreće :):)

Mardare, nisam ljubitelj "avijacije" , draža mi je za pojesti stoka sitnog zuba.

Eugen Savojski
28-03-2012, 14:34
:rofl

EH , sad mi je jasno zašto su stradali oni nesretnici u Mađarskoj , hebiga , Čačić čitao sa dlana ....:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Nije sve uspio ni pročitati zbog "magle".

ljuta trava
28-03-2012, 14:35
Nije sve uspio ni pročitati zbog "magle".

-Dobro se on snalazi u magli , zamaglio je on puno ....

mardar
28-03-2012, 14:36
Mardare, nisam ljubitelj "avijacije" , draža mi je za pojesti stoka sitnog zuba.

Ma to je ono malo za "sve po redu " a ostalo krmadima bacat :evil:evil:evil

mardar
28-03-2012, 14:38
-Dobro se on snalazi u magli , zamaglio je on puno ....

Prisjest će mu đavo dođe po svoje uvjek.A kada dođe Sanaderu jebo je ježa pod leđa .

Joj veselja kada budu zajedno :):)

ljuta trava
28-03-2012, 14:39
Prisjest će mu đavo dođe po svoje uvjek.A kada dođe Sanaderu jebo je ježa pod leđa .

Joj veselja kada budu zajedno :):)

Privatizirat će Remetinec .