PDA

Pogledaj Full Version : Članak: Mustafa ef Cerić opet prijeti: "Kad mi ne budemo htjeli s Vama, zapitajte se

mardar
29-02-2012, 09:28
Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=1828-Mustafa-ef-Ceri%C4%87-opet-prijeti-Kad-mi-ne-budemo-htjeli-s-Vama-zapitajte-se-%C2%9Ato-%C4%87e-se-dogoditi-na-Balkanu%21

mardar
29-02-2012, 09:34
"muftije Muamera Zukorlića za koga je rekao da je “muftija koji se rijetko rađa”.

I ja kažem Ceriću takva se budale ne rađaju svaki dan a plus da su efendije uku muftije .Kao ti i Zukorlić.

ali onog dana kada kažemo da ni mi više nećemo sa vama … zapitajte se šta će tada biti na Balkanu”, poručio je Cerić.

Ajte vi za svojim poslom :evil:evil:evil

sagitarius
29-02-2012, 11:07
ali onog dana kada kažemo da ni mi više nećemo sa vama … zapitajte se šta će tada biti na Balkanu”, poručio je Cerić.
Bit će najzad mir, prosperitet, red, rad, kraj bezvlašću i BiH će postati normalna država bez ljenčuga i nesposobnjakovića..., bez majorizacije, bez velikobošnjačkih gluposti, vehabija i Mevlida i svakodnevnih valjanja gluposti i zakuhavanja gdje god se pojavi ova spodoba...

mardar
29-02-2012, 11:53
Bit će najzad mir, prosperitet, red, rad, kraj bezvlašću i BiH će postati normalna država bez ljenčuga i nesposobnjakovića..., bez majorizacije, bez velikobošnjačkih gluposti, vehabija i Mevlida i svakodnevnih valjanja gluposti i zakuhavanja gdje god se pojavi ova spodoba...

Kaže davno efendija Zukorlić otprilike ovako.
Neka upamte Srbi koji potpaljuju vatru da nikada ne gori samo jedan kat u kući gori cijela kuća .Bilo je to ima godina dana i više.
Ma ja sam se morao složiti i upotrijebiti njegove riječi da ga upozorim.Efendija ima u toj kući još jedan narod koji nije htio počiniti zla ni jednim ni druhima .Samo mirno živjeti i biti svoj na svome.Najbolje je jada kuća ima tri zasebna ulaza pa makar je i braća gradila.Jer nije sve bratovo istovremeno i moje .Ako ništa žene nam nisu iste.A ni djeca nisu .On će svoju odgajati na svoj način ja svoju na svoj.Kao i za hranu.Moka žena mnogo bolje i krompir kuva od nevjeste jer je moja žena :):)

E pa tako gilipteri jedni što vi hoćete za svoj narod i svoju djecu hoću i ja za svoju.Ništa više ali ni manje.

sagitarius
29-02-2012, 12:49
E pa tako gilipteri jedni što vi hoćete za svoj narod i svoju djecu hoću i ja za svoju.Ništa više ali ni manje.

To se njima moj Mardare kako i sam znaš govori već toliko godina i to posve iskreno, a oni nam pokazuju svoju žarku spremnost na suživot tako da nam izaberu Komšića da nas predstavlja u Predsjedništvu, da nam otimaju ministarska mjesta, da nas majoriziraju gdje god su to u prilici, da lažiraju izbore, da se evo i sad na to pripremaju u Mostaru i Srebrenici...
I onda vrhunac vrhunca je ovo što ovaj hođa prića, da ako oni jednog dana kažu da neće više s nama, pa što će biti - rat, jel to on prijeti ratom, secesijom, drugim entitetom, čime li više, ama što si to ovaj vjerski poglavar dozvoljava da kaže...
Mada i njihovi političari su prijetili da će BiH ličiti na ulice Tripolija..., kao Karađić svojevremeno kad je prijetio po parlamentu baš njima..., ma sramota je ovo i za MZ što im uopće dopušta da daju ovakve izjave bez ikakvih sankcija...

Inkvizitor
29-02-2012, 12:57
to on ko biva prijeti..smiješan si moj efendijo a iz svake prijeteće rijeći izbija ti nemoć..

mardar
29-02-2012, 13:13
to on ko biva prijeti..smiješan si moj efendijo a iz svake prijeteće rijeći izbija ti nemoć..

Zanimljivo je Inkvi što nema razlike između Cerića ,Lagumdžije ,Tihića,Bakira .

Pa i Lagumdžija je neposredno nakon izbora kada nije ni imao nikakvu vlast još, jer nije ni formirana nikakva vlast rekao da će ukoliko ne bude po njegovom "upotrijebiti silu koja mu je na raspolaganju".

ljuta trava
29-02-2012, 20:13
Mogu nam Cerič i Lagumdžija zajedno sa rijasetom i bošnjačkim institutom samo lijepo popušit sa svojim prijetnjama .

Eugen Savojski
01-03-2012, 17:12
Dok god ova dvojica laprdaju dobro je,
bit će jebeno kad muftijom postane
Vučko maskota ZOI, još ga hvataju jer
ga prvo moraju osunetiti.:o:eek: