PDA

Pogledaj Full Version : Članak: RASHRVAĆIVANJE HRVATSKE

Modus
17-03-2012, 09:19
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1949-RASHRVA%C4%86IVANJE-HRVATSKE

ljuta trava
17-03-2012, 09:31
Od Hrvatske je ostalo samo grb i zastava te kao što autor napisa šačica ponosa . Zaista su ,,vođe,, bacile suho zlato u blato.

ljuta trava
17-03-2012, 09:44
Od Hrvatske je ostalo samo grb i zastava te kao što autor napisa šačica ponosa . Zaista su ,,vođe,, bacile suho zlato u blato.
Politika totalnog rashrvaćivanja Hrvatske započeta detuđmanizacijom , da tako su je nazvali skrivajući prave namjere , ide svom konačnom cilju a to je ogaditi Hrvatima i samu pomisao na Hrvatsku kao državu . Što nam to rade sluge loših gospodara , jesmo li zaslužili to . Kada pogledamo dvostruki izbor Mesića kao autora dehrvatizacije Hrvatske , postavlja se pitanje jesmo li kao narod zaista toliko politički neposmeni ili padamo pod uticaj masmedija kontrolirabih od protuhrvatskih interesnih skupina . Što nam se to događa , jesmo li kao narod uopće svjesni da nam se tlo izmiče ispod stupova države ali kada se sve u zadnjih 20-tak godina pogleda , svi ti događaji , sav taj prljavi rat nakon rata , vrlo je jasno zašto državne samostalnosti nismo imali skoro tisuću godina . A mali smo narod , samo kapljica u oceanu naroda a toliko međusobno podijeljeni , posvađani . Možemo li opstati , možemo li spasiti barem obraz , čast , ponos , ima li vremena ili je i za to kasno?

mardar
17-03-2012, 10:33
Čaplja još davno tijekom Domovinskog rata na jednome zidu blizu katedrale u Mostaru stajao je ovakav grafit:

"Domoljublje se nosi u srcu a ne u lisnici"

Jako mi je žao što je zid srušen.Sada je tu nova građevina izgrađena novcima iz takove lisnice.Pročitah jučer i nešto sjajno od Ivkošića ali me i jedna rečenica posebno dojmila :

"A tko prijateljstvo kupuje ustupcima poput je slabašne djece koja naklonost jače plaćaju trajnom ovisnošću."

TheBronxBomber
17-03-2012, 20:38
Potpisujem clanak od prvog slova do zadnje tocke. Doista se nema sto dodati.

Ljudi u Hrvatskoj, (naglasavam: (ne)ljudi) koji cine vecinu stanovnistva, kao pomodarski nastrojeni zapravo su ispred svoga vremena i ispred drugih ljudi i naroda. Nevidjenom brzinom su se, ili presaltali iz titove lojalne Jugoslavene u gradjane svijeta (beskorisne izjelice globalizma) ili odbacili ono malo hrvatstva sto su osjecali. Nema globaliziranijeg naroda od ljudi u Hrvatskoj.

Nasi susjedi nisu takvi. Ne do te mjere. Srbi su zoran primjer da to kod drugih ipak nije tako. Zato Srbi, koje stvarno mrzim spomenuti, uvijek redaju bodove i pobjede na racun tradicionalne hrvatske sebicnosti i gluposti. Samosvjestan su Srbi narod. I nikada im nije niti ce biti tesko sada i u buducnosti ostvariti svoje planove.

Jer ono sto je nemoguce u bilo kojoj drzavi na svijetu, moguce je u Hrvatskoj. Kraj price.

bandira
18-03-2012, 08:00
Kakve veze imaju Srbi sa Vesnom Pusić,Stipom Mesićom,Ivom Josipovićem,Radomirom Čečićem,Goldstainima,Jakovinima,Tomićima,Jergovići ma,Puhovskimima...

Vjerovatno su Srbi sa onih par autobusa šta dolaze na izbore sve ovo smeće izabirali Hrvatima?

Hrvati,druškane,Hrvati su krivi.
Demokracija je,Hrvati su ova smeća bez ikakve prisile izabrali.

I šta je još žalosnije,ovi gori ni trenutka nisu krili svoju mržnju prema svemu hrvatskom.

mardar
18-03-2012, 09:11
Kakve veze imaju Srbi sa Vesnom Pusić,Stipom Mesićom,Ivom Josipovićem,Radomirom Čečićem,Goldstainima,Jakovinima,Tomićima,Jergovići ma,Puhovskimima...

Vjerovatno su Srbi sa onih par autobusa šta dolaze na izbore sve ovo smeće izabirali Hrvatima?

Hrvati,druškane,Hrvati su krivi.
Demokracija je,Hrvati su ova smeća bez ikakve prisile izabrali.

I šta je još žalosnije,ovi gori ni trenutka nisu krili svoju mržnju prema svemu hrvatskom.

Pa to je točno.Bandira i ovdje u BiH sam ja mjesecima prije izbora drukao da se opametimo.Pa Lijan ,Jurišić ,Budimir.Zubak su Hrvati nije neko došao izvana .Hrvati

bandira
18-03-2012, 15:39
Pa to je točno.Bandira i ovdje u BiH sam ja mjesecima prije izbora drukao da se opametimo.Pa Lijan ,Jurišić ,Budimir.Zubak su Hrvati nije neko došao izvana .Hrvati

Ma sve su krivi Huni i Avari....

Tako je i nakon 2. sv rata bilo.
Tito,Subašić,Pavelić,Maček,Hebrang...odlučivali o svemu ,svi bili Hrvati,a mi prošli daleko najgore.

Ma krivi su nam Japanci i Crveni Kmeri.

ljuta trava
18-03-2012, 15:41
Nitko nama nije kriv što nismo korov počupali na vrijeme .