PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Našoj Kristini kazna !A razlog??

Modus
03-03-2012, 12:17
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1851-Na%C2%9Aoj-Kristini-kazna-%21A-razlog

Antea
03-03-2012, 12:31
Ovo je reć Hrvatica,:bravo:bravo:bravo

sagitarius
03-03-2012, 13:08
Nikada i nitko neka ne sumnja u to što je Hrvatica u stanju učiniti, koje herojsko djelo, koji sjajan uspjeh, koji rezultat u onome čime se bavi, koju žrtvu podnijet...
Sjetimo se samo svojih majki...

ljuta trava
03-03-2012, 21:12
Ovo je reć Hrvatica,:bravo:bravo:bravo

Prava Duvanjka .
Tako se to radi , a zastave EU su izvješene protupravno .Ovo je još jedan od niza dokaza podaničkog mentalitea ,,vođa,, u Hrvata , odnosno mi nemamo vođa od kad nas prestaše zvati Hrvatima i Hrvaticama i svrstaše nas u građanke i građane , valjda da se ne osjete ugroženi Purgeri sa Kozare .

mardar
03-03-2012, 21:14
Prava Duvanjka .
Tako se to radi , a zastave EU su izvješene protupravno .Ovo je još jedan od niza dokaza podaničkog mentalitea ,,vođa,, u Hrvata , odnosno mi nemamo vođa od kad nas prestaše zvati Hrvatima i Hrvaticama i svrstaše nas u građanke i građane , valjda da se ne osjete ugroženi Purgeri sa Kozare .

Zar je Duvanjka :bravo:bravo:bravo:bravo

ljuta trava
03-03-2012, 21:17
Činom skidanja zastave EU , hrabra Kristina posramila je sve ,,veličine,, u Hrvatskoj .Jedino se ova hrabra djevojka usudila otvoreno stati u zaštitu Ustava RH, za razliku od silnih službi kojima je to posao i za što su jako dobro plaćeni .Presuda je sramotna i politički motivirana , valjda je naređeno tako .

ljuta trava
03-03-2012, 21:18
Zar je Duvanjka :bravo:bravo:bravo:bravo

Da Duvanjka je .

ljuta trava
03-03-2012, 21:39
‎"U zadnjem ratu naši su očevi bili primorani uzeti puške i braniti svoju zemlju. Ja sam s tim poticajem skinula zastavu i postavila onu zbog koje su bili mučeni, silovani, ubijani i masakrirani. Zastave imaju svoju posebnu težinu, jer simboliziraju vlast nad određenim teritorijem"
-kazala je u svojoj obrani Ćurković.

Eugen Savojski
03-03-2012, 21:43
Da Duvanjka je .

Reci zemljakinji da joj šaljem zadnjih 100 eura, ona neka meni pošalje tu krpu koju je poderala da ju popišam pred Nadom Čavlović Smiljanac šeficom Porezne uprave.:005
Sedam puta lola se ženio i do potoka cure dovodio. :eek::eek:

Antea
03-03-2012, 22:05
Prava Duvanjka .

E ako je Duvanjka,skidam kapu do poda :bravo:bravo:bravo

Eugen Savojski
03-03-2012, 22:13
‎"U zadnjem ratu naši su očevi bili primorani uzeti puške i braniti svoju zemlju. Ja sam s tim poticajem skinula zastavu i postavila onu zbog koje su bili mučeni, silovani, ubijani i masakrirani. Zastave imaju svoju posebnu težinu, jer simboliziraju vlast nad određenim teritorijem"
-kazala je u svojoj obrani Ćurković.

To je Hrvatica prava :bravo:)

ljuta trava
03-03-2012, 22:24
http://www.youtube.com/watch?v=GIw__mjcaV4

Kristina u akciji:bravo:bravo:bravo:bravo

ljuta trava
03-03-2012, 22:30
Za postavljanje Hrvatskog barjaka , KAZNA .Čudni neki zakoni , vrlo čudni .

Antea
03-03-2012, 22:34
Za postavljanje Hrvatskog barjaka , KAZNA .Čudni neki zakoni , vrlo čudni .

A šta se čudiš?
ovo je dokaz da je komunizam još na snazi !!!

ljuta trava
03-03-2012, 22:43
A šta se čudiš?
ovo je dokaz da je komunizam još na snazi !!!

Suci su ostali od prije pa im prešlo u naviku .

Humphrey
04-03-2012, 11:56
Svaka joj čast, posramljuje sve nas ostale koji smo izgleda samo jaki na riječima. Kristina još jednom naklon do poda.

ljuta trava
04-03-2012, 12:00
Svaka joj čast, posramljuje sve nas ostale koji smo izgleda samo jaki na riječima. Kristina još jednom naklon do poda.

Curi svaka čast, ali znimljivo je da zastave EU još uvijek protupravno stoje izvješene.Koji bi odgovor bio da se pokrenu masovne akcije poput časnog Kristininog primjera.Ovako je to bio odgovor pojedinca koji su smjestili u rubrike crne kronike.

mardar
04-03-2012, 12:09

Kristinu su "preventivno" priveli u MUP prije gay parade u Splitu ako me sjećanje ne vara .Pa zamisli samo Humprey
:(:(:(

ljuta trava
04-03-2012, 12:15
Kristinu su "preventivno" priveli u MUP prije gay parade u Splitu ako me sjećanje ne vara .Pa zamisli samo Humprey

Ništa čudno u ,,demokraciji,, pa privodili su Hrvate svaki put kada bi zločinac Tito prolazio kroz neko mjesto , pa čak kada su otpad vozili iz Ljubljane hapsili su sve redom .

mardar
04-03-2012, 12:24
Ništa čudno u ,,demokraciji,, pa privodili su Hrvate svaki put kada bi zločinac Tito prolazio kroz neko mjesto , pa čak kada su otpad vozili iz Ljubljane hapsili su sve redom .

Učenici su uveliko nadmašili učitelje.Ali zamisli koliko se boje onda Kristine :bravo:bravo

Humphrey
04-03-2012, 12:34

Pa kažem svaka joj čast. Biti miliciji na radaru znači da možeš biti ponosan na sebe. Jer njima ni četnici ni mafijaši nisu na radaru, samo oni koji su se borili ili se bore za Hrvatsku.

mardar
04-03-2012, 12:38
Pa kažem svaka joj čast. Biti miliciji na radaru znači da možeš biti ponosan na sebe. Jer njima ni četnici ni mafijaši nisu na radaru, samo oni koji su se borili ili se bore za Hrvatsku.

Ma znam .Ali evo upita za tebe.Stalno me pita neko za tebe a što ne piše.

Što je s pisanjem to ti meni reci i ne vrdaj.

Odavno nismo ništa postavili tvoje .:(:(:(