PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Duje Šantić, sin generala Vlade Šantića: Za nestanak moga oca odgovoran je ge

Modus
08-03-2012, 16:05
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1885-Duje-%C2%8Aanti%C4%87-sin-generala-Vlade-%C2%8Aanti%C4%87a-Za-nestanak-moga-oca-odgovoran-je-general-Atif-Dudakovi%C4%87

Marta
08-03-2012, 16:16
Dudakovicu vec odavno nije mjesto na slobodi nego u Haagu, al on pripada zasticenoj grupi.

Graničar Jozo
08-03-2012, 16:19
Stoka pokvarena.

Pri tome mislim na DORH.

A šta reć o Dudakoviću?

Eugen Savojski
08-03-2012, 16:30
Stoka pokvarena.

Pri tome mislim na DORH.

A šta reć o Dudakoviću?

Jozo tako je ,baš stoka pokvarena.

A Dudaković da ga imalo peče savjest
zanjihao bi se umjesto svog sina Alena.

Graničar Jozo
08-03-2012, 16:33
A vidi ovo, jeli OK da naš pok. Šantić Dudakoviću prijeti da će pustiti Srbe?

ne želim branit dudakovića, već samo pitam i razmišljam i donekle vučem paralelu sa blažom kraljevićem.

kad kažem da vučem paralelu, mislim i na samog pok. šantića, ali i na dudakovića.

mardar
08-03-2012, 16:53
A vidi ovo, jeli OK da naš pok. Šantić Dudakoviću prijeti da će pustiti Srbe?

ne želim branit dudakovića, već samo pitam i razmišljam i donekle vučem paralelu sa blažom kraljevićem.

kad kažem da vučem paralelu, mislim i na samog pok. šantića, ali i na dudakovića.

Zenzo ne radi se o tome da će Šantić pustiti Srbe .Ali ako čvrsto držiš liniju prema Srbima a istovremeno ti onaj s kojim zajedno braniš grad zabija nož u leđa i sve svoje snage okreće prema tebi da bi ostvario ciljeve koje nije mogao ostvariti spram Srba ima li svrhe braniti taj grad.Za koga bi se on branio.Ne za Hrvate sigurno već samo za muslimanske interese.Hrvatima je svejedno ko bi bio u tom gradu ukoliko ne bi imali sva prava .

mardar
08-03-2012, 16:58
Moram malo dodati.Braniš grad u kojemu je bošnjačka vlast instalirala svoju i vojnu i civilnu vlast.U čemu bi bila razlika ako su i Srbi u tom gradu jednako ne bi Hrvati imali nikakva prava .Samo pravo na život ukoliko živi po bošnjačkim normama .

Eugen Savojski
08-03-2012, 17:03
Ako je prijetio da će pustiti četnike u grad, ne vidim logiku 300 pripadnika HVO-a naspram 10.000 bošnjaka, i na ta 33 km crte koju su držali Hrvati iza njihovih leđa postojali su u dubini bošnjački punktovi navodno u slučaju napada na tu crtu da se može što brže poslati ispomoć , ta prijetnja i da je točna izgleda kao loš blef.
Mislim da je u pitanju Dudakovićev animozitet prema Šantiću i Hrvatima uopće , a najpak Šantić mu ne bio bio prvi Hrvat kojeg je ubio, u članku se navodi kako je Dudaković sravnio sa zemljom hrvatsko selo Križ.

A za ovo o bošnjačkim punktovima iza leđa Hrvatima mi je pričao tamošnji pripadnik HVO-a kojeg sam upoznao u Hrvatskoj, ja mu vjerujem, tko ne vjeruje neka provjerava.