PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Film PARADA -U Mostaru kod HD Herceg Stjepan Kosače težak incident:"Brko" nasrnuo na pripadnika gay-populacije

Modus
15-03-2012, 09:53
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1932-Film-PARADA-U-Mostaru-kod-HD-Herceg-Stjepan-Kosa%C4%8De-te%C2%9Eak-incident-Brko-nasrnuo-na-pripadnija-gay-populacije

mirr.or
15-03-2012, 10:10
taj liberalni fašizam stvano nema granice.. priča ti možda je satirična, ali bojim se da bi lako mogla postati stvarnost.

ljuta trava
15-03-2012, 23:10
Predobro , predobro Mardar

hahahhahahahaahhahahahahhhahahhahaahah

I uhapsiše ga zbog trčanja za autobusom. ahhahahahahahahahahaahhah

dimnjačar
16-03-2012, 23:00
:bravo

Došao peder u trgovinu kupiti salamu. Pita ga trgovac - hoćeš li u komadu ili salamu nasječenu u kolutiće?
Na to će njemu liberalna manjina - Hebo ti ja mater, pa što ti misliš da je moj šupak jukebox
:lupa

mardar
16-03-2012, 23:12

Došao peder u trgovinu kupiti salamu. Pita ga trgovac - hoćeš li u komadu ili salamu nasječenu u kolutiće?
Na to će njemu liberalna manjina - Hebo ti ja mater, pa što ti misliš da je moj šupak jukebox

A jebem ti patka što se odvali od smjeha :):):):)

dimnjačar
16-03-2012, 23:34
A jebem ti patka što se odvali od smjeha :):):):)

Upsss, greška!

Liberalna manjina nije trgovcu opsovala majku :( već oca. Razumije se :slin

ljuta trava
16-03-2012, 23:34

Peder-Pili od Hlijanovića :bravo:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo