PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Hvidra osudila Brammertzove izjave o Oluji

Modus
10-03-2012, 21:20
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1906-Hvidra-osudila-Brammertzove-izjave-o-Oluji

sagitarius
10-03-2012, 21:27
Podrška HVIDR-i i respect....
Najzad se netko morao oglasiti iz Hrvatske, po ovoj krupnoj kleveti, kad već to ne zna ili nije željela da učini ionako nekvalificirana hrvatska diplomacija...

mardar
10-03-2012, 21:43
Podrška HVIDR-i i respect....
Najzad se netko morao oglasiti iz Hrvatske, po ovoj krupnoj kleveti, kad već to ne zna ili nije željela da učini ionako nekvalificirana hrvatska diplomacija...

Neće se oglasiti ona junačina Fred Matić šta će nije ni učestvovao u Oluji.:evil:evil:evil

ljuta trava
10-03-2012, 21:45
Svaka čast za HVIDR-u , još samo da se malo potrude i ujedine branitelje a ovog haaškog šugavca treba poslat u 3PM zajedno sa Teršelićkom i ostalo
m gamadi udruženoj u zločinački poduhvat protiv Hrvata i Hrvatske.

Humphrey
11-03-2012, 12:41
Stvarno??? Podrška Kosoričinim malima od kuhinje koji su šutjeli dok je njihova gospodarica slala miliciju u domove branitelja u potrazi za topničkim dnevnicima i u isto vrijeme sjedila za istim stolom sa četnicima poput Stanimirovića i Pupovca.To stvarno zaslužuje poštovanje.

ljuta trava
11-03-2012, 14:52
Stvarno??? Podrška Kosoričinim malima od kuhinje koji su šutjeli dok je njihova gospodarica slala miliciju u domove branitelja u potrazi za topničkim dnevnicima i u isto vrijeme sjedila za istim stolom sa četnicima poput Stanimirovića i Pupovca.To stvarno zaslužuje poštovanje.

O samom čelništvu HVIDR-e dijelimo isto mišljenje ali nisu samo oni HVIDR-a.

ljuta trava
11-03-2012, 15:05
Osnovni problem je nejedinstvo i raspršenost branitelja i RVI po raznoraznim udrugama i udrugicama tako da su na taj način lak plijen političkim hijenama bili ljevice bilo desnice .Minorne i male udruge jednostavno ne predstavljaju nikakvu prevagu niti imaju značajan uticaj na kretanja u Hrvatskom društvu .

master
11-03-2012, 16:35
Osnovni problem je nejedinstvo i raspršenost branitelja i RVI po raznoraznim udrugama i udrugicama tako da su na taj način lak plijen političkim hijenama bili ljevice bilo desnice .Minorne i male udruge jednostavno ne predstavljaju nikakvu prevagu niti imaju značajan uticaj na kretanja u Hrvatskom društvu .

Jako davno, kad su se tek počele osnivati te udruge, prijatelji su me zvali da se učlanim (kao ono nek se zna da smo bili), nisam htio jer sam predvidio sve ovo što se dešava. Nisam čak niti član HVIDRE iz razloga što sam jedno vrijeme bio aktivan u SB Hvidri te sam prije 15-ak godina skužio neke stvari koje mi se nisu sviđale. Tada je još Liović bio predsjednik.

Humphrey
11-03-2012, 17:14
O samom čelništvu HVIDR-e dijelimo isto mišljenje ali nisu samo oni HVIDR-a.

Ali samo su oni bitni, oni su ti koji daju izjave u ime HVIDR-e, nekog običnog člana se ništa ne pita.

Ja iskreno vjerujem kako je većina HDZ-ovih glasača iskrena kad kaže da su domoljubi, ali sve to malo znači kad HDZ već preko desetljeća vode Sanader i sada njegov priljepak Kosorica.

Ista stvar sa HVIDR-om, postoji većina branitelja koji imaju jedno mišljenje i onda imaš vrh tih raznih udruga koje se vode samo svojim uskim političkim interesima. Žalosna je stvar kad predsjednik HVIDR-e u Saboru diže ruku skupa sa jednim Stanimirovićem.

ljuta trava
11-03-2012, 17:32
Ali samo su oni bitni, oni su ti koji daju izjave u ime HVIDR-e, nekog običnog člana se ništa ne pita.

Ja iskreno vjerujem kako je većina HDZ-ovih glasača iskrena kad kaže da su domoljubi, ali sve to malo znači kad HDZ već preko desetljeća vode Sanader i sada njegov priljepak Kosorica.

Ista stvar sa HVIDR-om, postoji većina branitelja koji imaju jedno mišljenje i onda imaš vrh tih raznih udruga koje se vode samo svojim uskim političkim interesima. Žalosna je stvar kad predsjednik HVIDR-e u Saboru diže ruku skupa sa jednim Stanimirovićem.

Problem je upravo , stalno to ističem razjedinjenost te političko tutorstvo nad udrugama. Ovako razjedinjeni sa sramotnim vodstvima ne igraju ulogu nikakvu osim za potrebe svojih političkih pokrovitelja a kao takve ih i mediji zaobilaze sa pravom jer ne predstavljaju nikoga doli samih sebe.

Eugen Savojski
13-03-2012, 12:06
Gdje si Jopa kućo stara , jesi se opet napio pitomačkog vina ?

Deder tamo napravi popis Srđana, Arsena ,Mlađana pa mi dostavi !:lupa

mardar
13-03-2012, 12:12
Gdje si Jopa kućo stara , jesi se opet napio pitomačkog vina ?

Deder tamo napravi popis Srđana, Arsena ,Mlađana pa mi dostavi !:lupa

Ima li nekoga a da ti ne znaš što pije i jede :cry:cry:cry:cry

Eugen Savojski
13-03-2012, 12:18
Ima li nekoga a da ti ne znaš što pije i jede :cry:cry:cry:cry

Kako neću znati Jopu , pio sam s njim u kafiću Renata Romića,
to je onaj brko što se slikao ispod hrvatskog stijega na kninskoj tvrđavi sa Tuđmanom poslije oslobođenja Knina.:)

mardar
13-03-2012, 12:50
Kako neću znati Jopu , pio sam s njim u kafiću Renata Romića,
to je onaj brko što se slikao ispod hrvatskog stijega na kninskoj tvrđavi sa Tuđmanom poslije oslobođenja Knina.:)

A joj Eugene morat ćeš i sa mnom se napiti :):)

Eugen Savojski
13-03-2012, 13:01
A joj Eugene morat ćeš i sa mnom se napiti :):)

Kao u stripovima ,leći ispod bačve i odvrnuti pipu .:):)

sagitarius
13-03-2012, 13:08
Šokirani smo navodima kojima taj službenik haaškog suda u svojstvu stranke u nepravomoćnom sudskom postupku, protivno načelima međunarodnog prava, na krajnje neprimjeren i drzak način, narušava suverenitet i državni integritet samostalne hrvatske države, upravo u trenutku kada je Republika Hrvatska potpisala ugovor o pristupanju Europskoj uniji, ističe HVIDR-a u priopćenju. Također izražavaju razočarenje izostankom pravodobne reakcije državnih vlasti na te izjave glavnog haaškog tužitelja, te pozivaju predsjednika Republike i Vlade, da temeljem svojih zakonskih ovlasti, što žurnije odgovore na ovo neprimjereno miješanje u suverenost i neovisnost hrvatske države.

Možda je posve Ok to što kaže Humphrey za HVIDR-u, međutim ja ne govorim o HVIDR-i, jer objektivno slabo poznajem stanje u njenim strukturama, pa stoga pokušavam naći bit u ponuđenomv tekstu i njihovom javnom očitovanju i upravo to je razlog što izražavam svoju punu podršku ovakvom stavu HVIDR-e, kad ga već nitko drugi u cijeloj Hrvatskoj nije tako javno i eksplicitno izrekao, što je onda, po mojoj skromnoj ocjeni, uistinu stvar koju valja priznati....,a ako se pak netko ne slaže sa tom osudom koju je HVIDR-a izrekla, to je drugi par rukava i stvar koju bi se dalo prodiskutirati...

mardar
13-03-2012, 13:28
Kao u stripovima ,leći ispod bačve i odvrnuti pipu .:):)

Ma ne direktno u venu ćemo bure kao infuziju priključiti :bravo:bravo:bravo