PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Kolumna Damira Pešorde: Dragojević poučak hrvatskim intelektualcima

Modus
16-03-2012, 06:06
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1936-Kolumna-Damira-Pe%C2%9Aorde-Dragojevi%C4%87-pou%C4%8Dak-hrvatskim-intelektualcima

Inkvizitor
16-03-2012, 10:35
Oliver Dragojević je mene iznenadio. Nikad nisam očekivao od njega takvu reakciju a ispao je jedini dosljedan. Uz Mišu koji je ipak imao specifičnu situaciju i tragediju, doslovno raspad obitelji.

A ova Dragojević koji u svojim filmovima provodi srpstvo je prilično perfidan lik. I prilično plitak rekao bih.

mardar
16-03-2012, 10:55
Oliver Dragojević je mene iznenadio. Nikad nisam očekivao od njega takvu reakciju a ispao je jedini dosljedan. Uz Mišu koji je ipak imao specifičnu situaciju i tragediju, doslovno raspad obitelji.

A ova Dragojević koji u svojim filmovima provodi srpstvo je prilično perfidan lik. I prilično plitak rekao bih.

E vidiš Inkvi znao sam da Oliver neće promjeniti stav .Kako ne znam ali za njega sam znao.

Najviše me tjeralo na povraćanje ono lažno domoljublje pojedinih a prvi su bili u redu da sve gurnu pod tepih.Prvi. :evil:evil

caporegime
16-03-2012, 12:41
dino dvornik na proslavi dana državnosti mislim 97' godine, na jarunu vrišti i urliče na mirkofon s govornice o usašama, kako smo svi mi ustaše, ajmo braćo ustaše i slično.
među prvima je počeo hodočastit u beograd a često je viđen i slikan u društvu prvog javno deklariranog pedera na sceni bivše juge (olivera mandića, tak ose priča) inače velikosrbinom, četnikom i arkanovim suradnikom.