PDA

Pogledaj Full Version : Ljevičari domaći i all over the world

caporegime
29-02-2012, 15:32
ovako je Ann Coulter opisala žensku sekciju demokratske stranke na konvenciji 2004 godine

;""corn-fed, no make-up, natural fiber, no-bra needing, sandal-wearing, hirsute, somewhat fragrant hippie chick pie wagons." što su neke novine odbile objaviti...
:rofl:rofl:rofl

što je zajedničko domaćim ljevičarima sa onim bjelosvjetskim i zašto ljevičari općenito za sebe misle da su duhoviti, progresivni, urbani, napredni, obrazovani, mladi.....unatoč tome što ih želudac ujutro oko 11.30 kad se probude pri pogledu na ogladalo upozorava da to i nije baš tako...

NorthStand
29-02-2012, 15:56
Dovoljno mi je vidjet našeg najpopularnijeg "ljevičara" YUsipoviča, da mi postane jasno kakvi su zapravo ljevičari i oni koji glasaju za nekoga tko ima takve karakterne osobine, i izgled iskuhane lignje. Svaka čast Vesni Škare Ožbolt, dala mu je taj epitet, koji će mu obilježit političku karijeru. :rofl

pdv
03-03-2012, 11:38
Svjetski ljevičari su u principu patriote u jednakoj mjeri kao i desničari. Njihova stajališta se najviše razlikuju u ekonomskom uređenju zemlje. No, uglavnom su odani svojoj zemlji. Dok hrvatski ljevičari uglavnom plaču za socijalizmom i bivšom državom. I jednima i drugima im je zajedničko da nemaju pojma kako funkconira rad i kapital, no svjetski su ipak nešto radišniji od hrvatskih.

Humphrey
03-03-2012, 11:49
Svjetski ljevičari su u principu patriote u jednakoj mjeri kao i desničari. Njihova stajališta se najviše razlikuju u ekonomskom uređenju zemlje. No, uglavnom su odani svojoj zemlji. Dok hrvatski ljevičari uglavnom plaču za socijalizmom i bivšom državom. I jednima i drugima im je zajedničko da nemaju pojma kako funkconira rad i kapital no, svjetski su ipak nešto radišniji od hrvatskih.

Ovo nije točno, svi ljevičari, bez obzira gdje žive se vode onom "mrzi svog bližnjeg".

Kao što ljevičar iz Hrvatske sve najgore vidi u svom narodu i državi tako je i sa ljevičarima iz drugih naroda.

Ali sa ostatkom se slažem, bitna razlika je ta što ljevičari iz Hrvatske mrze i samo postojanje Hrvatske, oni žale za Jugoslavijom . To naravno nije slučaj kod drugih ljevičara, ali to je samo zato jer njihove države nikada nisu bile okupirane poput Hrvatske.

Mislim da je ljevičare slične našima moguće pronaći samo među ljevičarima iz bivših sovjetskih republika.

pdv
03-03-2012, 11:58
Ovo nije točno, svi ljevičari, bez obzira gdje žive se vode onom "mrzi svog bližnjeg".

Kao što ljevičar iz Hrvatske sve najgore vidi u svom narodu i državi tako je i sa ljevičarima iz drugih naroda.

Nisam primjetila da neki francuski ili njemački ljevičar ima nešto protiv svoje države, jezika i slično ili da pogoduje više drugima zemljama nego svojoj. Takvi su rijetkost i vole se nazivati građanima svijeta :D Uglavnom se radi o ljudima koji imaju osjećaj nacionalne pripadnosti ali vole jaku socijalnu politiku. Kao i većina desničara. Tako da među njima, u posljednje vrijeme, i nema neke razlike.

Kao što ni kod većine naših nema neke razlike kada je ekonomski program zemlje u pitanju.

crni bombarder
03-03-2012, 13:36
Ja cu uvijek reci, socijalizam kao ideja globalno meni nije problem, cak bi ga i podrzao da je moguc, mislim na to da i socijalisticki lideri kad ad postanu nista drugo nego pohlepni gadovi jednako kao i oni kapitalisticki. A kad puk vidi svoje lidere, onda i puk hoce meda i mlijeka, ko jebe socijalizam, daj ti meni.

Socijalizam u Hrvatskoj? ma kakvi, u Hrvatskoj ne postoji ljevica, ili postoji ali je minorna pojava... u Hrvatskoj je na sceni jugoslovenska levica, jugonostalgicari, i nista drugo.

Mrav
03-03-2012, 13:38
ma nisam ni lijevo ni desno. zlatna sredina. od desnih i lijevih niš dobrog.

caporegime
03-03-2012, 14:29
Nisam primjetila da neki francuski ili njemački ljevičar ima nešto protiv svoje države, jezika i slično ili da pogoduje više drugima zemljama nego svojoj. Takvi su rijetkost i vole se nazivati građanima svijeta :D Uglavnom se radi o ljudima koji imaju osjećaj nacionalne pripadnosti ali vole jaku socijalnu politiku. Kao i većina desničara. Tako da među njima, u posljednje vrijeme, i nema neke razlike.

Kao što ni kod većine naših nema neke razlike kada je ekonomski program zemlje u pitanju.

ljevičarima i grčkoj i italiji je naprimjer isticanje vlastitih zastava i izražavanje vlastitog nacionalnog identiteta-fašizam.

s druge strane kad bi netko ovdje proveo metode onog chaveza bio bi proglašen najrigidnijim desničarem.

doduše nije sama tema toliko usmjerena načelnim raspravama lijevo-desno nego više na to kako prosječan ljevičar sebe doživljava i koji imidž u tom smislu iskazuje.

kod ljevičara vrlo često, češće nego kod drugih primječujem trash image. pojačavanje vlastite ružnoće, odjevenost u prnje, puštanje brade ili nošenje naočala koa neki intelektualno obilježje iako je većčina takvih ili nesvršenbi studenti ili sss isticanje nesportskog izgleda pri čemu najvjerojantije misle da će takvim isticanjem zapravo dati do znanja "kako to nije bitno" iak obi kladim se, svaki prosječni ljevos dao bubreg da ne izgleda kao ruševina.

u ovome postoje i neke razlike između tipični "ljevičar furant" i generacijama odgojeni jugović jer je i korijen njihova nstanka različit.

pdv
03-03-2012, 14:32
Ja cu uvijek reci, socijalizam kao ideja globalno meni nije problem, cak bi ga i podrzao da je moguc, mislim na to da i socijalisticki lideri kad ad postanu nista drugo nego pohlepni gadovi jednako kao i oni kapitalisticki. A kad puk vidi svoje lidere, onda i puk hoce meda i mlijeka, ko jebe socijalizam, daj ti meni.
Socijalizam u Hrvatskoj? ma kakvi, u Hrvatskoj ne postoji ljevica, ili postoji ali je minorna pojava... u Hrvatskoj je na sceni jugoslovenska levica, jugonostalgicari, i nista drugo.

Socijalizam je meni ogroman problem jer je to izrazito neprirodan sustav što dokazuje činjenica da nije provediv bez diktature. Nema ništa plemenito u zazivanju jednakosti jer je to stvaranje nečeg umjetnog. Pohlepa i egoizam su osobine koje čovjeka tjeraju na stvaranje i meni osobno ne smetaju u kapitalizmu niti me zanima što će tko sa svojim novcem raditi. U socijalizmu je već malo drugačija stvar s obzirom da se radi o zajedničkom novcu.

Hrvatska jest socijalna država. Nažalost, previše socijalna.

ma nisam ni lijevo ni desno. zlatna sredina. od desnih i lijevih niš dobrog.

Da, ekstremi zasigurno nisu dobri. Tako sam i ja negdje. Ne volim se svrstavati u nekakve skupine s tim da moram primjetiti kako mi se stavovi češće podudaraju s desničarskim :D

caporegime
03-03-2012, 14:36
Socijalizam je meni ogroman problem jer je to izrazito neprirodan sustav što dokazuje činjenica da nije provediv bez diktature. Nema ništa plemenito u zazivanju jednakosti jer je to stvaranje nečeg umjetnog. Pohlepa i egoizam su osobine koje čovjeka tjeraju na stvaranje i meni osobno ne smetaju u kapitalizmu niti me zanima što će tko sa svojim novcem raditi. U socijalizmu je već malo drugačija stvar s obzirom da se radi o zajedničkom novcu.

Hrvatska jest socijalna država. Nažalost, previše socijalna.

Da, ekstremi zasigurno nisu dobri. Tako sam i ja negdje. Ne volim se svrstavati u nekakve skupine s tim da moram primjetiti kako mi se stavovi češće podudaraju s desničarskim :D

u prijevodu, za tipičnog hrvatskog ljevičara-jugovića tvoji stavovi su ustaško-fašistički.

pdv
03-03-2012, 14:50
doduše nije sama tema toliko usmjerena načelnim raspravama lijevo-desno nego više na to kako prosječan ljevičar sebe doživljava i koji imidž u tom smislu iskazuje.

kod ljevičara vrlo često, češće nego kod drugih primječujem trash image. pojačavanje vlastite ružnoće, odjevenost u prnje, puštanje brade ili nošenje naočala koa neki intelektualno obilježje iako je većčina takvih ili nesvršenbi studenti ili sss isticanje nesportskog izgleda pri čemu najvjerojantije misle da će takvim isticanjem zapravo dati do znanja "kako to nije bitno" iak obi kladim se, svaki prosječni ljevos dao bubreg da ne izgleda kao ruševina.

u ovome postoje i neke razlike između tipični "ljevičar furant" i generacijama odgojeni jugović jer je i korijen njihova nstanka različit.

:D

Aha, onda se ispričavam jer nisam najbolje pročitala prvi post. Sad vidim da je više stvar o njihov percepcije sebe. U tom slučaju bi podijelila ljevičare na dvije skupine. One koji ne drže do sebe i koji izgledaju kao da ih je poplava izbacila i one koji paze i koji imaju istančaniji smisao za modu. Npr. istančaniji od desničara koji uglavnom nose dosadne i nezanimljive kombinacije ali su u pravilu zgodniji od ljevičara. :D

Da, nerijetko ljevičari imaju taj neki stav kako su pametniji od ostalih i kako je njihova misija na zemlji nešto posebno ali mi ostali smo prezatucani da bi to shvatili. Jedna od stvari koja me kod njih najviše smeta jest upravo to proglašavanje drugih primitivnima samo zato što se ne slažu s njima.

u prijevodu, za tipičnog hrvatskog ljevičara-jugovića tvoji stavovi su ustaško-fašistički.

Ima i normalnih ljudi među ljevičarima :D

patriot
03-03-2012, 16:26

Ali sa ostatkom se slažem, bitna razlika je ta što ljevičari iz Hrvatske mrze i samo postojanje Hrvatske, oni žale za Jugoslavijom . To naravno nije slučaj kod drugih ljevičara, ali to je samo zato jer njihove države nikada nisu bile okupirane poput Hrvatske.

Mislim da je ljevičare slične našima moguće pronaći samo među ljevičarima iz bivših sovjetskih republika.
batasuna,fianna fail,sinn fein itd..kod nas bi bili proglaseni gorljivi desnicarima..cak i ekstremni,s obzirom na background i militiaristicka krila stranaka..a ipak su ljevicarske stranke

NorthStand
04-03-2012, 00:10
ljevičarima i grčkoj i italiji je naprimjer isticanje vlastitih zastava i izražavanje vlastitog nacionalnog identiteta-fašizam.

s druge strane kad bi netko ovdje proveo metode onog chaveza bio bi proglašen najrigidnijim desničarem.

Konzervativci su uvijek bili discipliniraniji, i šarmantniji, dovoljno je bilo za pogledat kakav je bio npr Reagan. Drag mi je i zato što je bio teška antikomunjara, kao i Nixon. Nixon je tražio da dođe u Zagreb, namjerno nije išo u Beograd, e to su ljudi kakve ja cijenim. Ne idu tamo gdje ih savjetuju da idu, već tamo gdje sami odluče da idu.

skater
08-03-2015, 18:17
Nisam primjetila da neki francuski ili njemački ljevičar ima nešto protiv svoje države, jezika i slično ili da pogoduje više drugima zemljama nego svojoj

Syriza misli dati državljanstvo nebijelim uljezima u Grčkoj. Od ljevice se drugo ne može očekivati. Ukoliko dovlače nebijelu "radnu snagu" (drugim riječima buduće socijalne slučajeve, kriminalce i teroriste) što je najčešće slučaj s europskom ljevicom, ali ni desne, konzervativne snage ("košer konzervativci") nisu puno drugačije, onda rade protiv vlastite države i naroda.

https://xaameriki.wordpress.com/2015/01/30/citizenship-and-nation-syriza-plan-to-grant-amnesty-to-illegal-immigrants/

Citizenship and Nation: SYRIZA Plan To Grant Amnesty To Illegal Immigrants

Article by Edward

Not even a week after the ballots were cast, Syriza has rescinded on most of its anti-memorandum and anti-European promises; the sole reason Greeks voted for them. Syriza, however, appears dedicated to its anti-Greek globalist platform, and has confidence that its “far-right” partner Independent Greeks will support them. The Greek constitution clearly limits citizenship to members of the Hellenic race, but Syriza and George Soros funded lunatic Left fringe groups within its bloc believe this is “racist” and archaic. They have recently reiterated their plan to extend citizenship to illegal immigrant minors who have been born in Greece or living in Greece for an appreciable amount of time, which is a semantical and “humanistic” way of granting complete amnesty since I doubt they will deport a child’s illegal immigrant parents. The overwhelming majority of Greek people have rejected such an unconstitutional proposal multiple times, but Syriza seeks to try and force it through anyway.

Syriza members adhere to a hateful doctrine which believes indigenous Europeans are a “social construct” and thus have no right to their own nation. The Greek people, who have been recorded as living in the same land for thousands of years, do not “exist” in their eyes. This is ironic, within the schizophrenic Syriza school of thought, as they believe the Indians of America being mixed and racially replaced constitutes genocide at the hands of the white man.

Today, to be given citizenship in a Native American nation, you must pass what is called a “blood quantum”. Because the American Indians are so few in number, the blood quantum ranges from requiring at least 1/2 Amerindian blood to 1/8 in weaker tribes, but race is still a qualification to enter the nation. The American Indians correctly correlate blood with nation, and are allowed to protect their race’s continuity and stake claims based on the principle that they are indigenous to the New World. On rare occasions, non-Indians are granted honorary status, which the Greek government has done in the past with certain outstanding (as well as not so outstanding) phil-Hellenes, but no intelligent person is going to pretend the millions of Asian and African invaders stuck in Greece waiting to get the green light to go to Germany has any love or affinity to the Hellenic race.

After centuries of Turkish oppression, the founders of the Hellenic nation wisely understood that ethnicity and citizenship are interchangeable. This principle is generally accepted for all the people on Earth, except the indigenous people of Europe and the Palestinians- two groups subject to “deconstruction” by forces with malicious and racist motives. The history of Turkish and Gray Wolves incursion via the Turkish minority in Western Thrace-where Syriza won the highest percentage of votes in the whole country with 48.5% is a taste of the problems that will come in the future if Tsipras’ amnesty goes through.

Europe is not a “land of immigrants”, it is the home of some of the world’s oldest cultures and civilizations, and this can only continue if the native people continue. Let us stand up to the gradual ethnic cleansing of our lands by capitalists, Zionists, and Marxists, or else we will go the way of the American Indian.

batasuna,fianna fail,sinn fein itd..kod nas bi bili proglaseni gorljivi desnicarima..cak i ekstremni,s obzirom na background i militiaristicka krila stranaka..a ipak su ljevicarske stranke

Sinn Fein su marksistička i komunjarska bagra koja ne drži do svojeg rasnog identiteta što samo potvrđuje pravilo kako je ljevica etnomazohistička.

https://comeheretome.files.wordpress.com/2014/05/edmund.jpg

skater
08-03-2015, 18:24
https://heartiste.wordpress.com/2015/02/02/why-leftoids-are-like-women/

Why Leftoids Are Like Women

Leftoid Prime Jonathan Chait is feeling kind of nervous about the intensity and target acquisition algorithm of the witch hunts that his Social Justice Wanker allies have been up to these last few centuries decades years. Ross Douthat responded in a gentlemanly manner (and that is why he will always fail), and Steverino Sailerino detailed the intramural derailment on his blog.

The liberal elite are beginning the phase of cultural decline where they eat each other after having achieved total victory over their enemies (i.e., normal people). It would all be a humorous sideshow if the stakes weren’t so high and marginal realtalkers weren’t losing their livelihoods to mobs of screeching idiots.

Anyhow, a commenter at Steve’s, doombuggy, perspicaciously noted:

Sounds like Chait is just bragging that his side is winning.

For all this winning, they are the most unhappy people in history.

Doombuggy, intentionally or not, revealed a deep truth about human nature, particularly human female nature.

Maxim #105: Women, and leftoids, are unhappy when they have no dominant power to whom they can submit.

Leftoids, and women, ARE the dominant power in late stage Western societies. And this makes them very unhappy. That’s because the nature of leftoids, and women, is submission. The joyous capitulation to a dominant man, or a dominant paternal culture, has the paradoxical effect of relieving women and leftoids of that gnawing feeling of unfulfilled yearning to give themselves over to a truly powerful force of nature.

When there are no dominant men, or no dominant culture, to rein in their worst excesses of mind and habit, women and leftoids become unhappy and agitated, like untethered electrons spinning out of valence, naked nuclei violently colliding. This explains why, even in the moment of their absolute victory, leftoids and women wail and ragepout like toddlers throwing temper tantrums. They really never wanted to win. They just wanted to stamp their wee feet as dad sternly admonished and sent them to their rooms.

Now that they’ve won, they cast around for sturdy support, only to find themselves and their despicable loser cohorts flinging feces at each other. Desperate for a father figure to at once obey and resent, they summon the frat boy or redneck southroner golems, but that horse left the barn a long time ago, replaced by fat pigs and sneaky rats.

Leftoids, like women, will stress-test their objects of dominance. They need to know if the dominant society/men they love are as they seem.

Leftoids, like women, will quickly lose respect for their society/lovers if the former are allowed to get away with murder by the latter.

Leftoids, like women, say one thing and desire another.

Leftoids, like women, will get very angry and spiteful if they are given what they claim to want.

Leftoids, like women, will make life miserable for the society/men who supplicate to them.

Leftoids, like women, are contemptuous of a weak society/weak man.

Leftoids, like women, will work ceaselessly to sabotage society/relationships, and will blame anyone but themselves for their treachery.

Leftoids, like women, are incapable of wisely and judiciously exercising power. A few leftoids and women are comfortable wielding real power for the good of their fellowmen and posterity, but most are clumsy tyrants who secretly hate having the role thrust on them. They grow angrier, more spiteful, and more vindictive with each day they are tasked to possess the monarch’s mace.

This is the nub of it: Leftoids are like women because both crave the calming embrace of a strong, dominant, unshakeable lover.

An alpha society as an alpha male.

But we are no longer an alpha society. We are a beta society into which women and leftoids have filled the alpha male vacuum. And they hate the world for it.

Equalism, multikultism, and anti-white prostration have robbed leftoids of happiness just as assuredly as feminism has robbed women of happiness. But they will never realize or accept this. It therefore falls to men, unapologetic men and their patriarchal goodness, to set them right. What leftoids need is what women have always needed:

A strong pimp hand.

Addendum: Douthat asks a rhetorical question in his ChaitFact column:

Is the vocabulary that the contemporary left increasingly uses for this purpose, to condemn arguments instead of answering them — don’t victimblame, don’t slutshame, check your privilege, that’s phobic (whether trans or homo or Islamo or otherwise), that’s denialism — worth embracing and defending?

I have a simple reply to leftoids pulling this indignant condemnation stunt:

“Answer the question.”

Conservatives should try it sometime. If they do, they might find they enjoy the feeling of their testicles dropping.