PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Posljednja Šeksova bitka

Modus
07-03-2012, 00:20
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1874-Posljednja-%C2%8Aeksova-bitka

ljuta trava
07-03-2012, 00:36
Šeks je izgubljen slučaj još od EU zakona o domaćoj rakiji , još se nije oporavio :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Eugen Savojski
08-03-2012, 23:44
Kad je onaj partizančić sa Brača Arsen Bauk (jebo ga tko mu ime dao) uštedio 100 tisuća eura za četverogodišnji zastupnički mandat, mogu misliti koliko je ova škrta pantljičara Šeks uštedio za dvadeset godina bavljenja politikom.

Eugen Savojski
08-03-2012, 23:46
Šeks je izgubljen slučaj još od EU zakona o domaćoj rakiji , još se nije oporavio :rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl

Ljuta travo ,što ga nisi puknuo pištoljem u glavu ,imao si priliku?
:lupa

mardar
08-03-2012, 23:50
Vlado razguli nema se što pričati.I ti i Jadranka i svi koji su imali bilo kakove veze sa "detuđmanizacijo m" sa sanaderizacijom i "projektom"
Identificirati, otkriti, uhititi, transferirati!

Kratko i jasno ma odjebi i kupi ove svoje

mardar
08-03-2012, 23:52
Ljuta travo ,što ga nisi puknuo pištoljem u glavu ,imao si priliku?
:lupa

Morat ćemo ja i ti kod trave u goste a onda zajedno obići Vladu.

P.S.Je li ono što smo spremili u trap još onako uredno.:):)

Eugen Savojski
08-03-2012, 23:56
Morat ćemo ja i ti kod trave u goste a onda zajedno obići Vladu.

P.S.Je li ono što smo spremili u trap još onako uredno.:):)

Jest ,sve je uredno, ja ću ponijeti i slavonskog kulena i šunke,jer kod Šeksa se ni komarac nikada nije najeo, napit ćemo ga i neka ga Trava njegov pajdaš udavi žicom klavirskom.:lupa

mardar
09-03-2012, 00:13
Jest ,sve je uredno, ja ću ponijeti i slavonskog kulena i šunke,jer kod Šeksa se ni komarac nikada nije najeo, napit ćemo ga i neka ga Trava njegov pajdaš udavi žicom klavirskom.:lupa

Ne mogu a da se ne složim a mi ćemo ga pritisnutu nogom malo :):)

Samo ja sam mislio "obići" čitavu ovu novu Vladu a ne samo Vladu Šeksa .

Sjest malo u Sabor i muški porazgovarati.malo korigirati stavove .Ali oni ne mi svoje naši su dobri i jasni :):):)