PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Humphreyev satirični kutak-Ustaška zmija sikće prema Josipoviću

Humphrey
19-03-2012, 21:01
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1957-Humphreyev-satiri%C4%8Dni-kutak-Usta%C2%9Aka-zmija-sik%C4%87e-prema-Josipovi%C4%87u

ljuta trava
19-03-2012, 21:06
Legendooooooooooooooooooo
Bravoooooooooo

sagitarius
20-03-2012, 09:54
Da nam ta ustaška guja Precjednika ujede, ma ne dajte ljudi....
Mogli bi se odmah pozdraviti svi mi anacionalni od sna o Jugoslaviji i regionalizaciji na toj osnovi..., a postradali bi i oni među nama koje nacionalisti zovu komunistički ratni i poratni zločinci..., možda bi se i oni omraženi "tuđmanovci" vratili na vlast...
Huphrey sjajan si...
:bravo:bravo:bravo:bravo

Inkvizitor
20-03-2012, 09:55
jebote di nađošte ovu sliku..

sagitarius
20-03-2012, 10:03
Isprika: Humphrey, a ne kako sam ja u brzini pogrješno napisao
:cry

Graničar Jozo
20-03-2012, 10:04
jebote di nađošte ovu sliku..

jel valja?

Inkvizitor
20-03-2012, 10:04
brrrr..........

Graničar Jozo
20-03-2012, 10:07
brrrr..........

da, da... to je ta ustaška zmija. :D

slika govori tisuću riječi :D

Eugen Savojski
20-03-2012, 10:39
Ne kaže se badava ,dabogda mu zmija oko popila .:o

lotta lotta
20-03-2012, 14:22
Ne kaže se badava ,dabogda mu zmija oko popila .:o

di si triki? pusa, triki:cita

je, clanak je super

dimnjačar
20-03-2012, 15:41
Od kako je Tuđman umro još Hrvatska nije imala pravog predsjednika.

Ipak.
Moj osobni stav je kako Josipović nije i neće biti gori od Mesića ali, za Ivino poboljšanje ima prostora više nego li je to nama drago.

Nakon 10 godina veleizdajničkog Mesićevog ignoriranja bh Hrvata i političke štete koju je počinio - drugoročne štetne posljedice po vitalne interese bh Hrvata - konačno su se predsjednik države i predsjednik Vlade HR usudili posjetiti hrvatske gradove i hrvatski narod u BiH. Kolikogod se to bh Hrvatima činilio premalo, histerične reakcije Bošnjaka govore kako je to i te kako puno i jako važno.

Radi se o potezima s političkom porukom koja ima nedvojebenu veliku težinu kada je u pitanju budući smjer djelovanja HR naspram bh Hrvata ali i naspram Sarajeva i Banja Luke .

Milanče, za razliku od Josipovića, nije otišao u Banja Luku već u Vitez, Široki i Mostar ali je zato je ministar vanjskih poslova Lagumdžija od jada i muke otišao po sažaljenje kod Dodika zbog čega mu je morao polizati opančiće i malte ne mu pokloniti priznanje strane države. Što će ministar vanjskih poslova u službenoj posjeti kod predsjednika entiteta? Kako bi ublažio gaf, nakon toga je odmah posjetio i drugi entitet kod svoje poslušnika odnosno predsjednika Federalne vlade.

Hrvatska ljevica do sada nikad nije bila državotvorna a bh Hrvati - od osamostaljenja BiH - za njih su uvijek bili građani tuđe države i ništa više.

Međutim. S njima nam je u iduće 4 godine i bolje ih je iskoristiti za hrvatski interes nego gubiti vrijeme odričući im pravo na pomoć bh Hrvatima. Taktičnost i diplomatski pristup koštaju susprezanja emocija ali zato poluče željeni rezultat koji bi morao biti na prvom mjestu.

Nema vlasti za pohvalu. Svakoj se može i mora udarati po prstima ali konstruktivno i uvijek imat svoj cilj na prvom mjestu.

dimnjačar
20-03-2012, 16:17
Pozor, pozor!!!!

Je li netko od vas pročitao ovu vijest?

Čudi me izostanak reakcije???!!!

http://www.posavski-obzor.info/vijesti/komsic-podnio-ostavke-na-sve-funkcije-u-sdp-u

dimnjačar
20-03-2012, 16:19
Ima li netko informaciju više?

caporegime
20-03-2012, 16:44
informaciju više, ne.
al smo na drugim temama http://www.hrhb.info/showthread.php?t=2502 obznanili vijest i zaključili da se govno provelo onako kak ose inače govna provedu nakon kiše.
nebitni bijednik koji će biti zamijenjen isto tako nebitnim bijednikom.

dimnjačar
20-03-2012, 17:01
Okey,
havla na uputi tek sam sad uočio.

Neće mene iznenaditi ako Sejdo pojede ono što je pokakio i povuče odlazak jer će mu ovi nuditi i vunu, i dukate, i rahatluk jer će im bez njega popušiti "bosanski" imidž i završti total u dimijama.

Živi bili pa vidjeli

bandira
20-03-2012, 18:45
navalili i naši srbi na antifašistu

http://www.novossti.com/2012/03/pod-okriljem-moci/

NorthStand
21-03-2012, 04:56
Radimir oslobađa! :rofl

NorthStand
21-03-2012, 05:00
Inače ne čudi me, da su "antifašisti" aktivniji nego ikad. Jer ipak se počinje s istraživanjem kostura koje su ostavili za sobom, pa je logično da su ovih dana sve nervozniji.

Graničar Jozo
21-03-2012, 08:12
Radimir oslobađa! :rofl

A šta bi bilo da je npr Hrvatska riječ napravila ovakvu montažu?

http://www.novossti.com/fotke/639/639.jpg

diana majhen
21-03-2012, 14:09
jednostavno, predobar članak

Komari
21-03-2012, 16:12
Jozo

to je Feral..

al ako će ova naslovnica dovest da se njima ukine državna potpora..pozdravljam naslovnicu

:D

Graničar Jozo
21-03-2012, 21:03
Jozo

to je Feral..

al ako će ova naslovnica dovest da se njima ukine državna potpora..pozdravljam naslovnicu

:D

ma briga me za čačića. da su mu i još gore stvari imputirali ne bi mi teško palo. samo mi palo na pamet...

nego, kako misliš feral? ovo su srpske novosti? ili ti misliš na novinare koji su prešli iz jednih novina u druge, na račun nas poreznih obveznika?

Komari
21-03-2012, 22:06
ma briga me za čačića. da su mu i još gore stvari imputirali ne bi mi teško palo. samo mi palo na pamet...

nego, kako misliš feral? ovo su srpske novosti? ili ti misliš na novinare koji su prešli iz jednih novina u druge, na račun nas poreznih obveznika?

gotovo cili feral je u Novostima, o državnom trošku, protiv države hrvatske.

glasili SNVa u kojem je glavni urednik hrvat, duvnjak pače

za njega se slobodno može reći: pomozi sirotu na svoju sramotu i to doslovno