PDA

Pogledaj Full Version : Article: Fra Petar „efendija“ Jeleč - Herceg Bosnu uspoređuje sa NDH

admin
02-03-2011, 10:10
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=56-Fra-Petar-„efendija“-Jeleč-Herceg-Bosnu-uspoređuje-sa-NDH

Graničar Jozo
02-03-2011, 10:14
Mašela daidža, mašela...

Bože sačuvaj šta je ljudski um u stanju smisliti. A davno je rekao meni moj profesor iz matematike da papir trpi svašta, i ne samo papir.

Ilirk@
02-03-2011, 10:24
Mašela daidža, mašela...

Bože sačuvaj šta je ljudski um u stanju smisliti. A davno je rekao meni moj profesor iz matematike da papir trpi svašta, i ne samo papir.

najviše trpi toalet papir... iako ja sumnjam da se ovaj naš efendija briše. prije će reć da se pere..

nego, zanimljivo da lik ima dosta pristaša među bosanskim katolicima.

evo, neki dan slušam jednu spodobu koja je u ratu s muslimanima i bliskog roda izgubila. za tu spodobu je isto hrhb bila zločinačka.

kruh, naravno, zarađuje u hercegovini.

krov nad glavom, naravno, stekao u hercegovini.

prijatelji, naravno, što su ga zaposlili, opet hercegovci.

glasao protiv bandića, naravno (jer je primitivac hercegovački), iako mu je člana obitelji zaposlio u holdingu.

da ne ispadne da pričam o kakvom hercegovcu, naravno, radi se o bosancu sa dna kace...

Graničar Jozo
02-03-2011, 10:54

dobro si ovo rekla.

Ilirk@
02-03-2011, 11:46
pa ja takve ne zovem hrvatima.
nikad.
još ni od prije rata.
to su oni odnarođeni, pisala sam jednom o njima. ima ih pun k...
nama su takve slali za komandire milicije. za direktore, inženjere u tvornicama, davali im stanove, kredite.. uništili firme i otišli kad je zaratilo.

zlatni_ljiljan
02-03-2011, 15:07
najviše trpi toalet papir... iako ja sumnjam da se ovaj naš efendija briše. prije će reć da se pere..

evo, neki dan slušam jednu spodobu koja je u ratu s muslimanima i bliskog roda izgubila. za tu spodobu je isto hrhb bila zločinačka.

kruh, naravno, zarađuje u hercegovini.

krov nad glavom, naravno, stekao u hercegovini.

prijatelji, naravno, što su ga zaposlili, opet hercegovci.

glasao protiv bandića, naravno (jer je primitivac hercegovački), iako mu je člana obitelji zaposlio u holdingu.

da ne ispadne da pričam o kakvom hercegovcu, naravno, radi se o bosancu sa dna kace...

pere se samo kad uzima abdest :rofl

zlatni_ljiljan
02-03-2011, 15:16
Chekaj malo,pa jel ovo na slici Jelech???:rofl

Ja mislio Sherif Konjevic ,neka zajebancija tek sad skontah :rofl :rofl

TheBronxBomber
02-03-2011, 16:11
Nisam uopce htio komentirati tu budalu, ali....

Pored zive Republike Genocidne (Srpske) u BiH, Fra. Supak govori o NDH.

I to nije on niciji placenik ili slicno... "nas" narod je uvijek davao takve -pametne- budaletine i zlobnike.

caporegime
02-03-2011, 18:21
ha ha šta hoćeš reć, da je herceg bosna gora od ndh?

zlatni_ljiljan
02-03-2011, 18:39
ha ha šta hoćeš reć, da je herceg bosna gora od ndh?

ne nisam to htio reci,znas i sam da ja ne biram sta hocu reci,ni na kraj pameti mi nije bila ta misao!Da si me pito koja je po mom misljenju bila bolja,ja bi ti reko NDH,i ne zaboravi Capo da ja NDH gledam drugim ocima ,odnosno gledam na nju pozitivno, jer su muslimani u NDH bili vise konstitutivni u NDH nego u ovoj sadasnjoj trahana BIH,mi smo se afirmirali u NDH i bili mudo,niko nas nije diro,a i sagradjenja je prelijepa dzamija u sred Zagreba bas u vrijeme NDH, ove turbobalije koje pljuju po NDH i pokusavaju sakriti ono sto se sakriti ne moze,da su him ochevi i ochevi njihovih ocheva bili maltene svi redom u oruzanom snagama NDH,ja mu jebem mater da mi je rodjeni brat ko kaze da je NDH bila samo ZLOCINACKA,a pazi ja nisam nikakvo cvijece niti sam desnichar,a ni ustasha...samo realno sagledavam neke stvari...

caporegime
02-03-2011, 21:01
znam, zajebavam se

west
02-03-2011, 22:06
meni nije jasno samo kako franjevacki red u BIh dopsuat sebi ovakav luksuz uplitanja redovnika u politicki zivot,

shvacam da je mudrije odsutiti neke stvari ...ali kako ostat miran pored ovakcih nebuloza ..

od ovoga moze biti samo opasnije da neki hercegovacki franjevac (primejer samo, more on biti i bosnaski :) ) se nadje koji ce mu odgovarati na ove neistine i pocet se tjerat preko novina sa jelecom..
sva sreca da mu jos nitko ne kontrira jer bi franjevacki red i inace svecenicki kler se sveo na puko drustvo iz birtije koje dokono prebire dnevnu politiku....

koja degradacija svetoga znanja..sirenja rijeci Bozije..oprosti mu Boze jer ne zna sto pise..

caporegime
03-03-2011, 09:34
malo se ljudi,pretjeralo, pa bolje da maknemo neke poruke