PDA

Pogledaj Full Version : BiH danas-što je to?

caporegime
03-12-2010, 15:47
kad je ovom jebivjertu pukao film onda moš mislit koliko je sati.
ipak, nadam se da se neće nasrat negdje u hrvatskoj.
još bi samo falio još jedan iz plejade koji vlastite životne frustracije liječi fašistoidnom sredinom koja ga kao slobodara guši.

http://www.politika.rs/rubrike/region/Josip-Pejakovic-odlazi-iz-Sarajeva.sr.html

HVO-110
03-12-2010, 16:04
očito u šeheru nemaju više pažnje koliko su je imali do sad, pa sad seru po tanjuru iz kojeg su jeli.
možda su i muslimani skontali da im više ne trebaju ni ukrasni hrvati u sarajevu, da ne trebaju više izigravat multikulti fazone.
tako završavaju sve izdajice, na kraju budu odbačeni i od onih kojim su služili.
meni takvih nije ni malo žao, kad su u drugim mjestima nestajli hrvati onda smo bili fašisti koji neće da prihvate jednu jedinu od save do une...
ovako će završit i neželjko i svi njemu slični

zaba1111
04-12-2010, 00:29
očito u šeheru nemaju više pažnje koliko su je imali do sad, pa sad seru po tanjuru iz kojeg su jeli.
možda su i muslimani skontali da im više ne trebaju ni ukrasni hrvati u sarajevu, da ne trebaju više izigravat multikulti fazone.
tako završavaju sve izdajice, na kraju budu odbačeni i od onih kojim su služili.
meni takvih nije ni malo žao, kad su u drugim mjestima nestajli hrvati onda smo bili fašisti koji neće da prihvate jednu jedinu od save do une...
ovako će završit i neželjko i svi njemu slični
:cool:
Ovo samo pokazje da novi vjetrovi pušu jer to štakori prvi primjete.
Nije mi se dalo čitat, predpostavljam da priprema teren za prihvat u ZG jer izgleda da mu Bosne bolan više nema, ali nema veze, nema pa nema, naće se neka druga i ajmo opet istu priču(malo prilagođenu).

Marta
04-12-2010, 11:30
kad je ovom jebivjertu pukao film onda moš mislit koliko je sati.
ipak, nadam se da se neće nasrat negdje u hrvatskoj.
još bi samo falio još jedan iz plejade koji vlastite životne frustracije liječi fašistoidnom sredinom koja ga kao slobodara guši.

http://www.politika.rs/rubrike/region/Josip-Pejakovic-odlazi-iz-Sarajeva.sr.html

Sta je s nepismenima koji ovo ne mogu procitati? Gdje je prijevod?

Inkvizitor
04-12-2010, 15:11
On meni nema Bosne.

Koja je ovo ironija sad.

caporegime
04-12-2010, 15:38
što je najgore, već ga vidim kako sere negdje u globusu ili nacionalu poput vodenglavog bradatog mu sugrađanina, dobro ugužen u zagreb, o zločincima koji mu bosnu uništiše.....
naravno našim.