PDA

Pogledaj Full Version : Tko vam najviše diže tlak?

caporegime
13-03-2012, 14:36
1. Hrvati jugovići
2. Hrvati drinski desničari
2. Velikosrbi
3. manjine iz Hrvatske lažni liberali
4. Muslimanski ekstremisti
5. Velikobosanci
6. netko drugi

Graničar Jozo
13-03-2012, 14:41
Mislim da bi moglo ići i Hrvati jugovići lažni liberali

caporegime
13-03-2012, 14:43
hrvati jugovići uglavnom i jesu lažni liberali. malo ih je onih pravih dogmata. skužili su kako nabrzinu okrenuti kaput

Eugen Savojski
13-03-2012, 15:04
Pitam ja jednog liberala kojeg je

punac preobratio, jer dok se nije

oženio bio je normalan , da li bi

dopustio svojoj kćerci da se uda

za crnca, veli on kao iz topa da bi.

Poslije ga pitam bi li dopustio njegovoj

rasnoj kuji da se pari sa avlijanerom ,

opet odgovori kao iz topa ali ovaj put

i sa malim objašnjenjem, ne bi dopustio

jer mu je kuja sa pedigreom.:cita

mardar
13-03-2012, 15:27
jer mu je kuja sa pedigreom.

:bravo:bravo:bravo:bravo:bravo

Ujkan
13-03-2012, 15:39
Srbi velikosrbi

mardar
13-03-2012, 16:18
1. Hrvati jugovići
2. Hrvati drinski desničari
2. Velikosrbi
3. manjine iz Hrvatske lažni liberali
4. Muslimanski ekstremisti
5. Velikobosanci
6. netko drugi

A gdje dodatak na dnu svi jer meni jednostavno svi dižu tlak i dio su istog kruga .

patriot
13-03-2012, 16:27
Srbi velikosrbi

kak ti oni mogu dignuti tlak..oni su takvi..od njih to ocekujes..kao sto je nebo plavo..ne moze te to zivcirati..
mene zivciraju nase spodobe,koje se prodaju pod velike hrvate,a ispod povrsine su mutniji od najgoreg smeca

mardar
13-03-2012, 16:36
kak ti oni mogu dignuti tlak..oni su takvi..od njih to ocekujes..kao sto je nebo plavo..ne moze te to zivcirati..
mene zivciraju nase spodobe,koje se prodaju pod velike hrvate,a ispod povrsine su mutniji od najgoreg smeca

Sada ja sa Eugenom u osobnoj prijepisci nevezano za anketu baš o nečemu sličnom.I ko je najgori.Pa naši svakako od ovih ti nije čudo.

patriot
13-03-2012, 16:37
Sada ja sa Eugenom u osobnoj prijepisci nevezano za anketu baš o nečemu sličnom.I ko je najgori.Pa naši svakako od ovih ti nije čudo.
pa naravno..najgori je trojanski konj u tvojim njedrima..crne guje koje se zavuku i ruju iznutra,a ti mislis da je prijateljska ruka..
neprijatelj je vidljiv i identificiran..znas gdje je i sto mozes ocekivati od njega..

tomahawk
13-03-2012, 16:48
Meni sve politicke opcije u Hrvatskoj dizu tlak.

Graničar Jozo
13-03-2012, 17:15
vi koji ste tu, glasajte u anketi :)

Vepar
13-03-2012, 17:17
Pitam ja jednog liberala kojeg je

punac preobratio, jer dok se nije

oženio bio je normalan , da li bi

dopustio svojoj kćerci da se uda

za crnca, veli on kao iz topa da bi.

Poslije ga pitam bi li dopustio njegovoj

rasnoj kuji da se pari sa avlijanerom ,

opet odgovori kao iz topa ali ovaj put

i sa malim objašnjenjem, ne bi dopustio

jer mu je kuja sa pedigreom.:cita

Što fali crncu?

tomahawk
13-03-2012, 17:17
Imate dva puta 2. i ni jednom 6.

Eugen Savojski
13-03-2012, 17:20
:eek:
Što fali crncu?

Krema za sunčanje.:eek:

Vepar
13-03-2012, 17:24
Eh, Eugene ja sam ozbiljno pitao. Za kuju je jasno, ako pas nema pedigre, štenci će biti mješanci i ovaj ih neće moći prodati. Ali koji su nedostaci crnca u odnosu na bijelca da bi bio lošiji izbor?

Eugen Savojski
13-03-2012, 17:36
Eh, Eugene ja sam ozbiljno pitao. Za kuju je jasno, ako pas nema pedigre, štenci će biti mješanci i ovaj ih neće moći prodati. Ali koji su nedostaci crnca u odnosu na bijelca da bi bio lošiji izbor?

Lošije crnac pliva.

mardar
13-03-2012, 17:58
Lošije crnac pliva.

I skija .i vaterpolo igra :):)

Vepar
13-03-2012, 18:01
Al je zato dobar košrkaš.:)

mardar
13-03-2012, 18:10

Ali slabo boća i igra picigina ne zna bele.Ne zna ni trule kobile ni graničara.Ne može moj ili Eugenov zet biti.:):)

Eugen Savojski
13-03-2012, 18:11

Da, još je gore što je dobar i trkač,

udari te i pobjegne, i sad ti daj kćer

nekomu koga ne možeš izmlatiti.:)

Komari
13-03-2012, 21:22
akoćemo iskreno
najviše mi dižu tlak ovi koji se kunu u svoju ljubav spram Hrvatske a onda im ega odrade posao za "neprijatelja"..i tako redovito na svakim izborima zadnjih desetak godina.

galija
14-03-2012, 08:28
ne mogu vjerovat da vam 100%patriote jedne i jedine nisu dobile bar jedan glas,izgleda da smo ipak samo bosanski katolici

Graničar Jozo
14-03-2012, 08:44
ne mogu vjerovat da vam 100%patriote jedne i jedine nisu dobile bar jedan glas,izgleda da smo ipak samo bosanski katolici

hrvati jugovići i 100% patroite su lice i naličje jedne te iste medalje.

mardar
14-03-2012, 08:57

Pa ja sam rekao da bi sve "lajkao" :):)
Znači imaju glas od mene Galija :):)

caporegime
14-03-2012, 09:23

pa u samom pitanju je sadžana misao da svi oni dižu tlak. ali sa svima se može samo ako smo čvrsti i zajedno.
svi "drugi" su drugi ali kad imaš svoga a taj te više mrzi gori od bilo kojeg od nabrojanih vanjskih, onda za mene nema dvojbe ko mi najviše diže tlak i koga bi najrađe riješio

galija
14-03-2012, 09:29
hrvati jugovići i 100% patroite su lice i naličje jedne te iste medalje.

tu se slažem,sve ista škola

Bismarck
14-03-2012, 13:17
Mislim da bi Hrvati jugovići i lažni liberali i građani bili ista kategorija, tu nema neke razlike

caporegime
14-03-2012, 13:20
Mislim da bi Hrvati jugovići i lažni liberali i građani bili ista kategorija, tu nema neke razlike
istina ali, ako malo bolje pročitaš ovi pod opisom lažni liberali i građani su manjinci iz hrvatske.
nešto kao kad semina lončar napada iz svih oružja po hrvatskoj iz pozicije liberalnog građanina a zapravo je ono što je sad, predsjednica SNV-a u splitu.

Bismarck
14-03-2012, 13:29
istina ali, ako malo bolje pročitaš ovi pod opisom lažni liberali i građani su manjinci iz hrvatske.
nešto kao kad semina lončar napada iz svih oružja po hrvatskoj iz pozicije liberalnog građanina a zapravo je ono što je sad, predsjednica SNV-a u splitu.

da, da, ovo manjinci sam previdio.
A gđu seminu bi stavio u kategoriju srbin velikosrbin jer ima običaj pričsti o ugroženosti hrvatskih srba sa pres konferencija koje održava u beogradu

Inkvizitor
14-03-2012, 13:30
ovdje u anketi nema onih za koje sam siguran bio da će biti na prvom mjestu..:rofl

Graničar Jozo
14-03-2012, 13:31
ovdje u anketi nema onih za koje sam siguran bio da će biti na prvom mjestu..:rofl

koji su to? :)

caporegime
14-03-2012, 13:32
da, da, ovo manjinci sam previdio.
A gđu seminu bi stavio u kategoriju srbin velikosrbin jer ima običaj pričsti o ugroženosti hrvatskih srba sa pres konferencija koje održava u beogradu

gdje bi seminu stavio? u nil u vrijeme dok se tjeraju ženke krokodila

lotta lotta
14-03-2012, 13:38
ja necu glasat jer mi tu nije skupina koja mi najvise dize tlak.:cita

patriot
14-03-2012, 13:39

capo ima mota za ove stvari..fali skroz da spusti srpcicima na odnarodjenom forumu :D

Bismarck
14-03-2012, 14:01

:bravo:bravo:bravo

dimnjačar
18-03-2012, 19:08
Kad je već riječ o crnicima evo jednog Fatinog vica.

Kad se unproforac vratio sa odmora iz svoje Afrike kao poklon donio jr Fati malu šimpanzu.
Fata ga okupa, začešlja, obuče Željin dres, šorc, tene, stavim mu kačket na glavu i sunčanice pa s njim krene u šetnju Baščaršijom.

- Naiđe Mujo i pita je – Fato ba, odakle ti to?
Dobila od mojeg prijatelja unproforca
- Ufffffff.... što ga bolan ne abortira

NorthStand
19-03-2012, 03:39
Naravno da sam glaso za hrvate jugoviće, nema gorih neprijatelja od unutarnjih neprijatelja, s njima se treba nemilosrdno pozabavit.

anka
30-03-2012, 15:05
Mislim da bi moglo ići i Hrvati jugovići lažni liberaliMislim da je ova opcija meni najprihvatljivija i jedina za koju bih glasala!

Stiliana
16-04-2012, 12:30
Lažni liberali, bili oni Hrvati ili manjinci, Jugovići ili ne. Ništa gore od te nove liberalne malograđanštine kojima se društvo rastače pred nosom, a oni valjda misle da to 'tako triba'.

Aleksa
16-04-2012, 12:33
U političkom smislu najviše mi dižu pritisak ljudi sa stavom poput mirrorkinog. :D
A i ne znam nikog drugog osim nje sa zakvim stavom.... :D
Kažem, to je strogo politička stvar, ne i opšteljudska :)

patriot
16-04-2012, 13:10
meni je mirror svakako simpaticna..da kze kako je zemlja ravna ploca :rofl

mirr.or
16-04-2012, 14:41
U političkom smislu najviše mi dižu pritisak ljudi sa stavom poput mirrorkinog. :D
A i ne znam nikog drugog osim nje sa zakvim stavom.... :D
Kažem, to je strogo politička stvar, ne i opšteljudska :)

ovo ćeš aleksiću:rofl morati malo obrazložiti. jer "poput mirrorkinog" ne znači baš ništa. nerviraju te ljudi kojima je istina iznad svega? :misli:

Aleksa
18-04-2012, 11:11
ovo ćeš aleksiću:rofl morati malo obrazložiti. jer "poput mirrorkinog" ne znači baš ništa. nerviraju te ljudi kojima je istina iznad svega? :misli:

Pa znaš li ti koliko bi u tom obrazloženju moralo da se piše? :D Pa nemam dva života, sestro! :D ;)

labello
24-04-2012, 22:54
Eh sad...svi pomalo.

NorthStand
07-11-2012, 17:25
http://danas.net.hr/hrvatska/tko-je-zapravo-darko-mihajlovic-covjek-kojeg-nam-je-stankovic-servirao-u-nu2

jel stvarno trebam pričat tko mi najviše diže tlak, jugo gamad ne podnosi činjenicu da u HR postoji Srbin koji voli ovu zemlju i narod, pa stoga mora udarit po njemu iz svih raspoloživih oružja.

kao što sam reko, i među srbima ima poštenih i normalnih ljudi, Darko Mihajlović(srećom nije onaj Draža Mihajlović :D ) definitivno spada među njih. A jugo gamad ko jugo gamad, ne mogu oni podnjet činjenicu, da netko voli ovu državu i da on ko Srbin podržavo i podržava politiku Franje Tuđmana. Zamisli ti tog grijeha, Srbin si, i podržavaš franju, e tome se oni ne mogu načudit. Ali svi oni srbi što mrze franju, ti im se neće naći na ovakvom udaru, o njima pričaju sve najljepše. Koja bagra živi u ovoj zemlji, samo ih jebe činjenica što su prozirni ko staklo, sve njihove podvale i manipulacije raskrinkam u roku odmah. Možda su za vrijeme juge, mogli prodavat ovakvu demagogiju, ali danas ne mogu ni mladiću od 25 godina koliko ja imam pričat ovakve priče bez da budu raskrinkani ili jednostavno rečeno provaljeni.

Humphrey
07-11-2012, 18:30
http://danas.net.hr/hrvatska/tko-je-zapravo-darko-mihajlovic-covjek-kojeg-nam-je-stankovic-servirao-u-nu2

jel stvarno trebam pričat tko mi najviše diže tlak, jugo gamad ne podnosi činjenicu da u HR postoji Srbin koji voli ovu zemlju i narod, pa stoga mora udarit po njemu iz svih raspoloživih oružja.

kao što sam reko, i među srbima ima poštenih i normalnih ljudi, Darko Mihajlović(srećom nije onaj Draža Mihajlović :D ) definitivno spada među njih. A jugo gamad ko jugo gamad, ne mogu oni podnjet činjenicu, da netko voli ovu državu i da on ko Srbin podržavo i podržava politiku Franje Tuđmana. Zamisli ti tog grijeha, Srbin si, i podržavaš franju, e tome se oni ne mogu načudit. Ali svi oni srbi što mrze franju, ti im se neće naći na ovakvom udaru, o njima pričaju sve najljepše. Koja bagra živi u ovoj zemlji, samo ih jebe činjenica što su prozirni ko staklo, sve njihove podvale i manipulacije raskrinkam u roku odmah. Možda su za vrijeme juge, mogli prodavat ovakvu demagogiju, ali danas ne mogu ni mladiću od 25 godina koliko ja imam pričat ovakve priče bez da budu raskrinkani ili jednostavno rečeno provaljeni.

Bez obzira što on govorio i slagao se ja sa njim 100%, kako lažno predstavljanje može biti mala stvar? Iako po meni nije problem u njemu, nego u Stankoviću i svim tim profesionalcima koji rade na HTV-u. Zato ja ne gledam Nu2 jer meni glupost voditelja diže tlak.

NorthStand
11-11-2012, 02:46
ma slažem se, ali šta misliš da su nekog jugo smrada nakitili sa četiri doktorata u emisiji, dal bi bilo ovakvih reakcija? o tome ja pričam, a ne o tome dal je on stvarno završio četri doktorata, jer mi stvarno puca ona stvar za nečije školovanje i poslovanje. gledam sebe i svoja posla, ali kad vidim da nekto halabuči protiv nekoga, samo zato jer taj netko nema isto mišljenje kao on po nekim pitanjima, odmah mi skoči tlak u glavi. iako slažem se da je mogo korigirat netočne navode, ako ih je bilo, ali ne može Srbin odolit "kićenju"(ja mu ne zamjeram). :rofl

TjelohraniteljOdSchwartza
02-01-2013, 20:18
Koja ljiga moraš biti kada spominješ Sulju Veličanstvenog za neki primjer kao što je to učinio onaj musavi ljevičar?!
Pa onome tko je dozvolio prikazivanje turskih sapunjarskih sranja treba skratiti za glavu!
Kakva je to mutava,rasno nevrijedna,šuplja,glupa,genetski otpadna priča spletena oko Turske,Turaka i turskih sapunica?!
Turska je trebala biti smrvljena još za vrijeme Eugena Savojskog!!
Mrzim Turke i Tursku!

UrDe
18-01-2013, 19:35
mislim da si malo predaleko otišao sa mržnjom

HFC
19-01-2013, 03:07
Najviše mi diže tlak naša ravnodušnost prema ovome šta se događa oko nas.Iako priznajem da sam bija romantičar i svađa se sa starim kad mi je govorija da bi bija sritniji da smo se riješili parsto tisuća hrvata tipa onih iz topica novinarska gamad i njihovih sljedbenika nego šta smo očistili krajinu od srba,jer sam mislija da triba zaboravit na podjele iz prošlosti.

milky way
11-07-2013, 04:33
I onda kazu da su jugovici plod bujne maste...

zg spreha

http://www.youtube.com/watch?v=V_G5rnIlyhM

sa sinestet kanala... :cry

http://www.youtube.com/watch?v=hg9fsVuopjw

moonlight
11-07-2013, 15:38
Koja zg špreha milky...?

fotoshop malog nostalgičnog Bišćana sa ulica ZG i BG.

teenager
11-07-2013, 17:02
Priki :naklon
Yustalgija :naklon
Koji spot, koja produkcija, pa jedno Hladno Pivo može samo sanjat ovakvo nešto, o Thompsonu i Hrvatskim izvođačima da ne pričam. Ovaj spot je bez premca nešto najkvalitetnije što sam vidio, a da je snimljeno na ovim prostorima :naklon
Naravno to ne umanjuje činjenicu da je pjesma tragedija, ali mislim da će naši ostali izvođači na ovu razinu produkcije doći tek za 5-10 godina.

Ali ova druga pjesma Ne računajte na nas mi je :naklon
Da TBF ima ovakve rime, pa svijet bi pokorili, kad sa onakvim retardiranim pjesmama haraju HR top listama :kava

sagitarius
23-07-2013, 13:31
Najviše mi diže tlak odluka općine Stari Grad u Sarajevu da se u okolici vjerskih objekata na 5 metara udaljenosti od njih (ne kaže se kojih - možda misle i na crkve, sinagoge i katedralu) svim ugostiteljima u tijeku mjeseca Ramazana, koji ove godine pada u jeku turističke sezone, nedobrava točenje alkohola (i piva, jasno), čime se bukvalno uvodi šerijatski zakon u glavni grad BiH i takvu odluku donosi "mimo znanja" načelnika općine, njegov nekakav pomočnik, kao da načelnik, koji se "iskreno iznenadio" ovakvoj odluci, ne može istu poništiti...
Sve ovo bi trebalo da bude upozorenje svakom normalnom čovjeku na planeti, što se sve radi u ovom gradu i s kojom agresivnošću i vjerskim fanatizmom se truju odnosi u F BiH i koju poruku ovakve stvari odašiljaju bošnjački političari u svijet....

Duvanjka
23-07-2013, 14:39
Nije samo to

http://www.bitno.ba/vijesti/bosna-i-hercegovina/serijatska-policija-po-sarajevu-prepada-djevojcice-zbog-odijevanja

sagitarius
23-07-2013, 14:50
Nije samo to

http://www.bitno.ba/vijesti/bosna-i-hercegovina/serijatska-policija-po-sarajevu-prepada-djevojcice-zbog-odijevanja

Ma kad bi se o svemu pisalo trebalo bi stvarno mnogo prostora..., ali dovoljno je reći da niti u jednoj samoposluzi u Sarajevu nemožeš kupiti niti jedan proizvod u kojem ima svinjskog mesa, niti suhomesnato, niti svježe...
Svega na par mjesta (tri ili četiri), uglavnom dobro izolirano, u glavnom gradu BiH se može kupiti nešto od navedenog s tim što se kupac izlaže mogućnosti da na njega horski zgrme svi koji se nađu u blizini i koji motre, a neki čak i slikaju ljude koji tu kupuju..
Jasno, da i to normalnom čovjeku diže tlak...

Crta
23-07-2013, 15:57
taj zakon stoji od 2007 godine i potpuno je legitiman i moralno opravdan. jer taj dio grada je pun dzamija gdje se tokom svetog mjeseca uci sveta knjiga i posve je normalno da su zabranili da prekoputa neko sjedi i pije alkohol, a kome smeta ima cijeli grad na raspolaganju sad da glumi i da mu se odjednom pije u starom dijelu grada. sto se mene tice ja bi zabranio alkohol skroz u cijelom dijelu Starog grada jer mu tu nije mjesto ne zbog serijatskih principa (sto je glupost sta ti poredis) vec zbog znamenitosti i same konstrukcije duha tog dijela grada.
a sto se tice svinjskog mesa ni u jerusalemu ga nema a u sarajevu imas u konzumu i merkatoru ;)

zaba1111
23-07-2013, 17:33
Ja sam neki dan bio na rakiji , ne znam kako se ulica zove, ali je blizu onog centralnog, stiliziranog kioska. Dok sam drugi dan u drugoj ćevabdžinici jeo ćevape i pitam ima li pive kaže ima, ali sad je iftar pa onda ne točimo, jasno je bilo da toče preko dana , ali kako je sve bilo puno iftaraca nije htio.

Alkohola nema u Konzumu u BBIu jer je vlasnik Arap pa neda.

A što se tiče opće zabrane u starom gradu mislim da bi bila promašaj jer Sarajevo je turistički grad i ako se žele turisti njima treba pogodovati.

EDIT:
Vidim manijaci se javljaju, bio sam na derbiju Željo : Sarajevo i to je bilo jedno od najboljih navijanja koje sam ikad vidio. HZ su bile dobre i na ovima iz San Marina. Posebno je dobro bilo kad sam izašao s tribine Željinih i idem prema centru kroz masu HZ i kroz glavu mi prolazi ako nešto pođu da kažem kako sam iz TG, kao ne navijam ni zakog,onda opet mislim ne vaalja nito reće Hrvat, ali atmosfera jednostavno nije takva, nema nereda niti te iko gleda, svaaka čast na tome, tako da sad idem na sve važnije i od želje i od Sarajeva.

Duvanjka
23-07-2013, 18:08
Islamski zakoni su u duhu multikulti drustva. Ima i izvan Sarajeva ugostitelja koji ne toce alkohol i bez Ramazana i imaju cudne uredaj u WCima.

Mozda zele uvesti vremenski turizam- dodes u Sarajvo i zivis kao prije 200 godina.

Inkvizitor
23-07-2013, 18:15
Ja sam neki dan bio na rakiji , ne znam kako se ulica zove, ali je blizu onog centralnog, stiliziranog kioska. Dok sam drugi dan u drugoj ćevabdžinici jeo ćevape i pitam ima li pive kaže ima, ali sad je iftar pa onda ne točimo, jasno je bilo da toče preko dana , ali kako je sve bilo puno iftaraca nije htio.

Alkohola nema u Konzumu u BBIu jer je vlasnik Arap pa neda.

A što se tiče opće zabrane u starom gradu mislim da bi bila promašaj jer Sarajevo je turistički grad i ako se žele turisti njima treba pogodovati.

EDIT:
Vidim manijaci se javljaju, bio sam na derbiju Željo : Sarajevo i to je bilo jedno od najboljih navijanja koje sam ikad vidio. HZ su bile dobre i na ovima iz San Marina. Posebno je dobro bilo kad sam izašao s tribine Željinih i idem prema centru kroz masu HZ i kroz glavu mi prolazi ako nešto pođu da kažem kako sam iz TG, kao ne navijam ni zakog,onda opet mislim ne vaalja nito reće Hrvat, ali atmosfera jednostavno nije takva, nema nereda niti te iko gleda, svaaka čast na tome, tako da sad idem na sve važnije i od želje i od Sarajeva.

pa ne piše ti na čelu tko si..što bi te netko diro..ne kužim

inače ovo sa svinjetinom i alkoholom vuče malo na šerijat.

sagitarius
23-07-2013, 20:42
taj zakon stoji od 2007 godine i potpuno je legitiman i moralno opravdan. jer taj dio grada je pun dzamija gdje se tokom svetog mjeseca uci sveta knjiga i posve je normalno da su zabranili da prekoputa neko sjedi i pije alkohol, a kome smeta ima cijeli grad na raspolaganju sad da glumi i da mu se odjednom pije u starom dijelu grada. sto se mene tice ja bi zabranio alkohol skroz u cijelom dijelu Starog grada jer mu tu nije mjesto ne zbog serijatskih principa (sto je glupost sta ti poredis) vec zbog znamenitosti i same konstrukcije duha tog dijela grada.
a sto se tice svinjskog mesa ni u jerusalemu ga nema a u sarajevu imas u konzumu i merkatoru ;)

Nije stvar osobnog uvjerenja da li su to šerijatski propisi ili ne primijenjeni u općini Stari grad, jer o tome nema dvojbe da se radi, pa tako i sam kažeš: "jer taj dio grada je pun dzamija gdje se tokom svetog mjeseca uci sveta knjiga..." i s punim poštovanjem prema svetoj knjizi muslimana, čini mi se da praviš tipičnu zamjenu teza spočitavajući zapravo meni da to poredim sa šerijatom, a ti u stvari i govoriš u skladu sa šerijatom da bi "zabranio alkohol skroz u cijelom dijelu Starog grada"...

A što se tiće svinjskog mesa, rekao sam da se može nabaviti na tri ili četiri mjesta u gradu, ali samo na tri ili četiri mjesta, što nije u redu za jedan multikulturalni i sekularno organiziran grad, koji se referira kao turistička destinacija, a kako se Sarajevo predstavlja strancima i što je prića za sebe isto kao i poređenje Jerusalima sa Sarajevom...

Konačno tvoje je pravo da želiš i priželjkuješ sve što god ti padne na pamet, ali tada moraš znati da ima ljudi koji ne dijele tvoje mišljenje, jer ako je ono što drugi kažu za tebe glupost kako onda da se dijalogizira na neku temu, koju u startu precrtavaš jer nije u skladu sa tvojim predrasudama ili ubjeđenjima.

zaba1111
24-07-2013, 10:54
pa ne piše ti na čelu tko si..što bi te netko diro..ne kužim

inače ovo sa svinjetinom i alkoholom vuče malo na šerijat.

Kazem da sam izasao sa tribine Zeljinih i dosao direkt medju HZ . Zato se u npr u ZG moze glava izgubit, tako sam jednom dobio saku u glavu, jednom bjezao pred masom ljudi i spasio se bjegom u zgradu i taksijem, pokazivo osobnu vise puta... I to su razlozi zbog kojih sam prestao ici na hr derbije na Maksimiru bez ako nisam u drustvu dinamovaca... To u Sarajevu nisam vidio i zato rado idem na utakmice tamo.

Inkvizitor
24-07-2013, 11:02
Kazem da sam izasao sa tribine Zeljinih i dosao direkt medju HZ . Zato se u npr u ZG moze glava izgubit, tako sam jednom dobio saku u glavu, jednom bjezao pred masom ljudi i spasio se bjegom u zgradu i taksijem, pokazivo osobnu vise puta... I to su razlozi zbog kojih sam prestao ici na hr derbije na Maksimiru bez ako nisam u drustvu dinamovaca... To u Sarajevu nisam vidio i zato rado idem na utakmice tamo.

U redu ali ne vidim kako se nakon utakmice u gužvi može vidjeti tko je s koje tribine izišao ako nema neka navijačka obilježja na sebi..

zaba1111
24-07-2013, 12:10
Vrlo jednostavno se vdi, pogotovo ako su npr Zeljini ostali 10 minuta duze na stadionu, a nije ni nuzno da se bude vidjen jer u Zg legitimiraju, pitaju pljugu da vide naglasak...

DzoniBG
24-07-2013, 13:15

Zakon je valjda uvek legalan i legitiman, ako se ne kosi sa ustavom ;)

Moralno opravdan?! Mozda jeste, ako bi Sarajevo bilo Meka ili Rijad... tamo su svi muslimani, pa po serijetskom pravu koje svi prihvataju, tako nesto je opravdano.

Sarajevo je bar nominalno jos uvek glavni grad multietnicke evropske drzave... bar jos uvek na papiru zive neki Srbi i neki Hrvati... znamo koliko ih je ostalo, ali dok zivi barem jedan, a hocete da ostavljate privid multikuluralnosti, manite se ovakvih stvari...

Ja sam skoro bio u Sarajevu, pre mesec dana... cak i ovde sam pisao da nosim pozitivne utiske... nije to orijentalna kasaba... daj obuzdajte malo te radikalne islamisticke ideje...

Kome smeta sto neko okvasi grlo sa pivkanom... jbt, ja na Bascarsiji narucim cevape, pitam za pivo...kao ne tocimo...keve ti?! Sta, jel cu da pisham iza dzamije, jel cu da pevam borbene... kakva glupost, nema nikakvog opravdanja za to...
Ima dosta dzamija u Starom gradu...ima, ima i katolickih crkava, i pravoslavnih... ako si vernik, idi u bogomolju, nikakav problem, ali kojim pravom osporavas meni kao turisti, ili hriscanima koji zive u tom gradu, da popiju koju... to je znak primitivnosti, jer minimalno ne postujes razlicitost...

Mozes ti drugde, mozes da odes i do Pala, Lukavice... ali ja sam dosao u Sarajevo... nije tesko shvatiti koliko ovakve stvari kvare utisak...ne treba vam to... ili oficijalno proglasite Sarajevo kao jedinu evropsku muslimansku prestonicu, pa da znamo sa cim i formalno imamo posla ...

moonlight
25-07-2013, 23:39
"Jel Sarajevo gdje je nekad bilo"...?:zubo

Pa taj grad je stvorila ta jugo-multi-kulti komponenta,netko će reći , eto to je primjer, a što ćemo onda sa licemjerjem i svime onime što je u tom gradu danas vidljivo...nevezano za rat, čekala se prilika.

Duvanjka
26-07-2013, 00:11
Poneses svoje pivo, kupis u Konzumu, ako nije zabranjeno i piti pivo u javnosti.. Mozda uvedu nesto slicno eko-zonama na Zapadu- zabranjeno konzumiranje ikakvog alkohola u sirem sredistu Sarajeva. I Zenice. I IStocnog Mostara. I Jablanice. I Travnika. Dobro, Travnik je citav uze srediste..

sagitarius
26-07-2013, 14:15
Poneses svoje pivo, kupis u Konzumu, ako nije zabranjeno i piti pivo u javnosti.. Mozda uvedu nesto slicno eko-zonama na Zapadu- zabranjeno konzumiranje ikakvog alkohola u sirem sredistu Sarajeva. I Zenice. I IStocnog Mostara. I Jablanice. I Travnika. Dobro, Travnik je citav uze srediste..

Ma ja isto ko na Božić, tiho, nenametljivo, samozatajno u svoja četiri zida... uostalom, napredni zapad ima te eko-zone, treba to svugdje uvesti, pa i ovdje, eto ideje nek se promijene naziv šerijatska isključivost u eko zone, mada smo 15 godina za tim eko zapadom i Europom, ali bitne su dobre ideje i konačno tko to protežira alkohol... osim alkoholičara... :D

Duvanjka
26-07-2013, 15:26
Ma ja isto ko na Božić, tiho, nenametljivo, samozatajno u svoja četiri zida... uostalom, napredni zapad ima te eko-zone, treba to svugdje uvesti, pa i ovdje, eto ideje nek se promijene naziv šerijatska isključivost u eko zone, mada smo 15 godina za tim eko zapadom i Europom, ali bitne su dobre ideje i konačno tko to protežira alkohol... osim alkoholičara... :D

BiH- zdrava drzava!
Nema alkohola, duvana, kave, masnog mesa, industrije.. Ustajanje ranim zorom i pjesacenje do dzamije, onda prva od pet tjelovjezbi; izmedu tjelovjezbi branje sumskog voca i ljekovitih trava i biljaka.. Kad pocrkaju svi golfovi dvice zabraniti uvoz novih automobila, samo taxi na struju i bicikla i konji..

Zemlja djece cvijeca.