PDA

Pogledaj Full Version : MMF pristao da Hrvatska svoj dug otplati u Konzumovim bonovima

ljuta trava
04-03-2012, 13:39
Prvi uspjeh kokošinjac koalicije .
Iako je MMF inzistirao na isplati duga u dolarima ili zlatnim polugama Slavko Stečajko je pokazao svoje nevjerojatne pregovaračke vještine .Dogovorena je isplata u Konzumovim bonovima a kao jamstvo MMF je prihvatio Milanku Opačić te na opće iznenađenje prisutnih Mirelu Holy iako se svesrdno nudila Ingrid Antičević .Ivica Todorić je pristao ali pod uvjetom da se na zgradu MMF postavi velika svjetleća reklama sa natpisom ,,Konzum,, što su pregovarači MMF svesrdno prihvatili .Svoj dio su pristali otplatiti i umirovljenici kao koalicijski partneri kokošinjac koalicije i to slobodnim danima , što su pregovarači MMF prihvatili sa neskrivenim oduševljenjem .Ipak nisu pregovori tekli tako glatko , prvi sukob zabilježen je oko kartica vjernosti Konzumu koje su bile tiskane sa logom SDP , što je izazvalo veliku ljutnju Vesne Pusić , te je ipak dogovoren novi tisak sa slikom Vesne Pusić na benziskoj MOL-a u Mađarskoj .Uvidjevši veliki uspjeh kokošinjac koalicije ,Chrysler je odlučio potpisati exkluzivni ugovor sa Radimirom Gazimirom Čačićem o reklamiranju tog poznatog USA proizvođača automobila i to za tržište Mađarske .Naravno ne treba niti spominjati da je ogromna većina Purgera sa Kozare pozdravila neviđene uspjehe kokošinjac koalicije .Šećer za kraj bila je izjava Ivana Fumića u kojoj se ispričava za sve zločine partizanskih koljača .

Inkvizitor
05-03-2012, 10:41
haha dobra bi to bila stvar kad bi mogli otplatit dug s Konzumovim bonovima..

Marta
05-03-2012, 10:42
joj ljuti .... :rofl :rofl :rofl

Marta
05-03-2012, 10:43
ljuti je sav na djavla, a izgleda tako fino i mirno :rofl

ljuta trava
05-03-2012, 16:06
ljuti je sav na djavla, a izgleda tako fino i mirno :rofl

Ma nisam , ja sam miran , stabilan ko raketno gorivo ....

Marta
05-03-2012, 16:17
Ma nisam , ja sam miran , stabilan ko raketno gorivo ....

:rofl :rofl