PDA

Pogledaj Full Version : Dvostruka mjerila pravosuđa BiH-slučaj Bugojno

caporegime
09-03-2011, 12:24
http://www.vecernji.ba/vijesti/u-mlacinom-dnevniku-naredba-likvidaciju-zarobljenika-clanak-262262

što reći?
korištenje određenih dokaza samo u odnosu na jedne a vidljivo prikrivanje i zaštita drugih drugih......
ima li više smisla?

Graničar Jozo
09-03-2011, 12:35
u kojem smislu ima li smisla?

Boriti se da stoka završi u zatvoru ili ipak pokušati naći nekakve temelje za partnerstvo sa muslimanima?

caporegime
09-03-2011, 13:53
ima li smisla polagati ikakvu nadu da je ta država moguća kao zajednica ravnopravnih naroda.
svaki put me nešto ovako novo razvjeri u nadi.
možda stvarno najbolje da sve ode u vražju mater pa kud koji mili moji

zlatni_ljiljan
09-03-2011, 14:11
najzalosnije,sto trojica od pobrojanih drmaju i dan danas Bugojnom,ovaj Mesha ima pola Bugojna inache advokat,a o Mlaci ne treba troshiti rijechi ...ratni zlochinac na kvadrat

caporegime
09-03-2011, 14:31
svugdje ima svakavih ljudi. i dobrih i loših. i onih koji drmaju i onima kje drmaju.
ali nije mi jasno da kad postoje sve ovako javno izrečene, prikazane stvari, koje upućuju samo na jedno, da se unatoč tome ignorira i pokušava maknut pažnju javnosti s toga......
i ono malo ljudi koji još polažu nade u sretan kraj, razuvjeravaju se svakim danom sve više i više

crni bombarder
09-03-2011, 14:56
Pa realno, ovo sto bosnjacka politika radi, to je modus operandi svake politike na planeti, manje vise... svako skriva svoje crne tajne, niko ne sudi svojim ljudima, ono, politika.

Samo Hrvati... samo Hrvati sude svojim vojnicima zbog strijeljanja par zarobljenika... necu reci da je to ok, takvim ljudima ce suditi Gospod Bog jer ubiti covjeka je svakako grijeh a posebno nenaoruzanog i ajmoreci mozda nevinog.. ali ako ovo spomenes, pet od deset Hrvata (minimum) ce ti skociti u oci i laprdati da moramo cistiti u svom dvoristu, da je to zlocin, zlocin je zlocin, jelte.,.. jedino kad njihov Tito pobije parstotina tisuca ljudi, onda je to pravedna osveta za Jasenovac i Glinsku crkvu.
Jedino nisam siguran koliko su tih pet Hrvata, zaista Hrvati... ali necu nikome prebrojavati krvna zrnca, ni sam nisam 100% Hrvat, ali znam izracunati pravdu i nepravdu.