PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Hrvatska šuti, a beogradski sud rehabilitira Dražu Mihailovića

Modus
13-03-2012, 14:40
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1921-Hrvatska-%C2%9Auti-a-beogradski-sud-rehabilitira-Dra%C2%9Eu-Mihailovi%C4%87a

salvador
13-03-2012, 14:43
na šta sve hrvatska šuti, bilo bi začuđujuće da bilo što kaže.
u ovoj krizi me ne bi čudilo da sadašnja vlast ne počme tražiti ostarjele četnike iz hrvatske i nagovarati ih da ishode penziju da bi koji dinar kapnuo i u hrvatsku na konto penzijskih doznaka

Inkvizitor
13-03-2012, 14:47
na šta sve hrvatska šuti, bilo bi začuđujuće da bilo što kaže.
u ovoj krizi me ne bi čudilo da sadašnja vlast ne počme tražiti ostarjele četnike iz hrvatske i nagovarati ih da ishode penziju da bi koji dinar kapnuo i u hrvatsku na konto penzijskih doznaka

krivo..Hrvatska plaća četnicima a ne da želi profitirati na njima.

To je nedostižni ideal..

caporegime
13-03-2012, 14:51
bilo bi još najbolje kad bi srbija hladno, uputila zahtjev da i hrvatska izjednači prava "antifašističkih" pokreta te da im isplati mirovinu......
ne bi se čudio kad bi u tom slučaju odmah došla pouka od jergovića ili smrdežulovića o tome kako su to ipak bili antifašisti......

Inkvizitor
13-03-2012, 14:56
zašto bi to bilo iznenađenje kad je dignut spomenik četničkom ustanku u Srbu.

to bi bio samo logičan slijed.

mardar
13-03-2012, 14:57
Dajte ljidi ma ne šuti Hrvatska.Hrvatska je to učinila mnogo prije Srbije proslavom u Srbu.

Kaska Srbija ma uvjek je kasnila za nama .Ih kada smo mi njih vratili među antifašiste .A još se naši natječu ko će u prve redove kada je proslava .

ljuta trava
13-03-2012, 15:58
Dajte ljidi ma ne šuti Hrvatska.Hrvatska je to učinila mnogo prije Srbije proslavom u Srbu.

Kaska Srbija ma uvjek je kasnila za nama .Ih kada smo mi njih vratili među antifašiste .A još se naši natječu ko će u prve redove kada je proslava .

Točno tako , još možemo očekivati i čestitku Srbima upućenu od Vesne Pusić a Teršelićka će biti posebno oduševljena . Čeka se što će reći Puhovski i Goldstain .

sagitarius
14-03-2012, 11:02
Ma nemaju što reči, oni se slažu, eto ih na proslavu u Srbiju i da, sad mogu još žešće svi da navale na Franju Tuđmana i Hrvatsku...

Humphrey
14-03-2012, 19:14
Napokon se ispravilo nepravdu i Čiča je napokon postao jednko zaslužni "antifašist" kao i Tito. Ja razumijem kad ova bagra koja vodi Hrvatsku ne reagira na odnos koji Srbija ima prema svojoj agresiji i zločinima u 90-tima, ali tko bi rekao da će i stavljanje četnika među antifašiste tako olako prihvatiti.

Iako među partizanima i četnicima nije bilo razlike, osim ideologije. Partizani su i ubili više Hrvata ako se ne varam, a opet u ovoj nazovi hrvatskoj državi ih se slavi. Pa bolje početi slaviti četnike, oni su manje zakrvavili ruke hrvatskom krvlju od crvenih badita koje se danas slavi kao one koji su branili Hrvatsku.

Ja kažem bolje Draža nego Josip.Ne budimo primitivni nacionalisti, nego kad već imamo društvo u kojem slavimo ubijanje vlastitog naroda barem imajmo toliko ponosa pa slavimo one koji su nas ubijali u manjim brojevima.