PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Ekskluzivno: Sukob Lagumdžija-Komšić dogovoren zbog potrebe preslagivanja na

caporegime
22-03-2012, 11:18
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1960-Ekskluzivno-Sukob-Lagumd%C2%9Eija-Kom%C2%9Ai%C4%87-dogovoren-zbog-potrebe-preslagivanja-na-politi%C4%8Dkoj-sceni

caporegime
22-03-2012, 11:19
ad dođu izbori Lagumdžiji neće biti problem odvojiti koju stotinu tisuća glasova i pripomoći Komšić-Markešićevoj stranc

ovo je najveća opsanost. glasovima nepostojećih hrvata sebe predstaviti kao hrvatsku stranku i tražiti dio kolača u izvršnoj vlasti.
hrvati definitivno moraju imati svoju političku jedinicu. bezuvjetno inače će nestati.

sagitarius
22-03-2012, 14:20
I ovo je pobočni predizborni potez nastao u kuhinji SDP-ove tvornice petljavina, koji ima za cilj usitnjavanje hrvatskog glasačkog tijela, regionalizacijom, složenim financijskim interesima, pokušajem zavade posavljaka, hercegovaca i srednjebosnskih Hrvata i naravno još nekim njihovim političkim akrobacijama s kojim će pokušati na sve načine da diskreditiraju aktualno hrvatsko vodstvo, po mogućnosti zavade Hrvate i jasno dobiju općinske izbore ćak i u općinama u kojim ranije nisu niti imali ikakvih šansi, koristeći se onom starom "Zavadi pa vladaj"...
Ne bih ulazio u osobnost i razloge Markešićevog izdajničkog i destruktivnog odnosa prema narodu kojem pripada, uostalom vidjeli smo nedavno i doušnički karton iz SDB-a njegovog kolege i ideološkog gurua Oršolića, tako da tu profanu kliku odmetnika od naroda, koja je davno raskrinkana ne treba više uopće uzimati u razmatranje, obzirom da mlate praznu slamu i k tomu stvaraju udruženja koja su i onako društva jednog lica.
Te neke pokušaje stvaranja regionalnih stranaka sa "hrvatskim predznakom", naprosto treba ignorirati, a onima koji se upuste u diskusiju sa njima treba skrenuti pažnju da argumenti dajdžama nikad ništa nisu ni značili, jer su i tako i tako sluge koje argumentiraju logikom njihovih gazdi, dakle logikom protivnom hrvatskim interesima.
Podcrtavam još jednom da je nesumnjivo na sceni agresivna predizborna propaganda na koju nipošto ne treba nasjedati, niti razmatrati petljavine iz bilo čijeg lonca, ali samo pod uvjetom sloge i jednodušnosti kod BiH Hrvata, ma gdje oni bili, što je i najjače oružje protv onih kojima je cilj dekonstituirati i potčiniti hrvatski puk u BiH.

mardar
22-03-2012, 14:34
Htio sam nešto reći a ja .Boli me neka stvar i za Bosnu i želju i za zlaju i njihove petljavine.Pa malo predstave za narod eto da pokažu da nije jednoumlje.Koliko je potrajalo.Pa jedan dan.Neće ni ova prokletinja ovakva kakva jeste dugo što to prije shvati sdp manje će i štete biti.

Ništa ih nije naučila sudbina Jugoslavije .Sve je isto potpuno, samo dajte "ljudi ili neljudi" da bez rata ovaj raspad prođe.

ljuta trava
22-03-2012, 14:37
Mislim da je vrag odnio šalu , prvo je ekonomski potpuno oslabljena pozicija Hrvata doslovnom krađom vlasništva nad HPT Mostar i EP HZHB , za vrijeme Alijanse za promjene 2001 godine a na zadnjim izborima je to i formalno učinjeno i politički a svemu je kumovala i najveća hrvatska glupost koju su mogli napraviti a to je međusobni jal političara pa i podjele HDZ . U međuvremenu su muslimani uz podršku dijela međunarodne zajednice pa čak i tzv. Predsjednika RH S.Mesića , pokrenuli projekt bošnjakizacije Federacije i doslovno je pretvarajući u muslimanski pandan RS. Sada nakon deset godina naše usijane glave pokušavaju ispravljati nerad i neslogu iz prošlosti , ali neka su barem i to napravili , narod bi rekao nije ni sada kasno ali moraju , doslovno moraju svi disati kao jedan inače nam prijeti potpuni nestanak, mi nemamo više vremena , naše je vrijeme sada , danas , sutra već može biti kasno . Mislim da je krajnje vrijeme zbiti redove i u svim segmentima života jasno reći muslimanskim bitangama :-Dosta , to je naša zemlja , tu žive Hrvati .
Nadam se uspjehu i hrvatskom jedinstvu , neće biti lako ali nikada nam i nije bilo lako.