PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Slučajni ministar

Inkvizitor
16-03-2012, 12:37
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1941-Slu%C4%8Dajni-ministar

Graničar Jozo
16-03-2012, 12:42
jednog priglupog grmalja kojemu je samo svilena čarapa na nozi dokazivala da nije mesožder- predator sa Durmitorskih nedođija

meni samo nije jasno odakle vam ovakve ideje padaju na pamet. :bravo:bravo

:D:D:D

Maštovito (i istinito) . Kao i cjelokupan tekst.

mardar
16-03-2012, 12:47
Opet se Inkvi zajebaje

caporegime
16-03-2012, 12:49
sad kad je zlajo otrčao na klanjanje dodiku i tadiji, moguće da i zrikavac promijeni priču.....
borba protiv bosanskog unitarizma mu je služila kao smokvin list koji prikriva približavanje, na koljenima srbima.
sad kad se očito dijele zadnje karte i svi šupci bosne i hercegovione odlaze na klanjanje pred srbe, možda se nešto i počne bistrit

mardar
16-03-2012, 12:51
Svako po jedan tekst stavio hahahahahahahahahahaha

mardar
16-03-2012, 12:52
sad kad je zlajo otrčao na klanjanje dodiku i tadiji, moguće da i zrikavac promijeni priču.....
borba protiv bosanskog unitarizma mu je služila kao smokvin list koji prikriva približavanje, na koljenima srbima.
sad kad se očito dijele zadnje karte i svi šupci bosne i hercegovione odlaze na klanjanje pred srbe, možda se nešto i počne bistrit

Mogao je svako od nas na tekstu koji je postavio pisati komentare :):)

Graničar Jozo
16-03-2012, 12:52
Svako po jedan tekst stavio hahahahahahahahahahaha

eto zašto smo mi hrvati razjebani.

ni oko teksta se ne možemo dogovoriti.

mardar
16-03-2012, 12:54
eto zašto smo mi hrvati razjebani.

ni oko teksta se ne možemo dogovoriti.

Neka piše svak na svome ahahahahahaha

Evo tebi slika prava

http://www.hercegbosna.org/slike_upload/20110125/velicina1/herceg_bosna201101252142370.jpg

:evil:evil:evil:evil

Inkvizitor
16-03-2012, 12:55
gle Kukanjca..haha

od svih srpskih gegula u šapki, on je nosio gluperdsku krunu...haha

Inkvizitor
16-03-2012, 12:57

joj da..imao sam nakanu napisat da su Srbi ko najbolja udavača u selu..svatko hoće s njom ..al vidiš propustio sam.

al nema veze..

haha zamisli farse..

caporegime
16-03-2012, 12:58
nije zlaji mio turban ni džamija. griješimo ako mu se to stavlja na glavu jer takve optužbe uvijek može otrest a one koji ga takvim epitetima časte proglasiti neozbiljnima.
on je velikobosanac koji u hrvate gleda kao nuspojavu a s namjerom da od njih napravi također bosance.
s tim da više zla može napraviti on koji ne prinaje hrvatima uopće pravo na nacionalno postojanje nego neki više muslimanski pojeidnci koji samo žele biti ono što jesu -muslimani i to razvijati.
muslimani bi hrvate politički potisnuli a velikobosanci bi ih pretvorili sjećanje.

diana majhen
16-03-2012, 13:05
ne znaš gdje su gori. pa pogledajte našeg ministra branitelja, kako kaže hodak, mobiliziranog dragovoljca :D
da se mijenjamo za ministre?
ništa se ne bi promijenilo kod nikog od nas, sigurna sam

Inkvizitor
16-03-2012, 13:09
nije zlaji mio turban ni džamija. griješimo ako mu se to stavlja na glavu jer takve optužbe uvijek može otrest a one koji ga takvim epitetima časte proglasiti neozbiljnima.
on je velikobosanac koji u hrvate gleda kao nuspojavu a s namjerom da od njih napravi također bosance.
s tim da više zla može napraviti on koji ne prinaje hrvatima uopće pravo na nacionalno postojanje nego neki više muslimanski pojeidnci koji samo žele biti ono što jesu -muslimani i to razvijati.
muslimani bi hrvate politički potisnuli a velikobosanci bi ih pretvorili sjećanje.

ali je on neootoman

ja mislim capo da je njemu bosanstvo samo krinka i veo..

SDp BiH nije nikava bosanska nego velikomuslimanska stranka..

mardar
16-03-2012, 13:15
ne znaš gdje su gori. pa pogledajte našeg ministra branitelja, kako kaže hodak, mobiliziranog dragovoljca :D
da se mijenjamo za ministre?
ništa se ne bi promijenilo kod nikog od nas, sigurna sam

Mi za ministra branitelja "tukana" vi "krkana" :evil:evil

mardar
16-03-2012, 13:18

Nije mu mio.Ma veći je on turčin od ijednog drugog

Graničar Jozo
16-03-2012, 13:18
ali je on neootoman

te dvije političke struje u muslimana baš se zorno očitavaju na Lagumdžiji i Bakiru Izetbegoviću.

a obje su u koaliciji.

Marta
16-03-2012, 13:21
Genijalno .... mislim da tvoja umjeticka/kreativna faza tek dolazi :bravo:bravo:bravo:bravo

caporegime
16-03-2012, 13:21
ali je on neootoman

da je velikomuslimanska stranka onda bi puno više isticali islam.
ja prije mislim da je on velikobosanac što ne mora značiti da će se do groba i zadnje kapi krvi boriti za bih u njezinim granicama.
dovoljna bi njemu bila i federacija ali s time da je vladajuću element bosasnki.
naravno, kad mu njegovu velikobosansku bazu u 98% slučajeva čine muslimani onda je to istodobno velikomuslimanska ali mislim da s islamom nema nikakve veze.
on je jugović i partijaš koji pod svaku cijenu mora naći neku svoju nadnacionalnu strukturu, a to čini što želi nadogradnju od muslimanskog pa bošnjačkog pojma na bosanski.
s tom razliko da bi on prihvatio i hrvate kao dio svega toga ali da ti ljudi s hrvatstvom nemaju nikakve veze odnosno da poprime bosanski element

Inkvizitor
16-03-2012, 13:40
da je velikomuslimanska stranka onda bi puno više isticali islam.
ja prije mislim da je on velikobosanac što ne mora značiti da će se do groba i zadnje kapi krvi boriti za bih u njezinim granicama.
dovoljna bi njemu bila i federacija ali s time da je vladajuću element bosasnki.
naravno, kad mu njegovu velikobosansku bazu u 98% slučajeva čine muslimani onda je to istodobno velikomuslimanska ali mislim da s islamom nema nikakve veze.
on je jugović i partijaš koji pod svaku cijenu mora naći neku svoju nadnacionalnu strukturu, a to čini što želi nadogradnju od muslimanskog pa bošnjačkog pojma na bosanski.
s tom razliko da bi on prihvatio i hrvate kao dio svega toga ali da ti ljudi s hrvatstvom nemaju nikakve veze odnosno da poprime bosanski element

ali kako bi on folirao da ističe islam.

nije ni Milošević vikao Velika Srbija Velika Srbija..nego Jugoslavija.

uostalom on je predsjednik bošnjačkog instituta halo..

to je dovoljno.

na stranačkim skupovima sviraju ilahije i kaside..halo.

caporegime
16-03-2012, 13:43
možda time želi primamiti k svojim idejama i muslimanski element tj. odbiti od sebe moguće optužbe vjerskih poglavara o tome da nije musliman kao vjernik odnosno da ima otklon od muslimanske tradicije.

Inkvizitor
16-03-2012, 13:45
i eto.

dolazimo do zaključka da je velikomusliman al ne u smislu vjere nego u smislu političke dominacije bosanskih muslimana.

pa nije nitko mislio na vjeru doslovno..

Marta
16-03-2012, 13:51
Kakvi su oni vjernici koju su vjeru otkrili u politicke svrhe? Vjera je njima neki adut u rukavu kojim se sluze po potrebi ...

caporegime
16-03-2012, 14:44
ja mislim da bi on muslimene htio nadogradit u bosance a u tu svrhu mu ne bi msetali ni hrvati koji bi poput komšića u tom bosastvu vuidjeli sebe kao dio toga.
bilo kako bilo on je jedna od najopasnijih pojava na bih sceni za hrvate i protiv tog smeća se treba boriti na sve moguće načine

ljuta trava
16-03-2012, 16:30
Išlo im odmah od ruke , em slučajno Zlaja prolazi , em slučajno im Aliju zarobili , em sasvim slučajno im ratni zarobljenik postade šef generalštaba tzv. Armije BiH .

Autor teksta je zaslužio barem gostovanje u udarnom terminu HTV -a.:bravo:bravo:bravo:bravo

dimnjačar
16-03-2012, 21:34
Užitak porčitati,
svaka čast :bravo

Iapk, najžešći su mi opisi glavnih junaka :rofl

ljuta trava
16-03-2012, 21:38
Već četvrti put čitam , svaka čast :bravo:bravo:bravo:bravo

sagitarius
18-03-2012, 11:20
Bio bi Lagumdžija i otvoreni islamista, ko zna možda i drage volje, ali zna da mu muslimanstvo i islam ne piju vode kod MZ, pa je pragmatik - prva prelazna faza velikobosanac, pa velikobošnjak - i poslije "okliznulo se" - što ćete, dogodilo se "slučajno"i eto muslimanske BiH...., odnosno u prvoj nekakvoj fazi onog dijela pod dominacijom muslimana, a da, Hrvati su mu "remetilački" čimbenik, ali njih će pokušati dekonstituirati, pa prvo onda to..., a RS, e ako "povali" Hrvate, Srbi su sljedeči, treba pitati Dodika jel to ovako, ali i Čović bi imao svašta za reći i Ljubić..., to sa Lagumdžijom nije velikobosanstvo i tako se to ne zove. To se zove drugačije...
A sva ostala prića: Bošnjački institut, ne zamijeranje sa Reisom Cerićem, ne izjašnjavanje po pitanju vehabizma u BiH i zamagljavanje, nejasni stavovi oko sekularnosti vlastite stranke, a onda i otimačina hrvatskih ministarskih mjesta, izazivanje krize, gomile provokacija itd.itd., je samo potvrda cilja kojem ide i za kojeg nije glup da ga eksplicite definira, ali na njemu očito još kako radi...
Na sreću, sve je manje onih koji ga slijede, jer vide kamo on smijera...